Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

узеленського обмочилися і віддали керченську протоку?

То -ли еще будет....
   
Монах,у нас нема чого туди вести,це по-перше,по-друге,
нафуя вiддавати мiльйони окупанту?
Та й людей жалко
Визволив Петро,як обiцяв,морякiв з полону??? Чи тобi пох на ix долю?? Ще хочеш?
314стопол! :X

Останнє редагування: 18 червня 2019 22:01:07 від Blokh
   
 Та так.
При Порошенку обісцялись і відали кацапам три кораблі і 20 моряків,
а Зеленський обісцявся і "віддав" Керченську протоку.

Ну не їбаньки оце пишуть?
   
Оцей пан Лєусєнко не хоче зібрати команду таких же мудаків як він і поплисти туди ?

Ну або виміняти їх на наших моряків ,   яких здав хуйлу Порох
   
Іпанька Леусенка як необісцяного посадити на катер та відправити у керченську протоку.
   
Та так.
При Порошенку обісцялись і відали кацапам три кораблі і 20 моряків,
а Зеленський обісцявся і "віддав" Керченську протоку.

Ну не їбаньки оце пишуть?
---
Безсумнiвно, вони :shuffle:
   
Монах,у нас нема чого туди вести,це по-перше,по-друге,
нафуя вiддавати мiльйони окупанту?
Та й людей жалко
Визволив Петро,як обiцяв,морякiв з полону??? Чи тобi пох на ix долю?? Ще хочеш?
314стопол! :X

не скачи, сонечко.

я чекаю, що далі здаватимете )
   
Порошенко зводив. Втратив 3 корабля і 27 потрапили в полон.
Казали от мірова спільнота зараз як закриє москалям дарданеллі і т .д.
Що в результаті? Пшик.
   
А ще є чим плисти через протоку?
І добровольців матросів багато бажаючих в кацапських тюрмах посидіти?
   
Интересно, а этот героический журналист сядет на катер идущий под мост или будет с берега клеймить трусость зеленского?
   
не скачи, сонечко.

я чекаю, що далі здаватимете )
------
Я знаю,чого ти чекаеш i на що сподiваешся! :-)o
Обламайся,Украiна була i буде!
Без Петра! Вiн нiфуя не Украiна!

Останнє редагування: 18 червня 2019 22:05:54 від Blokh
   
Та так.
При Порошенку обісцялись і відали кацапам три кораблі і 20 моряків,
а Зеленський обісцявся і "віддав" Керченську протоку.

Ну не їбаньки оце пишуть?
100%.
Хохло-бидло, як не одного дол..ба вибере, то іншого ,що їбаньки, то їбаньки... :gigi:
   

   
Монах,у нас нема чого туди вести,це по-перше,по-друге,
нафуя вiддавати мiльйони окупанту?
Та й людей жалко
Визволив Петро,як обiцяв,морякiв з полону??? Чи тобi пох на ix долю?? Ще хочеш?
314стопол! :X


 (tu)
   
https://twitter.com/view/status/1140883880393740288
Риги знають , як бабло рубати, ще будем донецьк із луганськом відбудовувати, ось там вони капусту будуть піднімати...
   
Интересно, а этот героический журналист сядет на катер идущий под мост или будет с берега клеймить трусость зеленского?
----
Казав,сам не попливу,монаха захоплю з собою!
   
https://twitter.com/view/status/1140883880393740288
А ну ка напомни мне кто у нас Президентом в апреле был? Что ж не повел в апреле главнокомандующий катера в пролив? Обосцался Пеця?
   
100%.
Хохло-бидло, як не одного дол..ба вибере, то іншого ,що їбаньки, то їбаньки... :gigi:

вкажи мені, небилдо, кого потрібно було вибрати аби керченська протока залишилась українською
   
З інших новин - США передають Україні ще 4 корбля "Island"
Припиняйте порохоботну зрадойобіну ганяти.
Підр нічого не зробив щоб визволити моряків, тільки надував щоки та робив вигляд "грізного кабана-секача".
   
Як бачимо жодного притомного порохобота не залишилось. Петя вже зводив три катери через протоку, але цих їпаньків результати не засмучують, а навпаки надихають повторити.
   
ну просрали і крим і протоку і лугандон ще при януковичо-турчиново-порошенкам -

щеленомойський не став порушувтаи традицію)))) призначивши мясника-зрадника дегенерата хомчака  любімим дегенералом зеленський сказав більше ніж міг ))
   
Як бачимо жодного притомного порохобота не залишилось. Петя вже зводив три катери через протоку, але цих їпаньків результати не засмучують, а навпаки надихають повторити.

Причем сами они в этом участвовать не хотят.
   
Берем катамаран, садимо ганДоніка, митця і Карпова - і хай пливуть..
Тільки чур потім не обмінювати.
   
https://twitter.com/view/status/1140883880393740288

 а тепер читаємо пряму мову:
“Через Керченську протоку у нас кожен день проходять судна, як українські, так і інші.
Повторювати військові спроби, як воно було (у 2018 році — ред.), ми не збираємося.
Але будемо думати, як це робити так, щоб не було таких наслідків”, - сказав Хомчак.

Виходить Донік безсовісний брехун?
Та не може бути, та як же ж так... 
   
Берем катамаран, садимо ганДоніка, митця і Карпова - і хай пливуть..
Тільки чур потім не обмінювати.

а як же нііпаццо найбоєздатніші українські військово морські сили, з морською піхотою? де вони?
чи окрім освоєння бюджетів - перемог в столовках і отримання получок ні на що не здатні?
   
он жеж недавно закупили новітній розвідувальний корабель "Корупція" . гетьман петро олексійович постарався.

)))
   
ну просрали і крим і протоку і лугандон ще при януковичо-турчиново-порошенкам -

щеленомойський не став порушувтаи традицію)))) призначивши мясника-зрадника дегенерата хомчака  любімим дегенералом зеленський сказав більше ніж міг ))

Девочка плачет, мальчики смеються.
   
прихильники певної політсили и Мариуполь с Бердянском кацапам отдадут, абы Ахметову насолить. Не доходит до идиотов , что портам настал писец.
   
вкажи мені, небилдо, кого потрібно було вибрати аби керченська протока залишилась українською
Чувак, такі заяви , це повна дурня, це показує слабкість влади, слабкість країни, краще промовчати, якщо немає, що сказати....
Навіть при тому самому пороху, думаю ми такої заяви би не почули...
Московитам покажеш слабкість , зжеруть із потрохами, покажеш слабкість всьому світові , положать великий......
Я думаю це і дурню зрозуміло, тому не очікував таке питання від тебе почути.
   
он жеж недавно закупили новітній розвідувальний корабель "Корупція" . гетьман петро олексійович постарався.

)))
Он на стратегическом посту, мониторит обстановку в районе Рыбальского полуострова, дабы больше не один разведчик на скутере, об баржу не убился.
   
морська піхота  пікчерз прєдставляєт))))

   
Чувак, такі заяви , це повна дурня, це показує слабкість влади, слабкість країни, краще промовчати, якщо немає, що сказати....
Навіть при тому самому пороху, думаю ми такої заяви би не почули...
Московитам покажеш слабкість , зжеруть із потрохами, покажеш слабкість всьому світові , положать великий......
Я думаю це і дурню зрозуміло, тому не очікував таке питання від тебе почути.

Три кораблі і 27 полонених без єдиного пострілу. Нє, це не слабкість, це ми погуляти вийшли...
   
Он на стратегическом посту, мониторит обстановку в районе Рыбальского полуострова, дабы больше не один разведчик на скутере, об баржу не убился.

тривожно. аби екіпаж в повному складі знов не перейшов на бік ееее в даноум випадку скутеристів))))
   
прихильники певної політсили и Мариуполь с Бердянском кацапам отдадут, абы Ахметову насолить. Не доходит до идиотов , что портам настал писец.

За якісь смішні 20% від прибутку коцаби дозволять і далі плавати чавуновозам рудого
Хозари так споконв віків робили в казанях, гроші візьмуть кешем
   
Ябать дегенерати.  :facepalm1:
   
Три кораблі і 27 полонених без єдиного пострілу. Нє, це не слабкість, це ми погуляти вийшли...

традиційна уніклаьно фантастична перемога  [ua]
   
а що ж мовчить наш вмф. він взагалі є десь крім статей видатків бюджету?
   
Три кораблі і 27 полонених без єдиного пострілу. Нє, це не слабкість, це ми погуляти вийшли...
Я знаю , що жаби не далекі....
Ще раз повторюю такі заяви, це показує слабкість держави, це фактично , на офіційному рівні ми віддали Керч. протоку, також і Азовське море...
Нікого не потрібно нікуди відправляти, бо це дурня, але краще промовчати, а не говорити такі дурниці.
Я розумію, що це на рейтинг клоунів перед виборами, але на першому місці повинні бути інтереси держави, тим пач, під час війни .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія