Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Європа приймала заявку України як "передсмертне" прохання

Плюсую несамовито. Це мєрзость.(с)
Що ведучі, що сюжети, що інтонації, що діалоги, та навіть самі хлєбальніки цих "журналістів"... :facepalm1:
Рівень районної газети часів пізнього совка чи початку дев'яностих.
+=======================================================+
Зроби їм конкуренцію. Покажи всім як треба інформувати людей...
   
Так, корупція, окуєть яка. З нею треба щось робити.

В Потругалії?
   
Я думаю, ребята ведущие абсолютно правы. Европушка немножко облажалась.

Маячня повна. Цей крок символічний, він нічого не додає ані нічого не відбірає, але тільки надихає.
Слава Ісусу, телевізор 13 років не дивлюся  :D
   
Європа приймала заявку України як "передсмертне" прохання
а помощь она нам тоже как безнадежным оказывает?
Что-то сильно много как для выброшенных денег
   
Кгам
Потік свідомості
   
Маячня повна. Цей крок символічний, він нічого не додає ані нічого не відбірає, але тільки надихає.
Слава Ісусу, телевізор 13 років не дивлюся  :D
В действительности дает. Одно дело дать хуйлу захватить какую-то страну 2-го мира на переферии. И совсем другое страну кандидата в члены ЕС. Это сознательное поднятие ставок со стороны ЕС.
   
В действительности дает. Одно дело дать хуйлу захватить какую-то страну 2-го мира на переферии. И совсем другое страну кандидата в члены ЕС. Это сознательное поднятие ставок со стороны ЕС.
Йому пофую, впевнений. Тим більше що напав ще коли не було.  Але наш успіх це зброя:)
   
+1
Єдина сфера в Україні яка наймовірно розчарувала з початку війни - журналістика.
Таке враження, що професійних журналістів у нас просто нема зовсім. Жодного. Одна тільки медіапи**дота, яка вміє тільки продукувати клікбейтові заголовки.
Хоча в принципі це і зрозуміло, якщо інші професії якось розвивались завдяки конкуренції, і чим більша конкуренція, тим професійніше фахівці, то в журналістах залишились лише ловці об'їдків з владних столів і ті, хто не міг проявити себе де-інде. Були якісь окреми вкраплення випадково потрапивших туди людей, але майже всі щезли.

+1
Тільки ця сфера була дно не з початку війни, а завжди. Будь яка пресуха президента (будь-якого) це ацьке дно з боку журналістів та питань, що вони ставлять.
Треба американцям замовити по лендлізу або британцям навчання  журалістів :)  Хай наберуть молодих хлопців та дівчат та навчать їх професії по західним стандартам.
Бо в наших у більшості тільки пиха з приводу професії, а самі як містечкові смороблені блогери недороблені, за невеликим виклченням.
Портніков, наприклад.
   
Заипали,насправді.

а от чому українським журналістам не подивитись на це нормально,без вмирання стоячи і стогіну до небес.
сьогодні 25.06.2022.
на сьогодні Україна є повноправною частиною внутрішнього ринку ЄС.
навіть без вступу.
для більш тупих журналістів-
де-факто Україна в плані економічних свобод це ЄС.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D1%96%D1%88%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%A1%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D1%83

   
'Журналісти" з відео в старттопіку навмисне перекрутили послідовність подій.
   
Украина подпишет "транспортный безвиз" с Евросоюзом

Соглашение о так называемом "транспортном безвизе" между Украиной и Евросоюзом подпишут 29 июня 2022 года. Об этом сообщил замминистра инфраструктуры Мустафа Найем.

Он также добавил, что после этого украинским компаниям не нужно будет никаких разрешений для автомобильных грузоперевозок по территории стран Евросоюза.

Напомним, "транспортный безвиз" был согласован с ЕС в середине июня. Он отменит действующую разрешительную систему

https://mignews.com/news/politic/ukraina-podpishet-transportnyj-bezviz-s-evrosoyuzom.html
   
п.с. ці ведучи абсолютно профнездатні. їмхо
Якраз все навпаки , ці обоє явно непогано ведуть свій марафон.
   
Украина подпишет "транспортный безвиз" с Евросоюзом
Соглашение о так называемом "транспортном безвизе" между Украиной и Евросоюзом подпишут 29 июня 2022 года. Об этом сообщил замминистра инфраструктуры Мустафа Найем.

Он также добавил, что после этого украинским компаниям не нужно будет никаких разрешений для автомобильных грузоперевозок по территории стран Евросоюза.

Напомним, "транспортный безвиз" был согласован с ЕС в середине июня. Он отменит действующую разрешительную систему

https://mignews.com/news/politic/ukraina-podpishet-transportnyj-bezviz-s-evrosoyuzom.html
Наши частинки и фирмы без разрешительных бумаг смогут работать на еврорынке перевозок? И так же запускать европераторов к себе на общих основаниях?Я правильно понимаю?
   
Наши частинки и фирмы без разрешительных бумаг смогут работать на еврорынке перевозок?

Насколько я понимаю, да
   
з подачею заявки в ЄС, в перші дні війни зі сторони влади виглядало як безумство.
нагадаю, 28 лютого

 ще пам’ятаю сказав дружині, ну варіантів в нас не багато,  або в ми виграємо війну і будемо в ЄС, ну або піздец


тільки згодом стало ясно, що перший варіант наш

Зеля видно непогано грає в покер)
   
название темы вызвало рвотный рефлекс  :bueee:
не смотрел, но осуждаю
   
Я ваще не розумію хулі та Європа нас мурижить, то безвіз мурижили.
А по факту виявилося що нічого небезпечного в тому безвізі для Європи не було.
Тільки суцільна користь що нам що ЄС від цього.
Те саме з кандидатсвом, пора вже давно зрозуміти що Україна ніякий не бандустан, а цілком цивілізована країна з доволі освіченим і працьовитим населенням.

Безвізом "мурижила" наша влада як зараз із митницею
   
Бюрократія брюсселя в особі урсули отримала вказівку від дуету макрон-шольц прийняти заявку на 4 день війни.
28лютого.
Саме тоді коли сплив термін 72год
Коли стало ясно що Зеленьский не втік
А ЗСУ прийняли бій.
Тиск балтійців і поляків пришвидшив темп Урсули.

Відос - навіть час не буду витрачати на бридоту.
Але
Якщо і розглядати порівняння цілоі краіни (не суть що журналісти то вжили до Украіни) саме порівняння краіни з мертвяком уєпанське.
Але якщо навіть така метафора

То в Украіни больовий шок (не клінічна смерть) була в перші 3 доби.
На час відправки заявки і приїзду Урсули в Киів нічого мертвякового не було.
Не могло бути.
Украіна дала бій.
Була живіша ніж в перші 3 доби.

Німецькі бюрократи в політичних рішеннях ніколи не стають на емоціі.
Якщо дають зелене світло то воно продумане.
Ніхто б не дав вказівку приймати  заявку від краіни в передсмертних корчах
Не те що скупий німець пошкодував би паперу і часу на дзвінки в Киів.
Але близько до цього.

Варіанти рішення пророблялись ще до війни.
Макрон бачив вступ Украіни в ЄУ в розмін на  відмову Украіни  від нато
Був ще позитивний "шок" європолітиків що хуйло і його хуйлоармія  не всесильні.
Але головне те що Украіна якраз не на одрі а навпаки з автоматом.

Журналізди 24го уєпани.
І по метафорі
І по логіці
 
   
+=======================================================+
Зроби їм конкуренцію. Покажи всім як треба інформувати людей...
Ну от яскравий приклад діяльності цієї істоти.
З мене журналіст, як з тебе науковець чи воїн. Але в своїй області знань і вмінь я роблю свою справу так, що мені не соромно за це, і рекламацій практично не буває.
І хочу, щоб так було в кожній професії. Не вмієш, не можеш - не берись, аби не ганьбитись.
Але що тобі казати, для тебе відколи засіяло на українською землею зелене сонце - все робиться гарно, правильно, і досконало... :facepalm1:
   
Ну от яскравий приклад діяльності цієї істоти.
З мене журналіст, як з тебе науковець чи воїн. Але в своїй області знань і вмінь я роблю свою справу так, що мені не соромно за це, і рекламацій практично не буває.
І хочу, щоб так було в кожній професії. Не вмієш, не можеш - не берись, аби не ганьбитись.
Але що тобі казати, для тебе відколи засіяло на українською землею зелене сонце - все робиться гарно, правильно, і досконало... :facepalm1:
В провінційній пресі був головний стандарт- не лізти далі посівноі.
В певний період (якраз в 90х) стандарт впав.
Відкрилися інші "горизонти"
Пішли пірамідки і джинса.

А ця метафора про 404 то вже за межею будь яких стандартів.
Це діти-учні тих хто продавав пірамідки.
   
Йому пофую, впевнений. Тим більше що напав ще коли не було.  Але наш успіх це зброя:)
По перше не тільки зброї а від грошей. А від залежить наявність та кількість зброї та грошей? Правільно, від країн партнерів. А хто вони наші партнери? Отож.
   
у меня нет тв с 2013 года. я не знаю кому принадлежит этот канал, про-какой он
но вот этот ведущий мужик -он политический аналитик? он знает то чего не знаем мы?
для меня вообще почти все журналисты -откровенные бл яди, этому хочется заехать в ебало с ноги

ППКС

Українська "журналістика" - це просто йoбaний встид якийсь! :facepalm1:  "Різати" (с) Крокі :D
   
Re: Європа приймала заявку України як "передсмертне" прохання

все навпаки - Україну десятиліттями ніхто не сприймав бо в неї був міцно створений імідж слабкого, недолугого утворення зі слабким недолугим населенням.

Коли Україна як держава та українці як нація показали що вони бійці, вони сильні, вони не помилка природи і з ними нельзя не рахуватись, все змінилось, на Україну та украінців почали дивитись з повагою.

Тому, щонайменьше на цьому форумі, кожен хто розмазує соплі, «плачется в желетку», скиглить та співає сумні пісні, мають бути забанені довічно. Слабкі, кволі, скигливі нікому в світі не потрібні.
   
Ну от яскравий приклад діяльності цієї істоти.
З мене журналіст, як з тебе науковець чи воїн. Але в своїй області знань і вмінь я роблю свою справу так, що мені не соромно за це, і рекламацій практично не буває.
І хочу, щоб так було в кожній професії. Не вмієш, не можеш - не берись, аби не ганьбитись.
Але що тобі казати, для тебе відколи засіяло на українською землею зелене сонце - все робиться гарно, правильно, і досконало... :facepalm1:
дід же ж позаштатний піарщик тут на фупі, чи як воно називається, цього ресурсу "24".
   
Безвізом "мурижила" наша влада як зараз із митницею
і ще помічники хороші були, їздили в єс, щоб безвіз не давали. а потім сірожа закликав єс скасувати безвіз.  . цікаво, зараз повилазить така блядота?


   
О!
Чорносрака пуштунська мразота  (td)
Краще б цьому мудилі повибивало очі, ніж його брату.
   
Re: Європа приймала заявку України як "передсмертне" прохання

і ще помічники хороші були, їздили в єс, щоб безвіз не давали. а потім сірожа закликав єс скасувати безвіз.  . цікаво, зараз повилазить така блядота?


Показати зображення...

Хизуватись корупцією на весь світ, це як приставати до перехожих на вулиці і показувати їм свої гнилі язви.

Тому до України було таке відношення, намагались перейти на іншу сторону вулицю, тримались подалі.

Навмисне ці довбні створювали образ України як смердючого бомжа що весь в язвах, чи по природньому скудоумію, мені важко сказати. Можливо в комбінації навмисно та через розумову недостачу.

Запам’ятайте одну річ - світ любить сильних та сміливих. Якщо є проблеми як корупція чи ще щось, це внутрішні проблеми які потрібно вирішувати внутрі, а не виносити їх на весь світ. На весь світ виносяться успіхи, перемоги, досягнення, відважність, сміливість.
   
у меня нет тв с 2013 года. я не знаю кому принадлежит этот канал, про-какой он
но вот этот ведущий мужик -он политический аналитик? он знает то чего не знаем мы?
для меня вообще почти все журналисты -откровенные бл яди, этому хочется заехать в ебало с ноги
++++, Ви праві
   
Re: Європа приймала заявку України як "передсмертне" прохання

маячня.
якщо я не помиляюся в термінах, то чувак все напутав з послідовністтю
коли зелі пропонували евакуацію, про заявку в Ес ще й мови не було.
коли вони чекали 72 години, а потім пару тижнів -про заявку до Ес ще в мови не було.

який смертельно хворий?
про заявку до Ес пішло ЛИШЕ тоді, коли ми світ побачив нашу стійкість,відвагу і дух.
Ми воюємо і б'ємо орків.
Саме тоді вони почали нам помагати зі зброєю -надавати.
І ЛИШЕ ТОДІ зайшла мова про заявку на членство до ЕС.

не?
п.с. ці ведучи абсолютно профнездатні. їмхо
До кінця лютого вже про це говорили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія