Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ДієтичнийМарафон))) ( sergej1974007)

Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Сірога,  все добре, але рекламувати пиво не треба.
Поважай себе вже.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Пані. Казав вже. Я людям вірю наслово. Сказав, що от так схуднув. Покі не доведено протилежне, я вірю.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Сєрьога, давай розповідай скоренько, які хімікати стосував для прискорення схуднення?

давай корректно називати - допоміжні речовини. про хімікати не треба фантазувати.
ти знаєш чому спортсмени вдаються до заборонених речовин? ти думаєш то якісь стероїди? ні, цілком дозволені препарати для лікування різних хвороб.

пам.ятаєте гучні антидопінгові скандали із Мельдонієм? препарат призначений для покращення розумової діяльності та витривалості організму. звичайній людині його можна і треба , а  спортсмену зась.
знаєш чому? здавалося, що треба робити щоб перемагати - більше тренуватися. але у кожного є свій прєдєл, коли більше вже не можна, бо організм не встигає відновлюватись. і тоді на допомогу спортсменам приходять допоміжні речовини, які забороняють, бо буде не чесне змагання. у людини проблема у відновлюванності.
ти побачив таку проблему в сергійка ? я ні.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Пані. Казав вже. Я людям вірю наслово. Сказав, що от так схуднув. Покі не доведено протилежне, я вірю.
я жодним чином не піддаю сумніву сам результат. прошу це зафіксувати і не витрачати на обговорювання час.
питання - яким чином досягнут результат? чого ми не знаємо? бо заборон ні на що не було, можна спокійно розказати, що використовував.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

40 кг.... Тож вмерти можна.  Трекере, розкажить, як то вам вдалося.
Умереть можно было с тем весом)) причём вполне реально.
Ничего сложного нет, жратва и двигаться. За год вполне под силу. Хотя тяжело, ну мне тяжело было)). Зато сразу биохимия в норму пришла, карлиограммы, как не странно аудиограмма вообще идеальная, казалось бы где вес, а где уши)))). Вес уже долгий период держится в пределах имт 24, жир 12%, внутренний жир 4%.колебания бывают но в пределах сезона, два кг максимум.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я жодним чином не піддаю сумніву сам результат. прошу це зафіксувати і не витрачати на обговорювання час.
питання - яким чином досягнут результат? чого ми не знаємо? бо заборон ні на що не було, можна спокійно розказати, що використовував.
то до нього питання. Зі свого боку, можу сказати, що амфетаміни, що не мають сильноі наркотичноі діі, сильно сприяють схудненню. Покі сам не сказав - Сергій для мене чист.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я жодним чином не піддаю сумніву сам результат. прошу це зафіксувати і не витрачати на обговорювання час.
питання - яким чином досягнут результат? чого ми не знаємо? бо заборон ні на що не було, можна спокійно розказати, що використовував.
Тупо калории практически в ноль и воду пить, за 30 дней вполне можно и больше бросить. Тем более у него лишнего веса килограмм 30 было. Визуально жира у него сейчас процентов 20-25, то есть сбросил воду и мышцы. Больше нечего сбрасывать)))). Ноги на месте :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Умереть можно было с тем весом)) причём вполне реально.
Ничего сложного нет, жратва и двигаться. За год вполне под силу. Хотя тяжело, ну мне тяжело было)). Зато сразу биохимия в норму пришла, карлиограммы, как не странно аудиограмма вообще идеальная, казалось бы где вес, а где уши)))). Вес уже долгий период держится в пределах имт 24, жир 12%, внутренний жир 4%.колебания бывают но в пределах сезона, два кг максимум.
арел- стервятнік. Я не зміг би так, мабуть. Велика повага.
Проходжу комісію раз на рік, скоро знову, завжди легко проходив. Минулого року деяки проблеми з очами. Короткозорість міняеться на далекозорість. Лякарям то не подобаеться, старість гряде.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

давай корректно називати - допоміжні речовини. про хімікати не треба фантазувати.
ти знаєш чому спортсмени вдаються до заборонених речовин? ти думаєш то якісь стероїди? ні, цілком дозволені препарати для лікування різних хвороб.

пам.ятаєте гучні антидопінгові скандали із Мельдонієм? препарат призначений для покращення розумової діяльності та витривалості організму. звичайній людині його можна і треба , а  спортсмену зась.
знаєш чому? здавалося, що треба робити щоб перемагати - більше тренуватися. але у кожного є свій прєдєл, коли більше вже не можна, бо організм не встигає відновлюватись. і тоді на допомогу спортсменам приходять допоміжні речовини, які забороняють, бо буде не чесне змагання. у людини проблема у відновлюванності.
ти побачив таку проблему в сергійка ? я ні.
Чесно кажучи була в мене така підозра, що він щось брав на відновлення.
Але не буду стверджувати, що.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

виснажування помітно по сумному виразу очей і все.
але ніяких синців під очами, мішечків, нових зморшок, все ок. так буває при -20кг з зауваженням, що вкрай недостатнім було харчування? чи сергій не все нам розказав?
Он писал что витамины пил)))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Он писал что витамины пил)))
в нас, пане, в хімічноі середі, слово "вітаміни", зазвичай не аскорбінку означають.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В мене сумнівів в чесності Сергія нема. Є сумніви в користі такого худнення. Та, доросла людина, сам собі хазяін.
+
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Взрослому мужику идёт живот, прединфарктное состояние, одышка, отёки на ногах.... ))))
 Я наверно один из немногих который ежегодно проходит расширенную медицинскую сертификацию. Могу всем уверено сказать, лишний вес это страшное зло, повышенный внутренний жир это вообще ад. Рассказы про то что бег убивает сердце, миф... Я был жиробасом, реально толстым мужиком и прошёл долгий путь что бы привести себя в порядок как визуально так и по данным кардиограммы включая под нагрузкой,  эхо сердца, расширеной биохимией итд. В среднем я бегаю в месяц 250-300км, плавание где-то 20 км и вёл 300-400км.
 Еще раз делайте все с умом и вы долго будете наслаждаться активной жизнью и не безпокоить своими траблами родных.
 Всем удачи!
ВЛЕК по 1 класу проходиш?  :)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

ВЛЕК по 1 класу проходиш?  :)
Ага)))))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

+

+ також про чесність
Але таке різке схуднення - це хвороба
Сергію, зупинись !
Ми віримо

Поки ви тут худали, то я поправився на 3 кг
так переживав  :)
сам в шоці
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ага)))))
(tu)
Я думав, що не пройду й по 2 класу для планера, через міопію. Але написали, що з корекцією зору можу здійснювати польоти) і ще знайшли на УЗД камінь у жовчного міхурі, здивували)
Коли туди йшов, думав, шо пофіг, все одно після 50 треба робити нормальний медогляд, а тут 2 в одному - і огляд, і допуск до польотів)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Умереть можно было с тем весом)) причём вполне реально.
Ничего сложного нет, жратва и двигаться. За год вполне под силу. Хотя тяжело, ну мне тяжело было)). Зато сразу биохимия в норму пришла, карлиограммы, как не странно аудиограмма вообще идеальная, казалось бы где вес, а где уши)))). Вес уже долгий период держится в пределах имт 24, жир 12%, внутренний жир 4%.колебания бывают но в пределах сезона, два кг максимум.
цікаво! а можете трохи детальніше пояснити методи?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

ВЛЕК по 1 класу проходиш?  :)
в вас, летунів, своя комісія, мабуть жорстка. А моя маленька комісія всеж перебиває силою щодворічний медосмотр від інстітуту за шкідливістю. Визнають та приймають папіри.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

в вас, летунів, своя комісія, мабуть жорстка. А моя маленька комісія всеж перебиває силою щодворічний медосмотр від інстітуту за шкідливістю. Визнають та приймають папіри.
По 1 класу так, а по 2 майже всі проходять)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Мой муж много раз бросал курить. Ничего не делая никак не меняя образ жизни он худел и толстел на 10 кг за месяц
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

По 1 класу так, а по 2 майже всі проходять)
мене простіше зранку на півдня на кловську згоняти, ніж два дні нашого медогляду
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Мой муж много раз бросал курить. Ничего не делая никак не меняя образ жизни он худел и толстел на 10 кг за месяц
:umnik2: тоесть без курения сигарет вес увеличивается?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

цікаво! а можете трохи детальніше пояснити методи?
Это долгая история)). Имея весь опыт за спиной я бы рекомендовал найти толкового диетолога и под его наблюдением и его рекомендациями все сделать.
 Не все так просто)))). Если слить десятку за пару недель то допустим кардиограмма будет приличные изменения чем сделаная год назад иметь причём в худшую сторону. То же самое с анализами. По этому лучше к профи, это организм
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Это долгая история)). Имея весь опыт за спиной я бы рекомендовал найти толкового диетолога и под его наблюдением и его рекомендациями все сделать.
имею некоторый опыт общения с диетологом (цена: 1 прием - 300 грн в 2016 году)
и большой опыт "сотрудничества" с врачами, из чего сделала однозначный вывод -
им всем наше здоровье абсолютно пофиг, главное содрать побольше.
Когда читаю в инструкции к препаратам "проконсультируйтесь с врачом",
всегда думаю "было бы смешно, если бы не было так грустно"..
Единственное спасение - когда в родне есть хороший врач,
да еще и при условии что он искренне желает тебе добра.


Не все так просто)))). Если слить десятку за пару недель то допустим кардиограмма будет приличные изменения чем сделаная год назад иметь причём в худшую сторону. То же самое с анализами. По этому лучше к профи, это организм
это ясно что худеть надо без фанатизма,
особенно если имеются болячки, а они как правило у полных людей в избытке.
если можете, вкратце напишите о своем опыте похудения.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Блин((
Еще разочек скажу))——

Во первых——

Чистого похудения совсем не 20 кг.
20 кг было на пиках—— на пике максимального веса——108.2( видосик с Планкой)
И га пике сброшенного веса——88.9( видео Финала)

А так то на сегодняшний день например——15 кг.
То что с водой ушли и мышцы немного——понимаю и осознаю))
Но и жир тоже ушел лишний.
Мышцы——дело наживное))—— Зима впереди——в спортзал пойду))

Во вторых——
Никакой химии не было((——
Все как писал Трекер—— калории почти в ноль и много спорта.
Витамины—— обычные комплексы——от А до Z.

У меня каждый день расписан с фотками веса утром—после работы— и после бега.
Как правило это——(минус 1— до 2 после работы) и еще минус 1 до 2 после бега.
Вот такой был разброс веса каждый день.
По рациону——
Я вообще за этот месяц не сьел ни кусочка хлеба и ни кусочка картошки например.
Все остальное—— в минимальных количествах( высчитывая калории)
Много воды.

Нет секретов((
Допишу))——
Состояние всегда было норм——никаких отклонений вообще. Когда—то было тяжелее заставить себя выбежать в дождь например.
Когда—то——наоборот в кайф было побегать побольше))

Сейчас——тоже все нормально и не чувствую никакой особой разницы.( типа ухудшения общего состояния)
Никаких "предобморочных состояний" и всего такого))
Бегал на нормальном пульсе——с фанатизмом , но в рамках себя держал))
Я каждый день выбегал минимум 8 км получилось))
Такое))

Останнє редагування: 7 жовтня 2020 19:56:38 від sergey1974007
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Блин((
Еще разочек скажу))——

Во первых——

Чистого похудения совсем не 20 кг.
20 кг было на пиках—— на пике максимального веса——108.2( видосик с Планкой)
И га пике сброшенного веса——88.9( видео Финала)

А так то на сегодняшний день например——15 кг.
То что с водой ушли и мышцы немного——понимаю и осознаю))
Но и жир тоже ушел лишний.
Мышцы——дело наживное))—— Зима впереди——в спортзал пойду))

Во вторых——
Никакой химии не было((——
Все как писал Трекер—— калории почти в ноль и много спорта.
Витамины—— обычные комплексы——от А до Z.

У меня каждый день расписан с фотками веса утром—после работы— и после бега.
Как правило это——(минус 1— до 2 после работы) и еще минус 1 до 2 после бега.
Вот такой был разброс веса каждый день.
По рациону——
Я вообще за этот месяц не сьел ни кусочка хлеба и ни кусочка картошки например.
Все остальное—— в минимальных количествах( высчитывая калории)
Много воды.

Нет секретов((

білок.
овочі.
спортзал.
і будеш аполон на весну.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

білок.
овочі.
спортзал.
і будеш аполон на весну.

Ну так і планую))
Побачимо що з того вийде))
пс. Але все ніяк до спортзалу не дійду((—— багато працюємо((
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

білок.
овочі.
спортзал.
і будеш аполон на весну.
біг би додав трохі,  5-10 км, не більше.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

білок.
овочі.
спортзал.
плюс вода і вівсяні висівки, мінус спортзал.
результати на весну будуть ще кращі.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

біг би додав трохі,  5-10 км, не більше.
бігу у нього в житті вистачає вище макушки.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

бігу у нього в житті вистачає вище макушки.
хотьба, трохі іньше.  Зараз дихаю, після бігу, непотребство на зубах
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ти намікаєш, що він брехав і підтосовував факти?
Не думаю.


А моє ставлення до схуднення ти знаєш.
Людина повинна бути в тій вазі, в якій себе добре почуває.
І показником мають бути не кілограми, а результати в підтягуванні, віджиманні, бігу, плаванні і тд.

Що з того, що він схуд, якщо став менше підтягуватися, а значить ослаб і став дрищом.

До речі підтягуватися я став більше))——
Просто ненабагато((——десь 8 ( було 5)
Попрацюю і над цим))
Зима попереду))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)


пам.ятаєте гучні антидопінгові скандали із Мельдонієм? препарат призначений для покращення розумової діяльності та витривалості організму. звичайній людині його можна і треба , а  спортсмену зась.
знаєш чому? здавалося, що треба робити щоб перемагати - більше тренуватися. але у кожного є свій прєдєл, коли більше вже не можна, бо організм не встигає відновлюватись. і тоді на допомогу спортсменам приходять допоміжні речовини, які забороняють, бо буде не чесне змагання. у людини проблема у відновлюванності.
ти побачив таку проблему в сергійка ? я ні.

Вичитую поміж рядками "звинувачення"))
Вичитав про " проблему відновлюванності"))——
Так ось))——
Я кожний день багато і важко працюю))——
Я кожний день один—самостійно ношу—піднімаю—зпускаю декілька тонн залізяччя))
І роблю це на постійній основі вже багато років))
Багато хто з моіх коллег( а майже й усі)—— здихають вже до обіда і ледь дотягують до кінця дня))—— і шкутильгаючи йдуть додому полежати на диванчику—відпочити)). А я в той час біг додому щоб встигти десятку пробігти поки стемніє))——
І не було в мене "проблеми відновлювальності"))—— і зараз немає))
Для мене єдиною Мотивацією було——"Украініше Панцер відомий не тим що Красавчег, а тим що не здається")))

Якось так))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

До речі підтягуватися я став більше))——
Просто ненабагато((——десь 8 ( було 5)
Попрацюю і над цим))
Зима попереду))

 (tu)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Я кожний день багато і важко працюю))——
Я кожний день один—самостійно ношу—піднімаю—зпускаю декілька тонн залізяччя))
І роблю це на постійній основі вже багато років))
Багато хто з моіх коллег( а майже й усі)—— здихають вже до обіда і ледь дотягують до кінця дня))—— і шкутильгаючи йдуть додому полежати на диванчику—відпочити)). А я в той час біг додому щоб встигти десятку пробігти поки стемніє))——
І не було в мене "проблеми відновлювальності"))—— і зараз немає))
Для мене єдиною Мотивацією було——"Украініше Панцер відомий не тим що Красавчег, а тим що не здається")))

Якось так))
(tu)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Мені дуже сподобалося, що Сергій в руху себе не відмовляв, хочь то й не на користь.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Мені дуже сподобалося, що Сергій в руху себе не відмовляв, хочь то й не на користь.
а я нікому не раджу стільки руху! то занадто, так не можна.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

а я нікому не раджу стільки руху! то занадто, так не можна.

я таке робив.
і не раз.
але я бувший спортсмен.
як і сергій.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

а я нікому не раджу стільки руху! то занадто, так не можна.
а скількі можна? Як на даль, бежу скількі можу. Як на відстань, стараюся якумого швідше. Я не знаю, що простіше та менш шкідливе.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

а скількі можна? Як на даль, бежу скількі можу. Як на відстань, стараюся якумого швідше. Я не знаю, що простіше та менш шкідливе.

Жирна тьотка кадра знає і нас навчить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія