Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Инаугурация Зеленского. 1+1 уже часа полтора ведёт трансляцию подготовки.

Ну что шоколадные лузеры ?день траура у вас. Ваш мародер канул в лету. УЯКраина начнет восстанавливаться. А вы злобно шипеть на форуме. Злобное вы отребье. Но видимо комплексы велики. В реальной жизни вас пинают так здесь вы из себя грозных вампиров корчите

Тесса, я Вас предупреждаю - или ведите себя в этой ветке прилично, или уходите из этой ветки, если не можете сдержать свой понос.

Тут люди общаются. И без Вас было относительно спокойно.

Если будете продолжать тут накручивать ненависть и обзывать людей, снова улетите в бан, из которого только что вышли.
   
А вони так хотіли Жити по новому.  :D
   
у Зелi нема 75% i навiть 50% немає
Якщо брати усіх виборців,то так.. багато хто не прийшов на вибори,а підтримка там набагато більше і це факт. А якщо ще взяти до уваги,що порох мобілізував увесь свй електорат і отримав трохи більше 10% усіх голосів виборців,то це вирок його діям, а точніше бездіяльності.
   
na100ika, здравствуйте! :)

Очень интересно услышать именно Ваше мнение о произошедшем.

Что Вы думаете? 
   
У депутата від «Блоку Петра Порошенка» стався гіпертонічний криз.

Після інавгурації нового Президента Володимира Зеленського, який оголосив про розпуск Верховної Ради, до лікарні потрапив депутат від «Блоку Петра Порошенка» Микола Паламарчук.

Як пишуть «Українські новини», медики підозрюють у Паламарчука гіпертонічний криз.

Одразу з урочистої сесії Паламарчука вивезли на візку з бічного входу Ради та на швидкій повезли до лікарні.

Як писав «Вголос», Президент України Володимир Зеленський розпускає Верховну Раду.

Також Зеленський порекомендував уряду Гройсмана «взяти аркуш, ручку і звільнити свої місця».

Генерал милиции

   
порохолюби вже засрали першу сторінку ФУПу слюнями і соплями.
А хто їх тепер слухає.
   
Ну хоть Хуйло не поздравило :) Иначе тут вой был бы до небес.
   
"Історія несправедлива, це правда. І не ми почали цю війну. Не ми почали. Але нам цю війну закінчувати. І ми готові. Готові до діалогу. Але. И я уверен, что первым шагом для начала этого диалога станет возвращение всех украинских пленных", - сказал президент Украины.

Также он подчеркнул, что во время возвращения украинских территорий страна потеряла не только земли, но и людей.
   
Президент РФ Владимир Х. не будет отправлять поздравления или звонить Президенту Украины Владимиру Зеленскому после его инаугурации 20 мая. Об этом заявил сегодня пресс-секретарь Х  Дмитрий Песков
   

Президент почав свою дiяльнiсть з порушення констiтуцii

яка пічалька ...  :lol:
   
Там всё непросто.

Накануне из Рады вышла фракция, чтобы в Раде не было теперь большинства из 226 депутатов. Это юридически дает основания дать Раде 30 дней на формирование новой коалиции. А через тридцать дней, даже если Рада не создаст новую коалицию, юридически Раду нельзя будет распускать, потому что останется менее полугода до новых очередных выборов.

Решение Зеленского о роспуске Рады в обход этих самых 30 дней выглядит сейчас скорее популистским, для толпы,  если, конечно, он не собирается через колено ломать Конституцию?

Поправьте меня, если я не права...

Суд просит предоставить доказы иснування коалы. Нет доказив - нет коалы. Отаке от..
   
Суд просит предоставить доказы иснування коалы. Нет доказив - нет коалы. Отаке от..

Верно. Коалы нет с позавчерашнего, кажется, дня, когда вышли депутаты. И теперь месяц на создание новой - по Конституции? Там еще было что-то про бездияльність - але ж Рада працювала до останнього дня. :-)o
   
Та по великому рахунку це все хєрня. Ну розігнав Раду, то й розігнав. Головне як дальше будемо жити ?

Мене от більше цікавть співпраця з МВФ, федералізація, методи якими будемо війну закінчувати, економічний напрямок розвитку ( більше ліберизації чи соціалу ) і т.д.
   
Історія несправедлива, це правда. І не ми почали цю війну. Не ми почали. Але нам цю війну закінчувати. І ми готові. Готові до діалогу. Але. И я уверен, что первым шагом для начала этого диалога станет возвращение всех украинских пленных", - сказал президент Украины.

то схоже йдемо наступним шляхом
1.росія жестом доброї волі повертає всіх заручників
2.україна приймпє  донецьк та луганськ до складу на правх широкої автономії
3.крим в оренду росії на 49  років чи яктмось іншим чином даруємо росії
4.всі санкції з росії знімають
5.і далі тихою сапою з принтженням ідемо як білорусія в росію

Буду дуже-дуже рада якщо помиляюсь
   
За словами першого заступника голови БПП Ігоря Кононенка, це право президента розпускати парламент.

"Це право президента, він ним скористався, тому будемо готуватися до дострокових парламентських виборів", - сказав він.

На питання, чи буде він балотуватися, Кононенко сказав:

"Я не знаю, я подивлюся, чи буду балотуватися".

На питання, чи буде парламент якось боротися з таким рішенням, представник БПП відповів:

"А навіщо? Давайте жити в правовій державі".

ого
найкращий друг ПП заявляє, що до сьогодні жили не в правовій державі?
   
Президент РФ Владимир Х. не будет отправлять поздравления или звонить Президенту Украины Владимиру Зеленскому после его инаугурации 20 мая. Об этом заявил сегодня пресс-секретарь Х  Дмитрий Песков

А шо ж такое? Опять украинцы "не того"выбрали и ...уйло зобиделось?
   

у ЗеФанiв така радiсть, що настав кiнець епохи бiдностi
досроковi вибори, чи черговi - практично нiякої рiзницi для населення
інавгурація пройшла як шоу
Парубiй прально вiдзначив - Було весело
зараз хотiлосяб подивитись на през Указ розпуску Ради
iпобачити дii Ради не цей бздик



   
"Історія несправедлива, це правда. І не ми почали цю війну. Не ми почали. Але нам цю війну закінчувати. І ми готові. Готові до діалогу. Але. И я уверен, что первым шагом для начала этого диалога станет возвращение всех украинских пленных", - сказал президент Украины.

Также он подчеркнул, что во время возвращения украинских территорий страна потеряла не только земли, но и людей.

Ну і що ту зрозумілого ? Вернемо полонених далі що ?  Домовимось посередині, чи що ?
   
ого
найкращий друг ПП заявляє, що до сьогодні жили не в правовій державі?

Ну виходить що так :)

   
то схоже йдемо наступним шляхом
1.росія жестом доброї волі повертає всіх заручників
2.україна приймпє  донецьк та луганськ до складу на правх широкої автономії
3.крим в оренду росії на 49  років чи яктмось іншим чином даруємо росії
4.всі санкції з росії знімають
5.і далі тихою сапою з принтженням ідемо як білорусія в росію

Буду дуже-дуже рада якщо помиляюсь

Це не шлях. Це тупик.
   
Інавгураційна промова президента Зеленського. Вже є.


   
Та по великому рахунку це все хєрня. Ну розігнав Раду, то й розігнав. Головне як дальше будемо жити ?

Мене от більше цікавть співпраця з МВФ, федералізація, методи якими будемо війну закінчувати, економічний напрямок розвитку ( більше ліберизації чи соціалу ) і т.д.

це залежить від уряду і більшості, тому і є намагання під шумок - одразу перевибори в ВР, а там... якшо буде більшість можна говорити про серйозні теми
   
це залежить від уряду і більшості, тому і є намагання під шумок - одразу перевибори в ВР, а там... якшо буде більшість можна говорити про серйозні теми

А якщо не буде більшості під Вову ? Тоді як ?
   
А якщо не буде більшості під Вову ? Тоді як ?

а якщо буде, то що?

   
Госопди, порохолюби вже засрали першу сторінку ФУПу слюнями і соплями.
Ми тєпєрь усє прізєдєнти, нам усьо можна
   
н-да.. фото Порошенко. його обличчя на інаугураційній промові Зеленського.

він так не зміг. він інша формація.


тут вже писав один юзер, що він би так р'яно і жорстко не зміг би. я теж -не змогла б.
ми старої формації.

а молоді - інші.

я дивилася га Гройсмана. мені чогось він раптом став симпатичним )))))
може, його не зовсім викидати на смітник, а для чогось згодиться і зе_команді?

він жеж також молодий, як Зеля.

Зе окрема подяка за те, що порушує усі сталі владні відносини. ЗМІНЮЄ.
це краще, аніж застояле болото.
   
Коаліці в раді немає з 2016 року.
А є юридично зафіксований факт припинення діяльності коаліції?
   
я дивилася га Гройсмана. мені чогось він раптом став симпатичним )))))
може, його не зовсім викидати на смітник, а для чогось згодиться і зе_команді?

Директором в самий раз  :weep:
   
А хто їх тепер слухає.
А коли їх слухалим?
   
Ми тєпєрь усє прізєдєнти, нам усьо можна

 :) ну умовили. веселіться тоді. ))) вам три дні вистачить? )
   

доречи,
якщо у Зелi буде бiльшисть, то для країни це навiть бiльш небезпечно нiж навпаки

   
а якщо буде, то що?

якщо лишать мажоритарку то 200 - це місцеві князьки чи їх родичі накшталт брат добкіна чи гіршвельд,той же грановський зараз активно в Харкові всіх вітає з всіма святами. Залишаютьмя на партіїї 225 крісел навіть якзо 50відсотків він бере то це куцо виглядає і без договлрняків він нічого не зробить

Наввщо розганчть раду без зміни законодавства?Щоб більше зайшло проросійських через мажоритарку?
   
Директором в самий раз  :weep:
На базарі
   
:) ну умовили. веселіться тоді. ))) вам три дні вистачить? )

та тут на 5-ть рокiв веселощів
 :)


   
Президент РФ Владимир Х. не будет отправлять поздравления или звонить Президенту Украины Владимиру Зеленскому после его инаугурации 20 мая. Об этом заявил сегодня пресс-секретарь Х  Дмитрий Песков
хороша новина (tu)
а хтось від московитів був сьогодня?
   
якщо лишать мажоритарку то 200 - це місцеві князьки чи їх родичі накшталт брат добкіна чи гіршвельд,той же грановський зараз активно в Харкові всіх вітає з всіма святами. Залишаютьмя на партіїї 225 крісел навіть якзо 50відсотків він бере то це куцо виглядає і без договлрняків він нічого не зробить

Наввщо розганчть раду без зміни законодавства?Щоб більше зайшло проросійських через мажоритарку?

Так він типу сказав, що все за два місяці вони мають помінятю. Правда яким чином він їх заставить, незрозуміло.

Може на гроші Бені і ригів сформують нову більшість і поміняють виборчу систему ?

   

доречи,
якщо у Зелi буде бiльшисть, то для країни це навiть бiльш небезпечно нiж навпаки

Та Вова більшістю керувати не зможе. Там будуть свої бенефіціари.
   
Так він типу сказав, що все за два місяці вони мають помінятю. Правда яким чином він їх заставить, незрозуміло

якщо приберуть мажоритарку то ще не все так погано,але в іншому випадку ...(
   
:) ну умовили. веселіться тоді. ))) вам три дні вистачить? )
А хто ви така, щоб мене обмежувати? Прізєдєнткиня?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія