Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Квартира Лещенко: скандал

Це якийсь масовий психоз? Ні, я розумію екстаз ботів від олігархів, хоч якийсь привід на порожньому місці.
150 тис. у.о. витратили, та стількі ж взяли у позику, дві людини які добре заробляють.
Смішно дивитись на ботівське свято) Та водночас сумно, що людьми так легко манюполювати.
   
мазепа сам по собі баян
йому бабла дають за створення гілок
   
https://twitter.com/view/status/773180250591232000

Народ, у меня уже живот болит от смеха.
 :lol:  :weep:  :lol: 

Пожалейте
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Притула рисковая 150к в долг давать . Вон Наем с кассы Громадського 500 баксов взял и так и не вернул
ну вас нахер гадов...уже слёзы идут.
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Теперь понимаете "химию" с догвором, когда он его заключил 31.08, а через несоклько дней "доводил до ума" и всякие допсоглашения заключали?

А если окажется, что проблемы с е-декларирование были по просьбе наших антикоррупционеров, чтобы самим свои деньги спрятать?

А если выяснится, что через месяц Сережа типа "из-за скандала" продаст эту квартиру в 2 раза дороже, отдав долги (на бумаге) и задекларирует доход? Ну тем самым отмыв весь свой черный нал...

та це фігня, нічого йому не дасть, та Сорока тупа як валянок
Зараз декларують 15 рік, за 16 він по любому має подати е-декларація в наступному році
   
ні звичайно. просто не шукайте святих. шукайте тих хто буде реалізовувати зміни в Україні, які ви вважаєте необхідними.

Очевидно, эта ветка именно таким поискам и посвящена, хотя у меня ощущение, что я наблюдаю собачью свадьбу.
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

А известный антикоррупционер Егор Соболев вроде как купил дом в Конче  :facepalm:
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Це якийсь масовий психоз? Ні, я розумію екстаз ботів від олігархів, хоч якийсь привід на порожньому місці.
150 тис. у.о. витратили, та стількі ж взяли у позику, дві людини які добре заробляють.
Смішно дивитись на ботівське свято) Та водночас сумно, що людьми так легко манюполювати.

коли Гнап розказував про кіпрський офшор + іловайськ він часом не  маніпулював?
коли Сироїд розказує що треба спалити липецьку фабрику, вона часом не маніпулює?
коли розповідали про перший мільярд Яценюка то часом не брехали?

Сєрьожа тепер депутат. Так чому до нього ставлення має бути іншим?
   
Сергій Лещенко
1 год ·
З приводу квартири.
а) Мені немає що приховувати, тому зареєстрував на себе. Я є прихильником прозорості та співавтором закону про відкритість реєстрів, і в першу чергу приміряю ці вимоги на себе;
б) частину коштів - це мої заощадження як колишнього співвласника Української правди; окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу
в) половина суми придбання - це позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років;
г) інше - це гроші моєї улюбленої людини Anastasia Topolskaia, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року;
ґ) Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеєв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах.
Сподіваюся, ви розумієте, що ці нападки – плата за мою антикорупційну діяльність без озирання на прізвища та посади. Чесність має заохочуватися, а не каратися.
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

А известный антикоррупционер Егор Соболев вроде как купил дом в Конче  :facepalm:

за 20 грн можно проверить :D
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Нормальная хатка, как для начинающего великий финансовый путь депутата. Впереди гонорары за голосование, крупные сделки, , крупный бизнес, оффшоры, недвижимость и бизнес по миру  :pooh_lol:
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

жду каментов Ромы Скрыпина  B-)
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

У Жени Ихельзона
Кредиты и долги!
А в это время Лещенко
Всем пудрит нам мозги! :(
   
Це якийсь масовий психоз? Ні, я розумію екстаз ботів від олігархів, хоч якийсь привід на порожньому місці.
150 тис. у.о. витратили, та стількі ж взяли у позику, дві людини які добре заробляють.
Смішно дивитись на ботівське свято) Та водночас сумно, що людьми так легко манюполювати.

та нормально все...як ви могли таке подумати -що ми не довіряєсмо справжньому антикорупціонеру :S
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

а дзиндзя уже і фоткі квартіркі виложіл https://www.facebook.com/dzindzia/posts/1116289205075293?pnref=story

Если это еще и пустая площадь под отделку, то наполнение потянет как минимум столько же. Ждем новых фоток из отделения Сбербанка
   
А известный антикоррупционер Егор Соболев вроде как купил дом в Конче  :facepalm:

Да теперь после Лещенко кто угодно может хоть шлюх на камеру снимать -- наше общество после сегодняшнего дня уже ничем не удивишь.

Я уверен, что у "кого надо" есть видео, как друг Лещенко (не буду называть его фамилию, боюсь, что забанят), нюхает кокс. И это тоже рано или поздно всплывет.
   
Вспоминается бессмертное:

Люди как люди. Любят деньги, но ведь это всегда было… Человечество любит деньги, из чего бы те ни были сделаны, из кожи ли, из бумаги ли, из бронзы или из золота. Ну, легкомысленны… ну, что ж… и милосердие иногда стучится в их сердца… обыкновенные люди… в общем, напоминают прежних… квартирный вопрос только испортил их…
   
Сергій Лещенко
1 год ·
З приводу квартири.
а) Мені немає що приховувати, тому зареєстрував на себе. Я є прихильником прозорості та співавтором закону про відкритість реєстрів, і в першу чергу приміряю ці вимоги на себе;
б) частину коштів - це мої заощадження як колишнього співвласника Української правди; окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу
в) половина суми придбання - це позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років;
г) інше - це гроші моєї улюбленої людини Anastasia Topolskaia, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року;
ґ) Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеєв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах.
Сподіваюся, ви розумієте, що ці нападки – плата за мою антикорупційну діяльність без озирання на прізвища та посади. Чесність має заохочуватися, а не каратися.

ну конєшно розуміємо...
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

А известный антикоррупционер Егор Соболев вроде как купил дом в Конче  :facepalm:

А Турч наоборот, свой под детский дом подарил!  (tu)
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

жду каментов Ромы Скрыпина  B-)

более интересен вечерний эфир на каналах коломойского
   
Самое смешное, что Сережа попался на собственном же законе (он был одним из инициаторов законопроекта )  :facepalm1:

Ініціатор(и) законопроекту:

    Козаченко Леонід Петрович (VIII скликання) Парасюк Володимир Зіновійович (VIII скликання) Соболєв Єгор Вікторович (VIII скликання) Чорновол Тетяна Миколаївна (VIII скликання) Чумак Віктор Васильович (VIII скликання) Черненко Олександр Миколайович (VIII скликання) Найєм Мустафа-Масі (VIII скликання) Крулько Іван Іванович (VIII скликання) Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання) Лещенко Сергій Анатолійович (VIII скликання) Добродомов Дмитро Євгенович (VIII скликання) Заліщук Світлана Петрівна (VIII скликання) Вовк Віктор Іванович (VIII скликання) Богомолець Ольга Вадимівна (VIII скликання) Вадатурський Андрій Олексійович (VIII скликання)

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54468
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Самое смешное, что Сережа попался на собственном же законе (он был одним из инициаторов законопроекта )  :facepalm1:

Ініціатор(и) законопроекту:

    Козаченко Леонід Петрович (VIII скликання) Парасюк Володимир Зіновійович (VIII скликання) Соболєв Єгор Вікторович (VIII скликання) Чорновол Тетяна Миколаївна (VIII скликання) Чумак Віктор Васильович (VIII скликання) Черненко Олександр Миколайович (VIII скликання) Найєм Мустафа-Масі (VIII скликання) Крулько Іван Іванович (VIII скликання) Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання) Лещенко Сергій Анатолійович (VIII скликання) Добродомов Дмитро Євгенович (VIII скликання) Заліщук Світлана Петрівна (VIII скликання) Вовк Віктор Іванович (VIII скликання) Богомолець Ольга Вадимівна (VIII скликання) Вадатурський Андрій Олексійович (VIII скликання)

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54468

прямо як Гільйотен...
   
Цікаве зауваження Гонгадзе на цей його пост...
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

А Турч наоборот, свой под детский дом подарил!  (tu)

У меня дети растут, я тут хочу рядом прикупить, поэтому не продаю. Ну и я не депутат, не политик, не антикоррупционер, я на своих вольных хлебах
   
ну конєшно розуміємо...

на сторінці цікаве зауваження Гонгадзе ...
   
Вспоминается бессмертное:

Люди как люди. Любят деньги, но ведь это всегда было… Человечество любит деньги, из чего бы те ни были сделаны, из кожи ли, из бумаги ли, из бронзы или из золота. Ну, легкомысленны… ну, что ж… и милосердие иногда стучится в их сердца… обыкновенные люди… в общем, напоминают прежних… квартирный вопрос только испортил их…

Да, Воланд прав.
Но так хотелось верить в молодых и честных.
Эх, Лещенко, Лещенко.

С детьми Гонгадзе - вообще позор.
   
Но так хотелось верить в молодых и честных.

процитувати  вам старину мюллера?
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

У меня дети растут, я тут хочу рядом прикупить, поэтому не продаю. Ну и я не депутат, не политик, не антикоррупционер, я на своих вольных хлебах

Та ладно, я пошутил.
Надеюсь как и ты.
   
А Лещенко видно и не понял, что зашкварился..

Похоже, что в сбербанке он как раз платил госпошлину на квартиру.
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Это центр рядом с Богдана Хмельницкого и Франка... Если новый дом то внутри за Чешским посольством - недалеко от перекрестка где Шеремета погиб.

Шеремет загинув 20 . Через 10 днів лєщенко купує хату за півляма баксів . Причому 100 000  баксів позичає в вбитої горем  альони ,
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Цікаве зауваження Гонгадзе на цей його пост...
отож
   
https://twitter.com/view/status/773180250591232000


Ггггг
Щас  еще УП по налогам попадет
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

за 20 грн можно проверить :D

Это главное, 5 лет тому мы могли о таком мечтать?
   
жду каментов Ромы Скрыпина  B-)

Рома от радости бухой уже, наверное
   
ну конєшно розуміємо...
але вже десь сто тищ виручених за уп пропало
на ремонт хиба 8-)
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

А Лещенко похоже и не понял, что зашкварился..

Похоже, что в сбербанке он как раз платил госпошлину на квартиру.
оплачивал госпошлину 10 гривен
   
Шеремет загинув 20 . Через 10 днів лєщенко купує хату за півляма баксів . Причому 100 000  баксів позичає в вбитої горем  альони ,

Может оно одолжил раньше? Хотя это не меняет дело
   
Re: Серьожіка можно привітати( ех, потратілся)))

Сережа, Сережа. Атикоррупционером ты был ещё куда ни шло, но вот коррупционер из тебя никакой  :facepalm1:

 (tu)
   
процитувати  вам старину мюллера?

Если реального - да.
Если того, что насочинял Семенов - не стоит.
   
Талановита людина, цей лещенко..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія