Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Скелі Довбуша" Хтось був?

"Скелі Довбуша" Хтось був?

Скельно-печерний комплекс "Скелі Довбуша" біля с. Бубнища на Івано-Франківщині утворилися більше 70 млн років тому. Лабіринт тягнеться майже на 1 км. Скелі використовувалися людьми у Х ст. У стародавньому Бубниському городищі ховалися легендарні опришки Довбуша у XVIIIст.






   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Я был и не раз.
С альпинюгами и так.
Хорошее место.
Но сейчас наверное уже слишком популярное, то бишь подзсраное
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Я был и не раз.
С альпинюгами и так.
Хорошее место.
Но сейчас наверное уже слишком популярное, то бишь подзсраное

ну там цікаво просто погуляти? якісь екскурсії є?
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Не знаю. То треба бути закоханим в історичні легенди. Каміння як каміння. Був у 1986 році. Було трохи меньше заюзане, ніж зараз, напервно. 
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Не знаю. То треба бути закоханим в історичні легенди. Каміння як каміння.

Херово бути роботом.
Життя у робота гірше, ніж у бездомного дворняги...
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

ну там цікаво просто погуляти? якісь екскурсії є?
Да
Да
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?
fam

был один раз на соревнованиях в середине 80-х.

чудесное место.
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Був 8років назад. Ночували поруч.

Пам'ятаю як ноги стали ватними і неможливо було ворухнутись на покатій скелі, як вниз глянув :)

Місцина надзвичайно цікава надписами (німці, поляки, УНР)
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Ебическая сила! Не знаю собственной страны! Куда нахуй тот коллизей неотремонтированый!
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Я був 4 роки тому на екскурсії. Їхати довше ніж сама екскурсія, та ще й приЇхали під вечір взимку. Полазили по скелях, в колибу швиденько і додому. Місцеві парубки на конях гарцювали навколо, пропонували покататись та чомусь кричали "Банду геть!". Екскурсовод сказав не кататись, бо щоб з коня злізти, хлопці просять 100 грн.
 Один раз поїхати можна.
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Ебическая сила! Не знаю собственной страны! Куда нахуй тот коллизей неотремонтированый!

отож
вперше почув про цю штуку
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

отож
вперше почув про цю штуку
:facepalm:
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?
LSD

Не знаю. То треба бути закоханим в історичні легенди. Каміння як каміння. Був у 1986 році. Було трохи меньше заюзане, ніж зараз, напервно.
Також був у цей час, навіть великого білого гриба там найшов. Ще дивувався, що його при дорозі ніхто не побачив.
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Бував і нераз.Кабак класний-кухня!!!!!!!Уявіть собі:мороз під -30 і ми з австріяками квасимо,вже по 0.5 на рило і "не в одному глазу"...Австріякська кухня подібна-шпік(сало)!!!!!!!!Горяче сало(шашлик)...
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Бував і нераз.Кабак класний-кухня!!!!!!!Уявіть собі:мороз під -30 і ми з австріяками квасимо,вже по 0.5 на рило і "не в одному глазу"...Австріякська кухня подібна-шпік(сало)!!!!!!!!Горяче сало(шашлик)...

А нафіга так далеко їхати, щоб напитися в сраку?
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Бував і нераз.Кабак класний-кухня!!!!!!!

Шо за кабак? Шо там крім горівки і сала ше є?
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

А нафіга так далеко їхати, щоб напитися в сраку?
Тобі приходилося летіти,наприклад,в Москву щоби покохатися?
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Тобі приходилося летіти,наприклад,в Москву щоби покохатися?

Колись я був гастролюючим музикантом.
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Был очень давно. Столько вуек вокруг гостеприимных, что сел на коня и ускакал в горы, а там у них кухня и наливали. До скал дело так и не дошло
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Був ще студентом теплою осінню 76 чи 77 року. Вся наша група там була, в буковому лісі поруч ночували в палатках. Як класно було, і як давно...
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Я был. И кажется там нашел эдельвейс. Так давно, что плохо помню уже.  После 9го класса 30 дней ходили походом по Карпатам B-)

Останнє редагування: 11 грудня 2017 23:31:21 від Jacob
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Тут теж треба побувати.



http://tustan.ua
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Були з сім'єю і там і там - принаймні раз вартує з'їздити. В Тустань - зі своєю їжею, на відміну від Сель Довбуша пристойної колиби там не було.
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

я була в цьому році у квітні.
   
Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Бував там. Прикольно.
Був влітку. особливо вразила дорога до них - ідеш стежкою, а сонячні проміння пробиваються крізь крони дерев і падають мерехтливим мереживом на чудернацькі візерунки коріння дерев, що розповзлись по припорошеній зеленкуватим мохом землі -  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія