Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панове американці, поясніть мені, чому не третя сила?

От є у вас Лібертаріанці які впринципі внесені у списки у всіх штатах. Ну очевидно, що 2 основні партії зійшлись в клінчі, який в результаті розвалить америку. Чого принаймі не спробувати їх трохи розбавити? Хай в колегії виборців буде хтось третій, може якусь компромісну кандидатуру виберуть. Та навіть на регіональних виборах всі на 2х партіях зациклились.
   
Так простіше керувати натовпом.

   
"Мій дідо гольосували жа дєрьмократіу, мій татушь гольосували за дєрьмократіу, і я буду гольошувач за дєрьмократіу."

Таких гуєва купа і засоби масової дезінформації утримують все в рамках псевдодвопартійност і.

   
Зате в Канаді - отo вибір! Комуністи на будь-який смак і колір!  :laugh:
   
От постійно так, створив тему. Поки пару раз не піднімеш, ніхто не відпише.
   
За демократів проти трампа - клоуна і довбойоба.
Відтоді як прийшов цей йолоп, Америка пішла по наклонній.
Клоуни знищать цей світ.
   
За демократів проти трампа - клоуна і довбойоба.
Відтоді як прийшов цей йолоп, Америка пішла по наклонній.
Клоуни знищать цей світ.

Трамп - найвеличніший лідер сучасності. Єдиний, хто не боїться назвати речі своїми іменами, хто вистояв, незважаючи на роки перзекуцій і брехні, і хто залишається єдиним форпостом, що захищає цивілізований світ від мороку марксизму та блмщини.

А ти і тобі подібні - просто козлики, бо не здатні усвідомити цю просту істину.
   
А поняв, то в мене додаток всі повідомлення ігнорованих не показує.
   
А ну спробую ще разок.
   
 :facepalm: президента в америке избирают не граждане, а штаты. и до сраки твой голос  отданный за демократа (либеритарианца, комуняку или еще кого) в республиканском штате, справедливо и обратное, голос за республиканца в демократическом штате является полным и абсолютным нулем. что до выборов в конгрессы, то мажоритарка всегда ведет к вырождению избирательной системы до двух партий. у всех остальных партий нет ни одного шанса вмешаться в выборы. третья сила может появиться только в результате распада одной из двух основных партий на две партии. победа трампона в 2016 вселила надежду что здоровые силы в респах смогут объединиться и отсоединиться (или отсоединить) требуху побежавшую за трампоном.  но не случилось, трампон оказался сильнее и схарчил всю партию, которая легла и расставила ноги.
   
Трамп - найвеличніший лідер сучасності.
хіба не жмурук?!
   
О нарешті якісь відповіді.
Я про те і пишу. Голосувати, що за одне, що за друге жопа. Ну то подивіться, що далі по списку. Замість йти на дно, може получиться з молока масло зробити.
   
За демократів проти трампа - клоуна і довбойоба.
Відтоді як прийшов цей йолоп, Америка пішла по наклонній.
Клоуни знищать цей світ.
по наклонній 8-:
по похилій

Останнє редагування: 29 липня 2020 04:16:57 від Jacob
   
В Америці не існує ПРЯМИХ Президентських виборів. А існує інститут виборців.
Тобто, якщо існує 73% прихильники певної політсили, то не існує 100%-ної гарантії, що він стане Президентом.
   
хіба не жмурук?!

Жмурук - це ти. Walking dead. Тіло є, а душа продалася дияволу.
   
Жмурук - це ти. Walking dead. Тіло є, а душа продалася дияволу.
не можеш визначитись серед найвеличніших лідерів сучасності? :lol:
   
О нарешті якісь відповіді.
Я про те і пишу. Голосувати, що за одне, що за друге жопа. Ну то подивіться, що далі по списку. Замість йти на дно, може получиться з молока масло зробити.
ви не задоволені ідеологіями чи персоналіями?
   
ви не задоволені ідеологіями чи персоналіями?
Персоналіями.
   
В Америці не існує ПРЯМИХ Президентських виборів. А існує інститут виборців.
Тобто, якщо існує 73% прихильники певної політсили, то не існує 100%-ної гарантії, що він стане Президентом.
Саме тому, я і кажу що є віріанти. Перемога 3го кандидата в одному штаті може абсолютно поміняти результати по країні загалом.
   
А за третю силу теж не одноразово думав.
Напевно засновники Америки (англо-сакси) теж не дурні були, щоб до влади допустити дармоїдів під личинками BLMшизоїдів.
   
Саме тому, я і кажу що є віріанти. Перемога 3го кандидата в одному штаті може абсолютно поміняти результати по країні загалом.

Не може.
   
не можеш визначитись серед найвеличніших лідерів сучасності? :lol:

Я то-можу. Так само, як і визначити, що ти та тобі подібні - іудушки, зрадники українського народу.
   
Саме тому, я і кажу що є віріанти. Перемога 3го кандидата в одному штаті може абсолютно поміняти результати по країні загалом.

Нащо третій кандидат? Трамп найкращий.
   
Я то-можу. Так само, як і визначити, що ти та тобі подібні - іудушки, зрадники українського народу.
так хто з двох найвеличніший, га?
   
так хто з двох найвеличніший, га?

Хто з двох? Трамп з усіх.
   
Персоналіями.
тоді нащо вам лібертаріанці, неокони, альтрайти чи хто там ще тусується?
   
Хто з двох? Трамп з усіх.
ти зрадила жмурука! :lol:
   
Шановний автор теми, дещо в грубій формі, і занадто которко я відповів, перепрошую міцно.
Попрошу уявити акваріум з рибками. Рибкам, зрозуміло, потрібен і кисень, і їжа, і вода, ...., і затишна обстановка для розмноження. Але ключики для задоволення всіх цих, необхідних для життєдіяльністю потреб, знаходяться в ДВОХ "грінпісівців". Один агітує за соціалізм, а інший що потрібно ПРАЦЮВАТИ.
 
   
Честно говоря, я не понял вопроса совершенно.
Есть кандидаты от "третьей силы"? Сколько угодно, были, есть и будут. В нынешних выборах участвуют не меньше дюжины кандидатов от различных мелких партий, а также полностью независимых: от "зеленых", конституциональной партии, социалистической партии, объединенной рабочей партии, от партии социалистического равенства, реформистской партии, партии единства, партии солидарности, независимой партии, партии марихуаны и проч.
К слову сказать, коммунистическая партия США участвовала во всех президентских выборах с 1924 до 1984 (до реформации), но никогда не набирала более четвери процента голосов...
О чем вопрос?

А вот этот пассаж - полная загадка:

Хай в колегії виборців буде хтось третій, може якусь компромісну кандидатуру виберуть

Что автор имел в виду?
   
"зеленых", конституциональной партии, социалистической партии, объединенной рабочей партии, от партии социалистического равенства, реформистской партии, партии единства, партии солидарности, независимой партии, партии марихуаны
ОМБ!
   
ти зрадила жмурука! :lol:

https://www.facebook.com/watch/?v=209628307124688
   
https://www.facebook.com/watch/?v=209628307124688
тебе тому вигнали з супу?
   
тебе тому вигнали з супу?

Мене не вигнали, я сама пішла. А ти, зрадницька іуда, релігією не прикривайся. Прокляття батька відноситься і до тебе.
   
P.S. Забыл добавить: максимальный результат кандидата от "третьей силы" за всю историю - Росс Перо от основанной им реформистской партии на выборах 1996 набрал 8% голосов, не выиграл ни одного штата. Это недосягаемый нынче результат.
   
Мене не вигнали, я сама пішла.
:lol:
   
P.S. Забыл добавить: максимальный результат кандидата от "третьей силы" за всю историю - Росс Перо от основанной им реформистской партии на выборах 1996 набрал 8% голосов, не выиграл ни одного штата. Это недосягаемый нынче результат.
так Етобікоку непотрібна третя сила, він хоче нове обличчя))
   
Ну бо Трамп загнав в республіканській партії під шконку всю опозицію. А в демократів рулять дедалі більші ліваки. Тому в мене проблема з персоналіями.

В Штатах 250 міліонів виборців. В останніх президентських взяло участь 138 міліонів. Або 55%. 
Та ж Невада, яка вважається свінг штатом, тобто там на вибори тягнуть всіх, мають 57% явку. Най буде 20% народу насрати на політику. Але ще 20% не йдуть бо не хочуть обидвох кандидатів. То чому не піти і не проголосувати за 3тю силу? А якщо в колегії виборців не буде вистачати голосів, то може і виберуть якогось центриського кандидата, який не буде тягнути країну в крайності.
   
Чи в чуваків нема грошей, щоб їх показали по телевізору, то для пересічного американця він не існує?
   
В Британії якось з'явились "треті сили' після довгого часу панування двох партій 

І в США буде таке ж

Навіть в президентській Франції треті сили вже вигравали вибори

Хоча парламентська форма більше спонукає до появи нових партій 



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія