Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чота утро сегодня невеселое...

Re: Чота утро сегодня невеселое...

Ну виж собі дозволяєете "гадати". Подвійні стандарти.
де я гадаю?я тобі фактами кажу, дві наші поразки -два мінська.

Тепер питаю шо б Петро підписав маючи танки під Києвом та ракетні удари по всій країні, знаючи що він зробив два рази перед тим?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

"Тузіки вовтузяться..."©
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

у меня с 1.03.2014 каждое утро невеселое
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

--------------------------------
 Тебе пояснить про внутрибюджетные трансферы? Куда в конце концов шли деньги на оборону в 2021-м? Туда же, куда шли с медицинского ковидного бюджета... все в том направлении.Зато как сейчас удобно мотнуться с Мелитополя в Мариуполь....пля!

Люди, та візьміть вже калькулятора і порахуйте.
Навіть якщо б всі 30 років незалежності весь наш бюджет йшов на озброєння, то не вдалось би зупинити рашистів на кордоні без допомоги.
І навіть всьому Євросоюзу, який на порядки заможніший.
Спустіться на землю...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Тут у одного форумчанина сын погиб
у меня по сравнению с ним дела в общем то ничего
не считая того что сгорел дом разбиты два магазина и квартира
все что я создавал всю свою жизнь
Так что не ной
+
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

де я гадаю?я тобі фактами кажу, дві наші поразки -два мінська.

Тепер питаю шо б Петро підписав маючи танки під Києвом та ракетні удари по всій країні, знаючи що він зробив два рази перед тим?

Розповідай як би ти воював в 2014-2015, диванний стратег. Саме в тих умовах, в яких були ЗСУ тоді.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

так сдавайся, там же ядрьона ракета. Только вот ядрён батон имеет определенные условия применения и определенный уровень ответственности после. Да и вообще это просто способ решить вопрос одним боеприпасом вместо тридцати-сорока, если о тактическом говорить.
тиж ваяка ракетчік, я у тебк питав про сімітрічний атвєт, а не то шо ти тут нацарапав
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Розповідай як би ти воював в 2014-2015, диванний стратег.
тобто відповісти тобі нема шо. Ясно понятно
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Люди, та візьміть вже калькулятора і порахуйте.
Навіть якщо б всі 30 років незалежності весь наш бюджет йшов на озброєння, то не вдалось би зупинити рашистів на кордоні без допомоги.
І навіть всьому Євросоюзу, який на порядки заможніший.
Спустіться на землю...

Тобто порох теж не винен, правда?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

тобто відповісти тобі нема шо. Ясно понятно

На жаль, тобі немає чим відповісти. Просто висмикуєш частину факту без врахування диспозиції на той момент, коли приймали певні рішення.
Ти, головне, про "будєм кушать шашличкі в має" не забувай. Як, дуже смачно?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

де я гадаю?я тобі фактами кажу, дві наші поразки -два мінська.

Тепер питаю шо б Петро підписав маючи танки під Києвом та ракетні удари по всій країні, знаючи що він зробив два рази перед тим?
Ну чому ж ви такі тупі?

Петро не підписав би нічого, бо не мав би танків під Києвом. Як не мав їх в 17му, 18му чи 19му. Бо 5 років ми озброювались і розвивали армію та ВПК. Щоб Мінських більше не було. А потім 3 роки ми роззброювались (клістрони, відміна індексацій грошового забезпечення військових, процеси проти Марчело і інших, відведення військ з захищених позицій в поля і тд) в і розвалювали ВПК (зупинка ракетної програми, повне згортання закупівлі нової техніки).

Але навіщо я це пишу. До вас же все одно не дійде.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Тобто порох теж не винен, правда?

Як же ви достали своїми срачами.
Після піару колорадки з 2005 всім притомним було зрозуміло куди рушається рашизм.
Ще тоді траба було починати створювати альянс опору.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Головна ваша проблема - відсутність у вас мізків. Дуже шкода, але в демократичному суспільстві відсутність у вас мізків стало і моєю проблемою також.

Нам до демократичного суспільства ще далеко. Сподіваюсь, у Вас вистачить мізків це усвідомити. Моїми проблемами також стало багато чого за прямої участі Порошенка, але я навіть не буду намагатись це Вам озвучити...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

тиж ваяка ракетчік, я у тебк питав про сімітрічний атвєт, а не то шо ти тут нацарапав
симметричный ответ на что? На обстрел баллистическими ракетами объектов в Харькове и Одессе?  Обстрел баллистическими ракетвми объектов в Белгороде и Севастополе. На обстрел Кременчугского НПЗ обстрелом Белгородского НПЗ. Это не ведёт к риску уничтожения России как государства, потому ядрён батон будет лежать где лежит. Да и не факт что эти обстрелы вообще были бы, если б Украина имела средства ответить и нанести неприемлемый урон. Обычно осознанно бьют слабых, а не мастеров спорта.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Токаїв обнаглів.повівся на зах. і кит.бла-бла.нахамив кацам. тепер х.ло показує всім що він не німчура і не англосакс. замість старих і списаних гаубиць у кількості пару шт.-підгонить своєму другу бульбенфюреру. сучасні комплекси.іскандери .вцепить тисячу ракет на білоруські літаки.навіть з ядрьоною начинкою. і все за тиждень.а не 4 місяці про ленд-ліз розказувати..
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Тобто порох теж не винен, правда?
Порох і ви, його прихильники, винні в тому, що не визнали результатів виборів і не вважаєте Зеленського президентом, навіть коли війна. Допомагаєте ворогу.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Нам до демократичного суспільства ще далеко. Сподіваюсь, у Вас вистачить мізків це усвідомити. Моїми проблемами також стало багато чого за прямої участі Порошенка, але я навіть не буду намагатись це Вам озвучити...

Шашлички в має пожаріл?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

На жаль, тобі немає чим відповісти. Просто висмикуєш частину факту без врахування диспозиції на той момент, коли приймали певні рішення.
Ти, головне, про "будєм кушать шашличкі в має" не забувай. Як, дуже смачно?
чим кардинально, без допомоги заходу джавелінами і грошима, змінилась ситуація? Чим ти врятуєшся від 40 ракет в день? Як тебе врятує паркан Яценюка від ракет в Ужгороді чи Львові?

В 14 році не було ракет та авіанальотів, як ти можеш це взагалі порівнювати?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Ну чому ж ви такі тупі?

Петро не підписав би нічого, бо не мав би танків під Києвом. Як не мав їх в 17му, 18му чи 19му. Бо 5 років ми озброювались і розвивали армію та ВПК. Щоб Мінських більше не було. А потім 3 роки ми роззброювались (клістрони, відміна індексацій грошового забезпечення військових, процеси проти Марчело і інших, відведення військ з захищених позицій в поля і тд) в і розвалювали ВПК (зупинка ракетної програми, повне згортання закупівлі нової техніки).

Але навіщо я це пишу. До вас же все одно не дійде.

Вам би фантастичні твори писати.
Військові витрати рашистів в 2021 $66млрд.
Як малі діти...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Шашлички в має пожаріл?
Ні, мухомора покурив...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

тобто відповісти тобі нема шо. Ясно понятно

анука пригадай хлопче про тодiшний стан армii
i коли зняли ембарго на постачання зброi в Украiну
може що прояснеться в головi
якщоб не мiнськи, тиб вже кацапам 8 рокiв сраки мив ..
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

якби переобрали Порошенка, у нас би теж були ядрьоні ракєти.
(tu)
Шкода, що бубочкофіли не можуть визнати очевидного, що свінарчуки Гетьмана використовували воєнний бюджет в сотні разів ефективніше, бо військо отримувало працюючу зброю повз десятки етапів розробки, налагодження виробництва, без невдалих зразків.

Ми вже б могли мати контрабандні калібри, іскандери та сармати.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

симметричный ответ на что? На обстрел баллистическими ракетами объектов в Харькове и Одессе?  Обстрел баллистическими ракетвми объектов в Белгороде и Севастополе. На обстрел Кременчугского НПЗ обстрелом Белгородского НПЗ. Это не ведёт к риску уничтожения России как государства, потому ядрён батон будет лежать где лежит. Да и не факт что эти обстрелы вообще были бы, если б Украина имела средства ответить и нанести неприемлемый урон. Обычно осознанно бьют слабых, а не мастеров спорта.
і шож ніхто не йобнув по буровій вишці з якої осбтріляли наш літак у 2017? Дє сімітрічний атвєт?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

(tu)
Шкода, що бубочкофіли не можуть визнати очевидного, що свінарчуки Гетьмана використовували воєнний бюджет в сотні разів ефективніше, бо військо отримувало працюючу зброю повз десятки етапів розробки, налагодження виробництва, без невдалих зразків.

Ми вже б могли мати контрабандні калібри, іскандери та сармати.
мєлко береш. ЗВЕЗДУ СМЄРТІ
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Бюджет российской армии почти в 2 раза больше бюджета Украины
хоть строй ракеты, хоть клади асфальт - без Запада войну не вытянуть
так что лучше асфальт
Удивительно. Что ж мы оружие просим? Давайте асфальтный завод попросим, он же лучше.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...
Agh

при чём тут бюджет. Нет лучшего ПРО чем возможный симметричный ответ. Как по вашему, сколько бы ракет прилетело в Одессу или Харьков если бы после первых в Свиностополь и Белгород прилетело столько же?
Вы идиот, или притворяетесь? Чтобы прилетело столько же нужно иметь доходы, уровня Рашки. Украинская экономика, не могла позволить себе работать только на ракеты.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

чим кардинально, без допомоги заходу джавелінами і грошима, змінилась ситуація? Чим ти врятуєшся від 40 ракет в день? Як тебе врятує паркан Яценюка від ракет в Ужгороді чи Львові?

В 14 році не було ракет та авіанальотів, як ти можеш це взагалі порівнювати?

І не було боєздатних ЗСУ, якщо не пам'ятаєш. На відміну від кацапні.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Нам до демократичного суспільства ще далеко. Сподіваюсь, у Вас вистачить мізків це усвідомити. Моїми проблемами також стало багато чого за прямої участі Порошенка, але я навіть не буду намагатись це Вам озвучити...
Да що там озвучувати. Здогадуюсь. Вашого однодумця Дімона Люкстенебріса, бляху заставили розмитнити при Порошенкові. Так він тут кілька місяців бажав щоб Україна в муках сконала. У вас мабуть подібні проблеми при Порошенкові виникли.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Вы идиот, или притворяетесь? Чтобы прилетело столько же нужно иметь доходы, уровня Рашки. Украинская экономика, не могла позволить себе работать только на ракеты.
-----------------------------
Были бы у нас ракеты -ситуация была бы значительно лучше. Их и сейчас не выпускают.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Порох і ви, його прихильники, винні в тому, що не визнали результатів виборів і не вважаєте Зеленського президентом, навіть коли війна. Допомагаєте ворогу.

Чому це? Я визнав результати. Але визнання результатів автоматично позбавляє мене права висловлення своєї думки? Ні.
Я просто проти подвійних стандартів. Якщо пороха притягати до відповідальності за "мінськ", то бублочку -за "шашлички", як мінімум.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Мдее...
Взяти в руки калькулятора для сектантів - то занадто складно...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Кидай Амстердами, приїзди в Київ чи на Київщину - тут веселіше, кажуть - 14 ракетних ударів за раз.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

І не було боєздатних ЗСУ, якщо не пам'ятаєш. На відміну від кацапні.
у нас є зараз боєздатні ЗСУ, як можуть тримають та воюєм, алк кацапи бомблять , і ми по троху відходим, бо там уже одна руїна залишається. Ресурс артилерії у нас не безмкдний, тод тепер за твоєю логікою зілєнский має підписати шось типу мінських?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

зеленський перший президент за якого не стидно
памятаю як в 2014-15 мене поляки питали чи то правда же ваш президент ма фабрике чеколяди в росї :facepalm:
стидоба бля
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Вам би фантастичні твори писати.
Військові витрати рашистів в 2021 $66млрд.
Як малі діти...
Це не фантастичний твір. Це історія. Хуйло не почало повномасштабний напад ні в 17, ні в 18, ні в 19. Бо ми були готові. На будь-який пчих з того боку, типу навчаннь біля кордонів України була адекватна відповідь. Аж до введення воєнного стану в 2018. Армія розвивалась, ВПК відроджувався. 66 млрд кацапських витрат дуті як і все у них. Там лише корупційної складової відсотків 60-80. Плюс загрози у них не тільки Україна. Тому для паритету нам достатньо мати набагато менший бюджет. Але не нульовий як було з 2019.

І перестаньте вже собі брехати. Ви проголосували за антивоєнну риторику і припинення війни способом "просто перестать стрелять". Ви проголосували проти "Армія, Мова, Віра". Абсолютно свідомо. Це лозунги двох претендентів. І як показала історія вони їх повністю притримувались. І ви зробили свій вибір. І абсолютно свідомо підтримували тут псевдобудівництво доріг замість витрат на ВПК. Тому вдягніть уже нарешті труси, або хрестик зніміть.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

о бублочку -за "шашлички", як мінімум.

який ти недолугий.
чи хоча б читав наших військових чи оф. осіб

коли у Залужного наше ОП спитало чи є якийсь шанс, що ми устоїмо перед парашею, відповідь була НІ, але єдине що дає нам надію -якщо Україна , її народ обёєднаються, будут разом, стануть монолітом, тоді цей дух може вистояти.

Про що мова? Ще отой-цинь писав, війна це майстерність обманів.

Ми обманули кацапію.
вони вважали нас слабкими і дурними - чекали квітів і обіймів. уверовали що тут є нацики якісь і народ підтримає їхне військо.

Ми не рили окопів, аби підтримувати свою слабкість*, мі не мінували, ми не виставляли засідки на кордонах, ми "їли шашлички, угу".

І саме це дало змогу нам утримати Київ. Їх бліц-криг провалився з-за недооцінки нас. А ми їх в тих думках підтримували.


Якщо б ми демонстративно готувалися до війни, бліц-криг було б замінено на утюження наших кордонів і прикордоних теріторій артою і просування після неї, і просування.


п.с. а ти дурачок.

Останнє редагування: 26 червня 2022 10:58:04 від эЛКа
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

-----------------------------
Были бы у нас ракеты -ситуация была бы значительно лучше. Их и сейчас не выпускают.
ти в 1996 тв 2000 за коно голосував на президента?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Це не фантастичний твір. Це історія. Хуйло не почало повномасштабний напад ні в 17, ні в 18, ні в 19. Бо ми були готові. На будь-який пчих з того боку, типу навчаннь біля кордонів України була адекватна відповідь. Аж до введення воєнного стану в 2018. Армія розвивалась, ВПК відроджувався. 66 млрд кацапських витрат дуті як і все у них. Там лише корупційної складової відсотків 60-80. Плюс загрози у них не тільки Україна. Тому для паритету нам достатньо мати набагато менший бюджет. Але не нульовий як було з 2019.

І перестаньте вже собі брехати. Ви проголосували за антивоєнну риторику і припинення війни способом "просто перестать стрелять". Ви проголосували проти "Армія, Мова, Віра". Абсолютно свідомо. Це лозунги двох претендентів. І як показала історія вони їх повністю притримувались. І ви зробили свій вибір. І абсолютно свідомо підтримували тут псевдобудівництво доріг замість витрат на ВПК. Тому вдягніть уже нарешті труси, або хрестик зніміть.

Знову фантазії.
Зрозумів - шкільна арифметика то не ваше.
І я не голосував ні за Зе ні за слуг. І не збираюсь цього робити на наступних виборах.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

який ти недолугий.
чи хоча б читав наших військових чи оф. осіб

коли у Залужного наше Оп спитало чи я якийсь шанс , що ми устоїмо перед парашею, відповідь була НІ, але єдине що дає нам надію -якщо Україна , її народ обёєднаються, будут разом, стануть монолітом, тоді цей дух може вистояти.

Про що мова? Ще отой-цинь писав, війна це майстерність обманів.

Ми обманули кацапію.
вони вважали нас слабими і дурними - чекали квітів і обіймів. уверовали що тут є нацики якісь і народ підтримає їхне військо.

Ми не рили окопів, аби підтримувати свою слабкість*, мі не мінували, ми не виставляли засади, ми "їли шашлички, угу".

І саме це дало змогу нам утримати Київ. Їх бліц-криг провалився з=за недооцінки нас. А ми їх в тих думках підтримували.


Якщо б ми демонстративно готовулися до війни, бліц-криг був замінено на утоження наших кордонів і прикордоних теріторій артою і просування після неї і просування.

п.с. а ти дурачок.
Так це много ходов очка? Он воно як. Умно!

Сцуко... Ну чому імбецили мають рівні зі мною виборчі права...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

у нас є зараз боєздатні ЗСУ, як можуть тримають та воюєм, алк кацапи бомблять , і ми по троху відходим, бо там уже одна руїна залишається. Ресурс артилерії у нас не безмкдний, тод тепер за твоєю логікою зілєнский має підписати шось типу мінських?

Розмова безмістовна. Спробуйте відмедуватись від п4рсоналій та подивитись на ситувцію об'єктивно.
На відміну від вкс, мені очі від неависті до зеленського не заліпмло, як у вас до порошенка.
У вас занадто сильнв емоційна прив'язаність до образу святого бубочки.
Про "шашлички в має" просто не забувайте, коли нкступного разу голосцватимите.

Я собі обіцяв не брати участь в зепосрачкх і не маю намірутнадалі підтимувати цей діалог.
Саме через те, що це шкодить країні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія