Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На жаль за 25 років моєї еміграції в Україні нічого не змінилось

Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

Останнє редагування: 19 березня 2019 22:51:25 від VYR
   
є в україні небайдужі, але їх нікому очолити  -- зможете?
приїжджайте
   
І тому ти рвав сраку за шоколадного мародера..
   
Без тебе ніяк. Повертайся.
   
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
а раптом цього разу не лайно оберемо? ну раптом?
   
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
 
Так, пробач, ти взяв, а ми ні..

Чому ви не голосуєте за націоналістів
я не голосую на націоналіста, тому, що цей націоналіст лівий до всрачки популіст.

Ти кажеш на нас "ви", то йди до сраки- "ми" якось без твоєї ради, олрайт?

ще питання?

   
ти не був на Україні. змінилось надзвичайно багато.
   
а раптом цього разу не лайно оберемо? ну раптом?

але ж скоріше за все  - знову... :(
   
Большое видицца на расстоянии. Таки да. Чем дальше - тем больше видицца... 8-)
   
Все просрали без тебя.Возвращайся,спаситель!
   
А що робити як всі справжні українці поїхали, що ви хочете від нас хохлів недолугих?
   
а раптом цього разу не лайно оберемо? ну раптом?

 :lol:  это исключено.
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

Ось так і обираємо... :(
„Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники.“ Оруел
   
А що робити як всі справжні українці поїхали, що ви хочете від нас хохлів недолугих?

Ну Ви не хохол, а московит. Чому примазуєтеся?
   
На жаль за 25 років моєї еміграцвї в Україні нічого не змінилось Нове

Ну это ты сказанул.
   

Ось так і обираємо... :(
„Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники.“ Оруел

Представники помаранчевих регіонів на цій карті зараз категорично проти українофоба Зеленського. А Ви хочете за нього голосувати. А потім знову верещати будете.
Думати треба.
   
Ось за це "ВИ" йди до ср..ки і продовжуй звідти уважно слідкувати  :K
   
Чому ви не голосуєте за націоналістів,

На хрен нам в место коммунистов с Лениным, коммунисты с Бандерой?
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.
Давно спілкуюся з емігами й вже не дивуюся їхній наївній тупості.
Якщо ти, "еміже", хочеш, що б в Україні щось змінилося за 25 років в потрібному тобі руслі, то просто прикладай до України всі 25 років відповідні твоєму хотінню зусилля та фінанси.
І ці зміни неодмінно стануться!
   
Давно спілкуюся з емігами й вже не дивуюся їхній наївній тупості.
Якщо ти, "еміже", хочеш, що б в Україні щось змінилося за 25 років в потрібному тобі руслі, то просто прикладай до України всі 25 років відповідні твоєму хотінню зусилля та фінанси.
І ці зміни неодмінно стануться!

ти щось попутав
тупість - це у тих ким правлять порошенки-тимошенки-прихильники певної політсили
   
Ну это ты сказанул.

коли я залишив неньку в буремні 90-ті, то в Україні був повний швах. Пусті магазини, замість грошей якісь купони, невиплати місяцями жалюгідних зарплат в Академії Наук, малинові піджаки, гопота, доларові міняли-кидали, палена горілка в кіосках, рекет, повії з клофеліном, кравчучки...
Може щось і змінилось, але не в свідомості українців.
Будемо чекати коли виздихають комуняки і пенси, які голосують за кіло гречки і пляшку олії. Можливо років через 50 ви усвідомите, що марно прожили життя.
   
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?

Томущо отруєні комуняцькою заразою.

Дві протилежні думки в одній голові це ...
   
.
   
ти щось попутав
тупість - це у тих ким правлять порошенки-тимошенки-прихильники певної політсили
Тупість - це відсутність розуміння, що у всіх країнах люди однаково тупі й "вибирають" щось там лише по закладеним в їхні мізки програмам.
Десь ці програми краще відповідають ситуації, десь гірше, але все одно то зовнішні програми.
   
Реальність така що Україна ніколи не була вільною і незалежною. Та ж саме комуняцько-комсюцько-геботна наволоч завжди була при кориті. Зараз вперше хоч президента не з тої ж колоди обрати можуть.
   
люблю накидання гімна на вентилятор від цього пафосного ковбасника   :laugh:
   
коли я залишив неньку в буремні 90-ті, то в Україні був повний швах. Пусті магазини, замість грошей якісь купони, невиплати місяцями жалюгідних зарплат в Академії Наук, малинові піджаки, гопота, доларові міняли-кидали, палена горілка в кіосках, рекет, повії з клофеліном, кравчучки...
Може щось і змінилось, але не в свідомості українців.
Будемо чекати коли виздихають комуняки і пенси, які голосують за кіло гречки і пляшку олії. Можливо років через 50 ви усвідомите, що марно прожили життя.
вибори то всьо херня
   
Дві протилежні думки в одній голові це ...

а ви дотримуйтесь однієї думки і ваша голова стане на місце.
   
Кг/ам.
Афітар мудаг...
   
люблю накидання гімна на вентилятор від цього пафосного ковбасника   :laugh:

Мене колись за сварки з діямпорою банили тут нещадно.
Тому я промовчу наразі ;)
   
Кг/ам.
Афітар мудаг...

це ви дуже влучно про себе висловились.
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

Є таке поняття "Смерть нації".
Тут, на ФУПі, є взірцевий приклад цього сумного процесу - Мирослава.
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

Повна маячня. Справжня незалежність була здобута саме у 2013-14. Тому я вірю в Україну і її майбутнє.
Щось полізли всілякі настрадамуси з усіх кутів, там на іншій гілці хтось висер Сурка запостив. Накаркають біду на свої дурні голови...
   
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
 
Так, пробач, ти взяв, а ми ні..

Чому ви не голосуєте за націоналістів
я не голосую на націоналіста, тому, що цей націоналіст лівий до всрачки популіст.

Ти кажеш на нас "ви", то йди до сраки- "ми" якось без твоєї ради, олрайт?

ще питання?

+1

ПС
ТС, "в якому полку служив?"  (с)
   
Все просрали без тебя.Возвращайся,спаситель!



 :cray:
   
Каже еміг в країні що обрала рудого шахрая президентом, мало того країни де добра половина політичного класу це щось середнє між вампірами і вурдалаками.
   
Тому я вірю в Україну і її майбутнє.

Угу, з президентом Зєлєнскім?
   
Мирослава, а Вологда по ходу до тебе не рівно дихає...
   
коли я залишив неньку в буремні 90-ті, то в Україні був повний швах. Пусті магазини, замість грошей якісь купони, невиплати місяцями жалюгідних зарплат в Академії Наук, малинові піджаки, гопота, доларові міняли-кидали, палена горілка в кіосках, рекет, повії з клофеліном, кравчучки...
Може щось і змінилось,...
смачно накинув, я аж ностальгічно в юність  перенісся, коли в мене були штани-банани

давно ТС не виставляв архів своїх спогадів
 :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія