Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беспорядки в Minneapolis

Re: Беспорядки в Minneapolis

Показати зображення...

Ісчо нє вєчєр. У нас в Альберті приймається якийсь закон про демонстрації. "Опресовані" закавіщали - значить, закон правильний. Також, як я розумію, виводиться із федеральної юрисдикції питання про володіння зброєю, ну і хочуть замутити власні провінційні РСМП. Джіані, переїзди до нас будувати бастіон свободи та рівності в Альберті, а комуняки на сході хай повиздихують!
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Ісчо нє вєчєр. У нас в Альберті приймається якийсь закон про демонстрації. "Опресовані" закавіщали - значить, закон правильний. Також, як я розумію, виводиться із федеральної юрисдикції питання про володіння зброєю, ну і хочуть замутити власні провінційні РСМП. Джіані, переїзди до нас будувати бастіон свободи та рівності в Альберті, а комуняки на сході хай повиздихують!

у вас холодно. меня климат и здесь в онтарио задрал. я хочу  куда нибудь. где тепло, море и девушки в купальниках. флорида например. хотя там летом говорят дышать невозможно... :)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Емоції у тебе. Адже це ти відстежуєш час моїх постів, а не я твоїх. Звєрушка - це ти, прихильник БДСМ БЛМ, бандитів, мучителів тварин та педофілів, які закликали знущатися над білими дітьми.
Как трампонавты любят за других расписываться прям как леваки  :shuffle:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

вера что то зникла. пора и мне уходить. что то равнодушна она к моим почуттям... :weep: 
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Как трампонавты любят за других расписываться прям как леваки  :shuffle:

Констатація факту не є "розписуванням".  Присвячую тобі, звєрушко, авторський стіх:

На форумі є кака
Лівацькопотакака,
Вона не спить, а кака,
Бідонопосіпака.

(С)


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Как трампонавты любят за других расписываться прям как леваки  :shuffle:

так ты трампнвт или левак?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

у вас холодно. меня климат и здесь в онтарио задрал. я хочу  куда нибудь. где тепло, море и девушки в купальниках. флорида например. хотя там летом говорят дышать невозможно... :)

Там багато крокодилів, отруйних змій і "опресованих". Достатньо хороший привід для проживання навіть там, де 8 місяців зими  :weep:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

так ты трампнвт или левак?
Я придерживаюсь консерватинвных взглядов но Додик это точно не мой герой  :-)o
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

я тоби скажу откуда у нее агрессия и как с ней бороться. хотя ты и сам должен понимать... :)

Знаю . Це " недойоб " називається .
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Методи боротьби ліваків

https://tataole.livejournal.com/247264.html
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Там багато крокодилів, отруйних змій і "опресованих". Достатньо хороший привід для проживання навіть там, де 8 місяців зими  :weep:

писля 18 рокив подружньошо життя, отруйни змеи перестают пугать. а щодо опресованих,  то во флориде с ними справляются. там еврейцы и кубинцы живут. кубинцы особенно опресованных не любят... :)

Останнє редагування: 6 червня 2020 19:49:24 від gianni
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Я придерживаюсь консерватинвных взглядов но Додик это точно не мой герой  :-)o

А є якась альтернатива ?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Знаю . Це " недойоб " називається .

так. не бойся ничего. это легко лечится...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А є якась альтернатива ?

нема. если конечно не считать маразматика байдена альтернативой...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Каких еще ништяков хотят погромщики?
Они хотят, чтобы в смерти Джорджа Флойда были обвинены все полицейские Миннеаполиса.Все полицейские США. Все богатые. Чтобы все магазины по всей стране от берега до берега - от Verizon и Macy до маленького бара чернокожего Корбоя Баллы, который виноват в том, что всю свою нелегкую карьеру пожарного он сберегал деньги, а не тратил их на наркоту и выпивку, - чтобы все эти негодяи несли солидарную ответственность по этому убийству и их можно было грабить безнаказанно. Чтобы каждый, кто убит или ограблен в ходе этих погромов, считался виноватым в смерти Джоджа Флойда, а любое убийство или грабеж было священной местью возмущенной общественности. :(
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А є якась альтернатива
Конечно есть но благодоря Додику у альтенатив шанс будет только после первого срока живого трупа Джо. Надеюсь у старперской части репсов хавтит ума дать дорогу
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

так. не бойся ничего. это легко лечится...
В неї це назавжди , вона " гендерним  узурпаторам " не дає . В неї " голова болить " постійно .
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А ось ще з фупоголіка дещо:

Стів Дудник - емігрант з колишнього Радянського союзу, багато років проживає США. Стів працює головним слідчим в приватному детективному агентстві General Investigation Services Agency у штаті Флорида

   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Каких еще ништяков хотят погромщики?
Они хотят, чтобы в смерти Джорджа Флойда были обвинены все полицейские Миннеаполиса.Все полицейские США. Все богатые. Чтобы все магазины по всей стране от берега до берега - от Verizon и Macy до маленького бара чернокожего Корбоя Баллы, который виноват в том, что всю свою нелегкую карьеру пожарного он сберегал деньги, а не тратил их на наркоту и выпивку, - чтобы все эти негодяи несли солидарную ответственность по этому убийству и их можно было грабить безнаказанно. Чтобы каждый, кто убит или ограблен в ходе этих погромов, считался виноватым в смерти Джоджа Флойда, а любое убийство или грабеж было священной местью возмущенной общественности. :(

добавь еще. что все погромщики работают на трампа. а он на хуйла. протестанты и погромщики это разные люди. но в то же время погромы и грабежи оправданы. и вообще б***ь, на колени белые гады... платите репарации...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

вера что то зникла. пора и мне уходить. что то равнодушна она к моим почуттям... :weep: 

йду поплаваю, погода класна.
почуття прояви до жінки своєї.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А ось ще з фупоголіка дещо:

Стів Дудник - емігрант з колишнього Радянського союзу, багато років проживає США. Стів працює головним слідчим в приватному детективному агентстві General Investigation Services Agency у штаті Флорида

https://youtu.be/P5aQv9A1Bgc

якийсь близнюк жирного мальчіка авакяна.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

якийсь близнюк жирного мальчіка авакяна.

А те,  що він розповідає, звичайно брехня, лівачка ти наша? 
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Методи боротьби ліваків

https://tataole.livejournal.com/247264.html

Ім уже почалася атвєтка. Почали ставити негативні відгуки і писати - це ви звільнили свого працівника за те, що він хотів захистити своє місто? сторінка фірми у фейсбук вже закрита.

https://www.americaniw.com/

До речі, у коментах у нього на фейсбук купа підтримки і у тому числі пишуть, що про його ситуацію взнало багато людей в Україні :)

Останнє редагування: 6 червня 2020 20:06:21 від Inanna
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Ісчо нє вєчєр. У нас в Альберті приймається якийсь закон про демонстрації. "Опресовані" закавіщали - значить, закон правильний. Також, як я розумію, виводиться із федеральної юрисдикції питання про володіння зброєю, ну і хочуть замутити власні провінційні РСМП. Джіані, переїзди до нас будувати бастіон свободи та рівності в Альберті, а комуняки на сході хай повиздихують!

   
Re: Беспорядки в Minneapolis

отож... вспомнился случай из юности. была у нас одна знакомая на заре перестройки. старше нас девушка была. дернуло ее в свое время вступить в партию. на одной из пьянок в общаге она исполнила оральный секс моему товарищу. он потом гордился. всем рассказывал, что дал в рот члену партии. в ее лице говорил. всей партии в рот надавал...

які мудаки в тебе товаріщі. хоча воно і так ясно.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А ось ще з фупоголіка дещо:

Стів Дудник - емігрант з колишнього Радянського союзу, багато років проживає США. Стів працює головним слідчим в приватному детективному агентстві General Investigation Services Agency у штаті Флорида

https://youtu.be/P5aQv9A1Bgc

циля, что случилось? ты ролик с еврейцом на фупе разместила...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

які мудаки в тебе товаріщі. хоча воно і так ясно.

если честно, вера. я согласен... нельзя было так. молодые были. глупые...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

йду поплаваю, погода класна.
почуття прояви до жінки своєї.

веро, давай вместе будем плавать и вместе сушиться. у меня есть национальное индейское полотенце. в резервации купил...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

циля, что случилось? ты ролик с еврейцом на фупе разместила...

Правда,  а я подумала, що то просто шепелявий бегемотик  8-)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Не дасть  (P)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Правда,  а я подумала, що то просто шепелявий бегемотик  8-)

видишь, циля, как ты ошибалась. тебе соратники арийцы теперь не простят :(
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

видишь, циля, как ты ошибалась. тебе соратники арийцы теперь не простят
И муслимы в турции право на проживание ...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Не дасть  (P)

ты про верку? пусть ей тогда будет хуже. я индейское полотенце циле подарю...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

видишь, циля, как ты ошибалась. тебе соратники арийцы теперь не простят :(


 :lol:  (tu)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

И муслимы в турции право на проживание ...

В нього прізвище Дудник, так  що спокуха...   
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

В нього прізвище Дудник, так  що спокуха... 

наш человек. обрезаный...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

:lol:  (tu)

Ти подиви, як ажитація у хворенького кацапа.. :D
Ти ж колись мені розповідав, що кацап і просто поваром в Ізраїлі  працюєш...   :shuffle:
Забув,  а я ні...   :fuck:


Останнє редагування: 6 червня 2020 20:24:37 від ценительница алей
   
Re: Беспорядки в Minneapolis



Хто знает, это фото с этих событий?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Показати зображення...
Хто знает, это фото с этих событий?
A rent-a-mob protest.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis


Министр по туризму Ганы предложила афроамериканцам переехать в Гану, раз их обижают в штатах

https://www.modernghana.com/amp/news/1007293/come-to-ghana-if-youre-not-wanted-in-usa-touris.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія