Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

24,88 ;o

Re: 24,88  ;o

При Петрі такого не було!  :zrada:
пропоную свідкам зепокращення перевести заощадження в гривень. Бо будєт расті.
Гривня недооцінена. Її реальний курс 3 за дорал. Ура товаріщі! ( С) Хулія Володимирівна літом 2008
   
Re: 24,88  ;o

Які там іноземці? Беня з слугами заробляють на  бюджетних грошах. ці 16 млрд.грн підуть на виплату процентів по ОВГЗ. Піраміда росте. З кредитної голки вже не злізуть. Далі як каже Беня-дефолт. Питання лише одне-кого призначити винуватим за пограбування манюпаса.
педро, без питань
   
Re: 24,88  ;o

пропоную свідкам зепокращення перевести заощадження в гривень. Бо будєт расті.
Гривня недооцінена. Її реальний курс 3 за дорал. Ура товаріщі! ( С) Хулія Володимирівна літом 2008

Моего друга вчера перепугали.Говорит если упадет с 25 до 23,то это по 2 грн на долларе.Хотел поменять 100к баксов чтобы сэкономить 200 тыс грн,что по сегодняшнему курсу почти 8к.Пока что отговорил  :laugh:
   
Re: 24,88  ;o

Моего друга вчера перепугали.Говорит если упадет с 25 до 23,то это по 2 грн на долларе.Хотел поменять 100к баксов чтобы сэкономить 200 тыс грн,что по сегодняшнему курсу почти 8к.Пока что отговорил  :laugh:
Сдавайте валюту, граждане©
   
Re: 24,88  ;o

Я до того,їде свідома просадка курсу долару для подальшого обвалу гривні..щоб манюпас мчався зливати зелень..
   
Re: 24,88  ;o

Сдавайте валюту, граждане©

Ну он по 26 прилично скинул перед падением и все мне хвастался сколько на этом сэкономил.Я же придерживаюсь классической украинской модели и спокойно отношусь ко всем этим скачкам курса
   
Re: 24,88  ;o
smx

почему НБУ не выкупает по 25 ? странно
есть редкая возможность набить резервы баксом
   
Re: 24,88  ;o

Ну он по 26 прилично скинул перед падением и все мне хвастался сколько на этом сэкономил.Я же придерживаюсь классической украинской модели и спокойно отношусь ко всем этим скачкам курса
ти впевнений, що правильно робиш? Переконай і мене, щоб я спав спокійно  :D
   
Re: 24,88  ;o
TC

пропоную свідкам зепокращення перевести заощадження в гривень. Бо будєт расті.
Гривня недооцінена. Її реальний курс 3 за дорал. Ура товаріщі! ( С) Хулія Володимирівна літом 2008

Гы-гы. А люди-то попали. Помню по 26,60 панически закупали. Дефолтом всех пугали тогда, в начале лета. Ну, после той самой фразы Бени.
   
Re: 24,88  ;o

зеленський сказав, що в найближчі тиждні порішають з мораторієм. Цікаво,  чи якось пов'язані між собою ці дві справи?
   
Re: 24,88  ;o

Сдавайте валюту, граждане©
і хранітє деньгі в сберегательной кассє. :gigi:
   
Re: 24,88  ;o

Ну он по 26 прилично скинул перед падением и все мне хвастался сколько на этом сэкономил.Я
Я не оленю, просто постійно треба купувати валюту.  То в ці ігри не граю. Купувала і по 10 в 2008, і по 30 в 2015.
   
Re: 24,88  ;o

не знаю нікого -хто здавав би багато
так,на поточні потреби
   
Re: 24,88  ;o

якщо не обвалиться метал, то немає причин для обвалу грн.
буде коливатись 25-28.
   
Re: 24,88  ;o

почему НБУ не выкупает по 25 ? странно
есть редкая возможность набить резервы баксом
Покупает, но только не все.
Почему? Да точно потому-же, почему не продает все например по 27 при росте.
У нас плавающий курс.
   
Re: 24,88  ;o

якщо не обвалиться метал, то немає причин для обвалу грн.
буде коливатись 25-28.
Цена металла и причины для обвала - это таки две очень большие разницы.
Цены влияют как раз на колебания в коридоре.
   
Re: 24,88  ;o

За той час, за який гривня тримається на рівні пр. 25, аргентинський песо девалював від 14 до 60.
   
Re: 24,88  ;o

За той час, за який гривня тримається на рівні пр. 25, аргентинський песо девалював від 14 до 60.
Ганьба Гонтаревой! Доколи ?!!  :lol:
   
Re: 24,88  ;o
den

За той час, за який гривня тримається на рівні пр. 25, аргентинський песо девалював від 14 до 60.

Ого
А що там за катаклізм?
   
Re: 24,88  ;o

Ого
А що там за катаклізм?

Ждут очередной дефолт.

По мнению Коломойского,  это совсем не страшно
   
Re: 24,88  ;o

Ждут очередной дефолт.

По мнению Коломойского,  это совсем не страшно
9-й по счету.
   
Re: 24,88  ;o

За той час, за який гривня тримається на рівні пр. 25, аргентинський песо девалював від 14 до 60.
Можна ще Венесуелу у приклад ставити? Може краще рівнятися на Германію, Францію, Італію?
   
Re: 24,88  ;o

одного не пойму,..
30- хвуйово
20- хвуйово

ви определитесь в себе,какой курс  хотите(( а не просто веточки бестолковие создавть!!
   
Re: 24,88  ;o
den

Можна ще Венесуелу у приклад ставити? Може краще рівнятися на Германію, Францію, Італію?

Схєралі?
У нас ВВП на душу  не італійський а болгарський в кращому випадку

   
Re: 24,88  ;o
Ali

Моего друга вчера перепугали.Говорит если упадет с 25 до 23,то это по 2 грн на долларе.Хотел поменять 100к баксов чтобы сэкономить 200 тыс грн,что по сегодняшнему курсу почти 8к.Пока что отговорил  :laugh:

при таких суммах на руках надо ОВГЗ покупать  :D
   
Re: 24,88  ;o

Схєралі?
У нас ВВП на душу  не італійський а болгарський в кращому випадку

2 900 Україна, 9 200 Болгарія. Херово в Україні з ввп, навіть порівняно з Болгарією.
   
Re: 24,88  ;o

я настолько уже не молодой человек, шо еще помню курс 1.80

меня трудно разубедить в моём оптимизьме в достижении новых высот :)

Курс 1,8 був у новеньких гривнях (навіть спочатку був 1,7).

А от курс в купонокарбованцях (якраз перед введенням гривні) був набагато більш вражаючим....  :K
   
Re: 24,88  ;o

0,5% эт виходит маловато ставку на прошлой неделе снизили   
   
Re: 24,88  ;o

одного не пойму,..
30- хвуйово
20- хвуйово

ви определитесь в себе,какой курс  хотите(( а не просто веточки бестолковие создавть!!
Хреново было-бы и 30 и 20 за USD.
Любое резкое колебание курса - это манна небесная  для спекулянтов и проблемы для экономики. B-)
   
Re: 24,88  ;o

0,5% эт виходит маловато ставку на прошлой неделе снизили 
Процесс довольно энерционный, а регулятивный механизм ставки рефинансирования действует совсем не моментально.
   
Re: 24,88  ;o

.
Любое резкое колебание курса - это манна небесная  для спекулянтов и проблемы для экономики. B-)

ашотакова?
Є попит - отримуйте пропозицію!
Ринок однако!
   
Re: 24,88  ;o

Если запустят рынок земли и вернут в экономику Донбасс - можем увидеть и 18 :buba:
   
Re: 24,88  ;o
TC

Если запустят рынок земли и вернут в экономику Донбасс - можем увидеть и 18 :buba:

На чем базируется утверждение?
Надеюсь не на том, что "Дамбас кормил всю Украину"?
   
Re: 24,88  ;o

На чем базируется утверждение?
Надеюсь не на том, что "Дамбас кормил всю Украину"?

базируется на том, что зайдет очень много валюты, а выходить будет намного меньше
   
Re: 24,88  ;o

мериканские деньги не постсоветские
   
Re: 24,88  ;o

Можна ще Венесуелу у приклад ставити? Може краще рівнятися на Германію, Францію, Італію?

По-перше, це була просто інформація. Зараз в Аргентині стагнафляція (тобто економічне падіння та інфляція - найгірший фінансово-економічний варіант)
А по-друге, якщо вже порівнівати, то ні Венесуела, ні Німеччина. А якраз Аргентина добрий приклад. Бо Аргентина економічно дуже схожа на Україну. Те ж населення приблизно у 45 млн, та ж експортно-орієнтована економіка, сильний агросектор та первинний, який експортує та кульгава промисловість середнього технологічного розвитку.
А по-третє, так, це також красномовна ілюстрація, чого Україна уникала за останні 5 років завдяки правильним крокам у макро-фінансах. І, якщо повезе та буде продовжувати у тому ж дусі, зможе уникнути. І це при тому, що в Аргентині ніякої війни не було з основним торговим партнером і МВФ давав бабла суттєво більше.
   
Re: 24,88  ;o

Если запустят рынок земли и вернут в экономику Донбасс - можем увидеть и 18 :buba:

Ніхто так не робить. Збільшать грошову масу, якщо так станеться, бо це дасть якийсь реальний приріст економіки.
   
Re: 24,88  ;o

Если запустят рынок земли и вернут в экономику Донбасс - можем увидеть и 18 :buba:
после ревальвации до 18 в Украине наверное даже металлургические заводы начнут закрывать и пилить на лом
   
Re: 24,88  ;o

Ого
А що там за катаклізм?
На поточний момент - наслідки з одного боку фінансового велосипеду, фін.спекулянти побігли знімати купони.
І чисто технічний момент, який стався по політичним причинам - поточний уряд, який гучно продув у першому турі виборів, тупо ніяк не відреагував на витік доларової маси (яка сталася після оголошення результатів) та банкову корриду завчасно і не дав ЦентроБанку  зробити інтервенції, які той мав би зробити по закону.
Таким чином буквально з п"ятниці на понеділок у першій половині серпня песо гепнувся з 45 на 55, а потім і до 60 песо. І цього можна було легко уникнути.

А чому і як дійшло з 14 до 45 - це вже інші історії.
   
Re: 24,88  ;o
TC

базируется на том, что зайдет очень много валюты, а выходить будет намного меньше

 ;o
Это откуда очень много валюты зайдет? С Лугандона? Там всем некуда доллары девать?
 :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія