Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу вгомонити трохи чорноротих

Прошу вгомонити трохи чорноротих

Якщо юзер мало не в кожному прсті вживає слово " дебіли", то він прийшов сюди не спілкуватися, а обізвати.
І це явище набуло масового характеру від цілої зграї товаришів, самі знаєте яких
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

 :facepalm1: Цензуру, дайте їм цензуру... Де наша цензура? Де Наше СССР?
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

:facepalm1: Цензуру, дайте їм цензуру... Де наша цензура? Де Наше СССР?
Постсовок не кращий за совка.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Якщо юзер мало не в кожному прсті вживає слово " дебіли", то він прийшов сюди не спілкуватися, а обізвати.
І це явище набуло масового характеру від цілої зграї товаришів, самі знаєте яких

Слово "свиноферма" по відношенню до фупчеків від іншої зграї товаришів, самі знаєте яких,  Вас дратує набагато менше?

Я щось не бачила Ваших постів с засудженням...
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Слово "свиноферма" по відношенню до фупчеків від іншої зграї товаришів, самі знаєте яких,  Вас дратує набагато менше?

Я щось не бачила Ваших постів с засудженням...
"с засудженям" ...
  Фуп став нудним.
  Чорноротість зашкалює.
  ТС права.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

"с засудженям" ...
  Фуп став нудним.
  Чорноротість зашкалює.
  ТС права.

Топа, а ти тепер у всіх грамотнісь перевірятимеш? То в тебе буде купа роботи... :gigi:

І ти теж у чарівних окулярах - бачиш чорноротість тільки з однієї сторони? Так спробуй їх зняти.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Топа, а ти тепер у всіх грамотнісь перевірятимеш? То в тебе буде купа роботи... :gigi:

І ти теж у чарівних окулярах - бачиш чорноротість тільки з однієї сторони? Так спробуй їх зняти.

  75 відсотків з проголосувавших називають дебілами... це при тому, що кампанія залякування таки не вдалася .
  Можна зробити висновок, що ці люди працюють на дестабілізацію України.

  Так я висловився нейтрально?
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

  75 відсотків з проголосувавших називають дебілами... це при тому, що кампанія залякування таки не вдалася .
  Можна зробити висновок, що ці люди працюють на дестабілізацію України.

  Так я висловився нейтрально?

То Ви стверджуєте, що, коли 75 процентів проголосувавших називають решту 25 процентів свинями, то це, безперечно, сприятиме об'єднанню України?

Останнє редагування: 23 квітня 2019 10:45:57 від шуша
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Слово "свиноферма" по відношенню до фупчеків від іншої зграї товаришів, самі знаєте яких,  Вас дратує набагато менше?
:S  :(  я це визначення вживаю стосовно до президента і його найближчого оточення
як явище - свинарчуки, з маленької літери
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

:S  :(  я це визначення вживаю стосовно до президента і його найближчого оточення
як явище - свинарчуки, з маленької літери
Тоді я маю права вживати замість юля владімірівно , з великої букви Каралєва Бідла?

У кожної монети дві сторони.

В тебе дивні уявлення про хамство...  :facepalm1:
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

В тебе дивні уявлення про хамство...
ти як комарік2008 теж вважаєш, що ніяких свинарчуків ніколи не існувало, і їх вигадали недоброзичливці Петра?
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

О, почалося.  :facepalm:

-Ти так дурна та крива, шо не достойна моєї сраки поцілувати!

-Брешеш, брешеш, мармиза ти така! Бо достойна, достойна!

(С)
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

ти як комарік2008 теж вважаєш, що ніяких свинарчуків ніколи не існувало, і їх вигадали недоброзичливці Петра?
Я вважаю що описана історія не є проблемою, мало того не є підсудною, бо є моральною катигорією, як колись нарахунок контракта Юльки, не судять якщо ти купив дорожче сигарети, просто ти тоді не може купити більше хлібу.

Там проблема в тій історії була надута.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

То Ви стверджуєте, що, коли 75 процентів проголосувавших називають решту 25 процентів свинями, то це, безперечно, сприятиме об'єднанню України?

Так, сприятиме. В сукупності із результатами голосування, адже все це відбулося ПІСЛЯ того, як 25% називали частину з тих 75% макаківцями і мадурівцями. Без розбору.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Я вважаю що описана історія не є проблемою, мало того не є підсудною, бо є моральною катигорією, як колись нарахунок контракта Юльки, не судять якщо ти купив дорожче сигарети, просто ти тоді не може купити більше хлібу.

Там проблема в тій історії була надута.
а перевірочним словом до виділеного буде "Катись к (х)уям собачим?

   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Я вважаю що описана історія не є проблемою, мало того не є підсудною, бо є моральною катигорією, як колись нарахунок контракта Юльки, не судять якщо ти купив дорожче сигарети, просто ти тоді не може купити більше хлібу.

Там проблема в тій історії була надута.
показова думка
тому я й стверджую, що ми ніколи не дійдемо спільного знаменника
ті, хто здригнувся від огиди і обурення, дізнавшись про петіних свинарчуків на військовому бюджеті
і ті, хто ось так як ти зараз робить круглі оченята : ашотуттакова? та ти їм просто заздриш!
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

показова думка
тому я й стверджую, що ми ніколи не дійдемо спільного знаменника
ті, хто здригнувся від огиди і обурення, дізнавшись про петіних свинарчуків на військовому бюджеті
і ті, хто ось так як ти зараз робить круглі оченята : ашотуттакова? та ти їм просто заздриш!
Який попил??? можеш конкретику? Покищо просто завчений віршик від тебе чую, з емоційним наповненням. Конкеретику. Бо те що писав фенікс взагалі маразм а не конкретика.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

а перевірочним словом до виділеного буде "Катись к (х)уям собачим?

Показати зображення...
Давай краще про ОСББ бо тут ти мімо... А там конкретна проблема...
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Який попил??? можеш конкретику? Покищо просто завчений віршик від тебе чую, з емоційним наповненням. Конкеретику. Бо те що писав фенікс взагалі маразм а не конкретика.
не "попил", а "головєшкі"...полетіли.. :laugh:
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

не "попил", а "головєшкі"...полетіли.. :laugh:
Отже тільки віршики без конкретики?
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

а перевірочним словом до виділеного буде "Катись к (х)уям собачим?

Показати зображення...

Я зрозуміла!

Кароффка не збирається здавати у камеру схову ні бойові ратиці, ні загострені рога - так і буде буцяти ними всіх тих, хто думає інакше, ніж вона. Оце б їй ще надали право банити тих, хто думає інакше!

Але задирикуватій корові Бог гарні роги не дає... (P)  А за особисті образи ще й банить! :pleasantr:
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

:facepalm1: Цензуру, дайте їм цензуру... Де наша цензура? Де Наше СССР?
Тима, хоть ты и последний дебил, но тут - прав! :lol:
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Я зрозуміла!

Кароффка не збирається здавати у камеру схову ні бойові ратиці, ні загострені рога - так і буде буцяти ними всіх тих, хто думає інакше, ніж вона. Оце б їй ще надали право банити тих, хто думає інакше!

Але задирикуватій корові Бог гарні роги не дає... (P)  А за особисті образи ще й банить! :pleasantr:

Дурний піп, дурна і його молитва.

Кстацє, шо там із привітаннями нашого Главпопа Главпопами Церков інших держав із скрижалів Диптиха? Утерся Епіфанушка-дурачок?
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Браво, Кароффка!

 Цілих два речення склала - і жодних матюків, хоча і не без образ! Ну можеш же?

От шо ФУП та бани чудодійні роблять! (tu)

   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

правильно, Лусьтраціє!
замість дебіли треба вживати, як ви чемно пропонуєте, значно гречніше слово: чорнороті 8-)
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

правильно, Лусьтраціє!
замість дебіли треба вживати, як ви чемно пропонуєте, значно гречніше слово: чорнороті 8-)
Взагалі воно інше означає , краще піна від господарського мила вживати до них.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

На господарському милі теж написано 72 %
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Браво, Кароффка!

 Цілих два речення склала - і жодних матюків, хоча і не без образ! Ну можеш же?

От шо ФУП та бани чудодійні роблять! (tu)
А по суті? Чи тіке папісдєть, як дурний піп із його Томасом?
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

дайош партійні читски і расстрєли врагов народа!  :(
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

дайош партійні читски і расстрєли врагов народа!  :(
Так я поможу організувати чистки, в мене є список 72 %  :lol:
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Так я поможу організувати чистки, в мене є список 72 %  :lol:
боюсь, все буде з точністю до навпаки.  :(
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

боюсь, все буде з точністю до навпаки.  :(
Як думаєш хто гітлеру помагав чистки влаштовувати? Думаєш ті хто занього голосував? Ні ті хто голосував проти, не так багато у нього було наближених, а от ті хто був проти але Дочленд уберале було в душі, вони йому помагали чистити ряди плебсу які за Адольфа голосували. У буржуазних німців було знання щоб це організувати а не у плебсу у патрицій, патриції гарно почиситили і євреїв але і німців які галасували за Адольфа.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих
N88

О, почалося.  :facepalm:

-Ти так дурна та крива, шо не достойна моєї сраки поцілувати!

-Брешеш, брешеш, мармиза ти така! Бо достойна, достойна!

(С)

Чорт, аж заржав.
А ті хто привели до влади клоуна-маріонетку на мою думку таки дебіли.
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

А ті хто привели до влади клоуна-маріонетку на мою думку таки дебіли.
у 2014?
ну, що зробиш...народ був наляканий, а він так майстерно макарони "атогодини" розвішував на слухняно підставлені вуха..
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Чорт, аж заржав.
А ті хто привели до влади клоуна-маріонетку на мою думку таки дебіли.

  Дебіли тупо не вміють рахувати.
  Перемагає у другому турі той, у кого антирейтинг менший.
  Тобто висадка у першому турі конкурента з максимально близьким антирейтингом(Ю) стала фатальною помилкою.
  Деякі того і досі не зрозуміли і продовжують спростовувати арифметику.
  Наснаги і натхнення!
   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

Дурний піп, дурна і його молитва.

Кстацє, шо там із привітаннями нашого Главпопа Главпопами Церков інших держав із скрижалів Диптиха? Утерся Епіфанушка-дурачок?

ПЦУ внесли в диптих помісних церков на сайті Вселенського патріархату
Сайт Вселенського патріархату оновив диптих помісних православних церков, внісши до переліку Православну церкву України.


   
Re: Прошу вгомонити трохи чорноротих

ПЦУ внесли в диптих помісних церков на сайті Вселенського патріархату
Сайт Вселенського патріархату оновив диптих помісних православних церков, внісши до переліку Православну церкву України.
Показати зображення...

Це внгіс Варфоломей. А от реакції на ПЦУ інших церков шото я не наблядаю. Наче її для них і не існує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія