Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жирок то проели

Re: Жирок то проели

Взуття можна, якщо маєш взуття якоїсь конкретної марки й знаєш розмір. Я замовляю скечерс на Амазоні на мій розмір і ще ні разу не повертав. Дешевше ніж у нас у магазинах на 30-50 , а подекуди й на 70 відсотків, як знижки
если это какой-то скетчерс за 70 баксов  и ты знаешь точно модель и размер то вполне. А если туфли, ботинки, сапоги по 300-700 долл. которые перемеряешь по пол часа Модели, размеры... бывает по 7 пар перемеришь и не найдешь.
   
Re: Жирок то проели

Хто тоді ті люди, які забивають Ашани на вихідних?  :weep:
Ти не плутай Київ та Україну. В Полтаві ТРЦ напівпорожні.
   
Re: Жирок то проели

Ашан это про пожрать
   
Re: Жирок то проели

если это какой-то скетчерс за 70 баксов  и ты знаешь точно модель и размер то вполне. А если туфли, ботинки, сапоги по 300-700 долл. которые перемеряешь по пол часа Модели, размеры... бывает по 7 пар перемеришь и не найдешь.
Нє, ну по преміум взуттю там вимоги інші і я чогось впевнений що воно онлайн апріорі не буде.
   
Re: Жирок то проели

Ну,звісно,продажі впали. ЗЕлень все просрала,ще й Ковід. Але таке не тільки у нас. Часи важкуваті...ви не знаходите? B-)
   
Re: Жирок то проели

Ашан это про пожрать
Ну то в нас тих ашанів нема. Дорогі в нас Сільпо й Метро, там люду зараз майже нема. А в АТБ повно.
   
Re: Жирок то проели

Ну то в нас тих ашанів нема. Дорогі в нас Сільпо й Метро, там люду зараз майже нема. А в АТБ повно.

Я про то, что хавчик трудно «в интернет» уходит) поэтому в жрачных супермаркетах будут толпы. Промтовары маркеты падают в оборотах, одежда еще держится ибо померять надо. Эпицентры тоже держатся ибо при ремонтах надо много чего и в интернете это делать крайне сложно
   
Re: Жирок то проели

Я про то, что хавчик трудно «в интернет» уходит) поэтому в жрачных супермаркетах будут толпы. Промтовары маркеты падают в оборотах, одежда еще держится ибо померять надо. Эпицентры тоже держатся ибо при ремонтах надо много чего и в интернете это делать крайне сложно
А, тут згоден повністю. Їжу замовлять одиниці й здебільшого молодь. По одягу - вже починають офлайн магазини помирати, бо онлайн налагодили нормальну торгівлю, можна повернути речі, можна колір та розмір обміняти, то зручніше там брати.
   
Re: Жирок то проели

Нє, ну по преміум взуттю там вимоги інші і я чогось впевнений що воно онлайн апріорі не буде.
[/quote]
Вибирай:
https://www.yoox.com/us/men/shoponline/boots_c#/dept=shoesmen&gender=U&page=1&attributes=%7b%27ctgr%27%3a%5b%27stvlttmn%27%5d%7d&season=X&sort=4
Ресурс італійський. Це - майданчик для італійських брендів та деяких хороших світових.
Дуже часто різні акції зі знижками чи безкоштовною доставкою. Купа фільтрів.
Вісім років купую тут. Для дорожчих покупок на даний момент через курс євро/долар вигідніше зареєструвати аккаунт в США та купувати з доставкою туди,  а звіддти, вже us.meest.com, ніж користуватись аккаунтом з реєстрацією як український покупець.
   
Re: Жирок то проели

Шось ніхєра не помітив у макдональдса зменшення кількості клієнтів,  от ващє
   
Re: Жирок то проели

Обороты не упали, они ушли в сеть
Та проста істина базарним в голову ніяк не лізе. Нарот лізе в атб а базарні лотки ставлять і макітрами крутять де нарот
Йопт.
 :weep:
ТО АТБ

2010 — 12,96 млрд грн
2011 — 18 млрд грн
2012 — 26 млрд грн
2013 — 33,7 млрд грн
2014 — 38,9 млрд грн
2015 — 46,7 млрд грн
2016 — 58,5 млрд грн
2017 — 80,2 млрд грн
2018 — 103,6 млрд грн
2019 - 128,6 млрд

Останнє редагування: 13 грудня 2020 11:30:37 від Lemberg.AT
   
Re: Жирок то проели

Я в супермаркетах купую тільки те, що не можу на базарі, або на базарі гіршої якості.
Кава, яйця, масло, молоко-сир-сметана (можна попробувати), копченості (завжди свіжі і можна попробувати), овочі (свіжі, в суперах хіба в лютий мороз або екзотику, яка однакова в ціні), м'ясо, субпродукти (завжди свіжі і мож понюхати-вибрати).

В магазинах - хлібобулочне, приправи всякі, питні вершки-кефір-ряжанка-йогурт-десерт, тортик, шпроти і інші рибні консерви.

На базарі все те дешевше і свіжіше.
   
Re: Жирок то проели

Та проста істина базарним в голову ніяк не лізе. Нарот лізе в атб а базарні лотки ставлять і макітрами крутять де нарот
Йопт.
 :weep:
ТО АТБ

2010 — 12,96 млрд грн
2011 — 18 млрд грн
2012 — 26 млрд грн
2013 — 33,7 млрд грн
2014 — 38,9 млрд грн
2015 — 46,7 млрд грн
2016 — 58,5 млрд грн
2017 — 80,2 млрд грн
2018 — 103,6 млрд грн
2019 - 128,6 млрд

То скоріше не про смерть базару, а про смерть продуктових мінімаркетів.
   
Re: Жирок то проели
tyv

Я в супермаркетах купую тільки те, що не можу на базарі, або на базарі гіршої якості.
Кава, яйця, масло, молоко-сир-сметана (можна попробувати), копченості (завжди свіжі і можна попробувати), овочі (свіжі, в суперах хіба в лютий мороз або екзотику, яка однакова в ціні), м'ясо, субпродукти (завжди свіжі і мож понюхати-вибрати).

В магазинах - хлібобулочне, приправи всякі, питні вершки-кефір-ряжанка-йогурт-десерт, тортик, шпроти і інші рибні консерви.

На базарі все те дешевше і свіжіше.
:laugh:
Молоко-сир-сметана на базарі?!  :facepalm:
На базарі можна купувати тільки м'ясо!
   
Re: Жирок то проели
tyv

То скоріше не про смерть базару, а про смерть продуктових мінімаркетів.
За останні роки жоден не закрився, а мережі нові відкривають постійно
   
Re: Жирок то проели

фуп помнит и знает все... лет думаю 10 назад был примерно такой разговор... про рынки и крупные продовольственные магазины. Еще в то время приводили данные что магазины потихоньку будут вытеснять и забирать долю рынков, были цифры и обоснования их. Это и происходит. По моему мнению это гут.

Давно уже крайне редко хожу на рынок... в принципе нечего там искать. овощи покупаю в магазине.. при этом по качеству меня они устраивают больше чем те... ( по памяти) что брал когда то на рынке.

Не обратили внимание как поднялись сейчас мясные магазины? скоро больше будет их чем аптек или там отделений банков. И это тоже гут. пришел... выбрал, не надурили  :) нормальная цена без заглядывания в глаза и рассказов как трудно жить от мясника на рынке....
   
Re: Жирок то проели

На базарі все те дешевше і свіжіше.

щодо дешевше - ви про обважування, та й про просте наіпалово  не згадуєте...?
свіжіше -- як воно може бути свіжіше на базарі, де умов немає для того?
базарники беруть товар на гуртових базах , при менших об"ємах їм відпускають за більшими цінами, ніж мережам   - як вони можуть продавати дешевше :-o
   
Re: Жирок то проели

щодо дешевше - ви про обважування, та й про просте наіпалово  не згадуєте...?
свіжіше -- як воно може бути свіжіше на базарі, де умов немає для того?
базарники беруть товар на гуртових базах , при менших об"ємах їм відпускають за більшими цінами, ніж мережам   - як вони можуть продавати дешевше :-o

тут еще  про ндс никто не думает. в магазинах товар чаще дешевле базарного... и это притом что там в цену вложен ндс.  базар часто "обувает" нас неподетски
   
Re: Жирок то проели
tyv

щодо дешевше - ви про обважування, та й про просте наіпалово  не згадуєте...?
свіжіше -- як воно може бути свіжіше на базарі, де умов немає для того?
базарники беруть товар на гуртових базах , при менших об"ємах їм відпускають за більшими цінами, ніж мережам   - як вони можуть продавати дешевше :-o
Угу, останній раз купував у нас на базарі років три тому, купив овочі і фрукти в різних місцях, пішов до адмінприміщення де стоять контрольні ваги, на всіх позиціях обважують на 100-150 грам на кілограмі) Більше на базар не ходив
   
Re: Жирок то проели
tyv

Томкет, поясни мені як може бути нормальна сметана на базарі?  ;)
   
Re: Жирок то проели

тут еще  про ндс никто не думает. в магазинах товар чаще дешевле базарного... и это притом что там в цену вложен ндс.  базар часто "обувает" нас неподетски

а ще в магазинах витрати  - світло\опалення, територія, парковка, туалети й т.д.  ---на все це йдуть чималі гроші ,на відміну від базарників
але ціни прибл. однакові, ще й обважують ...
   
Re: Жирок то проели

За останні роки жоден не закрився, а мережі нові відкривають постійно

хороша трава!  :laugh:
   
Re: Жирок то проели

Я привык все в супермаркетах и на рынках покупать. Не могу хавчик в инете заказывать чисто психологически, так же как обувь напрмер
Ну,с едой понятно а обувь я только в интернете заказываю.Шоркаться по магазинам нет времени.А стосовно питання:покупательная способность населения резко упала поэтому у друзей и траблы.
   
Re: Жирок то проели
tyv

хороша трава!  :laugh:
Де ти живеш?
   
Re: Жирок то проели

а ще в магазинах витрати  - світло\опалення, територія, парковка, туалети й т.д.  ---на все це йдуть чималі гроші ,на відміну від базарників
але ціни прибл. однакові, ще й обважують ...

в том то и дело.... как то вспонилось. Атб ( былые времена), завезли капусту дешевую... стоит очередь. Некоторые из них базарники... купили в атб, дотянули до рынка и там торгуют. и Люди покупают. во бизнес.

в принципе идут естественные процессы.... рынки были  и будут, но это больше экзотика или привычка. все тоже самое смогут предложить сети в нормальном качестве и по  нормальной цене.
   
Re: Жирок то проели

щодо дешевше - ви про обважування, та й про просте наіпалово  не згадуєте...?
свіжіше -- як воно може бути свіжіше на базарі, де умов немає для того?
базарники беруть товар на гуртових базах , при менших об"ємах їм відпускають за більшими цінами, ніж мережам   - як вони можуть продавати дешевше :-o

Яке обважування?!!! Там торгують одні і ті ж люди. Їм можуть і морду набити.

Пан вже забув нашумівші відео про нутро продуктових супермаркетів? Про мите м'ясо, кури і ковбаси? Про перебиті терміни чи перепауовані товари?!!!

На базарі давно вже є холодидльники, м'ясо розпродується на протязі кількох днів. Молочка - на протязі дня. І її дають пробувати. Сметану - на кисть руки, молоко - я з одноразовим стаканчиком ходжу. Сир - грудочку ножем відколупують.
Я їбала ту пальмову молочку з суперів брати. Базарна сметана жодного разу грудками не звернулася в кип'ятку, магазинна - практично щоразу.

І я не про реалізаторів фабричного товару. Я про дрібних фермерів і приватників, які продають своє. В Франику є такі. Не знаю, як в Києві - може не доїжджають.
   
Re: Жирок то проели

Та проста істина базарним в голову ніяк не лізе. Нарот лізе в атб а базарні лотки ставлять і макітрами крутять де нарот
Йопт.
 :weep:
ТО АТБ

2010 — 12,96 млрд грн
2011 — 18 млрд грн
2012 — 26 млрд грн
2013 — 33,7 млрд грн
2014 — 38,9 млрд грн
2015 — 46,7 млрд грн
2016 — 58,5 млрд грн
2017 — 80,2 млрд грн
2018 — 103,6 млрд грн
2019 - 128,6 млрд
Пожалуйста, курс доллара на 14-год и на 19-й?Потом поговорим
   
Re: Жирок то проели
tyv

Яке обважування?!!! Там торгують одні і ті ж люди. Їм можуть і морду набити.

Пан вже забув нашумівші відео про нутро продуктових супермаркетів? Про мите м'ясо, кури і ковбаси? Про перебиті терміни чи перепауовані товари?!!!

На базарі давно вже є холодидльники, м'ясо розпродується на протязі кількох днів. Молочка - на протязі дня. І її дають пробувати. Сметану - на кисть руки, молоко - я з одноразовим стаканчиком ходжу. Сир - грудочку ножем відколупують.
Я їбала ту пальмову молочку з суперів брати. Базарна сметана жодного разу грудками не звернулася в кип'ятку, магазинна - практично щоразу.
:laugh: 
З бідончиком ходиш?  :rotate:

Останнє редагування: 13 грудня 2020 12:04:38 від tyv
   
Re: Жирок то проели

:laugh: 

схоже, що на торгівку натрапив  :(
   
Re: Жирок то проели

Томкет, поясни мені як може бути нормальна сметана на базарі?  ;)

Нормальна - від приватної корови. Збирана або відсепарована. Бувають ще вершки - то взагалі бомба!
Пан або не вміє купувати, або просто пану не повезло!
   
Re: Жирок то проели

Яке обважування?!!! Там торгують одні і ті ж люди. Їм можуть і морду набити.

Пан вже забув нашумівші відео про нутро продуктових супермаркетів? Про мите м'ясо, кури і ковбаси? Про перебиті терміни чи перепауовані товари?!!!

На базарі давно вже є холодидльники, м'ясо розпродується на протязі кількох днів. Молочка - на протязі дня. І її дають пробувати. Сметану - на кисть руки, молоко - я з одноразовим стаканчиком ходжу. Сир - грудочку ножем відколупують.
Я їбала ту пальмову молочку з суперів брати. Базарна сметана жодного разу грудками не звернулася в кип'ятку, магазинна - практично щоразу.

І я не про реалізаторів фабричного товару. Я про дрібних фермерів і приватників, які продають своє. В Франику є такі. Не знаю, як в Києві - може не доїжджають.
Спору нет, базарные продукты вне конкуренции по качеству.Просто у многих нет времени для базара ,тем более если АТБ во дворе
   
Re: Жирок то проели
tyv

Нормальна - від приватної корови. Збирана або відсепарована. Бувають ще вершки - то взагалі бомба!
Пан або не вміє купувати, або просто пану не повезло!
Ти в продуктах не розбираєшся)
   
Re: Жирок то проели

Спору нет, базарные продукты вне конкуренции по качеству.Просто у многих нет времени для базара ,тем более если АТБ во дворе

х.з. може десь є базари ,де селяни щось продають
   
Re: Жирок то проели

схоже, що на торгівку натрапив  :(

Бггг! Якщо реалії не співпадають з картиною світу у Вашій голові - значить неправильні реалії!  :lol:
Я живу в Франику. До недавньго часу працювала в банеівському ІТ, зараз - аналітиком.
До торгівлі - ніяким боком. Так що - мимо.

Ну, можете Моллі попитати. Вона в Франику донедавна жила.
Або інших ФУПівських жінок. А то тут мужики мені пробують розказати за принади сільпошної молочки...  :weep:
   
Re: Жирок то проели

А что не так? Что такое малый бизнес? Это когда человек организовал какое-то свое производство или услугу. Например, частная парикмахерская, производство сыра, ремонтная мастерская и т д. А бизнес по-украински типа купил дешевле - продал дороже с появлением супермаркетов и сетей постепенно отмирает. Это объективный процесс. Конкурентными могут только остаться опять же производители: произвел сельхозпродукцию, продал на базаре. В любом случае сеть выиграет на объемах у обычного перекупа.
   
Re: Жирок то проели

А что не так? Что такое малый бизнес? Это когда человек организовал какое-то свое производство или услугу. Например, частная парикмахерская, производство сыра, ремонтная мастерская и т д. А бизнес по-украински типа купил дешевле - продал дороже с появлением супермаркетов и сетей постепенно отмирает. Это объективный процесс. Конкурентными могут только остаться опять же производители: произвел сельхозпродукцию, продал на базаре. В любом случае сеть выиграет на объемах у обычного перекупа.

Ну вот ты фермер
продай свой лук через АТБ
   
Re: Жирок то проели

Ну вот ты фермер
продай свой лук через АТБ
Я приведу простой пример: по своей работе я сотрудничал с одной организацией. Получалось дешевле, но иногда случались различные форс-мажоры: кто-то заболел, свет погас и т д. Отвечал же за то, что они протупили именно я, как конечный поставщик услуг. От данной фирмы я отказался  АТБ работает по такому же принципу. 
   
Re: Жирок то проели

Я приведу простой пример: по своей работе я сотрудничал с одной организацией. Получалось дешевле, но иногда случались различные форс-мажоры: кто-то заболел, свет погас и т д. Отвечал же за то, что они протупили именно я, как конечный поставщик услуг. От данной фирмы я отказался  АТБ работает по такому же принципу. 

Сети убивают местного производителя, откройте глаза
В таком виде, как есть, мелких производителей не останется
   
Re: Жирок то проели

Бггг! Якщо реалії не співпадають з картиною світу у Вашій голові - значить неправильні реалії!  :lol:
Я живу в Франику. До недавньго часу працювала в банеівському ІТ, зараз - аналітиком.
До торгівлі - ніяким боком. Так що - мимо.

Ну, можете Моллі попитати. Вона в Франику донедавна жила.
Або інших ФУПівських жінок. А то тут мужики мені пробують розказати за принади сільпошної молочки...  :weep:
А куда Молли переехала?Согласен , базарное есть качественное и без наипалова, мясо покупаю только базарное , на консервацию тоже базарное с окружной, там еще многие колбасники и сыровики точки открыли,  рекомендую будете приятно удивлённы.
   
Re: Жирок то проели

Пожалуйста, курс доллара на 14-год и на 19-й?Потом поговорим
1.6 ярда баксів 10р
5.0 ярдів баксів 19р.

І Нінадагаваріть.
Калькулятор купи)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія