Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво які ще приводи знайдуть модератори щоб зносити моі теми?)

Навіть цікаво стало)——
Різні моі теми з незрозумілих приводів переносяться завжди кудись подалі щоб іх не побачив великий загал фупу)
Це і фзв, і подорожі, і вільне)
Сьогодні вже згадали що існує підфорум "економіка"))

Комусь дуже муляє інформація з перших рук про життя на Заході(
   
не створюй відверту фуйню- не будуть зносити
   
не створюй відверту фуйню- не будуть зносити

"Відверта фуйня"——це суб"єктивно)
На фупі на першій сторінці часто—густо десятки тем , які не просто "відверта фуйня"——а взагалі дикий шлак)
І нікому це не муляє)
   
"Відверта фуйня"——це суб"єктивно)
На фупі на першій сторінці часто—густо десятки тем , які не просто "відверта фуйня"——а взагалі дикий шлак)
І нікому це не муляє)
ти модератору повідомляв про такі теми? Якщо ні, то які претензії. Мабуть декілька дописувачів повідомляють про твої теми, тому вони зносяться.
   
ти модератору повідомляв про такі теми? Якщо ні, то які претензії. Мабуть декілька дописувачів повідомляють про твої теми, тому вони зносяться.

Ну але ж напевно мусить бути хоч якийсь розгляд правомочності тих "доповідей"?
Чи вже вистачає щоб хтось стукнув і все?)

пс. Мене це не засмучує насправді))——
Просто реально весело спостерігати як вивертаються модератори кожного разу знаходячи нове місце куди знести тему))
   
Есть на форуме "вильне спилкування" пишите там - никто ваши темы сносить не будет гарантировано

зачем вы их с упорством постите на главное не понятно. Сережа, вы не умеете снимать видео, они не интересны и в данное время - не актуальны

или если хотите чтобы ваши видео висели на главной - приезжайте, поснимаете бой за Токмак - будете даже в топе ютуба
   
Есть на форуме "вильне спилкування" пишите там - никто ваши темы сносить не будет гарантировано

зачем вы их с упорством постите на главное не понятно. Сережа, вы не умеете снимать видео, они не интересны и в данное время - не актуальны

или если хотите чтобы ваши видео висели на главной - приезжайте, поснимаете бой за Токмак - будете даже в топе ютуба

так
   
Есть на форуме "вильне спилкування" пишите там - никто ваши темы сносить не будет гарантировано

зачем вы их с упорством постите на главное не понятно. Сережа, вы не умеете снимать видео, они не интересны и в данное время - не актуальны

или если хотите чтобы ваши видео висели на главной - приезжайте, поснимаете бой за Токмак - будете даже в топе ютуба

На першій сторінці фупа час від часу висить десяток тем——ще менш цікавих, або й недоречних на данний момент(——
Але муляють вам тільки моі теми)

пс. Це нестрашно—— це смішно спостерігати як модератори послідовно звертають уваги тільки ( або в більшості) на моі теми——і при цьому не звертають уваги на інші)

ппс. Чому я пощу на першу сторінку?——
Я колись писав що теми, які стосуються мене особисто——буду постити у вільне——а ті що вважаю якимось чином причетними до сьогодняшньоі ситуаціі——буду постити на головну.
Такий був в мене "суспільний договір"( односторонній з мого боку) з модераторами.
Але вони почали всі моі теми буквально зносити——
Тому зараз пощу прямо на головну——
А там вже нехай модерація шукає де іх найкраще заховати)
   
І на рахунок——" цікавих" або " нецікавих" та на рахунок "не актуальних"——
Моі "числені підписники" посперечалися би з вами))
   
не створюй відверту фуйню- не будуть зносити
І прибери тире і дужки.
   
ти модератору повідомляв про такі теми? Якщо ні, то які претензії. Мабуть декілька дописувачів повідомляють про твої теми, тому вони зносяться.
не можу  не погодитись....
   
:pooh_lol:

Ну скільки вже є(
я в процесі ще)
   
І прибери тире і дужки.

Щоб що?))
   
На першій сторінці фупа час від часу висить десяток тем——ще менш цікавих, або й недоречних на данний момент(——
Але муляють вам тільки моі теми)

пс. Це нестрашно—— це смішно спостерігати як модератори послідовно звертають уваги тільки ( або в більшості) на моі теми——і при цьому не звертають уваги на інші)

ппс. Чому я пощу на першу сторінку?——
Я колись писав що теми, які стосуються мене особисто——буду постити у вільне——а ті що вважаю якимось чином причетними до сьогодняшньоі ситуаціі——буду постити на головну.
Такий був в мене "суспільний договір"( односторонній з мого боку) з модераторами.
Але вони почали всі моі теми буквально зносити——
Тому зараз пощу прямо на головну——
А там вже нехай модерація шукає де іх найкраще заховати)
Мне? Вы и ваша жизнь в кельне мне не интересны от слова совсем, как и ваши видео - я ни одного не смотрела и смотреть не собираюсь

Вот Кабса смотрю с удовольствием, у него есть шарм, у вас его нету

ну вот видите у вас есть числени подписчики, чудесно. Вот и общайтесь с ними не привлекая данный форум, все просто
   
Мне? Вы и ваша жизнь в кельне мне не интересны от слова совсем, как и ваши видео - я ни одного не смотрела и смотреть не собираюсь

Вот Кабса смотрю с удовольствием, у него есть шарм, у вас его нету

ну вот видите у вас есть числени подписчики, чудесно. Вот и общайтесь с ними не привлекая данный форум, все просто

То ви висловлюєте якусь офіційну позицію модераторів?
Тому що мені теж нецікаво вислуховувати від вас подобаюсь я вам чи ні)
А постити чи не постити на цьому форумі——це моя особиста справа.
Я ж не порушую якісь правила форуму?
А вже дивитись моі відео чи ні, а також спілкуватися зі мною чи ні——це теж ваша особиста справа(
Будуть до мене питання——я вам відповім.
А нецікавий я вам——то й не звертайте на мене увагу)—— дивіться Кабса.
Нікому не розповіідаю як кому жити, кого дивитися , і з ким спілкуватися)
Дорослі ж люди(——могли б теж себе адекватно поводити(
   
То ви висловлюєте якусь офіційну позицію модераторів?
Тому що мені теж нецікаво вислуховувати від вас подобаюсь я вам чи ні)
А постити чи не постити на цьому форумі——це моя особиста справа.
Я ж не порушую якісь правила форуму?
А вже дивитись моі відео чи ні, а також спілкуватися зі мною чи ні——це теж ваша особиста справа(
Будуть до мене питання——я вам відповім.
А нецікавий я вам——то й не звертайте на мене увагу)—— дивіться Кабса.
Нікому не розповіідаю як кому жити, кого дивитися , і з ким спілкуватися)
Дорослі ж люди(——могли б теж себе адекватно поводити(
тут якось один довбойоб постив віслюка, що жує. В правилах нема пункта що цього не можна робити.. Але таки забанили.
   
Щоб що?))
щоб то!  :lol:
   
тут якось один довбойоб постив віслюка, що жує. В правилах нема пункта що цього не можна робити.. Але таки забанили.

Ну то забанили й забанили)——
Давно вже тут модерація дивна)
   
тут якось один довбойоб постив віслюка, що жує. В правилах нема пункта що цього не можна робити.. Але таки забанили.
кенгуру
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=791229.msg14628549#msg14628549
   
Ну то забанили й забанили)——
Давно вже тут модерація дивна)
то було далеко до вас, Сергію
   
кенгуру
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=791229.msg14628549#msg14628549

Згадав того кенгуру)
Ще якось в моіх гілках про Шикарну Кухню десь один—два довбойоба теж постили таке)
Ну то й зрозуміло чому забанили.
   
то було далеко до вас, Сергію

Подивився на вашу і свою дату регістраціі)
Звідки ви можете знати що було "задовго до мене"?

пс. А ще цікаво порівняти середню кількість постів)
   
кенгуру
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=791229.msg14628549#msg14628549
ех, цедзіп був класний!
   
Згадав того кенгуру)
Ще якось в моіх гілках про Шикарну Кухню десь один—два довбойоба теж постили таке)
Ну то й зрозуміло чому забанили.
тепер ти зрозумів відповідь на своє питання?
   
Подивився на вашу і свою дату регістраціі)
Звідки ви можете знати що було "задовго до мене"?

пс. А ще цікаво порівняти середню кількість постів)
Так я на вольных хлебах, Сереж, не вкалываю на стройке

звидки знаю, прасти, но то уже не твое дело
   
Так я на вольных хлебах, Сереж, не вкалываю на стройке

звидки знаю, прасти, но то уже не твое дело

Да я уже понял что я вам неинтересен)
Зачем за мной бегать уже который день чтоб это еще раз рассказать?)
   
Цитата: magistr
[/quote
тепер ти зрозумів відповідь на своє питання?

НІТ !!!
Тут наука безсильна..........
   
Стрибає вже другу добу поспіль! Як же хочеться звернути на себе увагу, на шикагну футболочку яку вдягає лише вдома, розказати який я кгасавчєг і поцупити якусь приватну інфу про інших.

#33, доречі, це не кількість років, а прохання модераторів #ЗабанитиBellsEnd. (камент спеціально для подруги #33). Але якщо хтось інтерпретує це як роки у рабстві - я не проти.

 X(
   
НІТ !!!
Тут наука безсильна..........
на нєт і суда нєт! (с)
п.с. це в дужках - це не смайл
   
Да я уже понял что я вам неинтересен)
Зачем за мной бегать уже который день чтоб это еще раз рассказать?)
чувак, я зашла в твою гилку чтобы ответить на твой вопрос чего твои ветки не висят на главной. Потратила день на объяснение, это называется бегать? Это где в твоих ветках я ммм еще за тобой бегала?

ну нельзя быть настолько тупым, Сереж. Все, больше я тебя не побеспокою, хорошей тебе трудовой недели на свежем воздухе
   
хорошей тебе трудовой недели на свежем воздухе
Анекдот по темі яку вчора педалював #33

Приходить #33 додому і каже дружині. Ти знаєш, прийшов турок і сказав що йому підняли % за іпотеку і в нього суттєво зросли виплати. Ой, Сірожа, з надією каже дружина, невже ми продамо свою ква-ква-ква і купимо його за безцінь? Ні, кохана, відповідає Сергій. Це означає що я буду довше сидіти на жердці за меншу пайку.

Мораль: учітесь, читайте, і чужому научайтесь. (ц) Інакше у 50+ жердина і немитий унітаз.
   
Анекдот по темі яку вчора педалював #33

Приходить #33 додому і каже дружині. Ти знаєш, прийшов турок і сказав що йому підняли % за іпотеку і в нього суттєво зросли виплати. Ой, Сірожа, з надією каже дружина, невже ми продамо свою ква-ква-ква і купимо його за безцінь? Ні, кохана, відповідає Сергій. Це означає що я буду довше сидіти на жердці за меншу пайку.

Мораль: учітесь, читайте, і чужому научайтесь. (ц) Інакше у 50+ жердина і немитий унітаз.

Змішались в купу квартири, турки , футболочки(
Щось ти, кляйне хомо, затупив останнім часом(
Не подобається коли бумеранг прилетів?(——
Це ж так хотілося дошкулити Сергію з квартиркою та іпотекою——
А виявилося що при підписанні іпотечного договору кляйне хомо виявився тупішим за Сергія ——який " все зробив правильно"(с)( цитата з листа від банка))
Не переживай, кляйне хомо,—— може розрахуєшся зі своєю кабалою за #33)))

Кароче——
Сміявсі(с)
Навіть реготав))
   
А виявилося що при підписанні іпотечного договору
Я сміявсі. Але, звичайно, я ніякі карти вскривати не планую. Скажу лише, шо фінансово грамотні люди не інвестують у шикарні футболочки, парфуми і сумочки. І не купують телефони по ціні зарплати. Іди спати, завтра #жерді
   
Я сміявсі. Але, звичайно, я ніякі карти вскривати не планую. Скажу лише, шо фінансово грамотні люди не інвестують у шикарні футболочки, парфуми і сумочки. І не купують телефони по ціні зарплати. Іди спати, завтра #жерді

Так)
Це ти ж не про себе написав "фінансово грамотні люди", кляйне хомо?)
Виявилося що Сергій при підписанні іпотечного договору "все зробив правильно"(с)——
А такий "розумний" кляйне хомо протупив(
І тепер мемчик про #33 ( роки жердєй))—— виявилися реальністю саме для кляйне хомо))
Я навіть не сміявсі(с)—— я реготав(с) з того бумерангу)
пс. Це вже другий до речі)———
Перший прилетів дружбану твоєму—алкашу)
   
Виявилося що Сергій при підписанні іпотечного договору "все зробив правильно"(с)——
Сміявсі, звичайно. Все правильно він зробив, узявши конуру з кухнею без вікна у 45+ років  :laugh:
   
Сміявсі, звичайно. Все правильно він зробив, узявши конуру з кухнею без вікна у 45+ років  :laugh:

"Ви зробили все правильно"(с)—— це цитата з листа з банку))
пс. Пам"ятаю як заздрисники писали що Шикарна Кухня після року експлуатаціі буде засмальцьована та брудна)
Як і ламінат——" неправильно покладений"—— " розповзеться"))

І де зараз ці заздрисники?——
Проведу якось куєм по губам відеоекскурсію Квартирою))
   
"Ви зробили все правильно"(с)—— це цитата з листа з банку))
пс. Пам"ятаю як заздрисники писали що Шикарна Кухня після року експлуатаціі буде засмальцьована та брудна)
Як і ламінат——" неправильно покладений"—— " розповзеться"))

І де зараз ці заздрисники?——
Проведу якось куєм по губам відеоекскурсію Квартирою))
ще питання?
   
А виявилося що при підписанні іпотечного договору кляйне хомо виявився тупішим за Сергія ——який " все зробив правильно"(с)( цитата з листа від банка))
обидва зробили правильно, маєте власне житло в гарних містах Європи. Кому більше поталанило фінансово буде ясно після повної виплати, бо ставка буде ще не раз змінюватись.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія