Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

павлік - неперевершений.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Читай його на ЦУГ, він там в одиночку проти москалів бореться.
https://zugunder.com/index.php?topic=262221.0

 :gigi: трохе почитала, але то вже піздєц, який перебор, сміятися із загиблих дітей, хоч і кацапських. ІМХА.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

:gigi: трохе почитала, але то вже піздєц, який перебор, сміятися із загиблих дітей, хоч і кацапських. ІМХА.

Да полно-те, там о детях речи то и нет. Паша спровоцировал названием, тупые овцы повелись :laugh:

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Да полно-те, там о детях речи то и нет. Паша спровоцировал названием, тупые овцы повелись :laugh:
Та ну. Я то читала. Перші кілька сторінок. Фу. Навіть нехай і назвою, але того робити було не варто.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Та ну. Я то читала. Перші кілька сторінок. Фу. Навіть нехай і назвою, але того робити було не варто.
А РУЖА в ніколи... :snoozer1: 

А ви прихильники серки з косою, не хочете з іншими обєднуватись і помагати витягувати всіх.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

А РУЖА в ніколи... :snoozer1: 

А ви прихильники серки з косою, не хочете з іншими обєднуватись і помагати витягувати всіх.

І?

До речі, це я пропонувала якось толерантно ставитися до забанених із протилежного табору, бо і своїх банять теж. Але чомусь ваші на таку пропозицію ніяким чином не прореагували. І да. Не скачи за мною по всіх гілках. Бо не буду ні з ким об*єднуватися. І да, да. Са мною нада ласкова.  :beee: Якщо хочеш досягти хоч якогось результату.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Карочь, по ГЕО.

скажи хто твій друг і я скажу хто ти (с).
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Карочь, по ГЕО.

скажи хто твій друг і я скажу хто ти (с).
на нулі це саме повторити про Гєо зможете пані? ... Іноді краще ...жіночкам ,та опівночі, краще спати..щоб зранку за своїх та сім'ю перейматись...а не за політиків  :heart:  та політику...  :first_mov:

Останнє редагування: 10 лютого 2019 01:04:34 від Лисогорець
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

на нулі це саме повторити про Гєо зможете пані? ... Іноді краще ...жіночкам ,та опівночі, краще спати..щоб зранку за своїх та сім'ю перейматись...а не за політиків  :heart:  та політику...  :first_mov:


 :gigi: А пан вже перейшов до запугування. От якбе пан був трішки уважніший, і пасся не тільки в цій гілочці адмінфоруму, то таких питань у нього б не виникало. І ще. Пан звернув увагу, що там у кінці стоїть (с)? Тобто, це не паніна фраза, це цитата. А передісторія тієї цитати така: паня дуже жосско поспорила у іншій гілочці з іншою панію, і вирішила їй так мєлко напакостіть - тіпа показать як виглядають збоку дії її однодумців. Але той спір конфліктний вже вичерпано, а осадочєк у вигляді цитаток я вже не стала підчищати.  :gigi:

Ще раз: то не моя думка - то просто цитата як НЕ треба писати про забаненого супротивника.

Аналогічне запитання: про заклики до фізичного знищення і побажання загибелі Тимошенко зможете повторити їй самій увічі, Пане? Ви навіть не розумієте, наскільки ви самі себе знищили такими прокльонами - і як людина, і як мужчина, і як політичний опонент. На цьому поки що припиняю дискусію з вами з будь-яких питань, а не тільки у цій гілочці.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

:gigi: А пан вже перейшов до запугування. От якбе пан був трішки уважніший, і пасся не тільки в цій гілочці адмінфоруму, то таких питань у нього б не виникало. І ще. Пан звернув увагу, що там у кінці стоїть (с)? Тобто, це не паніна фраза, це цитата. А передісторія тієї цитати така: паня дуже жосско поспорила у іншій гілочці з іншою панію, і вирішила їй так мєлко напакостіть - тіпа показать як виглядають збоку дії її однодумців. Але той спір конфліктний вже вичерпано, а осадочєк у вигляді цитаток я вже не стала підчищати.  :gigi:

Ще раз: то не моя думка - то просто цитата як НЕ треба писати про забаненого супротивника.

Аналогічне запитання: про заклики до фізичного знищення і побажання загибелі Тимошенко зможете повторити їй самій увічі, Пане? Ви навіть не розумієте, наскільки ви самі себе знищили такими прокльонами - і як людина, і як мужчина, і як політичний опонент. На цьому поки що припиняю дискусію з вами з будь-яких питань, а не тільки у цій гілочці.
Вам відповім стисло. Зможу.
Тому що ЮВТ ворог. Як і Зеленський, Бойко, Мураєв та інші з оппо. Я знаю про що я кажу...І я сужу по людям не по вірі в пламенні слова,чи по симпатії до зовнішнього вигляду ...а по реальним справам.
І я добре знаю що ПОП зовсім не ідеал...Але серед цих він менше лайно...
Добраніч.
І погроз не було, не вигадуйде. Просто ви ))) іноді пишете про те чого зовсім не бачили і не відчували. І дай Боже щоб реально не відчули в подальшому.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Вам відповім стисло. Зможу.
Тому що ЮВТ ворог. Як і Зеленський, Бойко, Мураєв та інші з оппо. Я знаю про що я кажу...І я сужу по людям не по вірі в пламенні слова,чи по симпатії до зовнішнього вигляду ...а по реальним справам.
І я добре знаю що ПОП зовсім не ідеал...Але серед цих він менше лайно...
Добраніч.
І погроз не було, не вигадуйде. Просто ви ))) іноді пишете про те чого зовсім не бачили і не відчували. І дай Боже щоб реально не відчули в подальшому.

БРЕХАТЬ НЕ ТРЕБА.

Перечитай свої висери у гілці про псів авакова на мітингу ЮВТ. На твої залякування-погрози-заклики не тільки я звернула увагу. І свічку за упокой постав за себе. А ще краще - засунь її собі в сраку. Я тебе УВАЖНО читала, як і всіх інших у гілочці, про яку веду мову.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

БРЕХАТЬ НЕ ТРЕБА.

Перечитай свої висери у гілці про псів авакова на мітингу ЮВТ. На твої залякування-погрози-заклики не тільки я звернула увагу. І свічку за упокой постав за себе. А ще краще - засунь її собі в сраку. Я тебе УВАЖНО читала, як і всіх інших у гілочці, про яку веду мову.
:weep: Жіночко, ви дуже віртуально холєрична. Заспокойтесь будь ласка. ЮВТ, чи ПОП , чи будь ще хто , не варті вашого здоров'я, вам тре підлікувати нерви. І більше приділяти уваги реальному світу навколо вас, ніж тутешньому віртуальному. Повірте, я на вас не ображають.  ;)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ЮВТ ворог. Як і Зеленський, Бойко, Мураєв та інші з оппо. Я знаю про що я кажу...І я сужу по людям не по вірі в пламенні слова,чи по симпатії до зовнішнього вигляду ...а по реальним справам.
як цікаво...
Я теж суджу не по словах, а по реальних справах
І спираючись на цей принцип не маю найменшого сумніву - Порошенко- ворог. Хитрий, підступний, жадібний ворог. України. І завжди таким був.
Час від часу кидає "бидлу" (за яке він має Українців) кістки, які йому особисто нічого не вартують..
Хтось хапає ті кістки, хтось гидливо відсторонюється..
я - з других.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

як цікаво...
Я теж суджу не по словах, а по реальних справах
І спираючись на цей принцип не маю найменшого сумніву - Порошенко- ворог. Хитрий, підступний, жадібний ворог. України. І завжди таким був.
Час від часу кидає "бидлу" (за яке він має Українців) кістки, які йому особисто нічого не вартують..
Хтось хапає ті кістки, хтось гидливо відсторонюється..
я - з других.
ще раз.
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.

Останнє редагування: 10 лютого 2019 21:28:27 від Лисогорець
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.
так, говорити Петя справді вміє - і пику трагічну миттю намалює коли треба, і зарегоче трясясь усім своїм тілом, а руки і заламає, і для переконливості картинно опише рукою дугу у повітрі, різко уявно встромивши вказівний палець у підлогу..Словом повний набір вмілого актора на легковірну публіку
ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....
саме так - по справах. У всі періоди життя, зокрема і під час перебування у політиці. Хочете конкретики? У мене є купа такої конкретики.
Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності.
і тут також важко не погодитися
головне - це бачити не декларований, а справжній напрямок "розвитку" країни
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ще раз.
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.

Не-не-не, судячи із попереднього твого гівнопосту, яким ти тут намагаєшся з*їхати із своєї теми залякувань, ти до розумних взагалі не відносишся ніяким боком - хіба що до красівих, але ти чомусь їм не відвів жодної групки - мабуть ти тільки один такий із нульовою позначкою. :weep:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

 :) Кароффка, ти чого така навіжена та збуджена, сонечко?  :(  Я вже за тебе дуже переймаюсь...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Аццтань, праццівний! Нє учі міня жить!  :beee:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ще раз.
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.
(tu)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

(tu)
Хто які тенденції бачить і під яким кутом. Я бачу, що ми скочуємось до якогось архаїзму- фашизму. Каша в людей в голові змішується така ж, як і в кацапів.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Туточки банять в першу чергу за "вынос журналисткого мусора" из-под ковра...се моя приватна думка (оценочное мнение (с) Лещенко нардеп БПП)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Туточки банять в першу чергу за "вынос журналисткого мусора" из-под ковра...се моя приватна думка (оценочное мнение (с) Лещенко нардеп БПП)

Ну почитай останні пости Гео.

Зрозумієш за що...

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

не надо мудака разбанивать.

мудак должен сидеть в бане.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

не надо мудака разбанивать.

мудак должен сидеть в бане.

Бидлан,

 Гео - людина

а ти - ні.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Бидлан,

 Гео - людина

а ти - ні.
чому?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

+
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Поддерживаю просьбу, нарушит, можно снова забанить надолго. Старых ФУПчиков нельзя банить на всегда, это генофонд ФУПа. Все пройдет, а ФУП останется.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Поддерживаю просьбу, нарушит, можно снова забанить надолго. Старых ФУПчиков нельзя банить на всегда, это генофонд ФУПа. Все пройдет, а ФУП останется.

+1000
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Бидлан,

 Гео - людина

а ти - ні.

Ваш Гео - неадекватный утырок имеет проблемы психологического плана. Ему нужна помощь специалиста в области психиатрии.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ваш Гео - неадекватный утырок имеет проблемы психологического плана. Ему нужна помощь специалиста в области психиатрии.

я погоджуюсь, треба банить людей з психологічними проблемами
уявляєш, тут був один недоумок, який постив фото своїх статевих органів
добре що його швидко забанили (tu)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

я погоджуюсь, треба банить людей з психологічними проблемами
уявляєш, тут був один недоумок, який постив фото своїх статевих органів
добре що його швидко забанили (tu)

Кому шо болыть.  :rotate:

На хвотке (кроме "статевых органив") были просто трое фигуровых молодых парней и красивое озеро.  B-)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Кому шо болыть.  :rotate:

На хвотке (кроме "статевых органив") были просто трое фигуровых молодых парней и красивое озеро.  B-)

Та ты уже этой своей фоткой все форумы закошмарил. :laugh:

Это шо ж у взрослого дяди, любящего и заботливого папаши и почти настоящего полковника, должно быть в голове, чтобы  людям везде свою фотку с тестикулами и прочими мудями  так настырно тыкать?   :facepalm: Какие психологические проблемы?

...Зато другим ты довольно резво определения по поводу психологии раздаешь. :gigi:

Останнє редагування: 5 березня 2019 12:49:55 від шуша
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Та ты уже этой своей фоткой все форумы закошмарил.

Дык, спрос рождает предложение, ув.Шуша.  :rotate:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Та ты уже этой своей фоткой все форумы закошмарил. :laugh:

Это шо ж у взрослого дяди, любящего и заботливого папаши и почти настоящего полковника, должно быть в голове, чтобы  людям везде свою фотку с тестикулами и прочими мудями  так настырно тыкать?   :facepalm: Какие психологические проблемы?

...Зато другим ты довольно резво определения по поводу психологии раздаешь. :gigi:

 :gigi: б***ь, покажіть, бо не бачила.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

:gigi: б***ь, покажіть, бо не бачила.

Так попроси Прынца! С радостью поделится.

Он, как профессиональный эксгибиционист , то покажет эту фотку, то удалит её. Нагнетает?!:weep:


   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Так попроси Прынца! С радостью поделится.

Он, как профессиональный эксгибиционист , то покажет эту фотку, то удалит её. Нагнетает?!:weep:


Показати зображення...

 :gigi: Ну, сраку я того дядька побачила. А тепер розверни його до мене мордою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія