Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З форумом практично неможливо працювати з IPhone

З форумом практично неможливо працювати з IPhone

При відкриті гілки, через раз  з`являється сторінка фальшивої реклами начебто Amazon - «Привіт користувач, сьогодні твій щасливий день і ти виграв...».
Після цього сесію в Сафарі потрібно тільки закрити. Крім цього, якщо ця реклама не з`явилась, то виконуються якісь дії в браузері, що друк майже неможливий, а телефон гріється як скажений та губить заряд. Така справа тільки з ФУП сайтом.
   
На деяких сторінках форуму теж час від часу не понятно що спливає.

Але тобі скажуть, що це віруси підхопив.

   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

Наврядче вірус на IOS. І така поведінка тільки на сайті ФУП. Швидше всього навішати якихось сумнівних рекламних агентів, фактично вбивають сесію.
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

постав мініоперу.
   
я посмотрю
   
Кстати, скриншот можете прислать?
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

Подивився куди ж це форум лізить підєднатись, і чому в браузері в Хромі сторінка постійно оновлюється, і побачив знову кацапські мережі - раніше бу Яндекс, а зараз Mixadvert -“заработать в 2 оаза больше». А в контактах цього Mixadvert - ICQ! Ось і пояснення спаму. Без руського міру жити таки не можуть.
   
Хм, у меня нет никаких проблем. Рекламы нет вообще никакой.
Походила, покликала - ничего постороннего не наблюдаю.
   
аналогично.
Нет проблем - входит и выходит открывается и закрывается. Рекламы нет.
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

Для кожного користувача досвід буде інший, і реклама буде інша. В цьому і є їх принцип роботи. По мому ІР, вони думають що я кандидат на фейеовий Amazon і що мені ОК замінити сторінку ФУП на  «твій щасливий день, ти виграв Іphone на Amazon”. А на детектопі - мені вже пів року рекламують купити якісь зелені шланги десь чи то в Україні, чи то в Росії. Я просто ідеальна аудиторія для купівлі зелених шлангів!

Вам там звичайно краще видно, але моя порада така - відциріть усю цю дешеву кацапську тренінгову рекламу розраховану на розумово недорозвинутих. Почніть співробітничати з лідерами в індустріі.
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

Ви вже наципляли стільки, що після відкриття нової сторінки на ФУП, Гугл Хром показує що сторінка оновлюється ще три-чотири хвилини після відкриття, кружечок крутиться, а внизу waiting for ... оновлюються десятки ресурсів, до яких вона підєднується, як той самий Mixadvert та його родичі.
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

Причому з головною сторінкою там де перелік всіх тем, проблеми немає, і реклама відносно релевантна до того що мене цікавить. А тільки відкриваєш тему - то тут починається якесь кацапське свято ідіотів - постійне оновлення, реклама «убійца позаоночних гриж», зелені шланги...
   
Думаю, у вас не мобильная версия.
Два дня наблюдаю через айфон - ничего из рекламы.
Посмотрите здесь
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1010797.0

И вышлите скриншоты, иначе вам сложно помочь.
   
У меня такая хрень на андроиде была. Самсунг ноут 8. Амазон какая то попап реклама. Только на фупе. Потом пропала. Браузер хром.
   
Думаю, у вас не мобильная версия.
Два дня наблюдаю через айфон - ничего из рекламы.
Посмотрите здесь
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1010797.0

И вышлите скриншоты, иначе вам сложно помочь.
Думаю що нічим не зможете помогти, це рекламодавець дає не коректну контекстну рекламу. Він роби пошук і йому цю рекламу втикає, він буде інше укати реклама пропаде і проблема пропаде.
   
ну вообще-то помогу.
Потому что в мобильной версии форума рекламы нет вообще.
И человек пишет об айфоне, не андроиде.
Я проверила с айфона - у меня все нормально.
Именно поэтому единственной возможностью может быть, что это не мобильная версия.
А значит - нужно просто открыть ее. И будет вам счастье.

PS Что касается подбора рекламы - здесь TimmiApostolMS прав.
Все, что вы видите в рекламе - следствие вашего выбора.
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone
VYR

підтверджую топік стартера, в мене така сама псевдо-реклама від "виграшу" на Amazon, але мій телефон це Андроїд!
спливає не часто, але надоїдливо. Назад на ФУП повернутись неможливо, потрібно закривати Google Chrom і відкривати все знову.
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

підтверджую топік стартера, в мене така сама псевдо-реклама від "виграшу" на Amazon, але мій телефон це Андроїд!
спливає не часто, але надоїдливо. Назад на ФУП повернутись неможливо, потрібно закривати Google Chrom і відкривати все знову.
для відра є мініопера. тре бути мазохістом, щоб юзати монструозний хром та тормозіллу
   
Теперь на самом сайте правды :) только перешел по ссылке и получил рекламу Амазона
https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/2/7193863/
   
Я думаю это какая то плавающая реклама
   
Теперь на самом сайте правды :) только перешел по ссылке и получил рекламу Амазона
https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/2/7193863/

Как раз на УП есть гугл реклама, а вот на форуме на мобильной версии - нет.
   


Вот такая хрень.  Зашел на новость про супрун с фупа.
   
Показати зображення...
Вот такая хрень.  Зашел на новость про супрун с фупа.

Розпиши як алгоритм як це відбувається, ти находишся на ФУП, і вдруг появляється оця реклама за мість ФУП?

Ти заходиш на ФУП там люба силка ти пробуєш перйти і тебе кидає бог знає куди?
   
Показати зображення...
Вот такая хрень.  Зашел на новость про супрун с фупа.

тоже не понимаю - когда это появляется?
при каком действии? с какого девайса?
вы в какой стране живете?
какой это браузер?
У меня на айфоне на мобильной версии рекламы нет - я не могу воссоздать ничего похожего
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

IPhone, последняя iOS.
Такая фигня выскакивала регулярно месяц назад.
Единственный метод избавиться от неё - добавить домен в список ограниченных сайтов.
Так как домен динамический то у меня уже с 10 таких в списке.

Несколько недель назад была проблема с обновлением страницы, невозможно было сообщение написать более двух предложений.
Пока писал - страница обновлялась и все насмарку.

Сейчас эта пошесть пропала, работает нормально

P.S. На iPhone мобильная реклама действительно не показывается, только на iPad
   
Re: З форумом практично неможливо працювати з IPhone

У мене жодної реклами на іфоні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія