Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу в трускавець

Re: Хочу в трускавець

Нє, ліпше Малайзiя, потім Балі.
і дешево і тепо.
море, сонце, масаж, цікава їда...

Україна, чи Польща зарaз це..бррррр.....дуба р і колотун
ну нє!

 То скільки квиток до Куала Лампур обходиться?
   
Re: Хочу в трускавець

Відпочивали цього літа у Трускавці. Гарно там, затишно. Гори, ліси - а це приємно і користо для здоров'я.
Дуже гарно ідпочили  і відновили здоров'я на процедурах.
   
Re: Хочу в трускавець

Відпочивали цього літа у Трускавці. Гарно там, затишно. Гори, ліси - а це приємно і користо для здоров'я.
Дуже гарно ідпочили  і відновили здоров'я на процедурах.

Якщо цікаво то жили у готелі Лісова пісня, тут можна і з цінами познайомитись ХХХ

Не получилось спамер второй раз ссыль поставить?  :laugh:

Видишь слав и в твоей темке уже спамеры резвятся.

А через с полгодика их тут тьма будет их некому мочить уже  :weep:
   
Re: Хочу в трускавець
ola67

Я тоже очень хочу в Трускавец)) Никогда там не была, но очень много наслышана...
Думаю, что скоро там побываю)
   
Re: Хочу в трускавець

Я тоже очень хочу в Трускавец)) Никогда там не была, но очень много наслышана...
Думаю, что скоро там побываю)
та давай уже спам, тут можно  :laugh:
   
Re: Хочу в трускавець Нове

Я тоже очень хочу в Трускавец)) Никогда там не была, но очень много наслышана...
Думаю, что скоро там побываю)

Приїжджай, але вам слід знати що погода у нас волога, а літо часто буває "дощливим". Літо і зима - переважно "високий сезон" - тому ціни вищі чим осіню і весною. Знижки більшість санаторіїв та готелів надають в період з середини жовтня до кінця грудня а також в березні-квітні. По бронюванні "часний сектор" краще дивитись на booking-гу, але в часному секторі вам слід врахувати - що ви будете самі готовити + шукати місце де проводять процедури і нададуть консультацію по прийому води. Якщо хочете вибрати санаторій чи готель (де вже "все включено") - то краще звернутись до місцевих тур-фірм - вони працюють по офіційних цінах, надають консультації по вільних місцях + трансфер безкоштовний . Так що - ласкаво просимо в Трускавець!

Останнє редагування: 2 вересня 2019 22:16:49 від pravda
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія