Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антивакси успішно працюють на Раїсі

Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Да козломордый поц он. Какого он только идиотизма не продвигал с визгом что это будет на зло хуйло.  А вчера честно признался что лапти у него хоть и прохудились но зато не жмут.

нє ну воно то все ясно
просто хотілося би почути думку цього чма
воно мій нік ні за що полоще
от хочу зрозуміти чи в голові цього придурка 1+1=2  :D
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

нє ну воно то все ясно
просто хотілося би почути думку цього чма
воно мій нік ні за що полоще
от хочу зрозуміти чи в голові цього придурка 1+1=2  :D

Да чего тут не ясного. Россия активно продвигает свой спутник. Продали уже под полтора миллиарда доз. Как эффективную и дешевую альтернативу.

А эта балалайка всё своё лопочет, мол хуйло антиваксер. C одной простой целью лопочет - как может создаёт ажиотаж что "на всех не хватит".
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

З таким же успіхом можна сказати "Пийте керосин склянками, врятує від корони".
Шмурдяки не викликають довіри і не довели свою ефективність.
Ще раз - три мільярди вакцинованих. Чітко видно, що вакцинація зменшує смертність від ковіду. Для мене це є достатнім доказом того, що вакцинація працює. Для вас - ні. Шо для вас буде достатнім доказом?
[/quote]НІЩО
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кацапські пропагандончики на зарплаті, ОТ та ванька кацап#1, образилися за їхню "родіну -Рассєю" та скрепну вакцину спутнік і кинулися в бій.  :weep:

Кацапи-с.  :fuck: 
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

тут гамнусь-політрук видав чергову порцію свого емоційного рідкого поносу

пояснюю логіку
якщо антиваксерська пропаганда веде до того що москалі не колються вакцинами і відповідно вмирають від ковіду то це є добре для України

або по інакшому , якшо антиваксерська пропаганда веде до збільшення смертей на Раісі і це добре для України, то збільшення антиваксерської пропаганди це вигідно Україні

де я помиляюся?
чи доведіть протилежне - але логічно і без розмазування емоціонального поносу в стилі "ви всьо врьотє", агєнт-шмугєнт
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Цитувати
За оцінкою Оксфордського інституту інтернету, за 92% дезінформації про ковід у 2020 році відповідали Росія і Китай. Як зазначив на міжнародному форумі YES минулого тижня президент України Володимир Зеленський, «у нас з’явилися мільйони вакцин, але раптом зникли мільйони охочих. Бо хтось витратив мільйони на пропаганду як всередині нашої країни, так і ззовні».

В Україні за рік, з березня 2020 по березень 2021 року, зафіксували декілька груп російських наративів, націлених на ослаблення захисту від ковіду. Деякі з них – спільні для всього світу, окремі – скеровані саме на Україну.

Результат – більше половини дорослих українців не планують вакцинуватися від ковіду в найближчій перспективі. Найбільше людей стримують переконання, що вакцини ще недостатньо перевірені та можуть мати побічні ефекти.

Отже, якою дезінформацією агресор бив по українському суспільству?

1. Конспірологічні теорії

Це – брехня світового масштабу, яка активно і швидко поширюється в різних країнах, в тому числі й в Україні. Найбільш популярні наративи цієї групи такі:

● Коронавірус – це вигадка, а міжнародні структури, що говорять про небезпеку вірусу, наживатимуться на українцях.
● Коронавірус – це всесвітня змова.
● Коронавірус – це спроба урядів контролювати населення і зменшити його кількість.
● Коронавірус розповсюджується через технологію 5G.
● Білл Гейтс хоче чіпувати людей, щоб контролювати їх.

2. Неправдиві наративи, спрямовані на дискредитацію України як держави та української системи охорони здоров’я

Поширюються здебільшого через проросійські медіа та проросійські політичні сили:

3. Неправдиві антивакцинальні наративи

● Уряд хоче всіх «заколоти» неякісною вакциною.
● Політики/чиновники не говорять всієї правди про вакцину.
● «Ковішилд» неякісний, від нього відмовилися навіть африканські країни.
● Вакцина спричиняє «мутації».
● Вакцина загрожує здоров'ю та життю, тому медики активно відмовляються від вакцинування.
● Вакцинацією від COVID-19 будуть контролювати населення.

4. Неправдиві наративи щодо лікування коронавірусу

● Маски/антисептики/безконтактні термометри не допомагають/шкодять.
● Якщо людина перехворіла, у неї є імунітет.
● ПЛР-тести не призначені для визначення вірусу і є хибними.
● Низка фейкових методів лікування та профілактики коронавірусу (парами горілки, настоянками, дихальними вправами чи полосканням водою тощо).

5. Неправдиві дискримінаційні наративи

● Коронавірус створений штучно китайцями.
● «Китайський коронавірус».

https://www.ukrinform.ua/rubric-antifake/3317602-infodemia-ak-kreml-spriae-posirennu-covid19-v-ukraini.html

Ванька кацап#1 та ОТ - це на 100% проплачені кацапські пропагандони, всі їхні дописи чітко вкладаються у вказані п'ять категорій брехні від кацапів.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

в мене гамнусь-політрук в ігнорі
але хотілося би почути від балалайки та інших барцунів чи правильно я виділив місця котрі є добрими для України?

Антивакси успішно працюють на Раїсі
Ukulele [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
16 жовтня 2021 16:14:14
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
Ніколи в Росії не було такої кількості смертей, пов'язаних з Covid-19.  (tu)  (tu)  (tu)  :)

У суботу, 16 жовтня, країна вперше з початку пандемії зафіксувала понад 1000 смертей(tu)  (tu)  (tu)  :)  оскільки кампанія вакцинації у країні зупинилася(tu) (tu) (tu) Офіційний підрахунок уряду показує 1002 смерті та 33208 нових інфекцій. (tu) (tu) (tu)  :)

Цей спалах настає, коли лише 31% росіян повністю вакциновані, повідомляє спеціалізований веб -сайт Гогова, на тлі недовіри громадськості, а Росія - країна, яка найбільше постраждала від вірусу в Європі. SARS-CoV-2 поширюється, оскільки обмеження уряду щодо охорони здоров’я обмежені, хоча в кількох регіонах знову запроваджено вимогу пред’являти QR-коди для доступу до громадських місць.

у Росії день за днем ​​все більша смертність (tu) (tu) (tu)  :peremoga: :)

 Кремль, прагнучи зберегти економіку, відмовився запроваджувати значні обмеження по всій країні, одночасно визнавши низький рівень вакцинації проти Covid "неприйнятним". "Наша головна місія - знайти правильний баланс між розривом ланцюгів забруднення (...) та збереженням умов, щоб економіка могла працювати, а люди продовжували заробляти гроші",  (td) (td) (td)   :X   - сказав представник у понеділок. Слово Кремля , Дмитро Пєсков.


https://www.lemonde.fr/international/article/2021/10/16/covid-19-la-pandemie-fait-toujours-plus-de-victimes-en-russie_6098663_3210.html

чи може гамнусь політрук і балалайка ухуєлє насправді переживають за москалів?
і сумують з приводу того що в них росте смертність від ковіду?
можливо гамнусь політрук і балалайка ухуєлє насправді не ті за кого себе видають?

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 15:10:35 від ivan ukrainets1
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

За оцінкою Оксфордського інституту інтернету


Эх давно не было на ФУПе тем с названием "Британские учёные установили".  Но козломордый гавнусь хлебнул ослиной  мочи и поспешил на выручку.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Я дивлюся виключно на відсоток важких випадків і смертей у порівнянні з відсотком вакцинованих у популяції. Живу у Сингапурі зараз. За останній місяць чверть померлих вакциновані, три чверті - ні. З дорослого населення вакциновано дев’ять з десяти. Відповідно можу стверджувати, що без вакцинації було б більше смертей.

Серед померлих вакцинованих всі літні люди з хронічними хворобами. Серед померлих невакцинованих трапляються молоді та/або без хроніки.

а де можна подивитися вашу офіційну статистику?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

вы антиваксеры поймите
в Украине например +60 тыс избыточных смертей по итогам года бу
это по сравнению с доковидными годами
это значит что эти люди могли бы еще жить
а это чьи то мужья, жены, родители и даже дети
знаю двоих с Украины что 40 и 50 уже нету. были очень даже здоровыми с виду людьми. причем не пили и не курили
еще пару антиваксеров что вылезли после тяжолой формы писали завещания когда температура 2 недели была под 40
ну и зачем это все?
если можно просто сделать коллективный иммунитет?

Не витрачай час на їдиотів та на людей що тут «працюють» як кацап соплежуй та цого соплемінники
Для них тим краще чим Україні гірше
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

От на Ізраїль ми і дивимося. Щось пішло не так у них, бустер колють.
А тому ще пару років подивимося. Ми нікуди не поспішаємо.

На жаль кількість антитіл падає після 6 місяців, і після вакцинації і після хвороби

А от подумайте вія як вашій дитині буде весело якщо з вами щось станеться - хто її годуватиме чи роститиме?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Тупые кацапы раскручивая антиваксовскую пропаганду получили по полной бумерангом... Бо кроме тупых кацапов мало кто всю эту дурь на кацапоязыке хавает...

Валегам тоже спасибо... Вся их инфографика быстро сливалась кацапам, они её хавают на ура...  :D

 :pooh_lol:

Так зробило що туалетні валики і вагітні колі роблять - знижують населення щоб знизити викиди вуглецю в атмосферу
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

https://www.worldometers.info/coronavirus/

впорядковуємо по померлим на міліон

Україна: 14.7 вакциновано, 1397 померлих на мільйон.
Рашка: 32.8 вакциновано, 1529 померлих на мільйон.
США: 57.3 вакциновано, 2232 померлих на мільйон.

Антівакси успішно працюють?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

На жаль кількість антитіл падає після 6 місяців, і після вакцинації і після хвороби

А от подумайте вія як вашій дитині буде весело якщо з вами щось станеться - хто її годуватиме чи роститиме?
Я зараз доглядаю хвору тітку, поховала дядька, брат в лікарні - тобто навколо мене концентрація вірусу шалена. Якого саме вірусу - ваші гівно-тести не знають.
Я влітку чимось перехворіла.
І тут ти мені ще пропонуєш шмурдяка вколоти? Навіщо - щоб я гарантовано здохла, бо захворію на попередній штамм і підхоплю одразу свіжий штамм? А, ще у мене аутоімунне захворювання, АІТ.
Поки що я здорова і таки є надія не захворіти
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Я зараз доглядаю хвору тітку, поховала дядька, брат в лікарні - тобто навколо мене концентрація вірусу шалена. Якого саме вірусу - ваші гівно-тести не знають.
Я влітку чимось перехворіла.
І тут ти мені ще пропонуєш шмурдяка вколоти? Навіщо - щоб я гарантовано здохла, бо захворію на попередній штамм і підхоплю одразу свіжий штамм? А, ще у мене аутоімунне захворювання, АІТ.
Поки що я здорова і таки є надія не захворіти

Приготуй відразу грошей для дитини щоб до 18 років вистачило, а там якось сам впорається
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

Приготуй відразу грошей для дитини щоб до 18 років вистачило, а там якось сам впорається
Ага-ага, а як ширнуся вашим шмурдяком і здохну , то ви моє дитя будете годувати?
   
На жаль кількість антитіл падає після 6 місяців, і після вакцинації і після хвороби

А от подумайте вія як вашій дитині буде весело якщо з вами щось станеться - хто її годуватиме чи роститиме?

Це коли людина з голоду помре, бо їй працювати і заробляти гроші не дають? Так вже подумали за нас і кажуть, що нічого страшного.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кацапи тримають позначку смертності на рівні «трохи не дотягли до тисячі»
Вчора хтось вже отримав по шапці за 1002 і сталося диво - знов менше тисячі  :malyas:


В России впервые с начала пандемии умерли 1002 пациента с COVID-19 — это новый рекорд смертей. Об этом сообщается на сайте оперштаба по борьбе с инфекцией в субботу, 16 октября.

1002
случая смерти пациентов с COVID-19
зафиксировали в России впервые с начала пандемии
Днем ранее в стране зафиксировали 999 летальных исходов.

Больше всего смертей зарегистрировали в Москве (72), Санкт-Петербурге (67), Краснодарском крае (41) и в Свердловской области (38). Всего с начала пандемии в стране скончались 222 315 человек.

В России за сутки выявили 33 208 новых случаев коронавируса — это рекордное число с начала пандемии. Суточный показатель выздоровлений составил 21 883, общий — 6 981 907. Больше всего заражений зафиксировали в Москве (6545), Санкт-Петербурге (3088) и в Московской области (2403).
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

17 жовтня

В России за последние сутки выявили 34 303 новых случая заражения коронавирусом — это новый максимум суточного прироста с начала пандемии. Общее число заражений составило 7 992 687. Об этом сообщается на сайте оперштаба по борьбе с инфекцией.

34 303
новых случая COVID-19
выявили в России впервые за прошедшие сутки
Днем ранее в стране зафиксировали 33 208 заражений — также антирекорд по числу заболевших. Антирекордные значения обновляются четвертые сутки подряд.

Больше всего случаев коронавируса выявили в Москве (6740), Санкт-Петербурге (3323) и в Московской области (2759). Меньше всего — в Ненецком автономном округе (16), Чукотском автономном округе (18) и в Магаданской области (23).

За сутки умерли 997 пациентов с COVID-19, всего с начала пандемии скончались 223 312 человек. Суточный показатель выздоровлений составил 18 717, общий — 7 000 624.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Це коли людина з голоду помре, бо їй працювати і заробляти гроші не дають? Так вже подумали за нас і кажуть, що нічого страшного.

Нічого, здаси тест за 20 євро - і вперед на роботу
Так за місяць усю зарплату і віднесеш в лабораторію бо вакцинуватись не хотів  :pooh_lol:
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кацапи тримають позначку смертності на рівні «трохи не дотягли до тисячі»
Вчора хтось вже отримав по шапці за 1002 і сталося диво - знов менше тисячі  :malyas:


В России впервые с начала пандемии умерли 1002 пациента с COVID-19 — это новый рекорд смертей. Об этом сообщается на сайте оперштаба по борьбе с инфекцией в субботу, 16 октября.

1002
случая смерти пациентов с COVID-19
зафиксировали в России впервые с начала пандемии
Днем ранее в стране зафиксировали 999 летальных исходов.

Больше всего смертей зарегистрировали в Москве (72), Санкт-Петербурге (67), Краснодарском крае (41) и в Свердловской области (38). Всего с начала пандемии в стране скончались 222 315 человек.

В России за сутки выявили 33 208 новых случаев коронавируса — это рекордное число с начала пандемии. Суточный показатель выздоровлений составил 21 883, общий — 6 981 907. Больше всего заражений зафиксировали в Москве (6545), Санкт-Петербурге (3088) и в Московской области (2403).

ти радий цьому що "хтось вже отримав по шапці за 1002 і сталося диво - знов менше тисячі" ?

я наприклад тішився б якщо б в москалів і далі йшли справи кепсько з тим ковідом
вони б менше мали ресурсів на війну з Україною
ухуєлє - ти переживаєщ за кацапів?
   
Нічого, здаси тест за 20 євро - і вперед на роботу
Так за місяць усю зарплату і віднесеш в лабораторію бо вакцинуватись не хотів  :pooh_lol:

Так, а далі смерть від голоду. Це завжди смішно.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

І я за сепарацію від навиженних ваксерів. Я живу у Києві, його і оголосимо територією антиваксів.
Via, а вы не задумывались зачем нам в Киеве лица нетрадиционной медицинской ориентации в стадии обострения? Одни такие уже искалечили жизнь ребёнку, заболевшему полиомиелитом. Так что - в сад!
ЗЫ: У вас случайно не постковидный психоз, давно перенесли?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Цей спалах настає, коли лише 31% росіян повністю вакциновані, повідомляє спеціалізований веб -сайт Гогова, на тлі недовіри громадськості, а Росія - країна, яка найбільше постраждала від вірусу в Європі. SARS-CoV-2 поширюється, оскільки обмеження уряду щодо охорони здоров’я обмежені, хоча в кількох регіонах знову запроваджено вимогу пред’являти QR-коди для доступу до громадських місць.

Вранье. По количеству смертей на 1 миллион населения Россия находится после:
1. Боснии и Герцеговины
2. Северной Македонии
3. Болгарии
4. Черногории
5. Венгрии
6. Чехии
7. Сан-Марино
8. Словакии
9. Словении
10. Бельгии
11. Хорватии
12. Италии
13. Румынии
14. Великобритании
15. Литвы
16. Польши
17. Испании
18. Молдовы
19. Франции
20. Лихтенштейна
21. Латвии





   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

В России впервые с начала пандемии умерли 1002 пациента с COVID-19 — это новый рекорд смертей. Об этом сообщается на сайте оперштаба по борьбе с инфекцией в субботу, 16 октября.

При этом стыдливо умалчивают, что в Румынии смертность более чем в три раза выше, чем в Росиии
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

При этом стыдливо умалчивают, что в Румынии смертность более чем в три раза выше, чем в Росиии

Ясно що брехня, один ти рожко не брешеш  :pooh_lol:
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

а де можна подивитися вашу офіційну статистику?

На сайті МОЗ Сингапуру. Ось загальна інформація за останній день, у місцевій газеті:

Of those who died of such complications over the past 28 days, 25.9 per cent were fully vaccinated and the rest were either unvaccinated or partially vaccinated.

https://www.straitstimes.com/singapore/health/9-more-singaporeans-die-of-covid-19-3058-new-infections
   
Идиотское и наглое по своей лживости утверждение. Сразу видно перепуганого до смерти старого барана. Именно такие перепуганые скоты и готовы убивать тысячами заверяя что это спасает миллионы. Паника у них видите ли.

Я просто розумію, що варіантів без жертв немає. Ви до речі так і не прийняли мій запит - розкажіть про ваше бачення виходу з ситуації. Поки що я бачу від вас заклики не вакцинуватися - що вже призводить до зайвих смертей від ковіду.

До речі, коли у вас due date?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

А ось це і є правдою, а не фейком. Декілька десятків досліджень опублікованих в престижних журналах це підтверджують. Проблема в тому що багато борців з фейками в Україні самі поширюють фейки:


Якщо людина перехворіла, у неї є імунітет.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі


напів-неправда. Все більше і більше науковців схиляються до версії про лабораторне походження вірусу. Багато даних про це непрямо вказують:

 
https://thebulletin.org/2021/05/the-origin-of-covid-did-people-or-nature-open-pandoras-box-at-wuhan/


5. Неправдиві дискримінаційні наративи

● Коронавірус створений штучно китайцями.
● «Китайський коронавірус».
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

На сайті МОЗ Сингапуру. Ось загальна інформація за останній день, у місцевій газеті:

Of those who died of such complications over the past 28 days, 25.9 per cent were fully vaccinated and the rest were either unvaccinated or partially vaccinated.

https://www.straitstimes.com/singapore/health/9-more-singaporeans-die-of-covid-19-3058-new-infections

це газета. Розумієш, які справи. Все чудово у вас з вакцинами. Буцімто хворіють переважно нещеплені.

Навіщо ви тоді відновили локдаун та почали ударно колоти бустер?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Вранье. По количеству смертей на 1 миллион населения Россия находится после:

За последний месяц?

Потерпи, кацапская антиваксовская пропаганда удачно ипанула бумерангом...  :D
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

Via, а вы не задумывались зачем нам в Киеве лица нетрадиционной медицинской ориентации в стадии обострения? Одни такие уже искалечили жизнь ребёнку, заболевшему полиомиелитом. Так что - в сад!
ЗЫ: У вас случайно не постковидный психоз, давно перенесли?
Яка шикарна термінологія - це так ви називаєте тих, хто не хоче ширятися недослідженими неефективними шмурдяками?
А традиційна медична орієнтація - це пожиттєво ширка лайном?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

я смотрю вакцина мозг отключает напрочь
долбоёбы хуйло и кремль записали в антиваксеры... :facepalm1:
блажен кто верует
Как известно неправильные начальные условия дают фуй пойми какой результат. :laugh:
продолжайте скакать и дрочить
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

нє ну воно то все ясно
просто хотілося би почути думку цього чма
воно мій нік ні за що полоще
от хочу зрозуміти чи в голові цього придурка 1+1=2  :D

 :D

А що там в голові може бути крім вакцини.
Була порожнина, - стала вакцина, все просто.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія