Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Польовий транзистор, польовий командир, польові форми життя...

Якщо про два перших суб'єкти люди знають все, то третій залишається загадковим і невивченим.
Сучасні вчені взагалі відмовляються вивчати це, ігноруючи той факт, що в різних куточках планети, від диких островів Індонезії
до освіченої Європи люди так чи інакше перетинались з таким явищем.
Правда, не всі...
   
Вам не доводилось?... ;o
   
Тю... Ти сам і є польовою формою життя.
   
Якщо про два перших суб'єкти люди знають все, то третій залишається загадковим і невивченим.
Сучасні вчені взагалі відмовляються вивчати це, ігноруючи той факт, що в різних куточках планети, від диких островів Індонезії
до освіченої Європи люди так чи інакше перетинались з таким явищем.
Правда, не всі...

Ну давай далі, мислю розвивай...

Чому зупинився?
   
Тю... Ти сам і є польовою формою життя.

Обоснуй...

Польова форма життя стоїть на вищому щаблі розвитку матерії (еволюції), ніж білкова форма життя.
Неорганічна матерія, навпаки - знаходиться нижче.

Хочу довести до вашого відома, що в момент Великого Вибуху почалась еволюція (розвиток) матерії.
Вона продовжується по сьогоднішній день.
 
Спочатку були елементарні частинки, потім вони об'єднались в прості атоми, потім виникли більш складні атоми,
ще пізніше виникли складніші молекули хімічних сполук, потім органічні молекули, потім найпростіші організми,
потім організми з інтелектом. І врешті решт - розумні істоти в польовому форматі.

Між польовими і білковими істотами немає чіткої межі. Але, зазвичай, польові форми життя, через свою вищу розвиненість, можуть спостерігати за білковими,
а білкові за польовими - ні. Хоча бувають винятки.

Так же, білкові організми можуть спостерігати за неживою матерією, а нежива матерія за ними - ні.
Дехто вважає, що будь-яка жива істота має так звану душу. Душа - це польова складова цієї істоти.
Індійські йоги навчились відокремлювати на деякий час власну душу від власного тіла, і здійснювати так звані астральні подорожі.

Люди, які близько з цим зтикались, попереджають що астральні подорожі є не завжди безпечними - душа може не повернутись в тіло.

   
Люди, які близько з цим зтикались, попереджають що астральні подорожі є не завжди безпечними - душа може не повернутись в тіло.
а нафиг туда аще возвращаться, а?
   
а нафиг туда аще возвращаться, а?

Щоб завершити земні справи. Бо коли справи залишаться незавершеними, душа хвилюватиметься і перебуватиме у стані дискомфорту.
   
Щоб завершити земні справи. Бо коли справи залишаться незавершеними, душа хвилюватиметься і перебуватиме у стані дискомфорту.
ерунда. Кто тебе про это напел? Кто определяет завершенность? Типа раз не вернулся, значит завершил, а раз вернулся, так сразу значит что и нет. Такая логика? Ты там был, чтоб рассказывать про состояние в котором там пребываешь? Я был
   
Я был

Хотілося б послухати більш розгорнуту розповідь.
Зокрема, розкажи нам про причину твого повернення.

   
Хотілося б послухати більш розгорнуту розповідь.
Зокрема, розкажи нам про причину твого повернення.
извини, не расскажу. Но точно не из-за "незавершенных" дел
   
Обоснуй...

Польова форма життя стоїть на вищому щаблі розвитку матерії (еволюції), ніж білкова форма життя.
Неорганічна матерія, навпаки - знаходиться нижче.

Хочу довести до вашого відома, що в момент Великого Вибуху почалась еволюція (розвиток) матерії.
Вона продовжується по сьогоднішній день.
 
Спочатку були елементарні частинки, потім вони об'єднались в прості атоми, потім виникли більш складні атоми,
ще пізніше виникли складніші молекули хімічних сполук, потім органічні молекули, потім найпростіші організми,
потім організми з інтелектом. І врешті решт - розумні істоти в польовому форматі.

Між польовими і білковими істотами немає чіткої межі. Але, зазвичай, польові форми життя, через свою вищу розвиненість, можуть спостерігати за білковими,
а білкові за польовими - ні. Хоча бувають винятки.

Так же, білкові організми можуть спостерігати за неживою матерією, а нежива матерія за ними - ні.
Дехто вважає, що будь-яка жива істота має так звану душу. Душа - це польова складова цієї істоти.
Індійські йоги навчились відокремлювати на деякий час власну душу від власного тіла, і здійснювати так звані астральні подорожі.

Люди, які близько з цим зтикались, попереджають що астральні подорожі є не завжди безпечними - душа може не повернутись в тіло.

Хорошо задвинул. Единственно что в нашем случае формы жизни не возникли сами собой и никакие взрывы тут ни при чем.
Теорию эволюции сюда не стоит приплетать. Не было никакой эволюции
   
Хорошо задвинул. Единственно что в нашем случае формы жизни не возникли сами собой и никакие взрывы тут ни при чем.
Теорию эволюции сюда не стоит приплетать. Не было никакой эволюции

Я не кажу, що Великий Вибух стався сам по собі. Був якийсь первинний поштовх, перед тим як все почалось і закрутилось.

   
куда торопитесь? все там будем. покажут вам черти "эволюцию("
   
Хорошо задвинул. Единственно что в нашем случае формы жизни не возникли сами собой и никакие взрывы тут ни при чем.
Теорию эволюции сюда не стоит приплетать. Не было никакой эволюции
эволюция-мракобесие
   
Я не кажу, що Великий Вибух стався сам по собі. Був якийсь первинний поштовх, перед тим як все почалось і закрутилось.

Не копайте так глибоко. Тут з виникненням сонячної системи розібратись спочатку. А вона не сама виникла.
Тому безліч фактів. Хоча б одномоментне існування людей і динозаврів ламає весь цей еволюційний мотлох.
Тому нічого там не закрутилось. Прилетіли і закрутили як захотіли.
На кой ляд вам здався той вибух.
   
эволюция-мракобесие

Хочете, називайте це творінням. У будь-якому разі, Бог - безтілесна сутність, і з точки зору неупередженого глядача, процес творіння
виглядав-би як "воно саме зробилося".
В Біблії сказано, що Бог створив світ з нічого. Це не суперечить теорії Великого Вибуху. Перед Великим Вибухом теж не було нічого.
   
Хочете, називайте це творінням. У будь-якому разі, Бог - безтілесна сутність, і з точки зору неупередженого глядача, процес творіння
виглядав-би як "воно саме зробилося".
В Біблії сказано, що Бог створив світ з нічого. Це не суперечить теорії Великого Вибуху. Перед Великим Вибухом теж не було нічого.
бог не имеет сущности. никто в принципе не может ничего знать о боге и творении
   
Хочете, називайте це творінням. У будь-якому разі, Бог - безтілесна сутність, і з точки зору неупередженого глядача, процес творіння
виглядав-би як "воно саме зробилося".
В Біблії сказано, що Бог створив світ з нічого. Це не суперечить теорії Великого Вибуху. Перед Великим Вибухом теж не було нічого.

Зачем вам этот выбух, если вы не можете толком сказать сколько лет солнечной системе.
Библия написана не Богом. Не путайте астрофизику с религией.
С чего вы взяли что Бог бестелесен.
Тот кто нас с вами створыв может вполне иметь тело.
Всё что сотворено в нашем мире сотворено по образу и подобию.
Это даже библия не отрицает.
   
Тому нічого там не закрутилось. Прилетіли і закрутили як захотіли.

Хіба ж я кажу, що еволюція - чисто земне явище?... ;o 
Чи може я десь сказав, що еволюція стосується лише живої матерії? ;o
Дуже навіть припускаю, що в якійсь іншій галактиці розвиток матерії відбувався пришвидшеними темпами, і життя там з'явилось набагато раніше.
А вже потім розумні істоти завезли насіння на Землю.
Еволюція продовжується, і ми можемо спостерігати це у телескоп.
Поява нових зірок на небі - це і є незаперечний доказ еволюції. :)
   
Были у меня астральные путешествия, настоящие экскурсии по параллельным мирам, с гидами. Это, как я понял, двойники Земли, население в основном очень юморное, типа одесситов, но уровень интеллекта и шутки на порядок выше, наржался я там... Они меня не видели, а гиды видели и разговаривали, но рассказывали и объясняли мало, в основном просто водили.
А однажды, без гидов, умудрился провалиться, предположительно в чистилище (верхний слой адских миров). Чертей там не было, там принудительные и абсолютно бессмысленные работы, надзиратели - бывшие мусора, они и там такие же. Еле удалось сбежать.
С детства выходил в астрал, но тогда летал в пределах квартиры в основном, потому что дальние переходы получались только в очень страшные миры, там с Землей ничего общего.
Вообще летать в астрале прикольно, ты знаеш как изменять высоту, поворачивать, менять скорость по желанию.
Все хотел написать книжку, но как начинал, не мог сформулировать сюжет, в основном остаются эмоции.
   
Всё что сотворено в нашем мире сотворено по образу и подобию.

Ні, тільки людина.
   
Были у меня астральные путешествия, настоящие экскурсии по параллельным мирам, с гидами. Это, как я понял, двойники Земли, население в основном очень юморное, типа одесситов, но уровень интеллекта и шутки на порядок выше, наржался я там... Они меня не видели, а гиды видели и разговаривали, но рассказывали и объясняли мало, в основном просто водили.
А однажды, без гидов, умудрился провалиться, предположительно в чистилище (верхний слой адских миров). Чертей там не было, там принудительные и абсолютно бессмысленные работы, надзиратели - бывшие мусора, они и там такие же. Еле удалось сбежать.
С детства выходил в астрал, но тогда летал в пределах квартиры в основном, потому что дальние переходы получались только в очень страшные миры, там с Землей ничего общего.
Вообще летать в астрале прикольно, ты знаеш как изменять высоту, поворачивать, менять скорость по желанию.
Все хотел написать книжку, но как начинал, не мог сформулировать сюжет, в основном остаются эмоции.

Я Вам вірю, але зараз прийдуть скептики (теж з одеським почуттям гумору) і запитають Вас, скільки і яких напоїв
треба випити, щоб вийти в астрал. :D
   
Я Вам вірю, але зараз прийдуть скептики (теж з одеським почуттям гумору) і запитають Вас, скільки і яких напоїв
треба випити, щоб вийти в астрал. :D

Ну, в детстве я не пил, разумеется)
А насчет психотропных веществ, так общеизвестно, что колдуны и шаманы на разных континентах прибегают к их помощи. Многие читали Кастанеду, например, там много об этом.
   
Ну, в детстве я не пил, разумеется)
А насчет психотропных веществ, так общеизвестно, что колдуны и шаманы на разных континентах прибегают к их помощи. Многие читали Кастанеду, например, там много об этом.

А я останнім часом страждаю безсонням. Щоб заснути, користуюсь снодійними таблетками.
Часом пробую заснути без таблеток - сон получаєця нестабільний, з частими перервами.
І сняться в основному якісь жахіття, яскраві і реалістичні.  :sad:
   
А я останнім часом страждаю безсонням. Щоб заснути, користуюсь снодійними таблетками.
Часом пробую заснути без таблеток - сон получаєця нестабільний, з частими перервами.
І сняться в основному якісь жахіття, яскраві і реалістичні.  :sad:

Попробуйте вместо снотворного легкие успокаивающие, обычную валерьянку, не в таблетках а настойку. И не наедайтесь на ночь.
   
А я останнім часом страждаю безсонням. Щоб заснути, користуюсь снодійними таблетками.
Часом пробую заснути без таблеток - сон получаєця нестабільний, з частими перервами.
І сняться в основному якісь жахіття, яскраві і реалістичні.  :sad:

А нафіга тобі спати? Не хочеш спати, не спи...

Да Вінчі спав по 15 хвилин кожні 4 години і йому вистачало...
   
http://paranormal-news.ru/news/polifaznyj_son_ili_son_geniev/2014-01-13-8354

http://lifehacker.ru/2013/11/25/kak-spat-po-45-chasov-v-sutki-i-byt-produktivnym/

Полифазный сон или сон гениев  Загадки человека 13.01.2014  1  23184 Тэги: сновидение, сон

Полифазный сон часто связывают с гениальным художником и изобретателем Средневековья Леонардо да Винчи. На внедрение многочисленных идей ему  нужно было время, которого всегда катастрофически не хватало. Будучи человеком находчивым, Леонардо да Винчи решил найти новые резервы времени в ежедневном сне.

Он разбил обычный ночной отдых на несколько частей, сделав его полифазным. Теперь он спал по пятнадцать минут через каждые четыре часа. В результате общая продолжительность сна сократилась всего до полутора часов в сутки. Время, освободившееся от отдыха, Леонардо мог теперь использовать на творчество. Такой полифазный сон он использовал в течение многих лет своей жизни, не испытывая при этом усталости. Может быть, именно в этом скрыта загадка уникальной работоспособности великого художника, благодаря которой его работы пережили века и до сих пор продолжают восхищать человечество.

В чем заключается феномен полифазного сна

Известно, что физиологически самое продуктивное для работы и творчества – время после сна. В это время работоспособность организма особенно высока. Прерывание времени бодрствования через каждые четыре часа с последующим непродолжительным отдыхом приводит к резкому увеличению времени повышенной работоспособности.

   
И не наедайтесь на ночь.

Тоді ковбаса цілу ніч сниться. :)

   
Да Вінчі спав по 15 хвилин кожні 4 години і йому вистачало...

На жаль, всі сучасники да Вінчі, які могли б підтвердити або заперечити цю інформацію, давно перейшли в астрал.
   
Тоді ковбаса цілу ніч сниться. :)

Это приятнее, чем кошмары)
   
Обоснуй...

Польова форма життя стоїть на вищому щаблі розвитку матерії (еволюції), ніж білкова форма життя.
Неорганічна матерія, навпаки - знаходиться нижче.

Хочу довести до вашого відома, що в момент Великого Вибуху почалась еволюція (розвиток) матерії.
Вона продовжується по сьогоднішній день.
 
Спочатку були елементарні частинки, потім вони об'єднались в прості атоми, потім виникли більш складні атоми,
ще пізніше виникли складніші молекули хімічних сполук, потім органічні молекули, потім найпростіші організми,
потім організми з інтелектом. І врешті решт - розумні істоти в польовому форматі.

Між польовими і білковими істотами немає чіткої межі. Але, зазвичай, польові форми життя, через свою вищу розвиненість, можуть спостерігати за білковими,
а білкові за польовими - ні. Хоча бувають винятки.

Так же, білкові організми можуть спостерігати за неживою матерією, а нежива матерія за ними - ні.
Дехто вважає, що будь-яка жива істота має так звану душу. Душа - це польова складова цієї істоти.
Індійські йоги навчились відокремлювати на деякий час власну душу від власного тіла, і здійснювати так звані астральні подорожі.

Люди, які близько з цим зтикались, попереджають що астральні подорожі є не завжди безпечними - душа може не повернутись в тіло.

білкове життя виникло завдяки збільшенню ентропії. Матерія (баріони) це зола. І яким боком тут щось польове?
   
А нафіга тобі спати? Не хочеш спати, не спи...

Если после бессонной ночи нормальное самочуствие и нет усталости, да.
Я именно так и сплю - когда хочется, а нет, то и не заморачиваюсь, утром - бодряк и стояк))
   
білкове життя виникло завдяки збільшенню ентропії.


Не завдяки, а всупереч (вопреки) збільшенню ентропії.

Цитувати
Матерія (баріони) це зола. І яким боком тут щось польове?

А як нащот магнітного поля?... Це вид матерії (неживої матерії), який не можна ні пощупати, ні понюхати.
Так же, серед різновидів живої матерії є польові форми. Вірте мені, юначе. :)

   
ерунда. Кто тебе про это напел? Кто определяет завершенность? Типа раз не вернулся, значит завершил, а раз вернулся, так сразу значит что и нет. Такая логика? Ты там был, чтоб рассказывать про состояние в котором там пребываешь? Я был
..і я була... повернулася - "из-за незавершенніх дел" - можна так сказати - діти мої були тоді ще підлітками і їх не можна було залишати самими - "піти зараз- зрадити дітей, просто ЗРАДИТИ, покинути їх безпорадними у цьому світі" (батько їхній уже раніше "пішов"(Афган) - такою була остання думка-переживання (якщо нашими словами передавати той стан, бо то не думка швидше і не переживання, а ніби бачення-розуміння-поняття, яснА очевидність, без домішків рефлексів, емоцій, без ілюзорних спотворень...) уже на переході... - ТАМ "оцінили" причину, як вагому - не за себе ж в останню земну мить вболівала, а за "ближніми", так, думаю, ВОНИ сприйняли) і вирішили, що треба вернути і вернули (під "особисту гарантію" - поручительство ду-у-же Високе... але про те не варто казати, бо люди все одно не повірять і забруднять ситуацію невірою своєю).

щодо самої теми - знаю двох людей - учених-фізиків, які написали і видали товсті книжки на тему "польових форм життя і явища "Простору-Часу"- офіційна наука їх не вітає, але й не спалили вже, як єретиків, на вогнищі "нищівної критики", що є гут) - одного знаю (чи знала - зустрічалася з ним "по роботі") особисто, іншого - з читання книжки(обидва наші, громадяни України, тобто) - там у них усе формулами доведено, але хто це захоче трудитися - книжки товсті читати ще й думати над читаним - простіше ж сказати: "явамнівєрю... єтаго не можєт біть, потому чта нє можєт біть нікогда..." і відкинути геть 95 відсотків реальності, недоступної для земних органів сприйняття (нюх, слух, зір, дотик і т.д.)

врешті - усьому свій час для кожного з нас :)
   
На жаль, всі сучасники да Вінчі, які могли б підтвердити або заперечити цю інформацію, давно перейшли в астрал.

Спробуй сам..практіка - крітерій істини...  :umnik2:
   
Хто чув про Верещагіна?
   
Хто чув про Верещагіна?

З кіна?
   
upstream
Спочатку були елементарні частинки, потім вони об'єднались в прості атоми, потім виникли більш складні атоми,
___________________ ___________________ __
Ти пропустив частинки ДО елементарних частинок
   
IP
білкове життя виникло завдяки збільшенню ентропії.
___________________ _________________
В природі нема одностороннього руху/явища
Є антиподи, що врівноважуються
Розумні істоти протидіють ентропії створюючи порядок (на свій роззсуд)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія