Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лгбт

Re: Лгбт

шо там в Каліфорнії вже артилерія стріля?

Ну так я про те і кажу
   
Re: Лгбт

Ну так я про те і кажу

Укі ну ти розумієш що артилерія то наслідки. а причини - їбанутість. коли воукізм переможе - все можливо і артилерія в тому числі. бо багато хто не хоче насилля вчителів над своїми дітьми. класів суспільства. та інших прєлєстєй
   
Re: Лгбт

Можеш дати визначення "рекламувати" в даному контексті?

Влаштовувати паради підерастів.
Показувати в ЗМІ якісь начебто переваги педерастії.
Вчити дітей підерастії.

Останнє редагування: 21 травня 2022 06:28:24 від Slawv
   
Re: Лгбт

Цікаво, щось я не біг-бордів не бачив з рекламою, ні в телевізії, ні спеціальних рекламних буклетів ніхто не роздавав. Скидається на узькоруський наратив.
Бо якщо там раз на рік прайд парад то реклама, тоді так само "Пробіг під каштанами", то нав'язлива реклама сімейних цінностей, що може образити тих, хто обрав несімейний шлях в житті і має таке конституційне право. Чомусь їх ніхто не називає наприклад "кроликами-єбарями" по аналогії з "підерастами". Так, а що, потроху рухаємось в Европу де кожен має право на своє життя без образ і подвійних стандартів))

Я не бачу проблеми, що в світі існують якісь збочення. Але я бачу проблему в тому, коли ці збочення рекламують і показують та намагаються довести, що ці збочення --- це  норма.
   
Re: Лгбт

аномалія не може бути нормою. бо це суперечить виживання людства та еволюції
   
Re: Лгбт

В Чікаго у школах ще кілька років тому були туалети для тих, хто не визначився зі своєю сексуальною орієнтацією, наскільки я чув з джерел, які заслуговують довіри. Я хуєю
   
Re: Лгбт

аномалія не може бути нормою. бо це суперечить виживання людства та еволюції

А тому ти переконуєш себе, що людство - вимерло?  ;o
   
Re: Лгбт

Були незручні випадки, коли ледь не повівся на рекламу?  ;o

Ви вважаєте, що можна і треба ненормальні явища виставляти за норму?

Срака створена природою для срання, а не для трахання. Я розумію, що можна зубною щіткою чистити черевики, а щіткою для взуття -- чистити зуби. Але в природі всі речі мають свою природну функцію.
   
Re: Лгбт

Ви вважаєте, що можна і треба ненормальні явища виставляти за норму?

Срака створена природою для срання, а не для трахання. Я розумію, що можна зубною щіткою чистити черевики, а щіткою для взуття -- чистити зуби. Але в природі всі речі мають свою природну функцію.
а ротова порожнина?
   
Re: Лгбт

Ви вважаєте, що можна і треба ненормальні явища виставляти за норму?

Срака створена природою для срання, а не для трахання. Я розумію, що можна зубною щіткою чистити черевики, а щіткою для взуття -- чистити зуби. Але в природі всі речі мають свою природну функцію.

Ну от ми і зійшлися на тому, що неприродні функції в процесі еволюції себе вижили. Як мавп'ячий хвіст (що відпав у людини).
   
Re: Лгбт

А тому ти переконуєш себе, що людство - вимерло?  ;o
дивні висновки.. чому ти так вважаєш?
   
Re: Лгбт

дивні висновки.. чому ти так вважаєш?

Ну бо якщо гомосексуалізм є аномалією, і він суперечить виживанню (як ти щойно сказав), то за 150 000 років або аномалія мала відмерти, або людство.
   
Re: Лгбт

Ну бо якщо гомосексуалізм є аномалією, і він суперечить виживанню (як ти щойно сказав), то за 150 000 років або аномалія мала відмерти, або людство.
ні фіга, відсоток аномалій зберігається, ніщо не вимирає
   
Re: Лгбт

ні фіга, відсоток аномалій зберігається, ніщо не вимирає

Ну що то за аномалія тоді, якщо вона зберігається сотні тисяч років? Ось хвіст у нас чомусь не зберігся, ані жабра. А гомосексуалізм зберігся навіть в пінгвінів і курей.
   
Re: Лгбт

Ну бо якщо гомосексуалізм є аномалією, і він суперечить виживанню (як ти щойно сказав), то за 150 000 років або аномалія мала відмерти, або людство.
це не єдина аномалія. люди народжуються сліпі, глухі, хворі. раніше вони помирали, зараз завдяки розвитку та еволюції живуть.
   
Re: Лгбт

а ротова порожнина?
в статевих стосунках ротом ласкають та цілують тіло партнера, то чому би ротом не приласкати і статеві органи
   
Re: Лгбт

в статевих стосунках ротом ласкають та цілують тіло партнера, то чому би ротом не приласкати і статеві органи
багатофункціональна порожнина  :D
   
Re: Лгбт

це не єдина аномалія. люди народжуються сліпі, глухі, хворі. раніше вони помирали, зараз завдяки розвитку та еволюції живуть.

Тобто, народження глухих etc людей НЕ загрожує існуванню людства?
... чи загрожує?
   
Re: Лгбт

мені цікаво інше
 от якщо лгбт- спільнота почне агітувати за амур-де-труа
 то полігамію дозволять лише геям та лесбі, чи гетеро також?
   
Re: Лгбт

Тобто, народження глухих etc людей НЕ загрожує існуванню людства?
... чи загрожує?

глуха людина не ставить під загрозу факт розмноження - основного знаряддя виживання. але це є аномалія.

саме тому гомосексуалізм є особливо неприйнятним у суспільстві.

взагалі ми говоримо про які факти? розвитку ? хирінню і занепаду? прозябанню? якщо аномалія стане нормою - то розвитку не буде точно а далі є варіанти.
   
Re: Лгбт

то полігамію дозволять лише геям та лесбі, чи гетеро також?

А вона зараз заборонена?
   
Re: Лгбт

мені цікаво інше
 от якщо лгбт- спільнота почне агітувати за амур-де-труа
 то полігамію дозволять лише геям та лесбі, чи гетеро також?
а хто її забороняв ?
   
Re: Лгбт


саме тому гомосексуалізм є особливо неприйнятним у суспільстві.

Ну, то тоді це проблема суспільства, а не еволюції.
   
Re: Лгбт

А вона зараз заборонена?
ну полігамні шлюби не реєструються в більшості розвинених країн
   
Re: Лгбт

Ну, то тоді це проблема суспільства, а не еволюції.
суспільство хоче еволюціонувати. не аномаліям це вирішувати.
   
Re: Лгбт

ну полігамні шлюби не реєструються в більшості розвинених країн

Де можна подивитися список цієї більшості?
   
Re: Лгбт

ну полігамні шлюби не реєструються в більшості розвинених країн
а при чому тут шлюби до полігамії. взагалі шлюб - то приватність. основа володіння. та приватної власності.

узаконена полігамія - то дистопія ...
   
Re: Лгбт

Де можна подивитися список цієї більшості?
чому прикидатися дурником, от у вас в канаді я можу одружитися на двох жінках, так чи ні?
ПиСи Канада - то є член Джи7
   
Re: Лгбт

суспільство хоче еволюціонувати.

А де можна переглянути список хотінь суспільства?
   
Re: Лгбт

Укі ну ти розумієш що артилерія то наслідки. а причини - їбанутість. коли воукізм переможе - все можливо і артилерія в тому числі. бо багато хто не хоче насилля вчителів над своїми дітьми. класів суспільства. та інших прєлєстєй

Ага, в Україні артилерія через воукізм  :facepalm:
   
Re: Лгбт

чому прикидатися дурником, от у вас в канаді я можу одружитися на двох жінках, так чи ні?
ПиСи Канада - то є член Джи7

Ти мене запитуєш, чи даєш мені відповідь?
   
Re: Лгбт

Ага, в Україні артилерія через воукізм  :facepalm:
"а причини - їбанутість." (с) Алі
   
Re: Лгбт

А де можна переглянути список хотінь суспільства?
у Дарвіна. та Фройда.
   
Re: Лгбт

мені цікаво інше
 от якщо лгбт- спільнота почне агітувати за амур-де-труа
 то полігамію дозволять лише геям та лесбі, чи гетеро також?

дозволять? Вам зараз хтось щось забороня?
   
Re: Лгбт

Срака створена природою для срання, а не для трахання. Я розумію, що можна зубною щіткою чистити черевики, а щіткою для взуття -- чистити зуби. Але в природі всі речі мають свою природну функцію.

 :lol:

Открылась новая тема для научных исследований... О природных функциях щёток...  :D
   
Re: Лгбт

Ну що то за аномалія тоді, якщо вона зберігається сотні тисяч років? Ось хвіст у нас чомусь не зберігся, ані жабра. А гомосексуалізм зберігся навіть в пінгвінів і курей.
хвіст чи  жабра - матеріальні, фізичні ознаки, які мають розміри та функціональність. А сексуальний потяг до особи своєї статі - це щось інше, він в психосексуальному розвитку чоловіка сидить, в його психіці. Мені огидно уявити себе в ліжку з чоловіком, а в когось лише на чоловіка стоїть…
   
Re: Лгбт

дозволять? Вам зараз хтось щось забороня?

Та хтож ему даст...  :D
   
Re: Лгбт

дозволять? Вам зараз хтось щось забороня?
вроді суд розглядає зраду як причину до розлучення?
   
Re: Лгбт

а при чому тут шлюби до полігамії. взагалі шлюб - то приватність. основа володіння. та приватної власності.

узаконена полігамія - то дистопія ...
при тому що лгбт-спільнота добивається прав для геїв та лесбі саме на законний шлюб
зараз же майже ніхто не саджає гомо-пари за не ті стосунки (хіба що в упоротих ісламських країнах, але там і гей-парадів не буває за їхні права)
у наші часи всі лгбт добиваються права на шлюб
   
Re: Лгбт

Мені огидно уявити себе в ліжку з чоловіком

 :shuffle:

Откель знаешь?

И нафига все эти фантазии?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія