Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами :-)o

От я про що, сцикливий кнурь втік затоптуючи власну челядь  :facepalm1:
А тепер трусить пропитою пикою що не було повістки )
Ти теж  дурепа ,  повістку Пороху могли вручити сотню раз .Він кілька годин гуляв в аеропорту і всі про це знали .
чому не вручили ?  Могли зупинити машину по дорозі і вручити . Чому не вручили ?
   
Ти теж  дурепа ,  повістку Пороху могли вручити сотню раз .Він кілька годин гуляв в аеропорту і всі про це знали .
чому не вручили ?  Могли зупинити машину по дорозі і вручити . Чому не вручили ?

 :facepalm1:  ти дятел радіоточка ?
   
Поразило несколько совершенно безграмотных заявлений. Вроде "перехода границы" прямо посреди Украины :)

Я территорию границы Украины могу в Джортауне пересечь и что?
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o

Я территорию границы Украины могу в Джортауне пересечь и что?

В Джорджтауне можете, а в Борисполе - нет :)
   
:facepalm1:  ти дятел радіоточка ?
Для дуреп змушений повтрити ще раз .Мені не важко зробити тобі приємне .
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o
dmp

Відео тут
До відмітки про проходження паспортного контролю Порошенка на території України юридично немає.
А отже, і вручити йому підозру неможливо.
Тільки після.

Якої ще відмітки? Прикордонник в ІТ системі фіксує перетин кордону і все. Це займає десь 15 секунд включаючи сканування паспорту.
   
Якої ще відмітки? Прикордонник в ІТ системі фіксує перетин кордону і все. Це займає десь 15 секунд включаючи сканування паспорту.

Технически могу и не пересекать, а болтается в дьетефри зоне до следующего рейса.
Я так пару раз через Вену летал до безвиза.
Если бы мне надо было выйти в город то мне нужен был бы шенген.
А так я дефакто в Австрии а деюре нет.
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o

Технически могу и не пересекать, а болтается в дьетефри зоне до следующего рейса.
Я так пару раз через Вену летал до безвиза.
Если бы мне надо было выйти в город то мне нужен был бы шенген.
А так я дефакто в Австрии а деюре нет.

И кто вас прийдёт арестовывать если вы в таможенной зоне буянить начнёте? Правильно, местная полиция. И ей паспортный контроль проходить будет совсем не обязательно. :)
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o
dmp

Технически могу и не пересекать, а болтается в дьетефри зоне до следующего рейса.
Я так пару раз через Вену летал до безвиза.
Если бы мне надо было выйти в город то мне нужен был бы шенген.
А так я дефакто в Австрии а деюре нет.

Порошенко проходил паспортный контроль на въезд в Украину, пограничник на паспортном контроле паспорт взял? Взял. Отдал? Отдал. Никаких отметок в паспорт уже сто лет не ставится. Какая в жопу транзитная зона, простите?
   
Порошенко проходил паспортный контроль на въезд в Украину, пограничник на паспортном контроле паспорт взял? Взял. Отдал? Отдал. Никаких отметок в паспорт уже сто лет не ставится. Какая в жопу транзитная зона, простите?

Щось таке мелють ))) на голову не налазить )
   
Ти теж  дурепа ,  повістку Пороху могли вручити сотню раз .Він кілька годин гуляв в аеропорту і всі про це знали .
чому не вручили ?  Могли зупинити машину по дорозі і вручити . Чому не вручили ?

Откуда они знали куда он уехал?У них что маячок стоит в его машине или он сам им сказал что у него турне и он опаздывает в аэропорт?
   
Нормальна людина взяла б повістку, прийшла з адвокатом, адвоката оформляють як адвоката по цій справі, і далі ходить адвокат.
Але ненормальна обов'язково влаштує цирк-шапіто.
А тепер запитай себе, хто спровокував цей цирк-шапіто.
   
И кто вас прийдёт арестовывать если вы в таможенной зоне буянить начнёте? Правильно, местная полиция. И ей паспортный контроль проходить будет совсем не обязательно. :)

Опять на тягивание совы на глобус.
По как я там не буяню меня вообще для полиции там нет.
   
Откуда они знали куда он уехал?У них что маячок стоит в его машине или он сам им сказал что у него турне и он опаздывает в аэропорт?
Звичайно ,що знали .За ним слідкували , його слухали , його попередили . Можна подумати ,що це була таємниця .Наївний ,Київ це велике село .
   
Опять таки наверняка есть общее решение суда о следственных действиях. Не обязательно оговаривать каждый отдельный эпизод. Например при ордере на обыск вы же не оговариваете каждую комнату отдельно.
Ящо це "кімната" з особовим режимом то обговорюєте.
   
а те що працівники ДБР були одягнені в форму ДПСУ то є нормально, ролеві ігри від 95-го :facepalm1:
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o

Опять на тягивание совы на глобус.
По как я там не буяню меня вообще для полиции там нет.

Я к тому что у них там полная юрисдикция применять местные законы. Ровно как и у ДБР полная юрисдикция в Борисполе независимо от наличия или отсутствия паспортного контроля.
   
Это не государственная граница, а паспортный контроль. Территирия по ту сторону будок это вполне украинская территория бе каких-либо кавычек и оговорок.
Паспортний контроль то в метро. А в аеропорті ви знаходитеся в зони прикордонного контролю і поки ви її не пересічете ви за кордоном.
   
Откуда они знали куда он уехал?У них что маячок стоит в его машине или он сам им сказал что у него турне и он опаздывает в аэропорт?

Ну в нього ж було заплановане турне  :laugh:  написано відповідну заяву на відпустку, заброньовані квитки   :weep:

Всі знали де кнуря шукати  :lol:
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o
dmp

Я к тому что у них там полная юрисдикция применять местные законы. Ровно как и у ДБР полная юрисдикция в Борисполе независимо от наличия или отсутствия паспортного контроля.

Что-то у меня есть сомнения, что какие-то менты могут приказывать пограничникам пропускать или не пропускать гражданина на паспортном контроле. Иначе участковый Василий после тяжелой недели парализовал бы Борисполь на раз-два.

   
Законно. Ну и что? Это всё равно удрал.
Це ваші видумки
   
А тепер запитай себе, хто спровокував цей цирк-шапіто.

А ну здивуй ?) Свиня яка тікає від повістки, нє ?)
І мєдвєдєй своїх тягає ))
   
Что-то у меня есть сомнения, что какие-то менты могут приказывать пограничникам пропускать или не пропускать гражданина на паспортном контроле. Иначе участковый Василий после тяжелой недели парализовал бы Борисполь на раз-два.

ДБР нє какіє то мєнти
   
Зло сказала, мавка вспомнив, как когда ее пригласили еще взять интервью у слуг народа, это оказалась баня и пьяный Тищенко перепутав ее с официанткой дал ее совсем не интервью.


Пивас, сучеЧька наша (с) .. не скули :laugh:
   
Звичайно ,що знали .За ним слідкували , його слухали , його попередили . Можна подумати ,що це була таємниця .Наївний ,Київ це велике село .

Ок.Где сейчас Тимошенко или Кива.Ты же говоришь это легко узнать.
   
а те що працівники ДБР були одягнені в форму ДПСУ то є нормально, ролеві ігри від 95-го :facepalm1:

Может они свингеры.
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o
dmp

ДБР нє какіє то мєнти

А что у них дополнительно в полномочиях по поводу пограничного контроля?
   
Коля до речі порадував  :laugh:  може то йому хтось підказав таке написати )
Щось типу "я з попкорном буду спостерігати як Рошен заходить на посадку "  :laugh:
   
Я к тому что у них там полная юрисдикция применять местные законы. Ровно как и у ДБР полная юрисдикция в Борисполе независимо от наличия или отсутствия паспортного контроля.
Ні. Доречі і мєнтов до дебоширів в транзитну зону пускають відповідно до вимог про додержання прикордонного режиму.
   
А что у них дополнительно в полномочиях по поводу пограничного контроля?

У ніщіх слуг нєт ) гугли ))
   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o
dmp

У ніщіх слуг нєт ) гугли ))

Слилось? Зелюки такие...
   
Может они свингеры.

Ага, як електрички на Жуляни відмінили  :lol:
   
Слилось? Зелюки такие...

Я ж тобі кажу, гугль допоможе )
   
Сто грам буде в своєї Марини вимагати, на паспортному він звичайний громадянин, сказали чекати, чекає
это ты может привыкла чекати под столом у Деркача, а тут есть закон, который зелупы не выполняют
   
Ні. Доречі і мєнтов до дебоширів в транзитну зону пускають відповідно до вимог про додержання прикордонного режиму.
Оля из североморска, откуда ей знать про украинские законы?
   
А что у них дополнительно в полномочиях по поводу пограничного контроля?



4) здійснює оперативно-розшукову діяльність та досудове розслідування злочинів, віднесених до підслідності Державного бюро розслідувань, на підставах та в порядку, встановлених законом;

5) здійснює розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за злочини, розслідування яких віднесено до підслідності Державного бюро розслідувань;

10) виключно з метою здійснення своїх повноважень має доступ як користувач до інформаційних систем органів державної влади, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України, самостійно створює інформаційні системи та веде оперативний облік в обсязі і порядку, що визначаються завданнями, покладеними на Державне бюро розслідувань, із дотриманням законодавства про захист персональних даних;

безоплатно одержують в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, за письмовими запитами Директора Державного бюро розслідувань, його уповноваженого заступника, директорів територіальних управлінь Державного бюро розслідувань або їхніх уповноважених заступників інформацію, необхідну у справах про злочини, що знаходяться у провадженні Державного бюро розслідувань, у тому числі з автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних, держателем (адміністратором) яких є органи державної влади або органи місцевого самоврядування, у тому числі інформацію з обмеженим доступом. Використання цієї інформації здійснюється Державним бюро розслідувань з дотриманням законодавства про захист персональних даних. Суб’єкти, яким адресовано відповідний запит, зобов’язані протягом трьох днів, а в разі неможливості - не пізніше 10-денного строку, надати відповідну інформацію або повідомити про причини, що перешкоджають її наданню;

На працівників Державного бюро розслідувань, які здійснюють покладені на них обов’язки у складі слідчих чи оперативних підрозділів, поширюються також права та обов’язки, передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України та Законом України "Про оперативно-розшукову діяльність".

   
Re: Порохоботы затоптали следователя ГБР ногами  :-)o

Что-то у меня есть сомнения, что какие-то менты могут приказывать пограничникам пропускать или не пропускать гражданина на паспортном контроле. Иначе участковый Василий после тяжелой недели парализовал бы Борисполь на раз-два.

Приказать - нет. А попросить - вполне. И обычно просьба принимается во внимание. Им ещё работать и работать вместе.
   
Стаття 7. Обов'язки підрозділів, які здійснюють
оперативно-розшукову діяльність

Підрозділи, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, зобов'язані:

1) у межах своїх повноважень відповідно до законів, що становлять правову основу оперативно-розшукової діяльності, вживати необхідних оперативно-розшукових заходів щодо попередження, своєчасного виявлення, припинення і розкриття злочинів та викриття причин і умов, які сприяють вчиненню злочинів, здійснювати профілактику правопорушень; ( Статтю 7 доповнено пунктом 1 згідно із Законом N 2246-III від 18.01.2001 )

2) виконувати письмові доручення слідчого, вказівки прокурора та ухвали суду і запити повноважних державних органів, установ та організацій про проведення оперативно-розшукових заходів;

3) виконувати запити відповідних міжнародних правоохоронних організацій та правоохоронних органів інших держав на підставі договорів і угод;

4) інформувати відповідні державні органи про відомі їм факти та дані, що свідчать про загрозу безпеці суспільства і держави, а також про порушення законодавства, пов'язані з службовою діяльністю посадових осіб; ( Пункт 4 статті 7 в редакції Закону N 2246-III від 18.01.2001 )

5) здійснювати взаємодію між собою та іншими правоохоронними органами з метою швидкого і повного розкриття злочинів та викриття винних;


4) витребувати, збирати і вивчати документи та дані, що характеризують діяльність підприємств, установ, організацій, а також спосіб життя окремих осіб, підозрюваних у підготовці або вчиненні злочину, джерело та розміри їх доходів;

5) проводити операції по захопленню злочинців, припиненню злочинів, розвідувально-підривної діяльності спецслужб іноземних держав, організацій та окремих осіб; ( Пункт 5 частини першої статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2246-III від 18.01.2001 )

6) відвідувати жилі та інші приміщення за згодою їх власників або мешканців для з'ясування обставин вчиненого або такого, що готується, злочину, а також збирати відомості про протиправну діяльність підозрюваних або осіб, щодо яких провадиться перевірка;



На особу, яка підозрюється в підготовці або вчиненні злочину, переховується від органів розслідування, суду або ухиляється від відбування кримінального покарання, безвісти зникла, ведеться тільки одна оперативно-розшукова справа. Без заведення оперативно-розшукової справи проведення оперативно-розшукових заходів, крім випадку, передбаченого частиною четвертою цієї статті, забороняється. Про заведення оперативно-розшукової справи виноситься постанова, яка затверджується начальником або уповноваженим заступником начальника органу внутрішніх справ, служби безпеки, підрозділу прикордонних військ, Управління державної охорони України, оперативного підрозділу податкової міліції, органу або установи виконання покарань. У постанові зазначаються місце та час її складання, посада особи, яка виносить постанову, її прізвище, підстава та мета заведення оперативно-розшукової справи. ( Частина третя статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2246-III від 18.01.2001 )
   
Вполне. Он первый раз уклонился от получения повестки и удрал за пределы страны. Формально у них были все основания подозревать что на этот раз будет тоже самое.
:S Що, прямо з літака рване назад у Польшу? :D Олю,думай, що пишеш.
   
Стаття 7. Обов'язки підрозділів, які здійснюють
оперативно-розшукову діяльність

і де тут про дії в зоні прикордонного контролю?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія