Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завтра 16.09 акция протеста против давления на малый бизнес

Знаете?
   
наши профсоюзы собирают народ на Киев
   
у меня не получается, думаю пропиарю хоть
   
Знаете?
Не знаю.
наши профсоюзы собирают народ на Киев
З якого це дива профспілки вписалися за малий бізнес, який ніколи не мутив профспілкові осередки, а тим більше не башляв внесків?
   
Петро буде?
Не дамо тиску на малий бізнес жодного шансу!
   
профспілки і малий бізнес це зачот!
 :lol:
   
Шатун жаббам :weep:
   
Не знаю.
З якого це дива профспілки вписалися за малий бізнес, який ніколи не мутив профспілкові осередки, а тим більше не башляв внесків?

вишь Сорока какой ты отсталый?
У нас давным-давно уже существуют
профсоюзы предпринимательские .
Лет 15, а то и больше.
И взносы платятся, соответственно.
Одно время целых три профсоюза было кажись,
сейчас не знаю сколько
   
профспілки і малий бізнес це зачот!
 :lol:

что тебя удивляет, таварисч совок?
   
И что требовать будут?
   
Пох. Якраз серед знайомих мені "дрібних підприємців" мінімум троє молились на зе-пркращення. Жрітє.
   
вишь Сорока какой ты отсталый?
У нас давным-давно уже существуют
профсоюзы предпринимательские .
Лет 15, а то и больше.
И взносы платятся, соответственно.
Одно время целых три профсоюза было кажись,
сейчас не знаю сколько

у вас це у кого, у пі3доболів форумних?
Ок, є така професія як я бачу.

А от підприємець, та ще й малий, такої професії не буває
   
У нас давным-давно уже существуют
профсоюзы предпринимательские .
Лет 15, а то и больше.
И взносы платятся, соответственно.
Одно время целых три профсоюза было кажись,

Це до сраки.
Свого часу постійно прилазили "гонці" від тих профспілок з пропозицією башляти їм  внески, а вони мовляв забезпечать "кришу".
Але, якшо якийсь реальний трабл, то бабла потрібно тим профспілкам занести так само як нормальному юристу.
Тим паче шо ті профспілки одне одного не визнають й називають конкурентів олігархічними пітарасами.

Якшо є певні зв'язки та нахабність,  то можна було на всі профспілки класти фуй та наприклад не башляти зарплату по кілька місяців.
Зараз безвіз та Польща - так вже не вийде, бо раби зйопують.


Останнє редагування: 15 вересня 2019 13:39:51 від птах Сорока
   
И что требовать будут?

понятия не имею, это я афишку увидел.
Раньше общался с профсоюзным начальством
но не общаюсь давно уж.
   
Пох. Якраз серед знайомих мені "дрібних підприємців" мінімум троє молились на зе-пркращення. Жрітє.

та норм
нехай починають
у решти ще трохи часу на назбирати шин і згадати рецепти коктейлей молотова
   
Це до сраки.
Свого часу постійно прилазили "гонці" від тих профспілок з пропозицією башляти їм  внески, а вони мовляв забезпечать "кришу".
Але, якшо якийсь реальний трабл, то бабла потрібно тим профспілкам занести так само як нормальному юристу.
Тим паче шо ті профспілки одне одного не визнають й називають конкурентів олігархічними пітарасами.

Якшо є певні зв'язки та нахабність,  то можна на всі профспілки класти фуй та наприклад не башляти зарплату по кілька місяців.

ващет эти самые профсоюзы уже организовывали
Податковый майдан по схожему поводу

я тогда ездил
   
я вчора друга-підприємця з днем народження вітав, ну й спитав що він думає про касові апарати та всі ці двіжняки.
Сказав що повністю підтримує, тому що "заєбалі еті хітровиєбаниє, я всю жізнь в бєлую работаю, плачу зарплату"
За Зе не голосував, навіть наступивши на горло з огидою голоснув за Пе.
   
та норм
нехай починають
у решти ще трохи часу на назбирати шин і згадати рецепти коктейлей молотова
Ну хіба що під лозунгами "зе, ми тебе любили, а ти виявився пітарасом". Тоді нехай, в якості каталізатора прозріння ширнармас.
   
Податковий Майдан 2 ?
   
Податковий Майдан 2 ?

вирує!
   
я вчора друга-підприємця з днем народження вітав, ну й спитав що він думає про касові апарати та всі ці двіжняки.
Сказав що повністю підтримує, тому що "заєбалі еті хітровиєбаниє, я всю жізнь в бєлую работаю, плачу зарплату"
За Зе не голосував, навіть наступивши на горло з огидою голоснув за Пе.

ога. Жiнки кума свата брат повнiстю ЗА!
   
понятия не имею, это я афишку увидел.
Раньше общался с профсоюзным начальством
но не общаюсь давно уж.

Значит, будет, как с бляхарями. Госпошлину уменьшили, акциз вздули. Что попросите, то и получите.
   
Податковий Майдан 2 ?

алекс, сходи за меня по домашнему.
Не все ж мне переться за три-девять земель
   
короче, якщо Вєня не їде, майдан відміняється.
Може хоч Полтава з Бірюковим прийдуть
   
Веня,ты можешь в 2 словах сформулировать что именно не устраивает этих воротил бузинеса?
   
Веня,ты можешь в 2 словах сформулировать что именно не устраивает этих воротил бузинеса?

напевно сам факт існування податків.
Це їх люто ображає, вони ж працюють
   
Веня,ты можешь в 2 словах сформулировать что именно не устраивает этих воротил бузинеса?

каких еще воротил?? Это НАРОД.
И будь добр не спрашивай ерунды
у занятого на работе человека.
Я мильйон раз писал.
Не так давно последний раз
Зайди в профиль и поищи в сообщениях.
Вкратце - не так страшен кассовый аппарат,
как идиотское наше администрирование.
В Грузии хваленой, кстате,
внедрение кассовых аппаратов да их обслуживание
за счет государства производилось.
Ну еще попытка узаконить стукачество за долю малую внушаеть
   
Значит, будет, как с бляхарями. Госпошлину уменьшили, акциз вздули. Что попросите, то и получите.

да я что, я ничего. Но я за любые законные акции по защите прав
   
напевно сам факт існування податків.
Це їх люто ображає, вони ж працюють

совкам дурнолобым пояснять что-то - себя не уважать)
   
небось будут требовать импичмента  :laugh:
   
То зразу суддям і дбр встановіть касові апарати.Найшли до кого причепитись,ідіоти,до малого бізнесу.Скільки трба намучитись щоб створити бізнес,почитайте Слава.
   
каких еще воротил?? Это НАРОД.
И будь добр не спрашивай ерунды
у занятого на работе человека.
Я мильйон раз писал.
Не так давно последний раз
Зайди в профиль и поищи в сообщениях.
Вкратце - не так страшен кассовый аппарат,
как идиотское наше администрирование.
В Грузии хваленой, кстате,
внедрение кассовых аппаратов да их обслуживание
за счет государства производилось.
Ну еще попытка узаконить стукачество за долю малую внушаеть

Т.е. учет тебя оскорбляет?И ты хочешь сказать что эти уважаемые люди честно показывают свои обороты?
   
Читай акция крупных компаний против попыток перекрыть краник незаконного ухода от налогообложения путем трудоустройства штата как СПД.
Малый то бизнес никто особо не трогает.
   
На самом деле для фопов налоги копеечные по сравнению с теми же госслужащими или бюджетниками,но все равно стонут. :facepalm1:
   
Веня,ты можешь в 2 словах сформулировать что именно не устраивает этих воротил бузинеса?

   
Не знаю країни,де за стук платять процент.Нормальна людина стукне безплатно.Ідея повністю ідіотська-платити долю стукачу,це все описано в Тілі Уленшпігелі.Піде такий стук,що дятлам ховатись.Люди замість праці будуть безперервно стукати на безневинних.В древньому Римі були штатні стукачі,кінчилось катастрофою-стукачів вирізали при імператорі Нерві.В Солженіцина описано,що зробили Українці з УПА з стукачами в таборах.
Описую ситуацію-ви побачили що в сусіда ремонтують дах,а всі ремонтники працюють без оформлення.Найти зараз хорошого майстра практично неможливо,а як на нього будуть стукати-втіче в Польщу.
   
Демократична Сокира
13 вересня о 17:35 ·

Три дні найчеснішим чином намагався розібратися у запропонованих новелах до податкового законодавства.

Зайвий раз переконався, що перед голосуванням хоча б поверхнево розібратися, про що взагалі мова, у депутатів шансів не було. Бо навіть у мене - а в мене є відповідна підготовка - розібрати усі проекти не вийшло і за три дні. А в них часу було набагато менше. По деяких проектах почитав розбори профільних спеціалістів, думці яких довіряю.

Текст нижче - і близько не постатейний розбір. Скоріше загальний аналіз проекту.

Для початку. Цей проект законопроектів - однозначно НЕ податкова реформа. Податкова реформа передбачає певну стратегію та досить глибокі зміни в системі оподаткування. Тут нічого такого немає. Тут ми бачимо ряд заходів із спробою зробити адміністрування більш жорстким та боротьбі з ухиленням від податків. Часто - методами, які в першу чергу вдарять по законослухняним платникам.

Впадає до ока однозначно репресивний характер усіх запропонованих нововведень. Я не зміг віднайти жодної серйозної норми, яка б поліпшувала стан платника. Усі пропозиції зводяться до закручування гайок. Платник однозначно сприймається ворогом, з якого слід зідрати якнайбільше. Усі новели заточено на спрощення роботи податківців із недобросовісними платниками. Зручність роботи законослухняних платників щось взагалі нікого не цікавить.

В багатьох місцях використано дуже розмиті формулювання. Навіть там, де досить легко сформулювати точно. Це дозволить фіскалам вільно трактувати подібні норми та кратно збільшить можливості для корупції. Це, в першу чергу, вдарить по малому та середньому бізнесу, який не має необхідних ресурсів для позиційних судових війн із податковою (або має, але вкрай обмежені). Великому та надвеликому ж такий стан справ скоріше на руку. Тому що саме за рахунок неоднозначності формулювань хороші юристи зможуть оскаржити в суді багато навіть законних по суті рішень податкової. Особливо якщо судей зазделегідь “мотивують” на потрібне рішення.
Порядок оскарження рішень ускладнили, відповідальність фіскалів за незаконні стягнення зняли. Таким чином прямо дали зрозуміти, що перебдіти неможливо - кошмарити бізнес можна, а методи, якими буде забезпечено збір податків, нікого особливо не цікавлять. Окрім того, ця ситуація створить умови, в яких кошмарити бізнес буде легко та приємно. Що окремому співробітники податкової, що при появі “політичної доцільності”. І ситуація з Арселором на цьому тлі виглядатиме дрібними капостями. У будь-якому разі, жодних запобіжників від такого розвитку подій я не бачу.

В низці місць прямо зроблено закладки під корупційно-адміністративну ренту. Найяскравіший, хоча далеко не єдиний, приклад - РРО для спрощенців. Замість того, щоб, як було передбачено в минулому проекті, увести усі звіти в цифру та зробити можливим використання замість РРО смартфонів, усе виписано під масову купівлю у конкретного постачальника нікому не потрібного залізяччя.
Навіть у тих випадках, в яких ціль посилення контролю є логічною, це робиться занадто жорстким, незручним та дорогим для платника способом. І це за наявності добро відомих та кратко більш зручних альтернатив. В першу чергу це стосується спрощенців.
   
В цілому. Внесено пакет правок, які фактично прямо передають платника у рабство до фіскалів. За деякими параметрами значно крутіше, ніж це було за часів азаровщини. Прийняття проекта в такому вигляді дуже істотно погіршить становище бізнесу. В першу чергу малого та середнього, для якого сперечатися із податковою особливо складно. Але й великий бізнес опиниться на гачку в значно більшому ступені, ніж зараз. І, за бажання, блокувати його роботу через податкову стане значно простіше. Це плюс до зростання витрат на адміністрування практично у всіх груп платників.

Окремо декілька слів про атаку на спрощенців. Так, дійсно в нас дуже часто спрощенка, особливо друга група ФОП без контролю обороту, використовується для оптимізаторства. Так, дійсно, це одна з найпомітніших дир у бюджеті. Але про це говорили вже тисячу разів. Не смійте чіпати спрощенку, поки кратним чином не спрощено адміністрування загальної системи! Сперше спростіть та зробіть безпечною роботу на загальній системі. Потім нормальними методами обмежте можливість ховатися на спрощенці. Тому що сьогодні, при нинішній системі адміністрування для загальної системи, можливість втекти на спрощенку є для багатьох в малому бізнесу умовою виживання. І на поточний варіант загальної системи ви їх перейти не змусите - вони скоріше втечуть в тінь чи навіть просто припинять діяльність. А бачимо ми не спрощення, а суттєве посилення адміністрування для загальної системи. На цьому тлі просто прямим знущанням виглядають пропозиції до експертної спільноти та профільних асоціацій долучатися до доопрацювання проектів. Пропонується це під соусом “Критикувати усі можуть, а ви запропонуйте, як краще!”.

Відразу і відповім. Краще не приймати цю репресивну маячну взагалі, а повернутися до розробки проекту податкової реформи з нуля. І йти шляхом, протилежним запропонованому. Взяти за головну ціль комфорт та простоту роботи для законослухняного платника податків. В ціх проектах неможливо змінити логіку та підходи без тотальної зміни документів. Зміни такого обсягу, що простіше написати нові з нуля.

А поки що ця пропозиція більш за все схожа на пропозицію самостійно обрати собі сорт вазеліну.

Никита Соловьев
   
На самом деле для фопов налоги копеечные по сравнению с теми же госслужащими или бюджетниками,но все равно стонут. :facepalm1:

  держслужбовці та бюджетники не заробляють ні копійки на податки, а навпаки - користуються тими коштами, котрі заробили ФОПи
   
напевно сам факт існування податків.
Це їх люто ображає, вони ж працюють

   дурбелику, за рік після введення спрощенки, надходження коштів до бюджету збільшилися в 4 рази...

  натомість тепер, твої прихильники певної політсили, знову хочуть красти всі ці гроші...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія