Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Прапорщик из Саратова соскучился за пиzдюлями:

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Бригада кацапських пропагандонів прийшла тягнути мазу за любителя хуйла Карсона Такера.  :weep:

Рональд Рейган та інші республіканці перевертаються в могилах від ттго, як Трамп перетворив республіканську партію на відділок Єдіной Рассеї.  :fuck:
комуняку на гилляку!
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Прапорщик из Саратова соскучился за пиzдюлями:

Показати зображення...


на этот раз татусь прав. за резолюцию не голосовали. ее отправили в комитет без голосования.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

на этот раз татусь прав. за резолюцию не голосовали. ее отправили в комитет без голосования.

The resolution was privileged. This way they were able to do a vote within the session that was currently in place. And the result was all “Yes”, a unanimous vote to move the legislation to the Rules Committee.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

комуняку на гилляку!

Правильно! :good:
Коммуняку Трапма і трампанзів, які топлять за кацапів на гілляку! :fuck:

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Прапорщик из Саратова соскучился за пиzдюлями:

Показати зображення...

 :facepalm1:

Валік всі знають, що ти ідіот, навіщо це доводити ще раз.  :fuck:
За цю маячню ніхто не голосував.  :punish:
Мало того, голова комітету і голова більшості республіканець заявив, що це неконституційно.  :fuck:

Скажи там своєму начальству, щоб перевіряло ваші методички, бо вас мордою товчуть у ваше лайно за таку тупу брехню. :fuck:

І не лазь по вигрібних ямах інтернету.  :punish: 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:facepalm1:

Валік всі знають, що ти ідіот, навіщо це доводити ще раз.  :fuck:
За цю маячню ніхто не голосував.  :punish:
Мало того, голова комітету і голова більшості республіканець заявив, що це неконституційно.  :fuck:

Скажи там своєму начальству, щоб перевіряло ваші методички, бо вас мордою товчуть у ваше лайно за таку тупу брехню. :fuck:

І не лазь по вигрібних ямах інтернету.  :punish:

The resolution was privileged. This way they were able to do a vote within the session that was currently in place. And the result was all “Yes”, a unanimous vote to move the legislation to the Rules Committee.

Прапорщик, ты хотя бы почитал, кто о чем голосовал. Хотя о чем я? Это же надо мозги иметь. Которых у тебя не наблюдается. Иди не тошни.



Останнє редагування: 28 січня 2022 03:26:11 від Valentyn
   
Re: Результати виборів в США 2020.

The resolution was privileged. This way they were able to do a vote within the session that was currently in place. And the result was all “Yes”, a unanimous vote to move the legislation to the Rules Committee.
Прапорщик, ты хотя бы почитал, кто о чем голосовал. Хотя о чем я? Это же надо мозги иметь. Которых у тебя не наблюдается. Иди не тошни.

это похоже фейк. на гейтевэй пандит полагаться нельзя....

Contrary to the text of the revised Gateway Pundit article, it's not true that the assembly "voted unanimously in a voice vote" to "move forward" Ramthun's resolution. In fact, the very video clip that Gateway Pundit embedded in the article, and touted in the headline, proves that this claim is wrong.
The video shows that Ramthun introduced the election resolution just before a vote on an entirely unrelated bill. After August referred the resolution to the rules committee, the assembly went on with the unrelated vote. That unrelated vote is the voice vote shown in the video posted by The Gateway Pundit. No vote was held on the election resolution itself.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У дэбила валика Додик вот-вот выиграет выборы 2020 :lol:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

это похоже фейк. на гейтевэй пандит полагаться нельзя....

Contrary to the text of the revised Gateway Pundit article, it's not true that the assembly "voted unanimously in a voice vote" to "move forward" Ramthun's resolution. In fact, the very video clip that Gateway Pundit embedded in the article, and touted in the headline, proves that this claim is wrong.
The video shows that Ramthun introduced the election resolution just before a vote on an entirely unrelated bill. After August referred the resolution to the rules committee, the assembly went on with the unrelated vote. That unrelated vote is the voice vote shown in the video posted by The Gateway Pundit. No vote was held on the election resolution itself.

Возможно, посмотрим, что ответит комитет.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

О, еще один кретин вылез из подвала. Бустер очередной принял, имбицыл?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Гіані вже отримав нову методичку, а ідіот валік все ще по старій строчить.  :lol:


   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну так логично. Саратовский младший сержант Татус смену сдал. Прапорщик Редько смену принял. У кацапов с этим строго.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Кацапські пропагандончики, йдіть дрочіть на свого хуйла та підхуйлятників типу Карсона Такера.  :bueee:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

тебе то что до республиканцев, татусь. у тебя билет единой россии в тайнике запрятан

Злые языки говорят что Татуса из единоросов выгнали, за профнепригодность. И пошел Татус по старой памяти в коммунисты.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ви так сперечаєтесь на політичні теми як наче намагаєтесь перегризти один одному глотки.........
   
Re: Результати виборів в США 2020.

тебе еще раз цитату из пандита под нос подсунуть?

на гейтевэй пандит полагаться нельзя....
:facepalm1:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:facepalm1:

The Gateway Pundit
Scorecard
True -5%
Mostly true - 5%
Half true-5%


Mostly false - 16%
False - 55%
Pants on fire -11%
  "Liar, liar, pants on fire!" ... They say it when someone gets caught in a lie. In other words, when someone gets busted for lying.

https://www.politifact.com/personalities/gateway-pundit/

Якщо таке можеш переварити - конграт с возвращенієм із скобєєвщіни!
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:facepalm1:

Йому обновили методичку. А валік все ще по старій працював.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Правильно! :good:
Коммуняку Трапма і трампанзів, які топлять за кацапів

ты прекрасно знаєш, кого я мав на увазі, коммі
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ви так сперечаєтесь на політичні теми як наче намагаєтесь перегризти один одному глотки.........
о іще один коммі виліз, із темою тіпа "я элитка, я над схваткой, фуфуфу, село ..."
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:facepalm1:

видишь, я ошибки признаю. в отличие от вашей писдобратии. что тебя так взволновало?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ви так сперечаєтесь на політичні теми як наче намагаєтесь перегризти один одному глотки.........

Слушайте ботяра подкацапская, вам перед Картером Пейджем извинится не хочется за кучи вылитого вами на него говна? Ну прежде чем морали приличным людям читать?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

видишь, я ошибки признаю. в отличие от вашей писдобратии. что тебя так взволновало?
Извините, но у  меня, в отличии от Вас, нет своей "писдобратии". И где Вы увидели мое волнение? :)
Признавать ошибки это правильно - этим Вы явно от Ольги с Валентином отличаетесь.
А вот этот наш  разговор годичной давности не припоминаете? Тут Вам признать нечего - как считаете? :)
реалии мы еще побачим...  :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

о іще один коммі виліз, із темою тіпа "я элитка, я над схваткой, фуфуфу, село ..."

Слушайте ботяра подкацапская, вам перед Картером Пейджем извинится не хочется за кучи вылитого вами на него говна? Ну прежде чем морали приличным людям читать?

 X(
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А нормально, логічно та змістовно обговорювати поточні проблеми у вас бажання не виникає зовсім?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А нормально, логічно та змістовно обговорювати поточні проблеми у вас бажання не виникає зовсім?

Слушайте ботяра подкацапская, вам перед Картером Пейджем извинится не хочется за кучи вылитого вами на него говна? Ну прежде чем морали приличным людям читать? Или совесть совсем отсохла за ненадонобстью?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Слушайте ботяра подкацапская, вам перед Картером Пейджем извинится не хочется за кучи вылитого вами на него говна? Ну прежде чем морали приличным людям читать? Или совесть совсем отсохла за ненадонобстью?

ботяри ті хто копіпастом дискутують
   
Re: Результати виборів в США 2020.

ботяри ті хто копіпастом дискутують

Слушайте ботяра подкацапская, вам перед Картером Пейджем извинится не хочется? Вот же малорусское упоротое говно. Послал Бог "саатечествинникав". Мне за него стыдно а с него как с гуся вода.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А нормально, логічно та змістовно обговорювати поточні проблеми у вас бажання не виникає зовсім?
звісно виникає  . просто відвикли говорити змістовно з людьми у яких чуть шо зразу - коцапииии
   
Re: Результати виборів в США 2020.

звісно виникає  . просто відвикли говорити змістовно з людьми у яких чуть шо зразу - коцапииии

Ти від мене таке чув коли небудь ? Коммі в свою адресу від тебе я чув пару постів вище.............
але я цим не переймаюсь сильно....... розумію твій стан
   
Re: Результати виборів в США 2020.

звісно виникає  . просто відвикли говорити змістовно з людьми у яких чуть шо зразу - коцапииии

А чё, удобно. Скоро придумает как расизм приплести.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ти від мене таке чув коли небудь ? Коммі в свою адресу від тебе я чув пару постів вище.............
але я цим не переймаюсь сильно....... розумію твій стан
я думаю не розумієш... тобі здається що ти вищий за це, і це автоматично створює викривлене розуміння інших.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

я думаю не розумієш... тобі здається що ти вищий за це, і це автоматично створює викривлене розуміння інших.

я про викривленість твого сприйняття розумію...... але ти можеш компенсувати цю викривленість...... .. трохи зусиль мозкових потрібно для цього звичайно.......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

я про викривленість твого сприйняття розумію...... але ти можеш компенсувати цю викривленість...... .. трохи зусиль мозкових потрібно для цього звичайно.......
You have an extraordinary sense of humor! :laugh:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

я про викривленість твого сприйняття розумію...... але ти можеш компенсувати цю викривленість...... .. трохи зусиль мозкових потрібно для цього звичайно.......
Укі, я свої висновки базую на фактах,  а ти, вірогідно на емоціях. тому коментувати твої емоції не дуже цікаво
   
Re: Результати виборів в США 2020.

You have an extraordinary sense of humor! :laugh:

досить занижена планка "екстраординарності". чи то альтернативна екстраординарність ?  :weep:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Укі, я свої висновки базую на фактах,  а ти, вірогідно на емоціях. тому коментувати твої емоції не дуже цікаво

Ali, покажи де тут мої емоції...... Чи то ти так просто п***а за інструкцією?

   
Re: Результати виборів в США 2020.

У говна не может быть эмоций. Оно просто говно.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У говна не может быть эмоций. Оно просто говно.

Olga Taylor, я не згоден......... від тебе море емоцій........
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія