Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Крокоділи ходят льожа" розбаньте нашого Зельоного Крокоділа :)

У інетєті часто зустрічаєця цей вислів, це наш Зельоний придумав, відчувається стіль та подчерк - афтора :)
   
і посадити на пєльмєнну дієту - буде менше дурні писати
   
підтримую розбан
крока то один з стовпів фупу
   
+100500. Розбаньте Крокі.
   
це наш Зельоний придумав
невірю
   
 Приєднуюсь!
   
крока поет
мені бракує його стєхів
чи це не прекрасне?

Ми будемо кохатись,
Кохатись ув ачько :first_mov:
На лузі, де каровка
Збирае малачько.

Як бджілка промениста
Траву вона їси
І ув ачько запхати
Нікому недаси :nea:

Допоки ти не виппєш
Два літри малачька.
Бо це дае здоровля
Для пхання ув ачькА :scenic:
   
невірю

Це його стіль B-)
   


тобто зеленому крокодилу
   
Без нього фуп втратив.
   
Без нього фуп втратив.

фуп??!!

та все людство!!!

(я  серйозно,  не жартую)
   
Якщо Віру випустили, то тільки справедливо випустити Крокі. Мало того, я пропоную свою кандидатуру на обмін. Хай випустять Крокі і навічно забанять мене. Він форуму більш потрібний.
   
Якщо Віру випустили, то тільки справедливо випустити Крокі. Мало того, я пропоную свою кандидатуру на обмін. Хай випустять Крокі і навічно забанять мене. Він форуму більш потрібний.

алілуя
   
Крокі хороший хлопець. 
Нафіга його забанили?
ФУП далеко не той що колись...  :(
   
 :facepalm: крокодил гавнюк и у меня был в игноре, но так как мой принцип, вечных банов не должно быть, поддерживаю разбан этого гандона.
   
невірю
Доведеться!
   

             
              Волю своболюбивим Крокодилам !!!!  :super:
   
Крокі на волю! Аеліта на його місце в бан.
   
 :gigi: ніхачю.
   
Свободу крокодилу!  [ua]
   
Підтримую.
Прошу розбанити Зеленого кракаділа.

І ще є люди, які забанені помилково і просять розбану. Про них теми в адмінці.

Останнє редагування: 8 червня 2020 12:47:25 від Марта
   
Підтримую категорично! Крокі - один з символів хвупу, без перебільшення. Едакий хвупівський Подерв'янський. B-)
Свабоду кракаділам!
   
Крокі на волю! Аеліта на його місце в бан.
Не можна хворих ображати. Аеліта - в ізолятор, в окрему персональну камеру, хай там пише і приймає відвідувачів.
   
иногда его постики бесят, но в николи?

присоединяюсь к просьбам разбана кроки. по крайней мере он патриот своей страны, это большой плюс
   
Крокі- геній. Тільки він бачить світ через ачько. Волю Крокі! :read:

Останнє редагування: 8 червня 2020 13:27:19 від Igor_Kharkov
   
Крокі- геній. Тільки він бачить світ через ачько. Волю Крокі! :read:
Я правильно зрозуміла, що ти хочеш щоб його розбанили тільки для того, щоб він навчив і тебе дивитися на світ через увачько?

А може б краще ти запитав у фупчеків його координати (в плані телефону, чи може сайту, де він зараз вигулює своє зелене вачько)? :umnik2:

Реально... Жоден з вас не назвав причину, заради якої варто було б його розбанювати. Ну, не заради ж зелененького вачечька, щоб він потім знову почав ним заливати весь ФУП?

Народ, схаменіться. Заради 1 відсотка його притомних постів знову заливати увесь фуп зеленим вачьком? Ну, знаєте...

Мені теж цікаво читати його отой 1 пост серед сотні висерів про увачько. Але куди оте вачько подіти? Це не співрозмірний обмін.

Хто з вас заручиться, що він більше не буде гадити вачьком?

5 ніків підпишеться під гарантією, що підуть в самобан назавжди, як тільки він перший раз після розбану напише оте своє "увачько"?
   
як тільки він перший раз після розбану напише оте своє "увачько"?
А чого він має не писати своє "увачько"? Якийсь кримінал чи порушення правил?
   
А чого він має не писати своє "увачько"? Якийсь кримінал чи порушення правил?
Та висратися у тебе посеред хати - теж не кримінал, але ж ти не дозволяєш нікому це робити - навіть своєму котові чи собаці, а то аж цілий крокодил... :gigi:
   
Ну, не заради ж зелененького вачечька, щоб він потім знову почав ним заливати весь ФУП?
А чом би й ні?
   
увачько - це один з мемів хвупу
   
Випустіть Крокодила, може хоч він чорнороту зможе осадити. Я бачу, що він їй небайдужий, моментально в темі відписалася :D
   
увачько - це один з мемів хвупу

Дай угадаю:

Зєльонає вачько ФУПа?


Напиши собі у ворді сотню разів слово "вачько", щоб воно заслало тобі увесь екран і передьоргуй на нього скільки завгодно, але не треба до цього примушувати увесь форум.
   
Випустіть Крокодила, може хоч він чорнороту зможе осадити. Я бачу, що він їй небайдужий, моментально в темі відписалася :D

Ну, не треба видавати бажане за дійсне. Просто, скарг модеру стане на порядок більше - всього лиш. Воно вам тре?


Ти ж, як кіт чи собака навалить купку, поки тебе не було вдома, теж обурюєшся, але це ж не означає, що те лайно тобі ментально не байдуже - ти ж так не вважаєш? Чи вважаєш?
   
Ти ж, як кіт чи собака навалить купку, поки тебе не було вдома, теж обурюєшся, але це ж не означає, що те лайно тобі ментально не байдуже - ти ж так не вважаєш? Чи вважаєш?
Саме тому я і прошу випустити Крокодила. Поки він тебе буде драти в одній темі, решта Фупу зможуть нормально спілкуватися в інших. А те, що буде драти - 100%, ви обоє таких, що останнє слово мусить бути за вами.
Свободу Зеленому!
   
Та висратися у тебе посеред хати - теж не кримінал, але ж ти не дозволяєш нікому це робити - навіть своєму котові чи собаці, а то аж цілий крокодил... :gigi:
Це не схоже на "висратись посеред хати". Тут є куди смердючіші дописувачі, просто неспівставно. Але вони "правильної політ-орієнтації", тому своє - не смердить.
   
Випустіть Крокодила, може хоч він чорнороту зможе осадити. Я бачу, що він їй небайдужий, моментально в темі відписалася :D
Та в тому його й біда, що він нікого не тролить, не вміє акуратно, політкоректно позбиткуватись над опонентом. Просто рубає прямо те, що думає. Єзуїтський хвуп від того ковбасить.
   
Саме тому я і прошу випустити Крокодила. Поки він тебе буде драти в одній темі, решта Фупу зможуть нормально спілкуватися в інших. А те, що буде драти - 100%, ви обоє таких, що останнє слово мусить бути за вами.
Свободу Зеленому!
Ніфіга! Я буду справлятися на обох фронтах. Для його зеленого вічечька у мене є добрячий товстелезний держак від лопати, тому навіть і не надійся.

Але не варто при цьому загажувать фуп отими фекаліями. Нехай якусь іншу легенду собі придумує. Та вже себе вичерпала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія