Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ чи існує павербанк або портативна сонячна станція що потягне кілька годин холодильник

АКБ здесь зачем?

Для экономии топлива как буфер, шоб можно было аккумулировать избыточную энергию во время работы генератора или запасти от других источников энергии
   
Для экономии топлива как буфер, шоб можно было аккумулировать избыточную энергию во время работы генератора или запасти от других источников энергии
+  для електростартера та автостарта (якщо є така опція)  :-)o
   
Скільки коштує пересилка холодильника? Залежить від ваги та габаритів?

Ніби кажуть, що компресорні холодильники більш економічні порівняно з аміачними. Бажано компресор на 12 вольт.
Але аміачний може працювати від газу, керосину, дров, вугілля.
Тут список старих аміачних. https://ammo1.livejournal.com/1252331.html
   
Я ось шукаю газову (пропан-бутан) велику морозилку. На випадок блек-ауту. Шось ніц немає. Не знаходжу. Є холодильники автомобільні невеличкі з невеличкою морозилкою за великою ціною. У великого холодильника чи морозилки розхід газу буде великим. А ціна теж.
   
Я ось шукаю газову (пропан-бутан) велику морозилку. На випадок блек-ауту. Шось ніц немає.

я маю таке в селі.
цікавить ?
показати вживу ?  :lol:
   
В крайньому разі газ можна запалити сірником. Бо в деяких моделях іскра для запалювання працює від 220 вольт.

геніально  (tu)

com1, cьогодні в 23:37
Я ось шукаю газову (пропан-бутан) велику морозилку. На випадок блек-ауту. Шось ніц немає.

маю на продаж. цікавить ?
   
Модель, ціна, фото, стан?
Називається погріб, льох?
Англійською називається propane freezer, lp freezer, liquid propane freezer.

Останнє редагування: 16 серпня 2022 00:12:44 від com1
   
панове, блекаут можливий тіки взимку (окуповану територію, зрозуміло, не рахуємо)
взимку той холодильник не є найнеобхіднішою річчю, краще цей газ спалить на обігрів
ну й невеличке питання - ви куди продукти згоряння плануєте виводити? А звідки кисень поставляти для горіння? Вікно відкриєте?
   
панове, блекаут можливий тіки взимку (окуповану територію, зрозуміло, не рахуємо)
взимку той холодильник не є найнеобхіднішою річчю, краще цей газ спалить на обігрів
ну й невеличке питання - ви куди продукти згоряння плануєте виводити? А звідки кисень поставляти для горіння? Вікно відкриєте?
Так, треба вікно відкривати. Або виводити трубу вихлопу назовні. При спалюванні газу і так вийде обігрів. Біля того агрегату. Ці питання зараз більш теоретичні. Бо нові великі холодильники-морозильники на газі коштують в Америці, наприклад, 1000-2000 дол. і більше. Я такий не куплю. Але зате там гарантія 5-7 років. Але в Україні немає дистрибуції.
   
В марте долго не было электричества, но был газ.
Вот думаю как запитать двухконтурный котёл. Замерил мощность 140вт во время активной работы и 70вт во время циркуляции воды, которая происходит несколько минут после отключения горелки.

Кто-то знает проверенные инверторы 12-220 на Али?
   
Можна переробити котел та насос на 12 вольт. Чи він на гарантії?
   
Можна переробити котел та насос на 12 вольт. Чи він на гарантії?
Гарний план B-)
   
В марте долго не было электричества, но был газ.
Вот думаю как запитать двухконтурный котёл. Замерил мощность 140вт во время активной работы и 70вт во время циркуляции воды, которая происходит несколько минут после отключения горелки.

Кто-то знает проверенные инверторы 12-220 на Али?

Не будет электричества - не будет и воды, которую можно греть.
Котел только для отопления.
Тогда уже ставь инверторный генератор в квартиру и шланг выхлопа в окно :))))
   
Якщо без приколів такі станції років 5 тому коштували пів лімона грн і розмір мали як шафа. Тоїсть сума тільки збільшилась.
   
Мені здаєтьса з РФ танку зняти куча акомуляторів і мати перетворювач у змінний струм. І буде тобі щасття.
   
Думаю купити автомобільний або інший холодильник, що працює на пропані. Він буде порожній і просто займати місце. Принаймні - морозильна камера в ньому порожня. Але в разі зникнення світла підготую акумулятори холоду для заморожування - пластикові пляшки з водою або пакети (як для льоду) і заморожу їх. Потім перекладу в холодильник звичайний на 220 вольт та морозильну камеру. А в газовий холодильник - нову порцію. І так по колу.
   
UPS c внешним акумом. Сам UPS 10+кГрн плюс акум порядка 6кГрн. UPS нужен на 2+кВт - во время работы холодильник тянет не много, но стартовый ток ой-ой.
   
Не будет электричества - не будет и воды, которую можно греть.
Котел только для отопления.
Тогда уже ставь инверторный генератор в квартиру и шланг выхлопа в окно :))))
В марте воду генераторами поднимали. Ко мне доходила на 3й этаж почти всегда. Да и в котёл она нужна раз в пару недель, не чаще, если только для подогрева.
   
UPS c внешним акумом. Сам UPS 10+кГрн плюс акум порядка 6кГрн. UPS нужен на 2+кВт - во время работы холодильник тянет не много, но стартовый ток ой-ой.
Отдавал я свой офисный упс с двумя свежими штатными батареями волонтеру из красного креста. Говорит, что он на холостом ходу проработал час-два и даже не зарядил телефон - слишком большие потери на холостом ходу.
   
с двумя свежими штатными батареями
Там не більше ніж 12 ампер-годин акуми зазвичай. Дві години на холостому - то ще можна сказати непогана ефективність.
   
Отдавал я свой офисный упс с двумя свежими штатными батареями волонтеру из красного креста. Говорит, что он на холостом ходу проработал час-два и даже не зарядил телефон - слишком большие потери на холостом ходу.
У меня Phantom 0512 + 100А*ч акум хватает на рабочий день. Ноут, два моника, ну еще железа по мелочи.
   
Холодильники на газу роблять в США, але живлення 110 вольт звичайне.
Dometic Швеція
Norcool Норвегія
Smad Китай
Електролюкс Швеція

Могли б робити у Василькові Кристал. Але не вийшло.

Останнє редагування: 16 серпня 2022 21:33:07 від com1
   
Помилився Norcold компанія США
   
Знакомый собирает себе резервный источник электроэнергии:


По его посту в фб можно прикинуть конфигурацию и бюджет.
   
Знакомый собирает себе резервный источник электроэнергии:
https://www.facebook.com/100001450837887/posts/5565823806809259/?flite=scwspnss&mibextid=S54ILsT5l5Yjl6MU
По его посту в фб можно прикинуть конфигурацию и бюджет.
Что там прикидывать 2 кВт нагрузка на 24в химии 85а с учётом КПД инвертора. Если это разовая нагрузка то можно 24 в и две батарейки 200ач 12в.

Иначе надо ещё 2 и 48в тогда будет ходить.

Я как нищеброд купил китайский ИБП 2500 ва и 2 батарейки 200ач и генератор и 600л бензина.

Хотя по расчету надо 1000+ литров

Но некуда уже бочки ставить
   
Что там прикидывать 2 кВт нагрузка на 24в химии 85а с учётом КПД инвертора. Если это разовая нагрузка то можно 24 в и две батарейки 200ач 12в.

Иначе надо ещё 2 и 48в тогда будет ходить.

Я как нищеброд купил китайский ИБП 2500 ва и 2 батарейки 200ач и генератор и 600л бензина.

Хотя по расчету надо 1000+ литров

Но некуда уже бочки ставить

Пожароопасно однако
   
Пожароопасно однако
Это да, но сарай кирпичный и метров 15 от дома ниже по склону. Закапывать их никакого здоровья не хватит  :(

Пожарники правда в 3 км, если будут работать то спасуть 8-)
   
Да полно нынче батарей всяких, что стационарных, что переносных.
   
Да полно нынче батарей всяких, что стационарных, что переносных.
Переносные баловство по моему мнению.

Дорого и в целом бестолково
   
бачив холодильник Елктролюкс в машині- автокемпінгу. 12 вольт. 220 вольт. газовий балон.  (tu)
   
бачив холодильник Елктролюкс в машині- автокемпінгу. 12 вольт. 220 вольт. газовий балон.  (tu)
Толкова штука, ще б йому гідротурбіну, вітряка та сонячної панелі, універсальна річ би була (tu)
   
Толкова штука, ще б йому гідротурбіну, вітряка та сонячної панелі, універсальна річ би була (tu)

1. я не жартував зараз.
2. сонячна панель доставляється запросто.
настільки автономний той автокемпінг.
кондиціонер-обігрів салону так само 12 вольт 220 вольт чи газовий балон. от така техніка електролюкс має. я то наживо пробував в тій машині. прозрів нафіг.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія