Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України! (tu)

Еще раз для тупых - весь Донецк заставлен памятникам "красным командирам", которые тупо киздячили артиллерией по своим же городам без всяких там раздумий есть там дети или нет. Вас же любимый Хуйло травил газом или хреначил Шмелями по зданиям с цивильными заложниками вообще без каких то сантиментов. В том же Беслане за один час рашисты убили 186 своих детей, чтобы добраться до 30 местных "ополченцев" - и просто сравни с тем, сколько детей на самом деле погибло на Донбассе за ГОДЫ войны.

Ваши же "защитники" (хотя кацапы скорее всего) тупо хреначили градами по Марику или ураганами по Краматорску. Опять же, насрав на присуствие  всяких там детей.

Ваши ж мудни в том же Луганске тупо прикрывались детьми и женщинами, фигача гранатометами по погранчасти с крыш жилых домов, в которых жили в том числе и дети.

А теперь пердите ртом о каких то "детях," У всех были дети, мудни. У всех тех, против ваша любимая московицкая власть воевала бесчисленное количество раз. Не хотите смерти детей - выйдите б***ь в чистое поле, выройте могилы для себя - а Украина так и быть, их с вами засыпет. А нет - ну так не визжите про детей - сдохнут с вами.

Хотите мира с Украиной? Так верните 10 миллионов погибших в Гражданской войне, Голодоморе и прочей хуйне, устроеной советами. Или платите жизнями своей детей, чтобы было по честному.
(tu) без сентиментів ...
   
Интруша как обычно не "разочаровал"  :gigi:
   
дуже приємно - аеліт.

епіфаній митрополит чи патріарх. от і все. субординація в церкві сувора .
Митрополи́т (грец. μητροπολίτης - "той, хто з митрополії") — другий після патріарха титул єпископа у православній церкві (в грецькій традиції третій після патріарха та архиєпископа), головуючий в Митрополії, також очолює автокефальні або автономні церкви.

патріарх = буде наступним кроком (з часом)
   
а що це за чмо? То на ФБ? Треба йому розкласти по поличках з церковної точки зору,  в чому він не правий, хай викручується

З 35й хв. Все докладно.
   
Так по твоймы
кацапам можно ,а нам тут будут рассказывать про альтернативное мнение??
так скоро и страны не останется от вашего альтернативного мнения кацапского.

ми кацапи чи європейці? ще мене цікавить питання чи доцільно вести інф війну як кацапи - тотальною брехнею. чи правда понад усею для мене правда понад усе
   
Митрополи́т (грец. μητροπολίτης - "той, хто з митрополії") — другий після патріарха титул єпископа у православній церкві (в грецькій традиції третій після патріарха та архиєпископа), головуючий в Митрополії, також очолює автокефальні або автономні церкви.

патріарх = буде наступним кроком (з часом)

мене влаштовує і митрополія. головне обєднались і визнані . (tu)
   
Тут Павличко Юлі погано з дому пише  B-)





 B-)
   
что вы свое забрали за последние 300 лет?
учи историю.

Всю Україну,Кієфф матьгарадофрусскіх, віру  відновлюємо мову, культуру ,відбувається розворот(що важливо- безповоротний) на 180 в сторону цивілізації.

Це не стосується  насілєнія , яке тимчасово проживає на окупованих територіях та всіляко підтримує ворожі дії  проти України .

Скільки так буде?Стільки скільки нам буде вигідно . Бо кинув вас хуйло як лохів, не забрав до себе,лише підігріває щоб не закуклились повністю.
Території Україна поверне, ніхто в світі в цьому не сумнівається крім вати.Поверне тоді коли Україні  буде вигідно  і в спосіб який нам підходить . .

Зараз  у презервативних республік  стадія  маринування і гниття , тому набирайтесь жовчі чим побільше, потім вам буде повідомлено  куди її  спрямувати .
Подім буде лущення, боронування , оранка і аж потім після виведення всіх бур'янів -  засіватимемо нашу землю на ново.
Таку бачу стратегію нашого командування і союзників.

   
Всю Україну,Кієфф матьгарадофрусскіх, віру  відновлюємо мову, культуру ,відбувається розворот(що важливо- безповоротний) на 180 в сторону цивілізації.

Це не стосується  насілєнія , яке тимчасово проживає на окупованих територіях та всіляко підтримує ворожі дії  проти України .

Скільки так буде?Стільки скільки нам буде вигідно . Бо кинув вас хуйло як лохів, не забрав до себе,лише підігріває щоб не закуклились повністю.
Території Україна поверне, ніхто в світі в цьому не сумнівається крім вати.Поверне тоді коли Україні  буде вигідно  і в спосіб який нам підходить . .

Зараз  у презервативних республік  стадія  маринування і гниття , тому набирайтесь жовчі чим побільше, потім вам буде повідомлено  куди її  спрямувати .
Подім буде лущення, боронування , оранка і аж потім після виведення всіх бур'янів -  засіватимемо нашу землю на ново.
Таку бачу стратегію нашого командування і союзників.

(tu)
   
Що ще  казати,  ви модери форума фуп, совісті не маете взагалі.

Останнє редагування: 7 січня 2019 08:08:43 від Plzen
   
Тут Павличко Юлі погано з дому пише  B-)

Показати зображення...
Показати зображення...
B-)

До зали суду, наче зв'язкова

З моєї сотні, піймана у Лючі,

Заходить Юля. А в судді брова

Підскакує, мов щиглик на колюччі,

І западає тиша гробова.

Втім Юля встала: "Слава Україні!"

І в залі встала воїнів чота:

"Героям слава!"... Прокурорів тіні

Розсипались, і блискавка крута

Просяяла в небесній височіні,

І стало ясно: це не суд, а мста!



Це мста за те, що та жона готова

Ми президентські вибори піти

І вдруге виграти! О будь здорова,

Відважна жінко з серцем сироти,

І хай хахлів дратує твоя мова -

Державна й неподолана, як ти!

Крик на Хрещатику. В законі вори.

Кричить держави нашої страма.

Кричать офшори, банківські контори,

Кричить хахол пащеками трьома,



Замкнені очі, ні, очей нема,

Є тільки горла отвори в потвори.

Той крик гуде в каштановім гіллі,

Будинки глухнуть, глухнуть тротуари.

Хахли й донецькі рідні москалі

Ревуть: "На нари – Юлію, на нари!"

Дрижання чути у віконнім склі

І чути, як тремтять над світом хмари,

А під землею – мертвяки гнилі.

Крик на Хрещатику. Колона п'ята

Перекричати хоче цілий світ,

Що руку Юлі подає. Проклята

Америка, Європа і реб'ята

Кремлівські невдоволені. Привіт!

Відома курва рік цілий кричала:

"Замкніть же паню в білому! Замкніть!"

А нині в Шустера крізь плач сказала:

"Я б задушила того генерала,

Що Юлю наказав заперти в кліть".



А Президент свої невинні руки,

Чистесенькі, вмиває, мов Пилат.

А пан суддя – Закон з бичем принуки! -

Безликий, мов без стрілок циферблат,

Вже пише вирок: "Здерти білий плат

З підсудної, хай гине від розпуки,

Хай вирвуть з неї серце чорні круки

Печалі, – хай не вийде із-за ґрат".

А противсіхи, інтелектуали,

Що нареклися нації мечем,

І всі свої страждання оспівали,

І жінку в білому скаменували,

І віддали ЇЇ на суд нікчем.

0 генії, позначені злобою

Чужого самолюбного ума,

Не бились ви з холерою й чумою,

Бо ви самі – холера і чума.



І я виходжу, наче з пекла, з суду,

Де вигоріла кров моя дотла,

Й не йду додому, там стояти буду,

Біля тюрми, мов птаха без крила;

Чекатиму на явище спасенне,

Стоятиму на смертнім хіднику,

Допоки Юля не пройде повз мене

На волю у терновому вінку.

Київ, 30.ІХ.2011
https://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/4e8db264d9754/
   
Всю Україну,Кієфф матьгарадофрусскіх, віру  відновлюємо мову, культуру ,відбувається розворот(що важливо- безповоротний) на 180 в сторону цивілізації.

Це не стосується  насілєнія , яке тимчасово проживає на окупованих територіях та всіляко підтримує ворожі дії  проти України .

Скільки так буде?Стільки скільки нам буде вигідно . Бо кинув вас хуйло як лохів, не забрав до себе,лише підігріває щоб не закуклились повністю.
Території Україна поверне, ніхто в світі в цьому не сумнівається крім вати.Поверне тоді коли Україні  буде вигідно  і в спосіб який нам підходить . .

Зараз  у презервативних республік  стадія  маринування і гниття , тому набирайтесь жовчі чим побільше, потім вам буде повідомлено  куди її  спрямувати .
Подім буде лущення, боронування , оранка і аж потім після виведення всіх бур'янів -  засіватимемо нашу землю на ново.
Таку бачу стратегію нашого командування і союзників.


Сколько у тебя было в школе по истории???? Хотя сейчас в школах х.з. какую историю учат!!!!! О, идея!!! Я сегодня посмотрю учебник истории у дочери, хотя это уже учебник ДНР!
А вообще, вы тут странные люди! Я вам просто высказываю здесь мнение большинства дончан, а вы это все воспринимаете в штыки!!
Странные вы!! И бля я в сотый раз говорю всем вам, мы не желаем вам смерти, мы не видим в вас врагов! Да, мы уже не братья, мы соседи!
И нам не нужен Киев!! Просто оставьте нас в покое! Мы ведь будем сражаться до конца...... Нахрена вы столько пацанов из украинской армии положили??? Неофициальные данные: около 30 000 погибших у вас и примерно 10 000 у нас, это только военных. А мирняк?? А вот наших детей мы вам не простим, увы.
Вы знаете как свистят мины над головой? А я знаю. Вы знаете как на слух отличить выстрел из Д-30 от Рапиры? А я знаю. Как определить, стреляет Град полным пакетом или нет? А я знаю.
Да ладно, не братья!  С Рождеством всех вас я поздравляю и пусть этот год будет хоть немного мирным!))
У меня например куча родственников живут от Днепра до Киева и со всеми у меня отличные отношения.
   
Те що цю ДНРовську гидоту не банять це гидотно...

До кінця вони будуть "сражаться". Поступить команда з Москви робити мінет кожному зустрічному українському солдату, саме це вони і будуть робити.
   
Не п***а би перегній Захарченко про походи на Київ і Львів - ціліші б були.
   
Не п***а би перегній Захарченко про походи на Київ і Львів - ціліші б були.

Странные вы. Откуда у вас столько ненависти к нам? Аз да, образ врага? Ну да, если бы этой войны не было, то ее нужно было придумать!! Ну а как еще списать все "косяки" и развал экономики? Только на эту войну!!
Ну и хавайте лапшу от укросми!!!
   
Странные вы. Откуда у вас столько ненависти к нам? Аз да, образ врага? Ну да, если бы этой войны не было, то ее нужно было придумать!! Ну а как еще списать все "косяки" и развал экономики? Только на эту войну!!
Ну и хавайте лапшу от укросми!!!

Ненависть до України у дурних кацапів. Для нас ви - карні злочинці.
   
Странные вы. Откуда у вас столько ненависти к нам? Аз да, образ врага? Ну да, если бы этой войны не было, то ее нужно было придумать!! Ну а как еще списать все "косяки" и развал экономики? Только на эту войну!!
Ну и хавайте лапшу от укросми!!!

Це ви якийсь  дивний.
Подивіться ще раз парад полонених в Донецьку, може потім зрозумієте чому вас так люблять.



Останнє редагування: 7 січня 2019 09:45:21 від Vad_Sv
   
Странные вы. Откуда у вас столько ненависти к нам? Аз да, образ врага? Ну да, если бы этой войны не было, то ее нужно было придумать!! Ну а как еще списать все "косяки" и развал экономики? Только на эту войну!!
Ну и хавайте лапшу от укросми!!!
:laugh: расскажи лучше про єкономику недоообразования дыры
   
Донецкий ,выйди лучше на улицу и посмотри в какое говно вы превратили Донецк.учись как надо было делать у нас у одесситов.просрали вы все дурачки,и запомни у  вас уже никогда не будет Донецка образца до 2014 года.
   
Прямий канал показує, як Томос встановлюють в Софії прямо зараз
   
в Софії починається святкова літургія
   
:laugh: расскажи лучше про єкономику недоообразования дыры

Вони тепер не годують Україну.
Мали б рвонути вперед.
   
в Софії починається святкова літургія

Чомусь цієї ночі не було всеношних різдвяних літургій.
   
ненависть к вам? Много чести. Брезгливость и презрение, на большее вы не тянете. Фу, мерзота. Магазинные воры, которым дали оружие. И дети, дети, беспроигрышный вариант. Как прикрывались детьми в начале войны, так и сюда их продолжают тулить. Адепты Остапа Бендера с руками по локоть в крови.
   
модеры, б***ь, вы бухаете до сих пор?
   
модеры, б***ь, вы бухаете до сих пор?

вони милуються нагенерованим контентом
   
Та ладно пусть будет,забавный он.
   
Донецкий ,выйди лучше на улицу и посмотри в какое говно вы превратили Донецк.учись как надо было делать у нас у одесситов.просрали вы все дурачки,и запомни у  вас уже никогда не будет Донецка образца до 2014 года.
Зарплаты шахтеров 50000 грн, пенсии 15000 грн, лучший стадион в Украине, лучший аэропорт. Все проипали.  Ну и вишенка, вам бояться не бендер надо. А ваших же местных, когда Украина вернется. Они очень хотят по донецки поговорить с теми, кто отжал их жилье, автомобили, бизнес. Не знаю правда, что это означает.
   
Плюс вы ещё и не только просрали,вы предатели .вы предали Украину.
   
ну а судьба коллаборантов незавидна. Так что живите пока.
   
До зали суду, наче зв'язкова

З моєї сотні, піймана у Лючі,

Заходить Юля. А в судді брова

Підскакує, мов щиглик на колюччі,

І западає тиша гробова.

Втім Юля встала: "Слава Україні!"

І в залі встала воїнів чота:

"Героям слава!"... Прокурорів тіні

Розсипались, і блискавка крута

Просяяла в небесній височіні,

І стало ясно: це не суд, а мста!



Це мста за те, що та жона готова

Ми президентські вибори піти

І вдруге виграти! О будь здорова,

Відважна жінко з серцем сироти,

І хай хахлів дратує твоя мова -

Державна й неподолана, як ти!

Крик на Хрещатику. В законі вори.

Кричить держави нашої страма.

Кричать офшори, банківські контори,

Кричить хахол пащеками трьома,



Замкнені очі, ні, очей нема,

Є тільки горла отвори в потвори.

Той крик гуде в каштановім гіллі,

Будинки глухнуть, глухнуть тротуари.

Хахли й донецькі рідні москалі

Ревуть: "На нари – Юлію, на нари!"

Дрижання чути у віконнім склі

І чути, як тремтять над світом хмари,

А під землею – мертвяки гнилі.

Крик на Хрещатику. Колона п'ята

Перекричати хоче цілий світ,

Що руку Юлі подає. Проклята

Америка, Європа і реб'ята

Кремлівські невдоволені. Привіт!

Відома курва рік цілий кричала:

"Замкніть же паню в білому! Замкніть!"

А нині в Шустера крізь плач сказала:

"Я б задушила того генерала,

Що Юлю наказав заперти в кліть".



А Президент свої невинні руки,

Чистесенькі, вмиває, мов Пилат.

А пан суддя – Закон з бичем принуки! -

Безликий, мов без стрілок циферблат,

Вже пише вирок: "Здерти білий плат

З підсудної, хай гине від розпуки,

Хай вирвуть з неї серце чорні круки

Печалі, – хай не вийде із-за ґрат".

А противсіхи, інтелектуали,

Що нареклися нації мечем,

І всі свої страждання оспівали,

І жінку в білому скаменували,

І віддали ЇЇ на суд нікчем.

0 генії, позначені злобою

Чужого самолюбного ума,

Не бились ви з холерою й чумою,

Бо ви самі – холера і чума.



І я виходжу, наче з пекла, з суду,

Де вигоріла кров моя дотла,

Й не йду додому, там стояти буду,

Біля тюрми, мов птаха без крила;

Чекатиму на явище спасенне,

Стоятиму на смертнім хіднику,

Допоки Юля не пройде повз мене

На волю у терновому вінку.

Київ, 30.ІХ.2011
https://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/4e8db264d9754/

мистецтво перевзуватися на льоту, хулі
і у Павіличка, і у Мєдвєдєва
чують, кого народ підтримує
 B-)
   


Стоятиму на смертнім хіднику,

Допоки Юля не пройде повз мене

На волю у терновому вінку.

Київ, 30.ІХ.2011


Дмитро Павличко ж покаявся вже за підтримку Юлі:

До трону сміло йде благословенна Юля,
Вся миром дихає і миру калачі
Пече для хуйло, кує, немов зозуля,
Для нас, рабів Москви, на сотні літ харчі.

Я визволяв колись ту пташечку з неволі,
З тюрми у Києві, не знав, що та тюрма —
Театр, готуючий ту пташку в ореолі
Богині злинути над нами, над всіма.
   
Томос - це святиня нового часу

   
Різдво. Святкова літургія в Софії Київській. Представлення томоса


https://www.youtube.com/watch?v=aarIxUOjfSk

 [ua]
   
модеры, б***ь, вы бухаете до сих пор?

бгг
зараз продеруть очі,  ще купу дописувачів перебанять
   
Українці об'єдналися та подолали всі труднощі - відтепер в Україні своя Українська церква.

Слава Україні!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія