Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Хай платять, я дозволяю. Меньше вкрадуть.

А яка твого сина роль в суспільстві?
   
Зелені чи не зелені, а платити зарплатню вчителям, лікарям, утримувати школи, лікарні, армію, утримувати дороги та соціально незахищених як інваліди, держава має.

Чи ти одна зі смолоскипом вийдеш краіну захищати?

Та то все тупі відмазки.

Навіть якби президентом України став Ісус Христос а в кабмін ввійшли всі 12 апостолів, то Вія і в цьому б випадку знайшла б привід не платити податки, казала б - в мене інша конфесія. Я чужим ідолам платити не збираюсь.

І такі бля більшість українців.

Я весь час дивуюсь як ця нещасна Україна досі виживає.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

А яка твого сина роль в суспільстві?
Надія нації.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

Та то все тупі відмазки.

Навіть якби президентом України став Ісус Христос а в кабмін ввійшли всі 12 апостолів, то Вія і в цьому б випадку знайшла б привід не платити податки, казала б - в мене інша конфесія. Я чужим ідолам платити не збираюсь.

І такі бля більшість українців.

Я весь час дивуюсь як ця нещасна Україна досі виживає.
Ми помітимо, коли влада стане українська.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Надія нації.

Ні, він дезертир, що відмовився та втік від соціальної відповідальності.
   
налоги это конечно круто когда из все платят... а так...

посмотри налоговые декларации депутатов. они все в кеше живут.

фопы работают по белому. а бабули сдающие квартиры? продавцы? офшорщики?
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

налоги это конечно круто когда из все платят... а так...

посмотри налоговые декларации депутатов. они все в кеше живут.

фопы работают по белому. а бабули сдающие квартиры? продавцы? офшорщики?

Не потрібно відповідати за інших, потрібно відповідати за себе та свої дії.

А так завжди можна знайти якесь виправдання, чому я буду чи не буду щось робити, бо хтось щось зробив чи не зробив. Такі козаченьки є основою проблем в державі.
   
Цитата: Via
Надія нації.
Нація хоч знає, що в неї є така надія? :laugh:
   
Не потрібно відповідати за інших, потрібно відповідати за себе та свої дії.

А так завжди можна знайти якесь виправдання, чому я буду чи не буду щось робити, бо хтось щось зробив чи не зробив. Такі козаченьки є основою проблем в державі.
ну так фопы честно платят 5%. а теперь всю страну надо заставить подавать налоговые декларации как в сша. чтобы от бабули до депутата все подавали доходы за год. а если напиздели- криминал
   
ні. це цілком природня реакція на несправедливість.

В чому несправедливість ?
Нехай залишається в Україні та платить податки та  заробляє...

Проблема що люди котрі працюють можуть літати два рази в рік в Європи? Чи в чому проблема ?
   
налоги это конечно круто когда из все платят... а так...

посмотри налоговые декларации депутатов. они все в кеше живут.

фопы работают по белому. а бабули сдающие квартиры? продавцы? офшорщики?

Да, маск платит 5% от оборота.
А сколько платит обычный манюпас американский?

ужос несправедливость какая
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

В чому несправедливість ?
Нехай залишається в Україні та платить податки та  заробляє...

Проблема що люди котрі працюють можуть літати два рази в рік в Європи? Чи в чому проблема ?

Ти думаєш, він від хорошого життя з Кремнієвої долини до Техасу переїхав із початком пандемії?  :gigi:
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

налоги это конечно круто когда из все платят... а так...

посмотри налоговые декларации депутатов. они все в кеше живут.

фопы работают по белому. а бабули сдающие квартиры? продавцы? офшорщики?
Тому тепер треба задавити айтішніків, які працюють по білому?
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Вийка, патриот не тот кто со смолоскипом бегает за Бандеру, но уклоняется от уплаты налогов под разными смешными поводами. Патриот тот, кто эти налоги как раз платит и не поучает своих сограждан как нужно родину любить.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Айтишники найдут способ как не платить вовсе нихера.

Фопами регистрируются, потому что большинство контор компенсирует налоги. Если перестанут компенсировать то просто на пейонир будут получать, а гетьманцов получит вовсе болт.

В европе они чувствуют себя проще, потому что остальные профессии с ними на равных. А врач в тойже европе так и вовсе намного круче кодера

Короче тс идиот, не разобравшись в налоговых тонкостях свел в кучу коней и людей. Похоже еще и тупой коммунист.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

Вийка, патриот не тот кто со смолоскипом бегает за Бандеру, но уклоняется от уплаты налогов под разными смешными поводами. Патриот тот, кто эти налоги как раз платит и не поучает своих сограждан как нужно родину любить.
Мій син платить податки згідно законодавства. прихильники певної політсили мало? Це їх проблеми.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

Айтишники найдут способ как не платить вовсе нихера.

Фопами регистрируются, потому что большинство контор компенсирует налоги. Если перестанут компенсировать то просто на пейонир будут получать, а гетьманцов получит вовсе болт.

В европе они чувствуют себя проще, потому что остальные профессии с ними на равных. А врач в тойже европе так и вовсе намного круче кодера

Короче тс идиот, не разобравшись в налоговых тонкостях свел в кучу коней и людей. Похоже еще и тупой коммунист.
ТС заокеанський інопланетянин.
   
Нещодавно вийшли результати зарплатного опитування, за яким виходить, що 4500 - це ставка сіньйора.

Ну спробуйте знайти кваліфікованого сіньйора Java за 4500 в Україні  :gigi:
Та сінйорів які працюють за ці гроші валом, тільки всі вони вже давно прилаштовані на конкретних проектах, у них давно налагоджені робочі процеси, теплий офіс і збита команда.
Щоб такого сеньйора здьорнуть з теплого місця треба дуже постарається, тут прибавкою навіть в штуку баксів не обійдешся.
В Україні туча кантор працює з мінімальною текучкою, там якщо добирають людей то тільки під нові проекти або під розширення і то по рекомендаціям.
Той треш що твориться на хантерських сайтах то треш шлак і піна.
   
а взагалі я за те, щоб добряче потрусити айтішників
залишаться лише ті, які цю справу люблять, а не прийшли сюди заради грошей
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Та сінйорів які працюють за ці гроші валом, тільки всі вони вже давно прилаштовані на конкретних проектах, у них давно налагоджені робочі процеси, теплий офіс і збита команда.
Щоб такого сеньйора здьорнуть з теплого місця треба дуже постарається, тут прибавкою навіть в штуку баксів не обійдешся.
В Україні туча кантор працює з мінімальною текучкою, там якщо добирають людей то тільки під нові проекти або під розширення і то по рекомендаціям.
Той треш що твориться на хантерських сайтах то треш шлак і піна.

Це звучить як небажання розвиватися. Я сумніваюся, що на одному проекті можна досягти потрібного рівня. Ми пробували шукати сіньйорів навіть за дурні гроші, їх фізично немає. Тепер набрали мідлів, які особливо нічого не показували на співбесідах, а іншим дали завдання їх тіпа менторити  :gigi:
   
а взагалі я за те, щоб добряче потрусити айтішників
залишаться лише ті, які цю справу люблять, а не прийшли сюди заради грошей
:lol:

это что то новенькое
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

а взагалі я за те, щоб добряче потрусити айтішників
залишаться лише ті, які цю справу люблять, а не прийшли сюди заради грошей
А платити прихильники певної політсили на пропой тисячу доларів щомісяця - це доказ любові до справи? Чи до України? Чи до своєї "соціальної ролі", як  загнули інопланетяни вище?
   
Це звучить як небажання розвиватися. Я сумніваюся, що на одному проекті можна досягти потрібного рівня. Ми пробували шукати сіньйорів навіть за дурні гроші, їх фізично немає. Тепер набрали мідлів, які особливо нічого не показували на співбесідах, а іншим дали завдання їх тіпа менторити  :gigi:
Та ті проекти що в продакшені як всесвіт, їх можна розвивати і покращувати нескінченно, вширину, в глибину і в висоту. І складність задач там зазвичай зашкалює.
А що ти їм можеш запропонувати, якийсь примітив, шлак або якесь гівно мамонта яке кинули попередні гівнокодери?
   
А платити прихильники певної політсили на пропой тисячу доларів щомісяця - це доказ любові до справи? Чи до України? Чи до своєї "соціальної ролі", як  загнули інопланетяни вище?
это мне напомнило врачей и учителей которые должны работать за идею
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

это мне напомнило врачей и учителей которые должны работать за идею
Не должни. А ви з Гамерики вирішили нас повчити соціальній справедливості? То дякуємо, нас за століття комуняки добряче "навчили", йдіть нахрін.
   
Не должни. А ви з Гамерики вирішили нас повчити соціальній справедливості? То дякуємо, нас за століття комуняки добряче "навчили", йдіть нахрін.
это был сарказм...
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

это был сарказм...
У тебе сарказм, а у прихильники певної політсили шлях до мети - потрусити всіх.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

вообще ойтишники давно могли гетьманцева чуть ли не буквально сжечь

организлвать в сети такую травлю, что его бы свои же зелепни в биореатор бросили :laugh:

   
Они знают что в Голландии или Америке они будут никем.
:laugh: Ох насмешил  :laugh: А кто ты здесь? Тебя любой прокурорский на колесо намотает. А вот в Голландии и Америке ты человек.
   
:laugh: Ох насмешил  :laugh: А кто ты здесь? Тебя любой прокурорский на колесо намотает. А вот в Голландии и Америке ты человек.
б***ь почему я за долгие годы жизни в Украине никогда не общался с "прокурорскими"? откуда эти басни?
   
б***ь почему я за долгие годы жизни в Украине никогда не общался с "прокурорскими"? откуда эти басни?
А ты попробуй, пообщайся. Сразу поймешь что ты со своими Х кБаксов в месяц никто и звать тебя никак. А если у тебя даже Х кБаксов в месяц нет то ты меньше чем никто. :laugh:
   
А ты попробуй, пообщайся. Сразу поймешь что ты со своими Х кБаксов в месяц никто и звать тебя никак. А если у тебя даже Х кБаксов в месяц нет то ты меньше чем никто. :laugh:
хызы но зачем с ними общаться
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Та ті проекти що в продакшені як всесвіт, їх можна розвивати і покращувати нескінченно, вширину, в глибину і в висоту. І складність задач там зазвичай зашкалює.
А що ти їм можеш запропонувати, якийсь примітив, шлак або якесь гівно мамонта яке кинули попередні гівнокодери?

У нас сучасний стек, лайно мамонта зі старих часів є для окремих API, але поступово його випилюють. Проблема виключно в тому, що в нас простих задачок "написати КРУД" немає  :gigi:
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Luxetenebris трішки здивований, що його рябчікі хочуть відібрати не кляті порохоботи, а рідні зелені швондери B-)
   
Они и так платят 25% - 5% единый + 20% НДС.

З тих 75 що залишилися - теж заплатиться декілька разів НДС, ПДФО, військовий збір, ітд - по ланцюжку / мультиплікатору.
   
Luxetenebris трішки здивований, що його рябчікі хочуть відібрати не кляті порохоботи, а рідні зелені швондери B-)

Еталонний палєзній ідіот.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

организлвать в сети такую травлю, что его бы свои же зелепни в биореатор бросили
Айтішники переважно політично безграмотні. В 2019 році повелись на зелені ботоферми з космополітизмом та "новими обличчями", потім перестали бути цікавими для зелені - ботоферми вже не працюють по їхньому звичному середовищу: новини про Тесла та крипту, відеоігри, туристичні сайти, попередні замовлення на вечір у стріп-барах та пейнтболі таке. Тому просто відмахуються від цих новин - а, нічєво, прорвьомся.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Не был день на фупе и тут уже настрочили.
Повторюсь.
Ребята, облагайтесь налогами этих хитрожопых.
Это дерьмо земли.

С одной стороны эти люди пользуются хаосом, созданным бандюками для обворовываемы Украины.
А именно, дешевизной жизни, созданной от отсутствия законов и иностранного капитала.
Фопами, созданными для неуплаты налогов.
Пиратским софтом и отсутствием наказания.

С другой стороны воны волають про то что Украина не Европа и гомосяцкие БЛМ ценности не те. И смузи невкусный.

Все очкарики генетические выродки (за шо их пытались убить в деццтве).  Как выродки, каждый очкарик - левак, любитель рассказать про минимальный доход и БЛМ.

Но когда их прижимают с налогами, идет мировой вопль про «западные ценности» и то что коммунисты пытаются все поделить.

Пусть платят или едут в Германию жить в коммуналке и кормить беженцев налогами.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

И последнее.

Это очень трусливые существа
.
И абсолютно интроверты.
Революций очкастых не будет.

Индейки нагуляли жир.
Можете устраивать Рождество.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Последнее
не надо думать что это украинские патриоты.
Как любая комми шваль это космополиты.

Пример.
Мой друг делает кое что для оборонки.
Понадобилась им софтварная разработка.
Они обратились в 2 -3 it конторы работающие на оутсорс.

Им выдали такие рейсы, которые не платят и на западе.

Одного из хозяев контор я знаю.
Ярый порохобот
Постит сейчас про роисскую агрэссию и как мы грудямы ляжемо.
 
Не жалейте этих упырей, незаменимых нет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія