Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Весною прийшло запрошення на щеплення. Після цього прийшло 3 рази нагадування про замовити час на щеплення.

Не вакцинуюся про причині алергії. Маю досвід коли оніміла та набрякла губа і оніміння почало роздаватися в лице. На запитання лікареві як розпочинається анaфілактичний шок - відповідь була, ось так і починається. Не легка доля у multiallergic.

Останнє редагування: 1 серпня 2021 14:54:18 від Tracy
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

У мене особисто взагалі міфічна історія трапилася.  :D
Прийшло мені повідомлення на щеплення, але на той день ніяк не виходило, мав їхати у відрядження. Проїжджали з дружиною неподалік пункту де роблять щеплення, кажу нумо заїдьмо може можна зробити раніше. Приїхали поговорили, кажуть раніше проблематично, бо важко буде занести в систему, пізніше без проблем. Сідаємо в машину, у мене починає боліти плече, так не сильно, але віддає. Увечері сиділи дивилися телевізор, біль стала нестерпною. Пішов спати, спати ніяк, дружина дала якусь пігулку від болів, заснув. На ранок ніби стало легше, увечері по новій, тільки вже біль перейшла на шию і спину. І так декілька днів підряд. На день ніби спадає, а в ночі загострюється до нестерпності. Я то розумію, що застудився від кондиціонера в машині. А якби я в той день зробив щеплення.  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Не легка доля у multiallergic.
Зараз є нові дослідження, що алергії лікуються підсажуванням глистів і це не жарт. Коли відсутні в організмі великі паразити, імунна система починає страждати фігньою, атакувати здорові клітини.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Зараз є нові дослідження, що алергії лікуються підсажуванням глистів і це не жарт. Коли відсутні в організмі великі паразити, імунна система починає страждати фігньою, атакувати здорові клітини.

Ще треба додати астму  :(
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ще треба додати астму  :(
Я не лікарь, але астма ніби то теж алергічна хвороба?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Можу собі дозволити кави, скільки забажаю :)

Але якщо серйозно, то від цього не страждаю. І у бабусі такий тиск, і у мами.
Досить розповсюджений тиск серед жінок, не несе загрози життю.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Досить розповсюджений тиск серед жінок, не несе загрози життю.

 :ok:  у вас також низький?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

:ok:  у вас також низький?
Я чоловік, але мій тиск 120/80, ну десь в цих межах. От недавно навалився ранком кави, десь 4-ри чашечки випив. На роботі телефонують, зайди до лікаря, плановий медогляд. Прихожу, доходить справа міряти тиск, у мене серце вискакує, кажу, мабуть буде високий, я багато кави випив. Міряємо, а ніт як і має бути, 120/80. Тому, я вже маю сумніви, що кава якось впливає на тиск.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вакцинуті самі винуваті каже ПМ Австралії. Знали ж на що йшли.

https://www.bitchute.com/video/X4FDJbkJbaDe/
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57788587
Ви хоть би симптоми міокардиту почитали:

біль у грудях;

біль під лівою лопаткою (в окремих випадках обмеження рухливості руки);

прискорене серцебиття;

задишка під час фізичного навантаження або відпочинку;

сухий кашель;

відчуття нестачі повітря;

загальна слабкість та швидка стомлюваність;

підвищене потовиділення;

набряклість;

оніміння кінцівок;

блідість шкіри та синюшність губ.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Фігасобі яка побочка  ;o
То ще фігня… Ми з чоловіком зразу після другої 800 км за кермом по черзі. Так щоб вже нарняка… що цікаво: після другої дози мені навіть рука не боліла.

Останнє редагування: 1 серпня 2021 17:12:13 від Agni
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Я чоловік, але мій тиск 120/80, ну десь в цих межах. От недавно навалився ранком кави, десь 4-ри чашечки випив. На роботі телефонують, зайди до лікаря, плановий медогляд. Прихожу, доходить справа міряти тиск, у мене серце вискакує, кажу, мабуть буде високий, я багато кави випив. Міряємо, а ніт як і має бути, 120/80. Тому, я вже маю сумніви, що кава якось впливає на тиск.

то скажите спасибо себе за свои сосуды, почки, печень, сердце. сосуды эластичны у вас, это отлично.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

148.  sergyj,   ідіот
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Весною прийшло запрошення на щеплення. Після цього прийшло 3 рази нагадування про замовити час на щеплення.

Не вакцинуюся про причині алергії. Маю досвід коли оніміла та набрякла губа і оніміння почало роздаватися в лице. На запитання лікареві як розпочинається анaфілактичний шок - відповідь була, ось так і починається. Не легка доля у multiallergic.

Офіційних протипоказаннь  у вакцин проти ковіду не існує.
На відміну у вакцин проти грипу.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Офіційних протипоказаннь  у вакцин проти ковіду не існує.
На відміну у вакцин проти грипу.

Є офіційні рекомендації кому особливо бути обережним та індивідуальні зважування вакцинація vs наслідки.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

:ok:  у вас також низький?
так було всю молодість) тоді послухала лікарку по тєлєку, яка сказала, що не треба хвилюватись, з часом часто тиск піднімається і ті, хто мав такий низький, нарешті отримують нормальний.
так і сталося, зараз вже нормальний. і фраза, що той низький тиск не чинить загрози, теж її слова.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

так було всю молодість) тоді послухала лікарку по тєлєку, яка сказала, що не треба хвилюватись, з часом часто тиск піднімається і ті, хто мав такий низький, нарешті отримують нормальний.
так і сталося, зараз вже нормальний. і фраза, що той низький тиск не чинить загрози, теж її слова.
Люди з низьким тиском по статистиці живуть довше людей з високим чи нормальним. Як не парадоксально, бліді і ті що часто мліють живуть довше бадьорих. І те, що тиск з віком піднімається, це не нормально. Краще б цього не було. Пам'ятаєте колись була таблиця по віку який тиск має бути. Давно такого нема, тиск має не перевищувати норму в будь-якому віці.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Антивакцинатори брешуть що підвищення негативних реакцій починається на 10-15 тиждень. Це для тих, хто не скопитився в перший тиждень.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Антивакцинатори брешуть що підвищення негативних реакцій починається на 10-15 тиждень. Це для тих, хто не скопитився в перший тиждень.
Звичайно брешуть. У мене хвіст почав рости вже на четвертий тиждень.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

скоро будут появляться посты вроде: пару лет назад мой 90-летний дедушка вакцинировался, вчера похоронили. не знаю, связано или нет, но факт остается фактом....
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Одиному чоловіку діагностували ковід і він через тиждень помер. Не знаю пов'язане це було цим чи ні.

(я гіберболізував, щоб яскравіше доходило)
дуже слабо. А от отобі відповіли ПО СУТІ,як ти то виклав.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Люди з низьким тиском по статистиці живуть довше людей з високим чи нормальним. Як не парадоксально, бліді і ті що часто мліють живуть довше бадьорих. І те, що тиск з віком піднімається, це не нормально. Краще б цього не було. Пам'ятаєте колись була таблиця по віку який тиск має бути. Давно такого нема, тиск має не перевищувати норму в будь-якому віці.
драсті, з віком тиск піднявся і став нормальним! було стабільно 90\60 , стало 115(120)\ 75(80)
повірте, що почуватися я стала краще. більше ніяких млінь)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

драсті, з віком тиск піднявся і став нормальним! було стабільно 90\60 , стало 115(120)\ 75(80)
повірте, що почуватися я стала краще. більше ніяких млінь)
Вам ніхто і не каже, що ви мали почуватися погано. Люди з високим тиском взагалі себе чудово почувають. Вікових норм вже нема, низький тиск, це хорошо, навіть якщо ви млієте. Нормальний теж не погано. Але, якщо з віком буде дальше рости, це вже погано. Ну десь так.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вчера получил первую дозу Пфайзера... Старый пень... 54 года... После укола находил 19 км, работая в саду... Седня дождь, пойду в горы...
как можно считать себя старым в 54 е п т?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вам ніхто і не каже, що ви мали почуватися погано. Люди з високим тиском взагалі себе чудово почувають. Вікових норм вже нема, низький тиск, це хорошо, навіть якщо ви млієте. Нормальний теж не погано. Але, якщо з віком буде дальше рости, це вже погано. Ну десь так.
повністю згодна.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

как можно считать себя старым в 54 е п т?
тож самое подумала
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

как можно считать себя старым в 54 е п т?
В плані побрикатися 50-54, це вже далеко не 25, як би там не хорохорився.  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все говорят, кто вакцинировался Пфайзером - первая вакцина проходит нормально, а вторая - тяжело.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все говорят, кто вакцинировался Пфайзером - первая вакцина проходит нормально, а вторая - тяжело.
По всіх знайомих, жінки важко переносили, що Пфайзер, що модерну. У мене після першої трошки поболіло місце уколу, друга взагалі якось незамітно пройшла.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все говорят, кто вакцинировался Пфайзером - первая вакцина проходит нормально, а вторая - тяжело.

У мене не було ніякої різниці між першою і другою дозами.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все говорят, кто вакцинировался Пфайзером - первая вакцина проходит нормально, а вторая - тяжело.

Не все.
У меня первая прошла легко, а вторая вообще почти незаметно.
У дочки тоже вторая легче, чем первая, хотя тяжелее, чем у меня.
Мы все переболели в марте-апреле.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Даже если чел при таком давлении чувствует себя хорошо, то все равно такое давление катастрофически не нормальное

Так само як і 90/40. Не треба мені казати що 90/40 - це норма бо це брехня.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

міокардиту

Перечитав все.
Не міокардит схоже на перикардит.

І схоже вірусний перикардит.

В основі патогенезу перикардиту часто лежить алергічний або автоімунний процес. При інфекційних перикардитах інфекційний фактор розглядають як імунний стимул, пусковий механізм. Однак не виключають й безпосереднє пошкодження оболонок серця бактеріальними або іншими агентами.

Все сходиться.

І ніхто не буде пов'язувати вакцинацію і перикардит. Бо це може зашкодити бізнесу.

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все кто уколется фезером или другої прививкой умрут

Кто раньше кто позже
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Что-то случаев сердечно-сосудистых проблем среди тех, кто вообще до этого
не знал где сердце после повторной вакцины становится всё больше.
Нет, можно конечно отмахиваться от этого вопроса, обзывать сомневающихся
антиваксерами, надо же 3.14дорасы упоротые уже слово какое придумали...
А можно с таким же успехом отмахнуться и от ковида.
Вероятность тяжелого исхода точно не выше.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все кто уколется фезером или другої прививкой умрут

Кто раньше кто позже
Від зупинки серця.  :buba:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все кто уколется фезером или другої прививкой умрут

Кто раньше кто позже
Ну раз такой вумный, давай лучше раньше, а мы поживем в мире без сцыкунов.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все кто уколется фезером или другої прививкой умрут

Кто раньше кто позже

Эти скорее всего раньше. Но будем надеяться что я ошибаюсь.




   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Эти скорее всего раньше. Но будем надеяться что я ошибаюсь.

https://twitter.com/view/status/1421682968444248064
Нижнє відео, наглядно, куріння вбиває.  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія