Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эскалация боевых действий на Кавказе :(

Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Як касетна, там дві створкі, що розкриваються над циллю ту за рахунок обертання, розкідують оті "касети".
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Поверь, там кассетная БЧ на ракете.
Тем более на видео обстрела четко видно как взрываются именно кассеты.
ви в тому краще за мене знаете. Мабуть, ви праві.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Дуже багато слів. Карабах такі ж сепари як Крим та ОРДЛО. Тому власне Вірменія офіційно визнала окупацію Крима
 
Це ворожий крок? Не треба  крутитись як вугор на пательні.
Просто тільки в зеленського, він коротко може.  Я описав ситуацію. Так Вірменія підіграє кацапам, бо їм треба союзник - і звісно мені не подобається її зовнішня політика.
Карабах не зовсім такі самі сепари, ще раз повторюю країни від самого початку мали територіальну суперечку, кордони свої мали узгодити, як Росія з Україною. І це я суто посилаючись на юридичну частину цього питання.

Ви дуже упускаєте о ці факти:
Цитувати
20 лютого 1988 р. позачергова сесія народних депутатів НКАО звертається до Верховної Ради Вірменської РСР, Азербайджанської РСР та СРСР з проханням розглянути і позитивно вирішити питання про передачу НКАО зі складу Азербайджанської РСР до складу Вірменської РСР.

22 лютого 1988 р. коло вірменського населеного пункту Аскеран відбувається зіткнення з використанням вогнепальної зброї між групами азербайджанців із міста Агдам, що прямували до Степанакерту «для наведення порядку», і місцевим населенням

Травень 1988 — з ініціативи Шушинського райкому КПАз розпочата депортація вірменського населення з Шуші

14 червня 1988 — Верховна Рада Вірменської РСР дає згоду на включення Нагірно-Карабаської автономної області до складу Вірменської РСР.
17 червня 1988 — Верховна Рада Азербайджанської РСР приймає рішення про те, що Нагірний Карабах повинен залишитися в складі республіки

Вересень 1988 — азербайджанське населення вигнано зі Степанакерту, вірменське — з Шуші.[37] У 20-х числах вересня в Нагірно-Карабаській автономній області і Агдамському районі Азербайджанської РСР введено особливий стан і комендантську годину

Листопад-грудень 1988 — в Азербайджані та Вірменії відбуваються масові погроми

У ряді міст Азербайджану і Вірменії вводиться надзвичайний стан.  В цілому, до 1989 р. була завершена депортація азербайджанців з Вірменії та вірмен з сільських районів Азербайджану (крім Карабаху).


   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Цитувати
Зима 1988 — проводиться депортація населення вірменських сіл Гардману

1 грудня — Верховна Рада Вірменської РСР та Національна Рада НКАО, «ґрунтуючись на загальнолюдських принципах самовизначення націй і відгукуючись на законне прагнення до возз'єднання двох насильно розділених частин вірменського народу», на спільному засіданні прийняли постанову про возз'єднання Вірменської РСР та Нагірного Карабаху. Це рішення викликало відповідні силові дії з боку керівництва Азербайджану з використанням комендатури Особливого району та доданих їй підрозділів внутрішніх військ

1990


Січень — взаємні артилерійські обстріли на вірмено-азербайджанському кордон

15 січня — Президія Верховної Ради СРСР вводить надзвичайний стан у НКАО, прикордонних з нею районах Азербайджанської РСР, в Горіському районі Вірменської РСР, а також у прикордонній зоні уздовж державного кордону СРСР на території Азербайджанської РСР. Утворена військова комендатура району надзвичайного стану, відповідальна за здійснення цього режиму.

1991
1 травня — Сенат США одноголосно прийняв резолюцію, що засуджує злочини, здійснені владою СРСР та Азербайджану проти вірменського населення Нагірного Карабаху, Вірменії та Азербайджану

І тільки в 28 серпня — Азербайджан проголосив незалежність. Тобто конфлікт виник до появи Азербайджану як незалежної держави, про який сепаратизм дефакто можна говорити? це ж смішно.

 А 2 вересня — Спільна сесія Нагірно-Карабахської обласної та Шаумянівської районної Рад народних депутатів проголосила утворення Нагірно-Карабаської Республіки
---

Ви мені покажите угоду де Азерйбаджан та Вірменія домовилися про спільні кордони саме в тій ділянці кордону? Цікавий такий сепаратизм, майже одномоментне проголошення незалежності Азербайджану і НКАО.
Посилання на радянські кордони це смішно, оскільки була радянська окупація і могли вертіти ордонами, як хочуть. Може українцям треба було керуватися адміністративним поділом Райхскомісаріату Україна?


Останнє редагування: 5 жовтня 2020 01:34:21 від Raindrop
   
ви в тому краще за мене знаете. Мабуть, ви праві.
В нашей вики про БЧ ничего не пишут, а вот в кацапской полный комплект БК
Основной заряд ракеты - 9М55К — 300-мм реактивный снаряд с кассетной головной частью (ГЧ) 9Н139 с осколочными боевыми элементами (ОБЭ) 9Н235, а так же - 9М55К1 — реактивный снаряд с кассетной ГЧ (КГЧ) 9Н142 с самоприцеливающимис я боевыми элементами (СПБЭ).
   
Ви мені покажите угоду де Азерйбаджан та Вірменія домовилися про спільні кордони саме в тій ділянці кордону?

Ой я Вас прошу!
Ніби це щось реально значить. Он кацапи срали на всі домовленності и власні підписи і відтяпали наш Крим
   
НКАО була анклавом в Азербайджані. До делімітації вірмено-азербайджанського державного кордону НКАО стосунку не має. Більше того, Вірменія не визнає НКР ні своєю частиною, ні незалежною державою. Натомість (увага!) офіційно визнає її частиною Азербайджану!
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Ой я Вас прошу!
Ніби це щось реально значить. Он кацапи срали на всі домовленності и власні підписи і відтяпали наш Крим
ну тут почалися посилання на сепаратизм, а це ще юридичне значення. Це суперечлива територія від самого початку існування цих держав. Якщо врахувати, що вони не побоялися в радянському союзі так конфліктувати - то ситуація явно не така простенька, як деяким здається. Це не наш Донбас, який типу проснувся і йому зайшло піти в сеператизм одразу зі зброєю. А тут чіткі національні межі, доволі довга історія дискутування - це питання багато разів підіймалося в Радянському союзі. А НКАО силою, ігноруючи місцеве наслення впихнули в Азербайджан.

Якби не відносилися за підлу політику ВІрменії в наших питаннях, не треба  вже просто по інерції мститися, не розуміючи, що вірмени хочуть просто вижити, її території сильно розтаскали сусіди. І як показують згадані події минулого різня знову можлива. Вони не зможуть жити разом
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

В нашей вики про БЧ ничего не пишут, а вот в кацапской полный комплект БК
Основной заряд ракеты - 9М55К — 300-мм реактивный снаряд с кассетной головной частью (ГЧ) 9Н139 с осколочными боевыми элементами (ОБЭ) 9Н235, а так же - 9М55К1 — реактивный снаряд с кассетной ГЧ (КГЧ) 9Н142 с самоприцеливающимис я боевыми элементами (СПБЭ).
Джоне, я далек від артілеріі, міни та агс, от те що моіх братів вбивпє здебільшо. Вірю вам наслово.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

НКАО була анклавом в Азербайджані. До делімітації вірмено-азербайджанського державного кордону НКАО стосунку не має. Більше того, Вірменія не визнає НКР ні своєю частиною, ні незалежною державою. Натомість (увага!) офіційно визнає її частиною Азербайджану!
З радістю про це прочитав би, ну тоді така гібридність їм боком вилізе. З іншого боку НКАО майже синхронно оголосило незалежність з АЗербайджаном
   
Джоне, я далек від артілеріі, міни та агс, от те що моіх братів вбивпє здебільшо. Вірю вам наслово.
:drinks:  :victory:
   


Дивомось 1 і 2 - це на 1956—1991 рр.

Останнє редагування: 5 жовтня 2020 01:52:18 від Phoenix_999
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

:drinks:  :victory:
а нам нема про що сперечатися. Це майже гармоняі духу.  Ворог в нас один. Діемо, кожен знае як дііти. Ділити нам нема чого. Украіна в нас одна на всіх. Це майже братерство. Тож, пане, ви про реактивну артілерію знаете більше за мене, вам і розповідати.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

кароч
армянам кабзда

а вот неча брать чужое
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(
TC

то не касетна, схоже. Маршевай вигорів, так, там бойова частина не рванула. 

Как раз, скорее всего, кассетная. В кассетной и будет маршевый цел и невредим.
   
Азербайджанський політолог зі Сполучених Штатів

   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Вірмени були підпорою імперії на Кавказі,вони і євреї Російської Імперії, це два народи,представників яких Імперія ставила на керівні посади,шоб зрусифікувати або защепити рускій мір іншим.
Тільки ось війну за Карабах Вірмени почали б в 90х і без Росії,і зараз так само.Це не випадок Білорусі,де без кацапів Лукашенко вже давно б був історією.
В них живе память про геноцид в минулому,про переслідування,вони знають і свої вини відносно Азерів.
Для них конфлікт не почався в 90х-тоді вони вчинили пробу завершити його на свою користь.

і там на відміну від кримсько-донбаських казок про бєндер-хфашистов,реальність була кривава для обидву народів.

це скільки разів там сімї втрачають своє місце на землі.

   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

З радістю про це прочитав би, ну тоді така гібридність їм боком вилізе. З іншого боку НКАО майже синхронно оголосило незалежність з АЗербайджаном

Автономії в СРСР не були самостійними одиницями і окремими учасниками союзного договору.
Все.
   
Було, нє?

Вірменія використовує макети техніки у боях в Нагірному Карабасі

https://mil.in.ua/uk/news/virmeniya-vykorystovuye-makety-tehniky-u-boyah-v-nagirnomu-karabasi/
   
Ой я Вас прошу!
Ніби це щось реально значить. Он кацапи срали на всі домовленності и власні підписи і відтяпали наш Крим

Так :(

Як і піндоси, які вторглися без всякого запрошення до Сирії і прямо зараз намагаються створити там маріонеткову державу.
   
Вірмени були підпорою імперії на Кавказі,вони і євреї Російської Імперії, це два народи,представників яких Імперія ставила на керівні посади,шоб зрусифікувати або защепити рускій мір іншим.
Тільки ось війну за Карабах Вірмени почали б в 90х і без Росії,і зараз так само.Це не випадок Білорусі,де без кацапів Лукашенко вже давно б був історією.
В них живе память про геноцид в минулому,про переслідування,вони знають і свої вини відносно Азерів.
Для них конфлікт не почався в 90х-тоді вони вчинили пробу завершити його на свою користь.

і там на відміну від кримсько-донбаських казок про бєндер-хфашистов,реальність була кривава для обидву народів.

це скільки разів там сімї втрачають своє місце на землі.
Гугл переклад задовбує
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Так :(

Як і піндоси, які вторглися без всякого запрошення до Сирії і прямо зараз намагаються створити там маріонеткову державу.

Кацап, ти гуглоперекладачем користуєшся все краще і краще! Зачьот!

Тільки не "піндоси", а друзі всіх демократичних держав і передова технологічна держава. Завдяки якій ти можеш писати на мові якої не знаєш і виконувати вказівки твоїх хуйловських лайногосподарів.  :D
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Гугл переклад задовбує
но сорі,але українську я практикую тільки тут,в побуті мені легше польскою,а розмовна українська у мене надто книжкова.
це якшо думаєш,шо я переклав гуглом
   

Тільки не "піндоси", а друзі всіх демократичних держав і передова технологічна держава.

молодець, дієш згідно з методичними вказівками :gigi:

«Товарищи офицеры, я вас прошу не называть пиндосов «пиндосами», они на это очень обижаются».  (С)
   
молодець, дієш згідно з методичними вказівками :gigi:

«Товарищи офицеры, я вас прошу не называть пиндосов «пиндосами», они на это очень обижаются».  (С)

100% ваше паліво тов. прапорщік))) У нас в Україні слово "піндоси" практично не вживається,тому вам за порєбрік тов. прапор))) Ну і прємію снять,проспали ви урок політінформації))
   
Так :(

Як і піндоси, які вторглися без всякого запрошення до Сирії і прямо зараз намагаються створити там маріонеткову державу.

Добре шифрувався, кацапе, але спалився. «Піндоси» - суто кацапський термін.
   
100% ваше паліво тов. прапорщік))) У нас в Україні слово "піндоси" практично не вживається,тому вам за порєбрік тов. прапор))) Ну і прємію снять,проспали ви урок політінформації))

Те що особисто ви не вживаєте, це зрозуміло. Можна і без премії залишитися
   
Добре шифрувався, кацапе, але спалився. «Піндоси» - суто кацапський термін.

Причому тут шифрувався, в темі про Сирію я їх завжди так називав, ну або мав на увазі.
А для тебе вони старші брати?

   
Добре шифрувався, кацапе, але спалився. «Піндоси» - суто кацапський термін.
Кацапский- никто не спорит, но мне он например тоже нравится иногда тоже его исполльзую.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Ха-ха-ха!
Кролик спалився!
   
Ха-ха-ха!
Кролик спалився!

Это же кондовый кацап Рожко
   
Кацапский- никто не спорит, но мне он например тоже нравится иногда тоже его исполльзую.

В твоєму кацапстві взагалі ніколи не сумнівався.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Причому тут шифрувався, в темі про Сирію я їх завжди так називав, ну або мав на увазі.
А для тебе вони старші брати?

Зашквар за зашкваром. Страшими братами кацапи сабе завжди позиціонували. І це кацапська методичка.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Зафлудили тему. та пох ті каци, ігнорте і все.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(
HSM

флудераси - козли
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Територія Азербайджану піддалася ракетному обстрілу з Вірменії -
Вранці, 5 жовтня технічні засоби радіолокаційних систем сил ППО Азербайджану зафіксували пуск ракети, випущеної по Азербайджану зі стартових позицій у Джермукском, Гафанском і Бердском районах Вірменії.
 Уже кілька днів противник, притиснутий по всьому фронту, систематично завдає ракетних ударів з території Вірменії по густонаселених районах Азербайджану і цивільній інфраструктурі на території Азербайджану. У той же час міністерство оборони Вірменії заперечує факт обстрілу території Азербайджану з боку Вірменії і заявляє, що він вівся з окупованих територій. Такі безвідповідальні і злочинні дії Вірменії цілеспрямовано змушують Азербайджан на заходи у відповідь. Представляємо відео, яке підтверджує пуск ракет з території Вірменії.

   
Територія Азербайджану піддалася ракетному обстрілу з Вірменії -
Вранці, 5 жовтня технічні засоби радіолокаційних систем сил ППО Азербайджану зафіксували пуск ракети, випущеної по Азербайджану зі стартових позицій у Джермукском, Гафанском і Бердском районах Вірменії.
 Уже кілька днів противник, притиснутий по всьому фронту, систематично завдає ракетних ударів з території Вірменії по густонаселених районах Азербайджану і цивільній інфраструктурі на території Азербайджану. У той же час міністерство оборони Вірменії заперечує факт обстрілу території Азербайджану з боку Вірменії і заявляє, що він вівся з окупованих територій. Такі безвідповідальні і злочинні дії Вірменії цілеспрямовано змушують Азербайджан на заходи у відповідь. Представляємо відео, яке підтверджує пуск ракет з території Вірменії.

https://youtu.be/7-tTkrizfa0
Ну по відео нічого не зрозуміло, але те що руськомірна вірменія використовує тактику москальви очікувано.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Ну по відео нічого не зрозуміло, але те що руськомірна вірменія використовує тактику москальви очікувано.
провокують азерів на відповідь і тоді почнеться- оон,хуйон-діпкансьорн, кацапи і тп
   
Територія Азербайджану піддалася ракетному обстрілу з Вірменії -
Вранці, 5 жовтня технічні засоби радіолокаційних систем сил ППО Азербайджану зафіксували пуск ракети, випущеної по Азербайджану зі стартових позицій у Джермукском, Гафанском і Бердском районах Вірменії.
 Уже кілька днів противник, притиснутий по всьому фронту, систематично завдає ракетних ударів з території Вірменії по густонаселених районах Азербайджану і цивільній інфраструктурі на території Азербайджану. У той же час міністерство оборони Вірменії заперечує факт обстрілу території Азербайджану з боку Вірменії і заявляє, що він вівся з окупованих територій. Такі безвідповідальні і злочинні дії Вірменії цілеспрямовано змушують Азербайджан на заходи у відповідь. Представляємо відео, яке підтверджує пуск ракет з території Вірменії.

https://youtu.be/7-tTkrizfa0


Думаю при сучасних технологіях легко виявити з чиєї території запуск
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Ну, на сьогодні шанси в Арменії є на пристойний вихід з ситуації... Непогані.

Звичайно, ту всю історію, що розведена в іншіх гілках, можна забути. Так само як про Монголію від Будапешта до Шанхаю :)

Але - 1. Розірвати всі стосунки з кацапами. 2. Визнати загарбані райони Азербайджану - загарбаними, та підти звідти. 3. Відстояти на переговорах Лачинський коридор, Шушу та Сепанакерт - як частину Арменії. Все інше - добровільно повернути Азербайджану...

Проблема в тому, що час на прийняття рішення вимірюється годинами.... Насправді. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія