Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Це факт..
Вам треба змиритися з цим. В завтрашньому дні автомобіль не існує. Це "автоватнічєство" як хвороба яку треба пережить и вийти з того з найменшими втратами,  моральними там матеріальними. Головне моральними.
Користувач авто це тупа егоїстична скотина яка нічим не відрізняється від кацапа який вважає що весь світ повинен належати Росії і ромавляти російською. Як тільки Ви скажете я тупа егоістична скотина і я відмовляюся від авто, Ви лише стали на шлях трансформацій, далі цікавий шлях. Успіху Вам!

 навіяно сьогоднішніми жмурами які загинули в аварії.. Хоча в принципі пох , допоки є авто і далбайоби які крутять кермо  жмурів буде дуже багато ))



Це для Вас , автоватникі..
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Хлеб, мясо-колбасу и прочее пиво привезут в магазины на велосипедах?
Велосипедист-самое эгоистичное существо из участников ДД.
Сколько велосипедист заплатил акцизных сборов, налогов и прочее?
А воно вымагае себе дороги и парковки и условия? А он за них как заплатил?
Я в полгода покупаю топлива на 40 штук-ндс, налоги, рабочие места АЗС
А что такое велосепидист?
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Лясидисты те еще мудаки в плане соблюдения ПДД.
   
Хлеб, мясо-колбасу и прочее пиво привезут в магазины на велосипедах?
Велосипедист-самое эгоистичное существо из участников ДД.
Сколько велосипедист заплатил акцизных сборов, налогов и прочее?
А воно вымагае себе дороги и парковки и условия? А он за них как заплатил?
Я в полгода покупаю топлива на 40 штук-ндс, налоги, рабочие места АЗС
А что такое велосепидист?
Друже у Вас весь мозок висох.. Почитайте себе, а краще понюхайте, можливо ви вже вмерли ?
Подивіться відео яке я виклав, там є про все. всього 7 хв. Успіху Вам.
   
Лясидисты те еще мудаки в плане соблюдения ПДД.
ПДД не існує..
За ПДД - велосипедист це жмур.
   
Вадим,підтримую. З початку травня в УАБайк спільноті Фейсбуку було дві публікації з приводу загибелі відомих велогонщиків,На тій неділі збили(вижив) Кріса Фрума(переможець Тур Де Франс) вчора чи 2 дні тому у Вінниці водій ГАЗону задавив 10-річного хлопчика на велосипеді.Підараси ж в ПДД написали що по тротуару  з 7 по 14 років їздить не можна. Вся інфраструктура в Україні зроблена для винищення її користувачів,як автомобілістів так і велосипедистів,байкерів та пішоходів. оце  вибачте хуйово.
   
Хлеб, мясо-колбасу и прочее пиво привезут в магазины на велосипедах?
Велосипедист-самое эгоистичное существо из участников ДД.
Сколько велосипедист заплатил акцизных сборов, налогов и прочее?
А воно вымагае себе дороги и парковки и условия? А он за них как заплатил?
Я в полгода покупаю топлива на 40 штук-ндс, налоги, рабочие места АЗС
А что такое велосепидист?
-чуєш чувирло, ти в ціну товару закладаєш усі свої витрати і податки так що не гавкай своїм ротом.Споживачі купляють товари отже сплачують акцизи ндс у усю іншу хуєту.так що мимо каси.
Савантер - автомобілісти ще більші мудаки чим велосипедисти-глянь смтатистику.кількіс ть жмурів серед автомобілістів набагато більша ніж всіх інших.Погано що за собою ви інших тягнете.
   
Вадим,підтримую. З початку травня в УАБайк спільноті Фейсбуку було дві публікації з приводу загибелі відомих велогонщиків,На тій неділі збили(вижив) Кріса Фрума(переможець Тур Де Франс) вчора чи 2 дні тому у Вінниці водій ГАЗону задавив 10-річного хлопчика на велосипеді.Підараси ж в ПДД написали що по тротуару  з 7 по 14 років їздить не можна. Вся інфраструктура в Україні зроблена для винищення її користувачів,як автомобілістів так і велосипедистів,байкерів та пішоходів. оце  вибачте хуйово.

Щас обридаюсь!
Львів, вул. Липинського, велодоріжка з обох боків, сама вулиця досить малолюдна.  Щодня бачу там два-три чма, що нагло тулять по дорозі.  От коли такого недоумка розмаже фура, починаються соплі в тирнетах.
   

подивіться уважно на це фото...
Тут суть всього українского суспілсьтва, - ТУПЕ ЕГОЇСТИЧНЕ БИДЛО.. в кодній машині сидить одне чмо, якому "нада йєхать"
в результаті
спецтранспорт стоїть
гром транспорт стоїть
і суко ковбасу з пивом таваріщю Тулубу хуй привезеш..

Хей бидло, Ви там хоч не образилися? а не сільно жосцко Вас? )
Зрозуміте що їздити в робочий час одною сракою на машині по місту - це вульгарно, це не по людськи(((

Останнє редагування: 13 травня 2017 17:51:52 від Vadym Noskoff
   
я за містом, але якби жив у києві - напевно, відмовився б від машини
   
Щас обридаюсь!
Львів, вул. Липинського, велодоріжка з обох боків, сама вулиця досить малолюдна.  Щодня бачу там два-три чма, що нагло тулять по дорозі.  От коли такого недоумка розмаже фура, починаються соплі в тирнетах.
Шановний,картинка маслом-у Куєві намальована велодоріжка по проспекту Бажана.Знаєш що там? ні?там на велодоріжці бариги ,таксьори і маршрутчики.
У моєму місті-взагалі нема велодоріжок.Згідно правил дорожнього руху їзжу по проїзжджій частині. Але завжи найдеться уйобок чи то з черкаської губернії чи то з полтавської який неодмінно тебе схоче притиснути до бордюру.Мені щоб доїхати до роботи треба їхати автобаном.(заборонено) А по об'їздній за ПДР-рухаються транзитні авто(фури) висновок їхать по автобану чи повторити випадок з Броварськими велосипедистами?
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Современные велосипедисты - это как неофиты. Горящие глаза, все редиска-я Д'Артаньян.
Как Свидетили Иегова. И главные враги у них-автомобили и их юзеры.
При том, покупают велосипеды, привезённые в их города на машинах.
Учитывая заданный сектой тон и используемую терминологию я повторюсь для недоразвитых ещё раз.
Я в бюджет страны плачу деньги, на которые строятся или поддерживаются дороги. Как городские, так и магистрали. Я молчу про мультиэффект от работы АЗС и людей на них.
Сколько налогов на дороги даёт велосипедист в год на поддержку дорог? Просто цифра, обоснованная
А видео я смотреть не буду. Что там? Про ДТП? Так в них погибает в год в два раза больше чем за все АТО.
Ну, и про Голландию-смотрим ВВП на рыло и понимаем, что можно и зелёным быть, и гейсвовать под марихуану
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.
OS

Показати зображення...
подивіться уважно на це фото...
Тут суть всього українского суспілсьтва, - ТУПЕ ЕГОЇСТИЧНЕ БИДЛО.. в кодній машині сидить одне чмо, якому "нада йєхать"
в результаті
спецтранспорт стоїть
гром транспорт стоїть
і суко ковбасу з пивом таваріщю Тулубу хуй привезеш..

Хей бидло, Ви там хоч не образилися? а не сільно жосцко Вас? )
Зрозуміте що їздити в робочий час одною сракою на машині по місту - це вульгарно, це не по людськи(((
подивився на камеру, не без недоліків, але досить пристойно
http://videoprobki.ua/uk/camera/33-ploshcha-peremogi?c=Kyiiv
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.
PAL

Хей бидло, Ви там хоч не образилися? а не сільно жосцко Вас? )
Зрозуміте що їздити в робочий час одною сракою на машині по місту - це вульгарно, це не по людськи(((

а сракою випирати у кватирку скотовозки - це "по людські"? А зассяні салони у компанії з учорашнім перегаром під носом - це "по-людські"?
а 20-30 хвилин очікування, щоб впхатися у переповнену вонючу скотовозку - це "по-людські"?

Й не треба мені втирати про ті лісапеди.
По-перше, 20 км по дорозі, активно вдихаючи пил (бо в нас на торогах тони пилу), після чого цілий день вонять для колег -це точно не "по-людські"
По-друге, в нас, уявіть собі, взимку сніг! А лісапет, сука така, по снігу не їздить! А ще в нас час від часу дощ йде, уявляєте! Який кайф під дощиком при +5С кататися - це непередаваємо!
По-третє, за чий кошт велодоріжки будемо будувати? Зараз кошти на дороги збирають з палива. Введемо податки, реєстрацію та здачу на права як у КНДР?
   
Щоб не матюкатись.
В майбутньому Києва не має місця  дописувачу Vadym Noskoff
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Щоб не матюкатись.
В майбутньому Києва не має місця  дописувачу Vadym Noskoff

Не треба сегрегації, його попустить, попізже
   
Щоб не матюкатись.
В майбутньому Києва не має місця  дописувачу Vadym Noskoff

+1

в чем отличие дурака от умного? да в безаппеляционности суждений!

от пускай мне ТС пояснит как мне попадать на работу если у меня один адрес Вита Почтовая а второй Хотяновка? И не просто центр села а новострой с говном по локоть?
и при этом я как житель самого что ни на есть центра по коротким городским делам предпочитаю метро или пеший ход
   
На тій неділі збили(вижив) Кріса Фрума(переможець Тур Де Франс)

Сам 31-летний британец не пострадал, но велосипед, оказавшийся под колесами автомобиля, пришел в негодность.
   
Мені подобається що Вас чіпляє, було б гірше якби були байдужі..
Коли станете наступного разу в корок , згадаєте мене.
Нам потрібні ідеолгічні програми відмови від автотранспорту. В місту тупо немає чим дихати через шалений рух довбойобів любителів комфорту, я вже не кажу про життя в центрі міста яке претворилося тупо на праковку ваших їбучих машин.
Хотілося б шоб процес йшов через ваші мізки, а не через насильство.  Київ не для машин. Якщо цю тему не видалять, підніміть її десь в середині цього вересня коли кожне чмо привезе собі з Ївропів ще по одній машинці(( Це буде піздец
   
Тулуб,судячи з ваших скарг про погане життя автомобіліста у мене виникає думка що ви належите до секти лохів з яких деруть бабки і ви ще й з радістю за це платите(пальне хулє-саме дешеве у мірє).У мене на язиці крутиться одне питання ви за своє життя багато побачили велосипедистів які руйнували автопокриття .Ні, ну я розумію що тиск на автодорожнє покриття від покришки 700*23-25-28 на дорогу набагато більше від тиску авто.А про викиди які роблять велосипедисти так це жах.усі в трафіку їдуть і нюхають бздо та піт що викидають велосипедисти :lol: .До речі я теж замітив що велосипедисти мають звичку при ремонті в дорозі вилити мастило на дорогу,плюс ще падлюки залишають на трасі корд.саме ці падлюки викидають недопалки на дорогу та стаканчики з папірцями після перекусу.
 Нє реально чуваки,автомобілісти я вам вдячний саме за те що ви після своїх ремонтів на трасі залишаєте інструмент.Не треба до магазину йти.То ключі накидні,рожкові,то головки то ще щось. Один чортяка залишив після себе сумку з документами.(віддав)
   
+1

в чем отличие дурака от умного? да в безаппеляционности суждений!

от пускай мне ТС пояснит как мне попадать на работу если у меня один адрес Вита Почтовая а второй Хотяновка? И не просто центр села а новострой с говном по локоть?
и при этом я как житель самого что ни на есть центра по коротким городским делам предпочитаю метро или пеший ход
У Вас для того голова є. Думайте.
Я коли проводив велогонку їздив іноді по 2 рази на день в Обухів, і ще по роботі мотався. За тиждень накатав 950 чи більше  кеме. І нічого все встигав, був в прекрасній фізичній формі, а так да, коли далбайоби мене ганблять, значить я все роблю вірно. ) без образ
   
центр превращен в парковку по другой причине
а именно потому что на госуровне нет запрета размещения офисов в квартирах жилых домов
по итогу в доме на 20 квартир на БЖ обитают не 20 машин а 80
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.
OS

коли далбайоби мене ганблять, значить я все роблю вірно. ) без образ
ПНХ, без образ  :lol:
   
Ладно,гражданє автомобілісти не бухайте за кермом,ставте ГБО,не попадайтесь лягавим.Ну і піднімайте статки АЗСам .Гуд лак.
   
тим хто не хоче читати срач, втикайте сюди, це корисніше



   

Тут суть всього українского суспілсьтва, - ТУПЕ ЕГОЇСТИЧНЕ БИДЛО..

Во-во! А скільки того бидла
збирається на тротуарах!
От куди ти, сука, ідеш?!
В кафешку? Поїсти?
А ти не подумало, бидло, що через таких кафешних мудаків
на тротуарах нормальним не пройти, не проїхати?
А вони ще й дихають, падли!
І вуглекислий газ видихають!
Балять! Не суспільство, а зграя дикунів-егоїстів!
Прийдеш в кінотеатр - а там аншлаг!
От якого хера ви тут зібралися, суки!
Я хотів кіно подивитись,
а ви тут насмерділи!
І т.д.
   
 оО прикольный поциент  :to_keep_o:
   
ПНХ, без образ  :lol:
(tu)
   
У Вас для того голова є. Думайте.
Я коли проводив велогонку їздив іноді по 2 рази на день в Обухів, і ще по роботі мотався. За тиждень накатав 950 чи більше  кеме. І нічого все встигав, був в прекрасній фізичній формі, а так да, коли далбайоби мене ганблять, значить я все роблю вірно. ) без образ

а, так ты велосипедун?
ну нацепи на себя сумку с ноутом, штатив, ротационный лазер, мелкий измерительный инструмент, резиновые сапоги не забудь и покатай
потом найди место в рюкзаке для сменной одежды чтоб потняком не вонять на клиентов, и походный душ
а еще найди место где это приныкать чтоб не скоммуниздили пока ты час с рабочими общаешься

а кроме прочего попробуй пообщаться по работе по телефону за рулем велика, отлично выйдет

Останнє редагування: 13 травня 2017 18:26:08 від na100ika
   
Во-во! А скільки того бидла
збирається на тротуарах!
От куди ти, сука, ідеш?!
В кафешку? Поїсти?
А ти не подумало, бидло, що через таких кафешних мудаків
на тротуарах нормальним не пройти, не проїхати?
А вони ще й дихають, падли!
І вуглекислий газ видихають!
Балять! Не суспільство, а зграя дикунів-егоїстів!
Прийдеш в кінотеатр - а там аншлаг!
От якого хера ви тут зібралися, суки!
Я хотів кіно подивитись,
а ви тут насмерділи!
І т.д.

Молодець, включай трохі мізки, і не починай бухати сьогодні, в темі буде ще багато цікавого
це для Вас егоїсти їбучі.

   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Проблема автотранспорта в городах идейно решена в странах, которые это прошли 40 лет назад.
Дифференцированная Стоимость парковочных зон, земельная рента, которая будет влиять на всю стоимость жизнедеятельности в разных частях города и тд

Но это так, лирика. Сколько лисапедист налогов на дороги в год платит? Приблизительно?
   
Молодець, включай трохі мізки, і не починай бухати сьогодні, в темі буде ще багато цікавого
це для Вас егоїсти їбучі.
Показати зображення...


носков
кажись это ты наебошен раз вякало свое черное роззявил

   
Настойка,я так розумію ви в будівельній галузі працюєте? Ну так інструмент не простітутка залишати не можна.:)
   
Проблема автотранспорта в городах идейно решена в странах, которые это прошли 40 лет назад.
Дифференцированная Стоимость парковочных зон, земельная рента, которая будет влиять на всю стоимость жизнедеятельности в разных частях города и тд

Но это так, лирика. Сколько лисапедист налогов на дороги в год платит? Приблизительно?
Вас воно хвилює? сідайте і їдьте на веліку.
ось яку площу ви заощаджуєте на дорозі на велосипеді
   
Вєлосіпідорам місце в парку або на змаганнях
   
Показати зображення...
подивіться уважно на це фото...

А тепер до цього всього уявіть. Сонце, немає вітру. Кожне відро чадить. Чад навколо них збирається і стоїть. І вони цим всім дихають. І так щодня  :facepalm1:
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Обрати внимание, что все лисапедисты едут по асфальту, который положен на подготовленное полотно.
Так вот, оно построено на деньги акцизов с топлива. А в Киев я езжу просто-на Теремках перехватывающая парковка. Там оставляю машину и дальше в город на общественном транспорте-чаще в метро
   
Re: В майбутньому Києва не має місця автомобілям.

Це "автоватнічєство" як хвороба яку треба пережить и вийти з того з найменшими втратами,  моральними там матеріальними.
Забавнее всего то, что мы туда и не успели войти, т.к. автомобилей у нас на 1000 жителей меньше чем в соседних странах.
Так что автомобилей у нас не много, уж тем более если сравнить со странами ЕС.
Хочу заметить, что в ролике говорится о средней поездке в 23 км. Велосипед позволяет расходовать энергию в три раза эффективней, по сравнению с хотьбой. Это означает, что проехать на вело 23 км потребует столько же сил как  пройти 23/3 = 7,67 км. Если S-health меня не обманывает, то я в день прохожу 4-5 км.
   
Настойка,я так розумію ви в будівельній галузі працюєте? Ну так інструмент не простітутка залишати не можна.:)

я вообщето архитектор и организатор мероприятий
вот сейчас собираю кейс на сегодняшний ивент
это реально чемодан
два ноута, проектор, контроллер, семплер, шнурло, уши
щас я сяду на велик или в такси ))) ага
попадение в случае пройоба вылезет в стоимость самого дорогого карбонового велосипеда от cannondale и еще пары винтажных BASSO
   
Меня не нарадуют интеллектуалы рассказывающие о велонидерландах.
 Знает ли адепт лисапедисма, что в Нидерладах гонщики отрабатывают "горную" подготовку на эстакадах, т.к. подъем на любую эстакаду многим круче самой крутой горки. Знает ли адепт лисапедизма сколько за день наката у среднего любителя за рулем лисапета? А какова средняя температура в этих бенилюксах? А какой там перепад высот в Амстердаме не в курсе?
 Вот когда сей невъебный запрещаетль авто узнает и озвучит эти цыфры, тогда пусть придет и расскажет о тупых недоразвитых водителях наезжающих эгоистично по 50-70 в день.

 
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія