Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ходити "на ліво" у час діджіталізації та смартфонізації...(п'ятничне)

а "наxyй" пишеться окремо чи слітна? :)
От контекста зависит.
   
От контекста зависит.
Во!
Так само й "наліво"
   
а кондом ти будеш на рюмку чяю надягати, щоб чай в руки не пік?
А ты с фантазієй барышня.
Телехвончік дашь?
   
Во!
Так само й "наліво"
Каждый имеет право на лево.
Каждый имеет право налево.
   
Филолог, "налево" пишется слитно.
Ты даже в своей специальности не шаришь, зато пытаешься рассуждать во всех областях науки и "жисти"
--------------------------------------------------
 Та ні, шарійська сволота, па русски "налево" в цьому випадку пишеться так,а я писав українською: НЕМА ТАМ ,ДОВБЕНЬ, слова "наліво", є тільки " на ліво". Взагалі то "ліворуч". Але це так...жаргонізм. Ще мене вчити будеш - синячий сперматозоїд в жопі! :fuck:

Останнє редагування: 5 липня 2019 12:18:47 від Wolter
   
Каждый имеет право на лево.
Каждый имеет право налево.
угу, шось типу того
   
синячий сперматозоїд в жопі!
Мощно!
   
Во!
Так само й "наліво"

Не-а, немае никакого контексту

Пардон, изменяю скрин





Останнє редагування: 5 липня 2019 12:08:30 від Донбасянин в экзиле
   
Не-а, немае никакого контексту

Показати зображення...
Можете дати відповідне посилання на український словник?
   
Можете дати відповідне посилання на український словник?

Ну, ежели сам не можешь найти - то нема проблем, изменил скрин
   
Не-а, немае никакого контексту

Пардон, изменяю скрин

Показати зображення...
-------------------------------------------
Та нема взагалі у нас такого словосполучення! Є "ліворуч", "праворуч". Що ти меня тут за фігню привів? Це що за "академічна граматика для донецьких"? У нас українською,доречі нема  ні " наліво",ні "на ліво"- це так...жартівливий жаргон я у назві написав. Я дійсно знаю,ЩО ПИШУ,а не оті rsp- шарійські сперматозоїди в жопі ( правильно в дупі,але це те ж жарт). :D  X(
   
а "наxyй" пишеться окремо чи слітна? :)

В вашем с Вольтареном случае - пхй, как пишется. Тебе с ним можно и туда, и туда.
   
Что,rst ,обосралося? :fuck:
   
Та нема взагалі у нас такого словосполучення!


Да ладно - нема.  :acute:
Чё ты как леди Гаага себя ведёшь?

   
Да ладно - нема.  :acute:
Чё ты как леди Гаага себя ведёшь?

Показати зображення...

Да уж. Алкоаксакал снова обКАКАЛся. Привычно так.
   
А ты с фантазієй барышня.
Телехвончік дашь?

 :gigi: Боюся вже даже фантазірувать, шо ти будеш робити з моїм телефоном, маючи під рукою презерватив. Тіке учьті, через латекс його може бути погано чутно.
   
Волька не переживай, оскільки світ стає прозороми, будуть скандали з знаминитими, можливо спочатку штовхне до релігійних забобонів а потім в інший бік, Поліамаорія))))
   
Волька не переживай, оскільки світ стає прозороми, будуть скандали з знаминитими, можливо спочатку штовхне до релігійних забобонів а потім в інший бік, Поліамаорія))))
Какие такие забобоны, окститесь. Уже лет эдак 50 идет полным ходом упадок патриархальной семьи - статистика говорит сама за себя - разводы стоят как вкопанные на 40-50% от браков, зато самих браков заключается все меньше и меньше. А где ж все эти одиночки ипутся и размножаются ? А вне брака. Количество детей рожденых вне брака выросло в десятки раз и везде, количество несвоих детей в семье (второй брак) выросло тоже в десятки раз. Сужу по школе - раньше в классе было две разведенки и 0 "себе родила" - сейчас таких большинство.
Так шо никаких забобонов нам не видать - промискуитет и поздний временный брак на 4-5 лет - будущее наших детей и внуков. Я своих уже готовлю - никаких любвей до гроба и детей до 30 лет.
   
Да уж. Алкоаксакал снова обКАКАЛся. Привычно так.
=========================
Та це ти обісрався! Нема в української мові слова "наліво" взагалі. Це жаргонізм. Як і " на ліво". Є "ліворуч". Сратий шарійській сперматозоїд! :fuck:
   
Чуваки та чувіхі!  Мене кортить  знати,як зараз бігають "на ліво"? Я людина не молода, маю секіс завдяки великим досягненям науки, але "на ліво" вже не бігаю (ну 100-200 доллярів обговорювати не будемо), та й куди бігати,коли у моїх тих ще "дівчаток" вже ср...ки з метр та онуки з півтора. Але в часи особливого розврату або мобіл не було.або були такі собі...навіть без хвото. А як зараз люди викручуються? Раніш як було:"Дорогенька, я раптово їду до Київа,ну там "підписздесь-підписздесь..."

 А теперь Хвейстайми...дзвони ть дружина: покажи як ти,де ти? А тут Гапка поряд... чи,скажимо, встановлена геопозиція... програму встановити нех робити. Ти їй: я у Київі,а вона бачить,що ти в отелі в двох км. від дому....

Ніякою приватності. :D  Іноді навіть радієш, що жив у беспечні часи...

Показати зображення...

шото ти нам прибрехуєш. хочеш значить сам наліво і відкрив тут гілку типо фуп знає все в надії, шо тобі тут все розкажуть.
   
Чуваки та чувіхі!  Мене кортить  знати,як зараз бігають "на ліво"? Я людина не молода, маю секіс завдяки великим досягненям науки, але "на ліво" вже не бігаю (ну 100-200 доллярів обговорювати не будемо), та й куди бігати,коли у моїх тих ще "дівчаток" вже ср...ки з метр та онуки з півтора. Але в часи особливого розврату або мобіл не було.або були такі собі...навіть без хвото. А як зараз люди викручуються? Раніш як було:"Дорогенька, я раптово їду до Київа,ну там "підписздесь-підписздесь..."

 А теперь Хвейстайми...дзвони ть дружина: покажи як ти,де ти? А тут Гапка поряд... чи,скажимо, встановлена геопозиція... програму встановити нех робити. Ти їй: я у Київі,а вона бачить,що ти в отелі в двох км. від дому....

Ніякою приватності. :D  Іноді навіть радієш, що жив у беспечні часи...

Показати зображення...

Далі буде ще гірше. Ти приїжджаєш до Києва чи навіть за кордон, знайомишся з дівчиною- а вона One Touch і в неї одразу вся інфа на тебе. Та що там далі- я певен, навіть зараз таке вже є

Які тут можуть бути поради?
1) не варто за гречкою їхати до іншого міста- вся планета перетворюється ( перетворилась) на одне віртуальне село
2) слухайся своїх інстинктів і почуттів- якщо в тебе все справжнє, твоїй жінці теж захочеться, щоб ти закохавсь до неї знову, як у перший раз ( іншими словами- будь собою, будь справжнім- і жінка так тебе знов полюбить, що сама не захоче скандалити, щоб не підірвати всю агентурну мережу- вона буде робити вигляд, що не знає, ти будеш робити вигляд, що нічого не знає- ні того, що вона знає, ні того, звідки вона знає, ні того, що ти знаєш про її наміри робити вигляд, що вона нічого не знає )
3) коси під дурня:  в жодному разі не давай приводу думати, що ти підозрюєш наявність цієї загальної бази й того, що всі жінки, дівчата й геї жіночого типу ( хто має жінок за друзів і подруг) можуть мати до неї доступ як пасивно ( читаючи), так і активно ( вносячи інфу про тебе після кожного контакту); в решті решт, самі ж жінки не хочуть, щоб ти про неї знав- вони тебе занесуть, але коли ти почнеш копати в цьому напрямку,- тебе жорстко осадять- мовляв, ти про себе занадто високої думки, хто ти такий взагалі, щоб тебе кудись вносити?

Удачі, братане - вона тобі знадобиться  :buba:

Останнє редагування: 7 липня 2019 13:29:10 від S.Brandt
   
:gigi: Боюся вже даже фантазірувать, шо ти будеш робити з моїм телефоном, маючи під рукою презерватив. Тіке учьті, через латекс його може бути погано чутно.
Ти про тєлєхвон як про тєлехвон, чи як про тєлєхвон?
   
Какие такие забобоны, окститесь. Уже лет эдак 50 идет полным ходом упадок патриархальной семьи - статистика говорит сама за себя - разводы стоят как вкопанные на 40-50% от браков, зато самих браков заключается все меньше и меньше. А где ж все эти одиночки ипутся и размножаются ? А вне брака. Количество детей рожденых вне брака выросло в десятки раз и везде, количество несвоих детей в семье (второй брак) выросло тоже в десятки раз. Сужу по школе - раньше в классе было две разведенки и 0 "себе родила" - сейчас таких большинство.
Так шо никаких забобонов нам не видать - промискуитет и поздний временный брак на 4-5 лет - будущее наших детей и внуков. Я своих уже готовлю - никаких любвей до гроба и детей до 30 лет.
Ну, брак- понятие социальное, а не сексуальное.
Имущество, наследство.
Ели это понимать, то всё будет ОК.
   
Ти про тєлєхвон як про тєлехвон, чи як про тєлєхвон?
а як треба було? *смайлик, що зашарівся* . Покажи або сам зроби. Затуркав ти мене своїми презервативами. Мабуть я не про те подумала... або не тим....
   
Затуркав ти мене своїми презервативами.
Не презервативами, а кандомами.
Пыдлогу зробила?
   
Не презервативами, а кандомами.
Пыдлогу зробила?
так ми про блядки, чи про підлогу? я тільки налаштувалася дати тобі номер свого телефону, а ти мене наче золодною водою облив взимку зі своєю підлогою.

Стелю зараз роблю.

Останнє редагування: 8 липня 2019 09:42:06 від Karoffka
   
кумедний ти))
Тьотка завжди знає коли чоловік навіть тільки замислиться про зраду))

для чоловіка секс то не зрада, може жінку любити і бути хорошим чоловіком, батьком, але бігати рипатись на стороні, так само як і пива попити...
   
так ми про блядки, чи про підлогу?
Про підлогу.
Блядки почекають.
   
Чуваки та чувіхі!  Мене кортить  знати,як зараз бігають "на ліво"? Я людина не молода, маю секіс завдяки великим досягненям науки, але "на ліво" вже не бігаю (ну 100-200 доллярів обговорювати не будемо), та й куди бігати,коли у моїх тих ще "дівчаток" вже ср...ки з метр та онуки з півтора. Але в часи особливого розврату або мобіл не було.або були такі собі...навіть без хвото. А як зараз люди викручуються? Раніш як було:"Дорогенька, я раптово їду до Київа,ну там "підписздесь-підписздесь..."

 А теперь Хвейстайми...дзвони ть дружина: покажи як ти,де ти? А тут Гапка поряд... чи,скажимо, встановлена геопозиція... програму встановити нех робити. Ти їй: я у Київі,а вона бачить,що ти в отелі в двох км. від дому....

Ніякою приватності. :D  Іноді навіть радієш, що жив у беспечні часи...

Показати зображення...

Тю, все просто, дзвонить дружина - Ти де? Я в Маріуполі, дрона тестую, а ти?
- А я в ліжку з твоїм шефом Саньком, він тобі привіти передає.
- І йому привіти.

Все.
Повернусь, його Олю віджарю, вона теж буде вдоволена і отримає адреналіну і задоволення.
Ото і вся геопозиція. Брехати не треба, в тому й щастя. B-)  ;)
   
так ми про блядки, чи про підлогу? я тільки налаштувалася дати тобі номер свого телефону, а ти мене наче золодною водою облив взимку зі своєю підлогою.

Стелю зараз роблю.
как делаешь?
   
Ото і вся геопозиція. Брехати не треба, в тому й щастя.
Істінно так!
   
Тю, все просто, дзвонить дружина - Ти де? Я в Маріуполі, дрона тестую, а ти?
- А я в ліжку з твоїм шефом Саньком, він тобі привіти передає.
- І йому привіти.

Все.
Повернусь, його Олю віджарю, вона теж буде вдоволена і отримає адреналіну і задоволення.
Ото і вся геопозиція. Брехати не треба, в тому й щастя. B-)  ;)
============================
Срамота!!! Але.... Олю віджарити-це таки щось в тому є... :D
   
Про підлогу.
Блядки почекають.
цю. а я розмєчьталась про палку чяю....


Тьху.... гуляйте, дядьку.
   
как делаешь?
Син сказав, шоб шпаклювала локально, а потім фінішем протягнула тоненько по всій площі, шоб вирівняти колір.
   
Син сказав, шоб шпаклювала локально, а потім фінішем протягнула тоненько по всій площі, шоб вирівняти колір.
а ты стартовой шпаклюешь? Надо было сразу финишной и ровненько
   
цю. а я розмєчьталась про палку чяю....
Ні, то нє, то я так. Я хтів подивиться чи скабку на цьом полу можна загнать чи нє.
(С)ЛП
   
Ні, то нє, то я так. Я хтів подивиться чи скабку на цьом полу можна загнать чи нє.
(С)ЛП
ні, не заженеш. Пол із осб і полірований ще без тебе.
   
а ты стартовой шпаклюешь? Надо было сразу финишной и ровненько
а шо, так можна? там подекуди перепади по 4 мм товщиною.
   
а шо, так можна? там подекуди перепади по 4 мм товщиною.
финишной можно делать что угодно. Просто она дороже
   
У меня через две комнаты идет шов. Там перепад 7 мм и ширина шва 7. Это пиз.  Ьец. И плиты гуляют . Нужен только подвесной потолок который я ненавижу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія