Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Uki_ по 4.5 ? ;o

Uki_ по 4.5 ? ;o

Лізу в бан лист і бачу отаке

Цитувати
Uki_      4.5 Перше попередження   20.09.2023   30.09.2023 16:20

Читаю правила

Цитувати
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії, булінгу.

 8-:

Я щось пропустив чи це якась реальна шиза з банами? Ніколи не помічав за Uki_ нічого із 4.5.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

20.09.2023
16:34 - 16:20 = 14
14 / 7 = 2

14.09.2023
13:10 - 12:37 = 33
33 / 18 = 1,83

Кулеметні черги, темп стрільби 1,83..2,00 хв/постріл  :vinsent:

Все більше схоже на ШІ  :4Eba:

А я казав!  :buba:
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o
DBA

Цитувати
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії, булінгу.

Если судить по последним сообщениям Uki_  https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=2048  то это либо за это:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135797.msg27464052#msg27464052

либо за это

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135798.msg27464004#msg27464004

Другого не заметил.

В обоих случаях это ошибка -
в первом, "хуйлолиз" был ответ на "идиот", т.е. банить надо было eact, к тому же он реально хуйлолиз, так как работает на него, каждый день разводя зраду, пытаясь рассорить Украину с партнерами, за что и был неоднократно забанен
во втором, "За такою логікою Україна взагалі не має інтелекту" - это гипотетическое предположение, чтобы показать неправильную логику оппонента. К тому же он добавил "Але ви ж самі маєте розуміти що це все хуйня"

 :eyes:


может конечно и за это https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135798.msg27463038#msg27463038
"Просто ватне расиське нутро з подоляка почало вилазити зпоміж гарних розумних фраз, так як і з арестовича"

но тут же как бы оппонента не было, а шло обсуждение высказываний публичных персон. я понимаю банить за расизм, но банить за обвинения в расизме... то расизма станет как раз больше... хм...
короче  8-:  :-G

ЗЫ:  модераторам: какой смысл банить человека, если не показываешь ему и другим за что именно?? другие и сам забаненный не смогут сделать выводы, чтобы не совершать ошибку в будущем. говорю как экс-модератор с многолетним стажем на крупном ресурсе, такая фуйня не то что не работает, а ведет к гибели ресурса. или в этом и цель?


Останнє редагування: 21 вересня 2023 05:51:48 від DBA
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Це що тепер кацапа не можна назвати кацапом?
Це буде приниження чи цькування?
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

20.09.2023
16:34 - 16:20 = 14
14 / 7 = 2

14.09.2023
13:10 - 12:37 = 33
33 / 18 = 1,83

Кулеметні черги, темп стрільби 1,83..2,00 хв/постріл  :vinsent:

Все більше схоже на ШІ  :4Eba:

А я казав!  :buba:
а я кажу, хтось конкретно прикалюється. ніщо не заважає створити скрипт, що б таке витворити. або в кого є рутові права- поміняти цифірки у файлі
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

В обоих случаях это ошибка -
в первом, "хуйлолиз" был ответ на "идиот", т.е. банить надо было eact, к тому же он реально хуйлолиз, так как работает на него, каждый день разводя зраду, пытаясь рассорить Украину с партнерами, за что и был неоднократно забанен


Скоріше за все це бригада кацапських пропагандонів-зрадойобів почала в унісон стукати, бо реально Uki_ там ні за що банити.
А от eact давно пора забанити за кацапо-зрадойобську пропаганду.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

а я кажу, хтось конкретно прикалюється. ніщо не заважає створити скрипт, що б таке витворити. або в кого є рутові права- поміняти цифірки у файлі

Версія ШІ красивіша: більше нема потреби в модерах, для них по-людськи це порятунок від каторги (грюк дверима Аміда красномовне свідчення), запущено автоматизовану самомодерацію з елементами гри в кальмара (час від часу лялька розплющує очі). Доповіді ніхто не читає як у серіалі "Lost". Оскільки модерів нема, зрозуміло що реєстрація так і лишатиметься закритою, а це означає що ФУП тепер як замкнений Всесвіт, сценарій подальшої долі якого в його ж руках (чи що там у нього) -- самозанепад чи самовиховання.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Очевидно, що Uki не заслуговував бану, тим більше, за таким пунктом правил. Один з найтолерантніших та найстриманіших дописувачів, він сам неодноразово в дискусіях робив зауваження юзерам, в дописах котрих були прояви расизму
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Версія ШІ красивіша: більше нема потреби в модерах, для них по-людськи це порятунок від каторги (грюк дверима Аміда красномовне свідчення), запущено автоматизовану самомодерацію з елементами гри в кальмара (час від часу лялька розплющує очі). Доповіді ніхто не читає як у серіалі "Lost". Оскільки модерів нема, зрозуміло що реєстрація так і лишатиметься закритою, а це означає що ФУП тепер як замкнений Всесвіт, сценарій подальшої долі якого в його ж руках (чи що там у нього) -- самозанепад чи самовиховання.
у мене ткож колись була красива версія, чому ак не стг
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Все більше схоже на ШІ 

А я казав!


А Болукана також штучний інтелект випустив? За  2 дні вже 160 повідомлень від нього. Ще косташу і аеліта бракує  :X
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

За  2 дні вже 160 повідомлень від нього.

Вже 198. За неповних 27 годин  ;o

Оце продуктивність. Він спить взагалі?
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

А Болукана також штучний інтелект випустив? За  2 дні вже 160 повідомлень від нього.
Не знаю, не стежив, а він був в ”Ніколи”? Тоді як він дізнався що йому бан зняли?
Може просто був тривалий бан як ось і в інших.
І до його закінчення персонаж дряпав на стіні риски.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Болукан не був у Ніколи, якраз бан завершився.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Болукан не був у Ніколи, якраз бан завершився.
такм в цьому місяці бан сметани закінчується,а тут балкан,балукан. Готуйтеся.якщо він не в бігах чи ще де. там же окупація де він промишляв по моєму.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Если судить по последним сообщениям Uki_  https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=2048  то это либо за это:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135797.msg27464052#msg27464052

либо за это

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135798.msg27464004#msg27464004

Другого не заметил.

В обоих случаях это ошибка -
в первом, "хуйлолиз" был ответ на "идиот", т.е. банить надо было eact, к тому же он реально хуйлолиз, так как работает на него, каждый день разводя зраду, пытаясь рассорить Украину с партнерами, за что и был неоднократно забанен
во втором, "За такою логікою Україна взагалі не має інтелекту" - это гипотетическое предположение, чтобы показать неправильную логику оппонента. К тому же он добавил "Але ви ж самі маєте розуміти що це все хуйня"

 :eyes:


может конечно и за это https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135798.msg27463038#msg27463038
"Просто ватне расиське нутро з подоляка почало вилазити зпоміж гарних розумних фраз, так як і з арестовича"

но тут же как бы оппонента не было, а шло обсуждение высказываний публичных персон. я понимаю банить за расизм, но банить за обвинения в расизме... то расизма станет как раз больше... хм...
короче  8-:  :-G

ЗЫ:  модераторам: какой смысл банить человека, если не показываешь ему и другим за что именно?? другие и сам забаненный не смогут сделать выводы, чтобы не совершать ошибку в будущем. говорю как экс-модератор с многолетним стажем на крупном ресурсе, такая фуйня не то что не работает, а ведет к гибели ресурса. или в этом и цель?

Є якісь пропозиції на цей випадок?
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Вже 198. За неповних 27 годин  ;o

Оце продуктивність. Він спить взагалі?
тю-у! зачекаємо пару днів виговориться і все буде добре
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o
DBA

Є якісь пропозиції на цей випадок?

Элементарно - если модератор банит человека за что-то, он должен отредактировать соответствующий пост и красным внизу добавить коммент за что. Тогда все участвующие знают. И можно открыть историю сообщений и увидеть за какой забанили
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

такм в цьому місяці бан сметани закінчується,а тут балкан,балукан. Готуйтеся.якщо він не в бігах чи ще де. там же окупація де він промишляв по моєму.
немає там окупації і не було ніколи. Маю надію, що й не буде.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Ксенофобія, Булінг ?!......  ;o  Ви серйозно?

Це якесь знущання та тролінг, а не модерація

"перше попередження" за що? За ведення цивільних живих дискусій? Такі дискусії вже заборонені? Лише срачі ботів?  8-:
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Ксенофобія, Булінг ?!......  ;o  Ви серйозно?

Це якесь знущання та тролінг, а не модерація

"перше попередження" за що? За ведення цивільних живих дискусій? Такі дискусії вже заборонені? Лише срачі ботів?  8-:

Та ти глянь уважно на ті бани після першого ”першого попередження”. То якісь глюки, хтось не знає як воно працює і що з цим робити.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Та ти глянь уважно на ті бани після першого ”першого попередження”. То якісь глюки, хтось не знає як воно працює і що з цим робити.

Я не розумію що там відбувається. Купа банів "перше попередження" за різними статтями. Скоріш за все більшість з них безпідставні. Невже адміністрації важко пояснити що там відбувається
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Ксенофобія, Булінг ?!......  ;o  Ви серйозно?

Це якесь знущання та тролінг, а не модерація

"перше попередження" за що? За ведення цивільних живих дискусій? Такі дискусії вже заборонені? Лише срачі ботів?  8-:
шо за істерика?! мене за меньше банили на більше
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

шо за істерика?!

Це не істерика, а просте питання.

мене за меньше банили на більше

За менше чим що?
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Глянув на бан лист:
це якась м'ясорубка  :(
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Це не істерика, а просте питання.

За менше чим що?

расізм.
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

расізм.

Де саме? Де була перейдена червона лінія стосовно расизму?
   
Re: Uki_ по 4.5 ? ;o

Модерує бот? ШІ? По ключових словах та фразах, і їх кількісті?


То форуму тоді розкішниця ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія