Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗЕлень,а где ракеты?!!!

ЗЕлень,а где ракеты?!!!

 "Вільха", "Нептун"  та інші? Розікрали грошики з єрмаками? А тепер скачуть та серуть на Петра,при якому це створювалося!
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
ATF

В тій же зеленій обіцяльній сраці, де й представник України при НАТО. Там де й участь України в самміті НАТО.



Останнє редагування: 12 травня 2021 07:49:41 від ATF
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

утром мажу бутерброд
думаю:
"А гдє ракєти"
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

утром мажу бутерброд
думаю:
"А гдє ракєти"
-----------------------------------------
Прально! "Патриотизм на хлеб не намажешь" да,ЗЕлень, вы ж так говорите? B-)
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Восьмої ще нема
а вже два пункти програми виконано:
Армія - є!
Мова -є!

Залишилось про віру щось подумати.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Не одні ракети попиляли. Весь Оборонпром за два роки знищено!
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Волька, де бабло?
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Волька, де бабло?
=============================
А да! А где мои 1000 фунтов? Ты ж всралося и как бл....дь из под клиента отползло! Так давай спорить, только не тикай,  не ёрзай как трусливая шлюха. Равные условия спора. Мои выполнены. Выполни свои, трус долбаный, понтовщик  с ящиками... :D  X(
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

А да! А где мои 1000 фунтов?
Тобі хіба по морді. Кажи, хто твоя довірена особо і я переведу. Так само ти переведеш моїй.

Не намазуй гівно на власну мармизу, відповідай за базар, Волька!
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Тобі хіба по морді. Кажи, хто твоя довірена особо і я переведу. Так само ти переведеш моїй.

Не намазуй гівно на власну мармизу, відповідай за базар, Волька!
=================================
  Слухай, вантажнику, не ганьбися ще більше.Ти дешевий боягуз,якого корчить від завидків. Ну переведу я 1000 фунтів, а кому? А як я дізнаюся хто ти насправді? Мені потрібна компанія,де ти працюєш найманим рабом,та посада. Тоді хуями та  поміряємся. А то воно про себе нічого. Хтось,кого він знає, прийде до його картерки мілкого супервайзера та поп'є кохве? А мені ЗА ЦЕ 1000 фунтів заплатити.

Да,напишуть, я, (ім'ярек) був у нього на роботі! Склад великий, сидів у нього в "кабінеті" та пив каву з автомату. Плати,Волька 1000 фунтів. B-)   Ти мене що,за ЛОХА маєш? Давай дані про роботу та посаду! І 1000 фунтів твої,якщо ти заробляєш ну хоча б 10 000 на місяць чистими. Навіть публікувати не буду. Про мене ти усе знаєш. Я про тебе ні.

Так що або дані,або йди нах дешеве чмо і боягуз. :fuck:


Останнє редагування: 12 травня 2021 08:22:47 від Wolter
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
Ita

Тобі хіба по морді. Кажи, хто твоя довірена особо і я переведу. Так само ти переведеш моїй.

Не намазуй гівно на власну мармизу, відповідай за базар, Волька!
Вы даёте нереальные планы. Это волюнтаризм! (цы)  :gigi:
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

А як я дізнаюся хто ти насправді? Мені потрібна компанія,де ти працюєш найманим рабом,та посада.
Я тобі дам скрін шот ієрархії своєї кантори, фото перепустки і додам тебе у пейсбук, щоб ти побачив що на усіх фото одна і та сама людина.

Крім того, за штукарь довірена особа приїде до мене в гості і це підтвердить.

Давай дані про роботу та посаду! І 1000 фунтів твої,якщо ти заробляєш ну хоча б 10 000 на місяць чистими
:lol:
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Вы даёте нереальные планы. Это волюнтаризм! (цы)  :gigi:
---------------------------------------
О! Кацапский-запойный прибежал.... на пиво надо? Трусишся. Может тебе перевесть на карточку в твою Блядовку Гнидовского района Читинской области? :D  Оно мнение проблевало... :D  X(  На пиво переведу за 3 минуты.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
Ita

И вааще - какие ваши доказательства? Ваши доказательства - не доказательства. Этта музыка обещает быть вечной. Короче:  купи слона. :gigi: Из эттого рая не выйдет совершенно ничего. Имхо так.  :shuffle:
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Я тобі дам скрін шот ієрархії своєї кантори, фото перепустки і додам тебе у пейсбук, щоб ти побачив що на усіх фото одна і та сама людина.

Крім того, за штукарь довірена особа приїде до мене в гості і це підтвердить.

:lol:
----------------------------------------------------------
ТАК ДАВАЙ! Чо ждёшь? Но я смогу проверить более менее. Я ж тебе даже условия дал приличненькие- всего 10 000 паунтов чистыми,если имеешь,то шож...шож... у меня бывали порой месяцы, когда мне столько же приходило. Не всегда коту масленница...бизнес штука капризная. Я ж с ПАНИМАНИЕМ.... :weep:
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

ТАК ДАВАЙ! Чо ждёшь?
Як ти обереш довірену особу.

. у меня бывали порой месяцы, когда мне столько же приходило.
:weep: потужний приход був.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
Ita

---------------------------------------
О! Кацапский-запойный прибежал.... на пиво надо? Трусишся. Может тебе перевесть на карточку в твою Блядовку Гнидовского района Читинской области? :D  Оно мнение проблевало... :D  X(  На пиво переведу за 3 минуты.
Ну зачем мне на пиво - я по бояре... :-)o  Товаристчь может помочь мну в другом - у него язык острый, а у мну жёппа небритый.  :shuffle:
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Як ти обереш довірену особу.

:weep: потужний приход був.
==============================
Короче,ты всрався по простому. Терпело несколько месяцев,а потом опять истерика прорвала. Так же собою гордится хотелось. Типа,я в Англии, я ДАСТИХ аж до супервайзера,а эта падла в каком-то Запорожье... все. Упала планка... Ну такое ты гнилое. И сейчас ты спекся как дешевка. Хрен с тобою,не буду брать я с нищеброда 1000 паунтов. Ты ж не забыл? Тебе тоже надо будет выставить на депозит. Но то пустое. Иди нах. B-)
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
U2

утром мажу бутерброд
думаю:
"А гдє ракєти"
.    Семь спутников надобно оттарабанить на их орбиты. Может, готовятся к стартам?
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

==============================
Короче,ты всрався по простому. Терпело несколько месяцев,а потом опять истерика прорвала. Так же собою гордится хотелось. Типа,я в Англии, я ДАСТИХ аж до супервайзера,а эта падла в каком-то Запорожье... все. Упала планка... Ну такое ты гнилое. И сейчас ты спекся как дешевка. Хрен с тобою,не буду брать я с нищеброда 1000 паунтов. Ты ж не забыл? Тебе тоже надо будет выставить на депозит. Но то пустое. Иди нах. B-)
Волька, в тебе істерика. Хто в тебе довірена особа? £1000 тобі не перепаде, навіть не думай. Бо ти - тупе алкоголічне брехло.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
a49

Ракеты - там где взятки для этой ЗЕ-оравы!  5 миллионов долларов каждый месяц. Конечно на ракеты не хватит. И прокурор молчит. А орава валить собралась (td)
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Волька, в тебе істерика. Хто в тебе довірена особа? £1000 тобі не перепаде, навіть не думай. Бо ти - тупе алкоголічне брехло.
===========================================
 Брехло це ти. Про мене он усім відомо. Он nik-пе.дріло бігає за мною що маньяк по гілкам і пише усіляку х...йню. Як би там не було,але я людина не бідна-і ти це знаєш. І так,я українець і це в Україні-це теж багато кого дратує. Я навіть не  ховаюся. Бо мені цікаво дратувати всяких паразитів та ліваків. Ну забаганочка така маленька. Бо тут ліваків шо лайна. Я тебе не чипав,тим більше,що ти не за ЗЕлень. Але ЦЕ ТЕБЕ ПРОРВАЛО. Ну така ти людина. Заспокойся вже.Це не личить чоловіку. Якісь дешевий спір,якась істерична 1000 фунтів. Ти на себе глянь! Ну приїхало зачепилося у гарній країні,маєш роботу,може навіть і нічо. Я б в такому варіанті-не скільки б не комплексував. Це життя. СХАМЕНИСЯ ТА ПОКАЙСЯ! B-)
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Ну приїхало зачепилося у гарній країні,маєш роботу,може навіть і нічо.
Волька, шо там про офіціанта?
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Волька, шо там про офіціанта?
===============================
Та мені взагалі насрати,чи ти ахвіціянт,чи вантажник, чи навіть супервайзер на складі, чи хто ти там є. Це в тебе пердак рве. Я тебе навіть не помічав. Йди нах. Труситься як паралітичне. B-)
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Фома, радуйся, тебе простили долг! B-)
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

а их разе пидрил не подорвал? или пидрил подорвал другие ракеты, от рсзо ураган и смерч? шо там истина?
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Прально! "Патриотизм на хлеб не намажешь"

А без хлеба нет патриотизма
Голодным украинцам не до ваших лозунгов
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
nik

Ну переведу я 1000 фунтів, а кому?


[/youtube]
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
nik

===============================
Та мені взагалі насрати,чи ти ахвіціянт,чи вантажник, чи навіть супервайзер на складі, чи хто ти там є. Це в тебе пердак рве. Я тебе навіть не помічав. Йди нах. Труситься як паралітичне. B-)


началось, волька опохмелился  :laugh:
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Де,де,у ХАМАСа.Не бачиш як пуляють?
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
nik

Про мене он усім відомо.


таки да, уродов таких еще поискать надо  :laugh:


чмо среднего рода
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
nik

"Вільха", "Нептун"  та інші? Розікрали грошики з єрмаками? А тепер скачуть та серуть на Петра,при якому це створювалося!

петро хоть отслужил, а ты со своей липовой грыжей

   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Фома, радуйся, тебе простили долг!
завтра відкрию персональну гілочку
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

"Вільха", "Нептун"  та інші? Розікрали грошики з єрмаками? А тепер скачуть та серуть на Петра,при якому це створювалося!
+===========================================================================+
На бойовому чергуванні. тільки алкашам, педрилам та адептам хуйла про це не кажуть.  :K
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

+===========================================================================+
На бойовому чергуванні. тільки алкашам, педрилам та адептам хуйла про це не кажуть.  :K
ну, то йдить та вбивайте кацапів. А то, понту багато, трупів немає.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

Пан професор - піздло.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
N88

В асфальті.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

В асфальті.
в кішенях.
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!

на бойовому чергуванні, ворог не пройде, миша не проскочить
   
Re: ЗЕлень,а где ракеты?!!!
N88

на бойовому чергуванні, ворог не пройде, миша не проскочить

Проти зеленої миші нема у манюпаса зброї.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія