Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Тема не про це.

а про шо?

Ну Порошенко, ну їсть, ходить в туалет і що тут такого?
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Проте мені важко повірити, що ти вперше чуєш про Устінову та про ту історію.
Уяви собі, я взагалі хз ху із Устинова.
   
не люблю петю, але так і не зрозумів у чому зрада
шканндаль влаштував не він, а його дружина, яка не є політиком
Підозрюваний у держзраді, якому під час военного стану далі дозвіл на відрядження до ПОЛЬЩІ на чітко визначений  термін, відпочиває  чомусь в ЛОНДОНІ зверх цього терміну.
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

що тут такого?
Петро бустер зробив а ти ні.
   
Підозрюваний у держзраді, якому під час военного стану далі дозвіл на відрядження до ПОЛЬЩІ на чітко визначений  термін, відпочиває в чомусь в Лондоні зверх цього терміну.

Він ще і в Німеччині був.
   
Підозрюваний у держзраді, якому під час военного стану далі дозвіл на відрядження до ПОЛЬЩІ на чітко визначений  термін, відпочиває  чомусь в ЛОНДОНІ зверх цього терміну.
Потужно бахнула зелена гаубиця!
   
Як на мене то треба визнати очевидне. Петро Олексійович живе в Лондоні а Україну час від часу відвідує.

Ти забув прийняти пігулку. :weep:
   
Потужно бахнула зелена гаубиця!
  :super:
   
Ти забув прийняти пігулку.
Ольга Т забрала останні!
   
Хома став ворогом секти №1...
Не забудуть тобі такого ніколи...

Сектанти, ви якісь бахнуті....Хома - патріот України. Він не може стати ворогом. Ну хіба що для сектантів.
   
вибачте за офф
а от  кароффка і мирося це різні ніки однієї тваринки чі і тваринки різні ?
бо  " кріса ларіса "  тут  була така , давно дуже ,  все зрозуміло ..
а з кароффками не дуже

 

Різні - вони навіть іноді сралися одна з одною  :gigi:
   
Потужно бахнула зелена гаубиця!

Тобі це вже не допоможе.
Тепер ти любитель кварталу, сватів і т.п.
   
Панове, то ви вже з точною зрадою визначилися, чи ні?

До речі.

 У той рік, коли Зеленський став президентом, його молодший син мав в перший раз йти до школи. Туди, на вуличку біля школи,  напхалася сила-силенна журналюг, які вже сиділи, лежали між ногами інших батьків та повзали біля шкільного паркану. Всі вони приготували фото- та телекамери і чекали на зіркову чету.

Але пані Зеленська у досить суворій формі заборонила знимати, і журналісти спіймали облизня.

Вважаю, вона зробила правильно, бо, не зважаючи на зіркову постать чоловіка, сімейна пара має право на приватне життя.

Практично така ж сама історія повторилася і зараз.

Журналісти і  у випадку з сім'єю Зеленських, і у випадку з сім'єю Порошенко вели себе некоректно, і втрутилися у їх приватний простір -  то шо вам не так?

Скока можно обяснять ???? ЕТА ДРУГОЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Ольга Т забрала останні!

Це помітно  :weep:
Шо там КОля ? розродилася вже ? другий рік пішов. Трівожна....
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Це сидить сім’я , розмовляє, обідає. Тут приходить якесь мудило і починає знімати на камеру :facepalm: , без дозволу.. ще якісь питання задає.. ци п***а.  Я би встав і переібав чимось по хребті..
   
Це сидить сім’я , розмовляє, обідає. Тут приходить якесь мудило і починає знімати на камеру :facepalm: , без дозволу.. ще якісь питання задає.. ци п***а.  Я би встав і переібав чимось по хребті..

У всіх нормальних людей однакова реакція, і тільки у поціновувачів "ЯВАМНІЧЄГОНЄДОЛЖЄН!!!"  - абурєння  :pooh_lol:
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Лондон, так Лондон (с)
#рускієвлонданє

відлупцювала нахабного служку ригоаналів.

Людина з Луганська, помічник народного депутата, командира Айдару - служка ригоаналів?
Він і шабуньку, професійного активіста (збирав гроші ще на help-olena) вивів на чисту воду, хоча й фізично постраждав внаслідок нападу пронири-«християнина», (як поводив себе нападник під час судових засідань дивіться в ютуб каналі Філімоненка),   схоже, лише покровительство посольської Кристини Квін врятувало від українського правосуддя підприємця-обнальщика.
   
Сектанти, ви якісь бахнуті....Хома - патріот України. Він не може стати ворогом. Ну хіба що для сектантів.
Я на ідіотів не звертаю увагу, пані Бяко.

Це сидить сім’я , розмовляє, обідає. Тут приходить якесь мудило і починає знімати на камеру  , без дозволу.. ще якісь питання задає.. ци п***а.  Я би встав і переібав чимось по хребті..
Політик має тримати удар.

Тобі це вже не допоможе.
Тепер ти любитель кварталу, сватів і т.п.
Тобто мене у прихильники певної політсили - хуєграї записали???  ;o
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

У всіх нормальних людей однакова реакція, і тільки у поціновувачів "ЯВАМНІЧЄГОНЄДОЛЖЄН!!!"  - абурєння  :pooh_lol:

панно Бяко. не треба, це пізда і це зашквар

Маріна намудачила, ба більше - просто публічно обісралася у центрі Лондону

не треба

там все вже... кінець...
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Тобто мене у прихильники певної політсили - хуєграї записали???

пане Хомо, зараз це не має значення

можливо у Королівстві ще збереглися певні конструкції, але в Україні вже немає прихильники певної політсили

є українці і є бутусови
   
Хома в темземском котле поднял флаг шариевцев


Що не так Хома сказав?

Підр чітко діє в руслі гасла «рузкіє в Лондоне». Він там живе – іноді «торгує єблом» у Києві, або там де безпечно, як ото нас виводили на ППД, то його «піарники» намалювалися. Обидва його сини які підпадають під загальну мобілізацію також з ним там, «під крилишком» у Маріни П – в безпеці.

Була в кінці травня хохма – Підр приїздив «роздавати кулемети» в наш взвод. Роздав 10 штук, його піарники то все познімали, потім коли Підр пішов – кулемети забрали.

Ти б чув ті «епітети» якими бійці вдогонку нарекли сивочолого криголама. Ні дня без власного Піару, чувак вже просто соціопат-наркоман й без цього не може.

Для чого я це розповів? Він наше минуле, давайте вже заховайте цю «собаку» нарешті. А майбутнє його в колонії №26 міста Жовті Води як подільник Мертветчука. У сивочолого пєтьмана стаття 111 на лобі намальована.

   
панно Бяко. не треба, це пізда і це зашквар

Маріна намудачила, ба більше - просто публічно обісралася у центрі Лондону

не треба

там все вже... кінець...

 :weep:  Боже, яке горе !!  :weep: 
Але не побивайтеся вже так !  :D
p.s. я ж кажу, на місці Марини - уєпала б тій курві.
p.p.s. невже у Петра немає грошей на якийсь окремий закапелок для сніданку або на сніданок в номері ?? Убожєство (с)   :weep:
   
Що не так Хома сказав?

Підр чітко діє в руслі гасла «рузкіє в Лондоне». Він там живе – іноді «торгує єблом» у Києві, або там де безпечно, як ото нас виводили на ППД, то його «піарники» намалювалися. Обидва його сини які підпадають під загальну мобілізацію також з ним там, «під крилишком» у Маріни П – в безпеці.

Була в кінці травня хохма – Підр приїздив «роздавати кулемети» в наш взвод. Роздав 10 штук, його піарники то все познімали, потім коли Підр пішов – кулемети забрали.

Ти б чув ті «епітети» якими бійці вдогонку нарекли сивочолого криголама. Ні дня без власного Піару, чувак вже просто соціопат-наркоман й без цього не може.

Для чого я це розповів? Він наше минуле, давайте вже заховайте цю «собаку» нарешті. А майбутнє його в колонії №26 міста Жовті Води як подільник Мертветчука. У сивочолого пєтьмана стаття 111 на лобі намальована.

О! пішла кацапська методичка: роздав машини, кулемети, черешю - як поїхав, то забрали !  :facepalm:  Платівку вже змініть.
p.s. Мічігашка таки вирвався до Данії :))) Ета пабєда !

Останнє редагування: 30 червня 2022 19:31:57 від Бяка
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

невже у Петра немає грошей на якийсь окремий закапелок для сніданку або на сніданок в номері ?? Убожєство (с)

я теж про це думав - ну шо за палєво на рівному місці ???

і знайома з ним людина сказала - він жадний. Жадний шопіздєц
   
я теж про це думав - ну шо за палєво на рівному місці ???

і знайома з ним людина сказала - він жадний. Жадний шопіздєц

Капець. Як тепер жити....
Зелень, а чого вас так увесь час тягне на Порошенка ?  :D  Це якась хвороба ? Ненормальна пристрасть ?  :gigi:
Мені от, наприклад, глибоко пофігу - де він, що їсть, з ким спить....Ви реально хворі на петрозалежність ?  8-:
   
Щось не відчуваеться, що вам (з маленької літери) це "пофіг", реагування показове
   
І якщо передивитися IP Мічігана в кінці травня - в той самий час, як він спостерігав, як Петро піариться і забирає взад черешню і кулемети - то Мічіган стабільно пише з данського IP.
Ти такий тупий чи нас за тупих маєш ? p.s. тіко не тринди про анонімайзер - не прокатить  :weep:
   
Щось не відчуваеться, що вам (з маленької літери) це "пофіг", реагування показове

Ех, шкода - рапаножерки немає....Без неї це не срач, а тоска :)
   
А до чого тут ІР? По суті є що повідомити?
   
Принц данський накинув лайна кацапської методички - і звалив  :weep:
   
А до чого тут ІР? По суті є що повідомити?

Так, є: Мічіган транслює кацапське лайно. І так - IP дуууже до чого.
Доречі, а чий ти другий нік ? таки небагатослівний з 2015 року... 3 повідомлення за 7 років - в тут прокинувся :) Шотакоє ?
   
Шановні, от якби ви обідали із сімєю в ресторані,
а якась куриця прийшла і почала вас знімати, то що ви зробили б?
Я б "випадково" , підсковзнувшись, вилив на неї борщ
кому ти нахєр потрібен тебе знімати. Неадеквати.
   
Це все, що виможети витиснути з себе? Якось деже кволо.
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

І якщо передивитися IP Мічігана в кінці травня - в той самий час, як він спостерігав, як Петро піариться і забирає взад черешню і кулемети
Бякусю, чому б тобі не зацікавитися АйПішником, наприклад, Марсера?
   
100 сторінок буде?
   
Бякусю, чому б тобі не зацікавитися АйПішником, наприклад, Марсера?

Танюха, а Марсер теж бреше про забрані кулемети ?
p.s. зграя товаришів підтяглася  :pooh_lol:
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Зелень, а чого вас так увесь час тягне на Порошенка ?

взагалі-то я - порохобот, бо голосував за Педро, ну а друге, що Педро сам цю тему і спровокував

вам, панно Бяко, не треба мучатись докорами сумління там, де не треба. Маріна крєпко аблажалась, це було глупство з її боку простягувати свої корчі до чужого телефонічного апарату

сьогодні не петрів день, направду
 
краще щоб ця тема тихл потонула
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

Танюха, а Марсер теж бреше про забрані кулемети ?
p.s. зграя товаришів підтяглася  :pooh_lol:
Тобто тебе цікавлять АйПі виключно тих, хто незаПетро?
   
взагалі-то я - порохобот, бо голосував за Педро, ну а друге, що Педро сам цю тему і спровокував

вам, панно Бяко, не треба мучатись докорами сумління там, де не треба. Маріна крєпко аблажалась, це було глупство з її боку простягувати свої корчі до чужого телефонічного апарату

сьогодні не петрів день, направду
 
краще щоб ця тема тихл потонула

Господи, да ПОФІГу облажалася Марина чи ні :)) Від цього тіпає тільки педрохейтерів  - але не мене  :D
Вона жінка - має право харкнути наглій курві в морду. Єйо право.
Вона навіть не бубон-конідат_в_президенти з його класичним "Явамнічєгонєдолжєн".
   
Re: А чого про Петра Лондонського теми нема досі?

p.s. Мічігашка таки вирвався до Данії )) Ета пабєда !
Так там його батальон ТРО тримає рубежі від шведів!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія