Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум Перетворюється у Помийну Яму

Форум Перетворюється у Помийну Яму

Хочу поцікавитися у шановної адміністрації - ви взагалі слідкуєте, що відбувається на форумі? Проблема не тільки в тому, що він поступово перетворився з українського патріотичного форуму в казна що - про це вже казали десятки інших. Але він почав ставати відображенням чорноротого, хабальського, хамовитого, безпринципно-нахабного і матюкливого русского міру  :X .

Звичайно, тут постійно тролять, дражнять, матюкаються і обзивають щоденно.

Але є ж якась межа, якийсь декорум, ні?

Ви подивіться тільки на оці приклади, на рівень дискурсу:


Що може розуміти в цьому питанні тупа калгарійська шльондра?


та (x)уй ти кобилячий, б***ь, а не крокодил. Заїбав. Скільки можна? За тобою ж ніякий мужик не бігає із вачьком, щоб ти зрозумів, наскільки це неприємно.

Кухлику, не звизди.
А хочеш, я покажу тобі кусок пи*ди? (с). :gigi:

Власникам та модераторам форуму: Така мова, вирази і поведінка це ок? вам самим не соромно, що ТАКЕ пишуть на вашому форумі, на вашій інфраструктурі і буквально поряд із дописами професійних журналістів на ресурсі, який читає весь світ (принаймі, його україномовна частина)?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Але він почав ставати відображенням чорноротого, хабальського, хамовитого, безпринципно-нахабного і матюкливого русского міру
4.5. Заборонені приниження за національною ознакою. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

4.5. Заборонені приниження за національною ознакою. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

Русскій мір - це не расизм і ксенофобія.

Ще напиши, що пропаганда фашизму тут теж ок, бо це німецька ідеологія  :facepalm1:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Коли ти з ТП "Ольгінські Троллі" звалите з вашим "маня-мірком", тут буде набагато чистіше.
Срач приносить срана канадійська діаспора.
Деякі вже почали образи в приват писати. :X
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Русскій мір - це не расизм і ксенофобія.

Ще напиши, що пропаганда фашизму тут теж ок, бо це німецька ідеологія  :facepalm1:
італійська ;)
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Русскій мір - це не расизм і ксенофобія.

Ще напиши, що пропаганда фашизму тут теж ок, бо це німецька ідеологія  :facepalm1:
:facepalm:  :facepalm1: Яка ще німецька ідеологія, якого фашизму пропаганда??? ;o
Інанно, а чому Бяку оминула увагою?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Звичайно, тут постійно тролять, дражнять, матюкаються і обзивають щоденно.
Та как же тебя не троллить, если ты дура, которой триста раз уже объяснили, что украинцы и без твоих советов обойдутся?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму


Та как же тебя не троллить, если ты дура, которой триста раз уже объяснили, что украинцы и без твоих советов обойдутся?
жабенятам поради українців ні до чого.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Канадійські уйопки й перетворюють форум на помийну яму

Re: В офисе Президента царит недоумение...       cьогодні в 21:02
Кому: Michigan
Від: Пшениця

Дзвони своїм З-єбалом, по якому отримаєш, сюди: +7(925) 359-53-22

Це що телефон, по якому цю "дєвочку" з поганими манерами іпут?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Канадійські уйопки й перетворюють форум на помийну яму

Re: В офисе Президента царит недоумение...       cьогодні в 21:02
Кому: Michigan
Від: Пшениця
Дзвони своїм З-єбалом, по якому отримаєш, сюди: +7(925) 359-53-22
Це що телефон, по якому цю "дєвочку" з поганими манерами іпут?
мішіген - дєффачка? ;o
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Канадійські уйопки й перетворюють форум на помийну яму
100500
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Та как же тебя не троллить, если ты дура, которой триста раз уже объяснили, что украинцы и без твоих советов обойдутся?

Сам дурак. Взагалі незрозуміло, чому тобі дозволяють писати під новим ніком під час бану основного? модератори, ау!

Ніхто не заперечує, що тролінг це ок. Я теж тролю і навіть обзиваюсь, але ніколи не скочуюсь до чорноротості та матюків, як так звані жінки, процитовані у цьому треді.

Ти можеш уявити, щоб твоя дружина чи дочка так з кимось спілкувалась?

Можна тролити красиво, як он Магістр у цьому треді, а можна - як базарне бидло. Це вже навіть і не тролінг, а абсолютна відсутність  навіть не мінімальних манер та поняття пристойності, а психологічної адекватності.

ПС. З тебе такий українець, як з мене балерина. Ти є типовий безрідний манкурт, який просто тупо проживає на українській території. В тобі нема ні любові до своєї держави, ні патріотизму, ні національної гідності. Тому вважай за щастя, що справжні українці ще витрачають час на повчання тебе і тобі подібних.




Останнє редагування: 8 серпня 2019 05:05:11 від Inanna
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

проживає на українській території
всім відомо, що українці живуть в Канаді
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Сам дурак. Взагалі незрозуміло, чому тобі дозволяють писати під новим ніком під час бану основного? модератори, ау!

Ніхто не заперечує, що тролінг це ок. Я теж тролю і навіть обзиваюсь, але ніколи не скочуюсь до чорноротості та матюків, як так звані жінки, процитовані у цьому треді.

Ти можеш уявити, щоб твоя дружина чи дочка так з кимось спілкувалась?

Можна тролити красиво, як он Магістр у цьому треді, а можна - як базарне бидло. Це вже навіть і не тролінг, а абсолютна відсутність  навіть не мінімальних манер та поняття пристойності, а психологічної адекватності.

ПС. З тебе такий українець, як з мене балерина. Ти є типовий безрідний манкурт, який просто тупо проживає на українській території. В тобі нема ні любові до своєї держави, ні патріотизму, ні національної гідності. Тому вважай за щастя, що справжні українці ще витрачають час на повчання тебе і тобі подібних.
"сам дурак"  - это визитка тупой курицы, неспособной ни к чему большему. И уж не тебе, гниде безнордной, шось писать про украинцев. Они дома. а ты  - затычка в экзыле.
ПЫСЫ. И какой мой основной ник в бане, чмо заморское? Давай удиви нарид. :lol:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

всім відомо, що українці живуть в Канаді
Ну как минимум в Польщи. И чем дальше от Украины, тем украинистей "украйинци". В Аргентине вон стручок вообще эталонный. :gigi:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

і не просто українці по канадах, америках та аргентинах : там обітают найпатреотичніші, найвідданіші Україні її сини і доньки! Цвіт нації, її найкращі представники! Які приходять на форуми аби повчити неразумних (тих, що досі в Україні), а вони не слухаються, капосні такі!

Інанно, терміново припиняйте обгиджувати Українців в Україні і намагатися повчити їх розуму.
Також досить вам з америк ср*ти на Президента України, обраного переважною більшістю Українців - наші проблеми вас жодним чином не стосуються.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

і не просто українці по канадах, америках та аргентинах : там обітают найпатреотичніші, найвідданіші Україні її сини і доньки! Цвіт нації, її найкращі представники! Які приходять на форуми аби повчити неразумних (тих, що досі в Україні), а вони не слухаються, капосні такі!

Інанно, терміново припиняйте обгиджувати Українців в Україні і намагатися повчити їх розуму.
Також досить вам з америк ср*ти на Президента України, обраного переважною більшістю Українців - наші проблеми вас жодним чином не стосуються.
  :facepalm:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

можеш ще спробувати головою об стінку - раптом допоможе?
Це ж треба було тільки додуматися : "тигрик перетворює ФУП на вигрібну яму" ! І хто закидає???!!! Інанна!!!  :facepalm1:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

можеш ще спробувати головою об стінку - раптом допоможе?
Це ж треба було тільки додуматися : "тигрик перетворює ФУП на вигрібну яму" ! І хто закидає???!!! Інанна!!!  :facepalm1:
:facepalm1:

Тобі не поможе.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Хочу поцікавитися у шановної адміністрації - ви взагалі слідкуєте, що відбувається на форумі? Проблема не тільки в тому, що він поступово перетворився з українського патріотичного форуму в казна що - про це вже казали десятки інших. Але він почав ставати відображенням чорноротого, хабальського, хамовитого, безпринципно-нахабного і матюкливого русского міру  :X .

Звичайно, тут постійно тролять, дражнять, матюкаються і обзивають щоденно.

Але є ж якась межа, якийсь декорум, ні?

Ви подивіться тільки на оці приклади, на рівень дискурсу:

Власникам та модераторам форуму: Така мова, вирази і поведінка це ок? вам самим не соромно, що ТАКЕ пишуть на вашому форумі, на вашій інфраструктурі і буквально поряд із дописами професійних журналістів на ресурсі, який читає весь світ (принаймі, його україномовна частина)?
:lol:  :facepalm1: Хабалко чорнороте обідєлось. Воно хамовито лізе повчати українців  і ще й на щось ображається.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

:facepalm:  :facepalm1: Яка ще німецька ідеологія, якого фашизму пропаганда??? ;o
Інанно, а чому Бяку оминула увагою?

"у Бяки все органично выходит и остроумно,
а ты вульгарна, примитивна и лицемерна.
И этого ты не изменишь, как бы ни старалась.
Потому, что ты лживая и глупая.
Вернее глупая в первую очередь, а остальное уже следствие.
Тошнотворная пафосность и лживость тоже следствие"

(С)
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

:lol:  :facepalm1: Хабалко чорнороте обідєлось. Воно хамовито лізе повчати українців  і ще й на щось ображається.

Щоб називати когось чорноротим, треба мати докази того, що вони використовують матюки і непотребності, як процитовано вище.

А поскільки у мене таких постів нема, то чорнороте хабалко - це ти.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

і не просто українці по канадах, америках та аргентинах : там обітают найпатреотичніші, найвідданіші Україні її сини і доньки! Цвіт нації, її найкращі представники! Які приходять на форуми аби повчити неразумних (тих, що досі в Україні), а вони не слухаються, капосні такі!

Інанно, терміново припиняйте обгиджувати Українців в Україні і намагатися повчити їх розуму.
Також досить вам з америк ср*ти на Президента України, обраного переважною більшістю Українців - наші проблеми вас жодним чином не стосуються.

А я українців і не обгиджую. Я їх поважаю і підтримую.

А ти та всі ці мічігани, олдбої, асмодєї та інші  прихильники певної політсили до українців не належать.


   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

"сам дурак"  - это визитка тупой курицы, неспособной ни к чему большему. И уж не тебе, гниде безнордной, шось писать про украинцев. Они дома. а ты  - затычка в экзыле.
ПЫСЫ. И какой мой основной ник в бане, чмо заморское? Давай удиви нарид. :lol:

Тільки доводить, що ти  не здатен навіть розуміти тролінг та сарказм.

"гниде безнордной" це якою мовою? це так "справжні українці" спілкуються?  :weep:

You appear to be overtly excited. Сядь у тазик із холодною водою.

А твій основний нік займає почесне 6-е місце у відомому списку:


 6 SOUTH BLOOD, він же Асмєрдєй, він же Дід Панас

Всі це знають, але адміністрація чомусь сором"язливо закриває очі   :shuffle:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

"у Бяки все органично выходит и остроумно,
а ты вульгарна, примитивна и лицемерна.
И этого ты не изменишь, как бы ни старалась.
Потому, что ты лживая и глупая.
Вернее глупая в первую очередь, а остальное уже следствие.
Тошнотворная пафосность и лживость тоже следствие"

(С)
тобто ти зараз прямо визнаЄш власну упередженість, тим самим доводячи що будь-які твої подальші слова, висновки, судження тощо шеляга ламаного не варті, відтак їх можна пропускати, не зважаючи і навіть   не читаючи?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

А я українців і не обгиджую. Я їх поважаю і підтримую.

А ти та всі ці мічігани, олдбої, асмодєї та інші  прихильники певної політсили до українців не належать.
тобто українці за твоїми розкладами це ті, хто ненавидить УПА і особливо люто  Степана Бандеру, хто погоджуєтся, що наші пращури вчиняли якісь злочини проти представників інших народів, зокрема - єврейського?
не припускаєш, що хтось сповідує і дотримується прямо протилежних принципів для оцінки?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

тобто українці за твоїми розкладами це ті, хто ненавидить УПА і особливо люто  Степана Бандеру, хто погоджуєтся, що наші пращури вчиняли якісь злочини проти представників інших народів, зокрема - єврейського?
не припускаєш, що хтось сповідує і дотримується прямо протилежних принципів для оцінки?
Вона не  здатна зрозуміти цього. Ось прокинеться і побачиш реакцію. Я думала, що вона прикидається, грає якусь ролю. Але ні. Там ліс.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Вона не  здатна зрозуміти цього. Ось прокинеться і побачиш реакцію. Я думала, що вона прикидається, грає якусь ролю. Але ні. Там ліс.
Не знаю...
ІМХО, сам факт що людина називає себе  Українцем (незалежно від її етнічного походження - я завжди це підкреслюю), і допускає для себе можливість голосування за того жирного печерного україножера, який зухвало топтався по історичній Пам"яті Українців - це незбагненно, якийсь виверт моску
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Тільки доводить, що ти  не здатен навіть розуміти тролінг та сарказм.

"гниде безнордной" це якою мовою? це так "справжні українці" спілкуються?  :weep:

You appear to be overtly excited. Сядь у тазик із холодною водою.

А твій основний нік займає почесне 6-е місце у відомому списку:


 6 SOUTH BLOOD, він же Асмєрдєй, він же Дід Панас
Всі це знають, але адміністрація чомусь сором"язливо закриває очі   :shuffle:
В каком списке? Списке составленном Анэнцефалами из каструли, твоих братьев по безумию? Во-первых, не нашел среди забаненных перечисленных тобой, а во-вторых
давай, опубликуй тут список хотя бы первых шести юзеров. Поглядим на результаты. :gigi:

Останнє редагування: 9 серпня 2019 13:47:17 від SOUTH BLOOD
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Не знаю...
ІМХО, сам факт що людина називає себе  Українцем (незалежно від її етнічного походження - я завжди це підкреслюю), і допускає для себе можливість голосування за того жирного печерного україножера, який зухвало топтався по історичній Пам"яті Українців - це незбагненно, якийсь виверт моску
Так воно ж так і є. Або гроші. Основне ремесло стало малодохідне з віком, мабуть. :gigi:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Не знаю...
ІМХО, сам факт що людина називає себе  Українцем (незалежно від її етнічного походження - я завжди це підкреслюю), і допускає для себе можливість голосування за того жирного печерного україножера, який зухвало топтався по історичній Пам"яті Українців - це незбагненно, якийсь виверт моску
похвальна критика чинного "харанта" ;)
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Хочу поцікавитися у шановної адміністрації - ви взагалі слідкуєте, що відбувається на форумі? Проблема не тільки в тому, що він поступово перетворився з українського патріотичного форуму в казна що - про це вже казали десятки інших. Але він почав ставати відображенням чорноротого, хабальського, хамовитого, безпринципно-нахабного і матюкливого русского міру  :X .

Звичайно, тут постійно тролять, дражнять, матюкаються і обзивають щоденно.

Але є ж якась межа, якийсь декорум, ні?

Ви подивіться тільки на оці приклади, на рівень дискурсу:

Власникам та модераторам форуму: Така мова, вирази і поведінка це ок? вам самим не соромно, що ТАКЕ пишуть на вашому форумі, на вашій інфраструктурі і буквально поряд із дописами професійних журналістів на ресурсі, який читає весь світ (принаймі, його україномовна частина)?

от недаром каріфку поставив у ігнор, недаром  :laugh:
а от від тігріка таке читати дивно.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

от недаром каріфку поставив у ігнор, недаром  :laugh:
а от від тігріка таке читати дивно.
Я вам навіть більше скажу : оця сама інанна - дуже скромна людина. Бачте як скромно утрималася від цитувань самої себе, де вона надміру брутально кидається на юзерів-не любителів Петра. А тигрик всього лише адекватно відповіла на чергову зухвалість інанни
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

А я українців і не обгиджую. Я їх поважаю і підтримую.

А ти та всі ці мічігани, олдбої, асмодєї та інші  прихильники певної політсили до українців не належать.
чорнорота канадійська хабалка взялася визначати принципи поділу украінців на сорти
Ну і напевно ж правильні це ті хто радо відгукнувся на заклик ганебного мародера визнати якісь злочини наших прадідів перед євреями, ті хто радіє кожному новому мільярду у кишені гетьмана
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Я вам навіть більше скажу : оця сама інанна - дуже скромна людина. Бачте як скромно утрималася від цитувань самої себе, де вона надміру брутально кидається на юзерів-не любителів Петра. А тигрик всього лише адекватно відповіла на чергову зухвалість інанни

дик то ж її хвороба.
якщо б вона, допустимо, насрала на стіл, то це ж не значить, що всі повинні це ж саме зробити.
так шо тігрік просто не стрималась. а треба було.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

А я українців і не обгиджую. Я їх поважаю і підтримую.

А ти та всі ці мічігани, олдбої, асмодєї та інші  прихильники певної політсили до українців не належать.

а як ви визначили? черепа міряли? чи міряли щось інше?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

а як ви визначили? черепа міряли? чи міряли щось інше?
у канадійських інанн один спільний критерій для визначення украінськості - ставлення фігуранта до богоПєцика
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

а як ви визначили? черепа міряли? чи міряли щось інше?

Ті, хто голосує за януковичів та зеленських, українцями не можуть вважатися в принципі.

А Петя тут ні до чого. У вас були кращі кандидати.

Хоча, як завжди, манкрурти прилізли і розвели офтоп.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ті, хто голосує за януковичів та зеленських, українцями не можуть вважатися в принципі.

голосувати за януковича і зеленського - не одне й те ж. Ті, хто голосував свого часу за януковича, потім голосував і за Порошенка - запитай у порошенківців - вони тобі підтвердять. Та й ти сама теж за януковича свого часу голосувала. Інакше, в 2014 році зробила б зовсім інший вибір.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ті, хто голосує за януковичів та зеленських, українцями не можуть вважатися в принципі.

А Петя тут ні до чого.
Українцями не є ті, хто голосує за відверто антиукранські сили (ПР, комуняги, шанувальники  руссковомірЪа) та їхніх представників - Януковича, Бойка, Порошенка, Симоненка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія