Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

час уже приймати ставочки, хто буде наступною мішенню цієї батареї гімнометальних машин.

я роблю ставку на Саакашвілі.
не,его и так закидывают.думаю Сытник или Холодницкий
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Ты шо! Это шутка первоапрельская. Но с Егоркой Просвиньиным Нойнец действительно работал, очень рекомендую погуглить для ознакомления с мировозрением "патриота".

 
CEO & Founder presso Петр и Мазепа
Precedentemente: ГО "Справа" e Sputnik & Pogrom
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

не,его и так закидывают.думаю Сытник или Холодницкий


а цих двох мальчиків по визову хоч за шо?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

если Саакашвили будет вести себя плохо,я поддержу Вашу ставку,но ребятам все популистка муляет.


Саакашвили: БПП превратился в такую же организованную криминальную группировку, как и "Народный фронт"

http://гордон/news/politics/saakashvili-bpp-prevratilas-v-takuyu-zhe-organizovannuyu-kriminalnuyu-gruppirovku-kak-i-narodnyy-front-149852.html
   
і в перших рядах гнівних критиків записні патріоти: нойнєци, нусси і сержи марко?

час уже приймати ставочки, хто буде наступною мішенню цієї батареї гімнометальних машин.

я роблю ставку на Саакашвілі.

Саахов попутник, тому в потрібний момент буде виставлений на мороз.
Йому ще за обстріл Цхінвалі сидіти довічне в Гаазі :weep:
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

если быть точным, то та тимошенко, что рисуют поросята, придумана не одним поколением дебилов. начиная с дрыща. :)
ось це -влучно у саме яблучко!  (tu) золоті слова, бо це є правда.
і цей міф-Тимошенко розкручують і накручують невтомно і перманентно від її існування в політиці.
зомбують і зомбують чорним піаром свою вдячну аудиторію: злобних бабок, невдашних тіток і слабких чоловіків...
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

а єслі будєт совсєм плохо, так ми то за Яроша голосовалі, і докумєнтік імєєтся   :gigi:
:laugh:

..і, як мені здається, вітер вже змінився... і дме трохи в інший бік...

відчувається... да!
   
Що тут, групова мастурбація залишків банди юлефілів ФУПу?
   

CEO & Founder presso Петр и Мазепа
Precedentemente: ГО "Справа" e Sputnik & Pogrom
Это откуда?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Это откуда?


https://www.facebook.com/naga.adsumus?fref=ts
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Саакашвили: БПП превратился в такую же организованную криминальную группировку, как и "Народный фронт"

всенепременно он один из следующих

причем, если не найдут ничего здесь - начнутся вопли про то, как он мучил несчастных грузин в Грузии
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Унілий юлєботський дроч.  :D
Назбиралося у олдбоя жовчі підчас  САМОБАНУ (розігрує тут принціпіального варята :) ).Накропав підряд пару постів буз ніякої реакції-що показує значення того для інших дописувачів і болючі фантоми відсутності уваги оточуючих :D .мусив забивати і час і печатний простір в силу відсутності навіть своїх сектантських приятелів.Але за ними не пропало.Відгукнулис я  ;)
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

всенепременно он один из следующих

причем, если не найдут ничего здесь - начнутся вопли про то, как он мучил несчастных грузин в Грузии



це найімовірніший сценарій. Розіграють в чотири руки як Янукович і хуйло по "боргу МО" у справі Тимошенко.  Бідзіна закине якийсь компромат, а українська прокуратура радісно за нього ухопиться.
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

се шо, реклама сайтів?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Хе-хе, ішакового дохтура випустілі  :weep:
І як я казав-поки його не було,решта асмогеїв.тиварасів решту секти відсвічувалися тут тільки з короткими реплікамси.А появився "бригадир"-компашка почала типічний макаківський шабаш-товчення води в ступі тихою розмовою самих з собою. :facepalm:
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Назбиралося у олдбоя жовчі підчас  САМОБАНУ (розігрує тут принціпіального варята :) ).Накропав підряд пару постів буз ніякої реакції-що показує значення того для інших дописувачів і болючі фантоми відсутності уваги оточуючих :D .мусив забивати і час і печатний простір в силу відсутності навіть своїх сектантських приятелів.Але за ними не пропало.Відгукнулис я  ;)

Значення для інших дописувачів демонструє твій допис  :laugh:
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Значення для інших дописувачів демонструє твій допис  :laugh:


із ним взагалі хоч хтось спілкується на цьому форумі? 

- доктор, мєня ігноріруют
- слєдующій

(с)

 :laugh:
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Значення для інших дописувачів демонструє твій допис  :laugh:
Моїх дві репліки? ;o Чи ти про настирне олдбоївське півсторінкове наполегливе скиглення (без відповіді) про знову клятих порохоботів,поки такі як ти союзники не побачили того і не підтримали "сироту-дисидента" :D
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Назбиралося у олдбоя жовчі підчас  САМОБАНУ (розігрує тут принціпіального варята :) ).Накропав підряд пару постів буз ніякої реакції-що показує значення того для інших дописувачів і болючі фантоми відсутності уваги оточуючих :D .мусив забивати і час і печатний простір в силу відсутності навіть своїх сектантських приятелів.Але за ними не пропало.Відгукнулис я  ;)
бггг ,  про  більшість  педрососів  я особисто пишу  більше двох років  ,  типу Паса Гнус  . Відома скотина мудачуківська  .
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2
RiG

І як я казав-поки його не було,решта асмогеїв.тиварасів решту секти відсвічувалися тут тільки з короткими реплікамси.А появився "бригадир"-компашка почала типічний макаківський шабаш-товчення води в ступі тихою розмовою самих з собою. :facepalm:

Та ти що, дохтур перший в списку на вибори стояв, без нього ніяк  :love:



Останнє редагування: 13 вересня 2016 21:05:11 від RiG
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

якби ж.

сайт "Пьотр і Мазєпа"  від початку свого заснування називався "сайт русскіх людєй в Украінє" і позиціонував себе як русскій НАЦІОНАЛІСТИЧНИЙ ресурс.

активно займався піар-підтримкою Януковича, в основному за рахунок чорного піару проти опозиції.  Головні мішені були Тимошенко і Свобода.

зараз фактично є рупором Порошенка.

А ви багато знаєте подібних проросійських ресурсів, які би не підпитувались фінансово із Москви?

А можно с доказательной базой? Это же не трудно?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

А можно с доказательной базой? Это же не трудно?


доказатєльной базой що на сайті Нойнєца мочили тодішню опозицію і підтримували Януковича?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

бггг ,  про  більшість  педрососів  я особисто пишу  більше двох років  ,  типу Паса Гнус  . Відома скотина мудачуківська  .
Ти мені скажи одне-скільки юльків перефарбувалися в \ботів.а до того в ПРерівців.скільки перейшло в ляшківці і в інші "партії".І скільки з тамтих раптом стане сектантами качанівської шльондри,коли вона (не дай Бог) візьме владу? так чесно собі постав питання і побачиш-БАГАТО.І це не вина ні бабці ні пеці ні ляшка ні..... а самих людей ї їх приорітетів.тому олдбоївське "викриття" варте гівенця,бо то ТЕНДЕНЦІЯ всього загалу наших політиків і їх челяді від верхів аж до низу.безпринципніст ь керує і поганяє всіма їх рухами. Я не правий?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Та ти що, дохтур перший в списку на вибори стояв, без нього ніяк  :love:

Показати зображення...
"принципіальний" :)  і обережний.Якщо хтось захоче його приписати в "допущені до руки"  і покарати, то він з обуренням скаже-та я на задньому плані,яка близькість,а якщо ніштяки треба буде отримувати-то скаже,я на відстані витягнутої руки,мало не паладин :D  Багатоплановий наш дохтур.далекоглядни й. :)
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Ти мені скажи одне-скільки юльків перефарбувалися в \ботів.а до того в ПРерівців.скільки перейшло в ляшківці і в інші "партії".І скільки з тамтих раптом стане сектантами качанівської шльондри,коли вона (не дай Бог) візьме владу? так чесно собі постав питання і побачиш-БАГАТО.І це не вина ні бабці ні пеці ні ляшка ні..... а самих людей ї їх приорітетів.тому олдбоївське "викриття" варте гівенця,бо то ТЕНДЕНЦІЯ всього загалу наших політиків і їх челяді від верхів аж до низу.безпринципніст ь керує і поганяє всіма їх рухами. Я не правий?
Ваших політиків і  челяді  - з цим  безумовно згоден  . Гівно  визнало що є  гівном .
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Ти мені скажи одне-скільки юльків перефарбувалися в \ботів.а до того в ПРерівців.скільки перейшло в ляшківці і в інші "партії".І скільки з тамтих раптом стане сектантами качанівської шльондри,коли вона (не дай Бог) візьме владу? так чесно собі постав питання і побачиш-БАГАТО.І це не вина ні бабці ні пеці ні ляшка ні..... а самих людей ї їх приорітетів.тому олдбоївське "викриття" варте гівенця,бо то ТЕНДЕНЦІЯ всього загалу наших політиків і їх челяді від верхів аж до низу.безпринципніст ь керує і поганяє всіма їх рухами. Я не правий?

От зараз ти солідаризуєшся з Олдбоєм, тіко де твоє викриття всього загалу?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

 Доповню посиланням гілочку  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=936257.0


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=934414.0


І цитатку

Не виключено, що я щось пропустив, але те, що я бачив в Алдара, було дещо іншим. Там було про те, шо російськомовні громадяни України мають такі самі права на рідну мову, як і україномовні.

 Ви -  гівно  .
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Ваших політиків і  челяді  - з цим  безумовно згоден  . Гівно  визнало що є  гівном .
Яких моїх? Протри очі.У мене моїх політиків НЕМА.Бо кумирів не вибираю.в рот не заглядаю і їх солодких.для дебілів ,сиренівських пісеньок не слухаю.Тому ніколи не розчаровувався в політиках-бо знаю,що від них чекати і в якій пропорції до кіздєшу на публіку.І тобі раджу.менше будеш істерити і тут  і по життю.
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Яких моїх? Протри очі.У мене моїх політиків НЕМА.Бо кумирів не вибираю.в рот не заглядаю і їх солодких.для дебілів ,сиренівських пісеньок не слухаю.Тому ніколи не розчаровувався в політиках-бо знаю,що від них чекати і в якій пропорції до кіздєшу на публіку.І тобі раджу.менше будеш істерити і тут  і по життю.
Напиши чарівне  слово  - Дрищ . Бггг . А як ти лютуєш , коли  дрища  критикують , як ти його любиш  . З приводу кондитера  теж концепцію змінив  ?  Б ггг  ,  який же ти смішний  діду , гамериканець  .
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

От зараз ти солідаризуєшся з Олдбоєм, тіко де твоє викриття всього загалу?
А нахер викривати по сотому разі? Що олдбой чи його антипод з порохоботів може НОВЕ додати до вже стораз сказаного? тільки посратися на форумі сьогодні і завтра з новою силою то саме киздіти.От він сам признає-на місцевому рівні матьківщина ще та клоака.І правий.але йому трудно сказати,що то таке саме і на рівні верхівки.бо ламаються всі його колишні вірування.Він тут грає принципіала,власне грає,по відношенню до модерів.але ніколи не переступить грань признання,що в Україні НЕМА ні партій,ні партійців (у більшості,а не одиниць) які в першу чергу думають про загал,а не себе любимих.І так у ВСІХ любителів той чи іншої партії чи партійки.І на тому і грають всі ті "шулєри верхнього ешелону нашої псевдоеліти".на звичайній людській слабості.
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

.У мене моїх політиків НЕМА.
суко,дрыщь на ночь рассмешил,у тебя на лбу написано Ющенко так,и Янукович про украинский президент  :pooh_lol:
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Яких моїх? Протри очі.У мене моїх політиків НЕМА.Бо кумирів не вибираю.в рот не заглядаю і їх солодких.для дебілів ,сиренівських пісеньок не слухаю.Тому ніколи не розчаровувався в політиках-бо знаю,що від них чекати і в якій пропорції до кіздєшу на публіку.І тобі раджу.менше будеш істерити і тут  і по життю.

В тебе не твій політик-одна Юлька. Бо якщо повірити що в тебе нема твого жодного політика, то що ти робиш на політичному форумі?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

то що ти робиш на політичному форумі?
засирает ветки,он уже рассказал кто автор,кто его друзья,а по сути вопроса ничего,его носом будут тыкать,а оно будет дурак валять  "Тату, а де море?"
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

засирает ветки,он уже рассказал кто автор,кто его друзья,а по сути вопроса ничего,его носом будут тыкать,а оно будет дурак валять  "Тату, а де море?"
Симль дідугана  в вигнані .  Писав якось  ,  що сам Брєжнєв  його вигнав з сересере  ,  дав квитка до Аляски .
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Напиши чарівне  слово  - Дрищ . Бггг . А як ти лютуєш , коли  дрища  критикують , як ти його любиш  . З приводу кондитера  теж концепцію змінив  ?  Б ггг  ,  який же ти смішний  діду , гамериканець  .
Якщо ти мені подаш хоч пост де я прецю величав так як олдбой мамку,то я признаю тут твою рацію.зможеш? А от моїх постів про пецю -баригу і відрижку совкового виховання-до хера і трохи.І про пасічника я ніколи не говорив як про месію .так на тому етапі після кравчука і кучми-повністю зсовковілих до останніх базових понять,ющ був прогресивною людиною на вершині піраміди.Але він теж був сформований совком і то вилізло і в його кумівстві,і в його спробі  все недоробляти,лінивстві,не вмінні вибирати помічників і т.д.Але так як він так і не зміг з себе ивести селюка,батьківського виховання,то в нього таки залишилося те,українське і розуміння ,хто то витравлював.Так спотворене,неміцне,але на безрибі і рак риба.І тому він мене зовсім не розчарував на відміну від тебе чи інших любителів популізму.він дав нам передишку у приході до влади донецьких (а вони б прийшли обовязково) і трохи відкрив багатьом кого вони сини і внуки.А якщо ти чекаєш від когось з тої обойми,що була і фактично продовжує бути на горі чогось ліпшого в економіці і отже у житті манюпаса-упогойся і не мрій.десь так по порядку.
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

В тебе не твій політик-одна Юлька. Бо якщо повірити що в тебе нема твого жодного політика, то що ти робиш на політичному форумі?
От в тому і твоя проблема,що ти політику путаєш з політиками.Тобто шукаєш кумира.якому дозволяєш вішати собі на вуха лапшу.Для політика це нормально і правильно.Для таких як ти-смертельно,бо будеш до смерті шукати когось,хто тобі зробить "манну кашу" і ложечекою накормить.Акормити той пролітик буде тільки себе,в чому ти вже 26 років мавєш змогу бачити.Чи ти сліпий? Чи ти думаєш що то що ти маєш в Україні то єдиний вид політики? і тому-"нєучітє нас жить"?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

суко,дрыщь на ночь рассмешил,у тебя на лбу написано Ющенко так,и Янукович про украинский президент  :pooh_lol:
Як махрового юбкобота від юща корчить :D  як від ладану чорта :) .......Я от можу сказати-ющ-зараза,дрищ і поц,а ти про свою макаку качанівську так можеш? от і весь сказ  в кого що на лобі написано...іди в дзеркало подивися :D
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

От в тому і твоя проблема,що ти політику путаєш з політиками.Тобто шукаєш кумира.якому дозволяєш вішати собі на вуха лапшу.Для політика це нормально і правильно.Для таких як ти-смертельно,бо будеш до смерті шукати когось,хто тобі зробить "манну кашу" і ложечекою накормить.Акормити той пролітик буде тільки себе,в чому ти вже 26 років мавєш змогу бачити.Чи ти сліпий? Чи ти думаєш що то що ти маєш в Україні то єдиний вид політики? і тому-"нєучітє нас жить"?

Про мене не обов'язково, ти про себе: де твої політичні пропозиції і чого обсираєш тіко Юльку?
   
Re: шлях із кремлєбота в порохоботи - 2

Про мене не обов'язково, ти про себе: де твої політичні пропозиції і чого обсираєш тіко Юльку?
я не проти юльки.як проти сектантства і сліпої віри в ВОНУ.Ніодна особа не має біля себе такої кількості "віруючих"....а пропозиція одна.Еволюційна.бо революційна вам  принесе ще більше горя.тому живіть для себе,не шукайте кумирів.не вірте їх обіцянкам.перед тим,щоб змінилися керманичі потрібно ЗМІНИ в суспільстві.Вони на початку ,народжуються тільки.Тому убхтіння тут сидячи за клдавою їх(зміни) не принесе.От і все.Попробуй заперч-маєш 26 років вже досвіду......а чому ж ти зразу виявився такий скромняга.Як нападати на мене то з радістю.а як про себе то прямо гімназистка.нема думок власних? :) .

Останнє редагування: 13 вересня 2016 22:50:25 від cynic
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія