Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто кинув курити?

Хто кинув курити?

Поради є? Дієта чи що там?
Кинув восени. Набрав вагу. Досить швидко.
Кава з цукром, картопля, солодки пряники.
   
Re: Хто кинув курити?

Поради є? Дієта чи що там?
Кинув восени. Набрав вагу. Досить швидко.
Кава з цукром, картопля, солодки пряники.

я 16 кг набрал после того как курить бросил лет надцать назад

потом 10 сбросил

порада--

меньше жрать больше двигаться
   
Re: Хто кинув курити?

Поехал в ибипет в феврале, сигарет не взял...  Приехал, пока вот ни разу не курил тьфу тьфу тьфу :)
Вроде не жирнею, или незаметно...
   
Re: Хто кинув курити?

Поради є? Дієта чи що там?
Кинув восени. Набрав вагу. Досить швидко.
Кава з цукром, картопля, солодки пряники.

Краще б ви ото каву без цукру, картоплі і солодких пряників пили.
   
Re: Хто кинув курити?

Намагаюсь... Спромігся лише зменшити дозу та додати електронну цигарку, але намагаюсь
   
Re: Хто кинув курити?

Беріть електронні сигарети. Реальний спосіб. Трохи дорожче виходить, але воно того вартує по всіх аспектах
   
Re: Хто кинув курити?

якщо вік близко 40 або за 40 - треба зменшити в раціоні солодке та мучне і збільшити фізичну активність
хоча б ходити пішки кілометрів 7-10 на день, а краще -бігати, це якщо спортзал здоровя або час не доволяють
я коли кидав палити, мені було під 35, ваги не набрав, хоча солодке і мучне жер як звчиайно
але ближче до 40-  обмін речовин сповільнився, почав набирати
   
Re: Хто кинув курити?

Добре. Тільки щоб краще кидалося курити - потрібно напевне щось жувати не калорійне або пити.
Тобто замінити цигарку.

Кинути кинув. Тепер проблема номер 2.
   
Re: Хто кинув курити?

Добре. Тільки щоб краще кидалося курити - потрібно напевне щось жувати не калорійне або пити.
Тобто замінити цигарку.

Кинути кинув. Тепер проблема номер 2.

яблука наприклад
   
Re: Хто кинув курити?

Добре. Тільки щоб краще кидалося курити - потрібно напевне щось жувати не калорійне або пити.
Тобто замінити цигарку.

Кинути кинув. Тепер проблема номер 2.
теперь меньше жуйте и больше двигайтесь--электронки я бы не рекомендовал--кончится тем что будете курить с набранным весом.
У вас уже пол года прощло--зачем вам жевать?

Останнє редагування: 19 березня 2017 17:38:42 від bassarabia
   
Re: Хто кинув курити?

покинув 3 роки тому, курив 15 років, набрав 15 кг ..... , але зараз вже 10 скинув. .... отаке ,
менше відер їсти потрібно ... бо після того як покинув курити то таке враження що наїстись неможеш .... так що привчай себе їсти менше ... ну і пробуй що тобі більш допомагає скидати вагу без якихось там серйозних екстрімів а поступово..
   
Re: Хто кинув курити?

О он стіві джі правильно написав менше солодкого (цукрів) мучного .... рухатись ..., щодо біганини, якщо маєш +10 кг, і так десь під 40 то .... краще ходити , але якщо впевнений в суглобах , колінах і так далі то можна й бігати.

я щоб підтримувати вагу по ходжу 20 км вдень по вікендах ну і 7-10 км вдень, коли погода та робота дозволяє в будній день.
   
Re: Хто кинув курити?

вже 17й рік ,як не палю...просто кинув  та й все ...вага з 80  стала 103 , але ост. 3-4 роки вкладаюся в 88,завдяки правильному харчуванню
   
Re: Хто кинув курити?

31 рік пішов.
Кинув коли народився другий син.

Обидва не шмалять.
   
Re: Хто кинув курити?

никогда не курил
   
Re: Хто кинув курити?

ограничте сладости, картошку, кофе с сахаром. у вас питание неправильное вот и вес + возраст = обмен веществ уже не тот :(
   
Re: Хто кинув курити?

Поради є? Дієта чи що там?
Кинув восени. Набрав вагу. Досить швидко.
Кава з цукром, картопля, солодки пряники.

набрал гдето с десятку как бросил
   
Re: Хто кинув курити?

10 или 11 лет назад бросил..
   
Re: Хто кинув курити?

Поехал в ибипет в феврале, сигарет не взял...  Приехал, пока вот ни разу не курил тьфу тьфу тьфу :)
Вроде не жирнею, или незаметно...
Фантастика! То же самое произошло и со мной!
   
Re: Хто кинув курити?
VVV

Кинув в тому році, не курив 4 місяці, перенервувався, думав посмалю одну і все, і..... знову палю.... Ну все, нагадали, піду перекурю....
   
Re: Хто кинув курити?

Wolter'a запитайте - він порадить. :D
   
Re: Хто кинув курити?

Кинув в тому році, не курив 4 місяці, перенервувався, думав посмалю одну і все, і..... знову палю.... Ну все, нагадали, піду перекурю....
В мене теж таке було
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857843.0
   
Re: Хто кинув курити?

Півтора року як, під час інсульту. Геть забув(по батькові бачив) що вага додається. Через півроку- +10. Вже рік змагаюсь- поки що нічия. Не хоче вага піддаватись, цука.
   
Re: Хто кинув курити?

Обійтися без кави з цигаркою? Та нафік таке життя :(
   
Re: Хто кинув курити?

В мене ще гірше, не тяне доки на якийсь сабантуй не попаду, після третьої тяне.
   
Re: Хто кинув курити?

Обійтися без кави з цигаркою? Та нафік таке життя :(
.
А ты по другому вопрос поставь - обойтись без инфаркта !))))
   
Re: Хто кинув курити?

Є два варінти...

1. Можливо болісний, залежить від багатьох факторів, у кожного по своєму
Кидати відразу. Ну психологічно тяжкко, будете нервувати, не спати, можливо хворіти, бо без нікотина імунна система що звикла до нього роками починає сходити з розуму. Деякі хворіють по кілька разів одне за одним. Проходить десь через півроку. Але все індивідуально.

2. Використовуйте електронну сигарету поступово зменьшуючи дозу нікотину. Коли взагалі відмовитесь від нікотину - тримайте під рукою с розчином 0 мг. Допоможе не зірватись якщо прикрутить.
   
Re: Хто кинув курити?

бросил 3,5 года назад, набрал в течение полугода 8-10 кг... потом начал давать физические нагрузки и уебал в ато - к июлю 15 скинул 32 кг и весил 74 кг :gigi:

сейчас правда опять отожрался до 85-90, вес плавает в этом диапазоне
   
Re: Хто кинув курити?

А ты по другому вопрос поставь - обойтись без инфаркта

хотілось би...
   
Re: Хто кинув курити?

я 16 кг набрал после того как курить бросил лет надцать назад

потом 10 сбросил

порада--

меньше жрать больше двигаться
+ Необходимо исключить быстрые углеводы.
   
Re: Хто кинув курити?

Вже років 6 як не палю, вагу не набрав, скоріше навіть скинув.
Не розумію взагалі чого з цього якусь проблему роблять, ну вирішив не палити то і не пали. Чого скиглити, про їжу щось заводити.
   
Re: Хто кинув курити?

курив 18 років, кинув три роки тому набрав 15 -20 кг, зара десь бовтається  +4-4
коли кидав жер семки шо дурний, певно з того і набрав
деколи парю електронку  :gigi:
   
Re: Хто кинув курити?

ТС, а стаж курця який у тебе?
   
Re: Хто кинув курити?

Дивився по ТБ , Урі Геллера у 2009-му, де він сказав, хто хоче кинути палити, від завтра ви цього робити не будете. І дійсно, з того дня жодної цигарки чи папіроси, уже ,8 років, і не тягне
   
Re: Хто кинув курити?

ТС, а стаж курця який у тебе?
18 років, якщо не помиляюсь.
   
Re: Хто кинув курити?

Бросил курить больше 10 лет назад. За три месяца набрал (ужас) 25 килограмм. В течении следующих 4-5 месяцев  сократил поедание всего, что имеет сладкий вкус (кроме фруктов), и сделано из муки, и вернул вес назад. Сейчас, через 10 лет, килограмм 9 лишних есть.
   
Re: Хто кинув курити?

18 років, якщо не помиляюсь.

пан так  преймається економією ( я про опалення\електрику)   - то невже не жалко  переводити на дим  10 грн щодня(чи скільки там  зараз цигарки коштують) :S
   
Re: Хто кинув курити? Нове

Поради є? Дієта чи що там?
Кинув восени. Набрав вагу. Досить швидко.
Кава з цукром, картопля, солодки пряники.

кинув курити тому що відчув що в ногах став важкуватий, а я люблю швидко ходити і трохи бігати, плавати і тп
важкуватість в ногах це ознака звуження периферійних сосудів
ніякого набирання ваги
картопля, цукерки, шоколад, чай з цукром
кидав поступово- спочатку зниження дози до 10 сигарет і купа умов- вдома не курити, на ходу не курити, після їжі не курити, за компанію не курити
навіть 10 сигарет це постійний спазм сосудів- звуження після сигарети продовжується хвилин 40
одного разу ноги стали ватні- поклав цикарки у шафу і навіть не дивився на них, ноги відновилися через рік після щоденного легкого бігу хвилин 40
кидав кілька різів на кілька років, але то так, без особливої причини
кілька знайомих курців після сорока хапонули хто інфаркт, хто інсульт, бажання знову курити немає ніякого

Останнє редагування: 19 березня 2017 19:11:08 від R.Perl
   
Re: Хто кинув курити?
VVV

Зустрів одного разу біля річки чоловіка (років53-56), скрученного буквою «зю», який через кожних кроків 5, зупинявся щоб відпочити. Він попросив мене вгостити його цигаркою, що я і зробив. Я запитав його, навіщо він курить, якщо ледве ходить. Відповідь мене вразила. Сказав, що йому зробили операцію на легке, що вирізали майже всю, чи частину легкого. А ще добавив – навіщо жити на білім світі, якщо не можна буде закурити і випити 100 гр….!?
Ще маю сусіда, який із за курива заробив бронхіт (55 років), одна легеня вже відмовила на 80%, ходить також часто зупиняється, але він і не збирається кидати курити і каже, що вже готовий на «винос»……
Я не знаю, як це пояснити…..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія