Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...

а вы?
   
ну, кто первым покажет свойо недолугое козаченьковское нутро?
   
Навіть без Криму і Донбасу ніхто Україну в НАТО не бере.
   
ну, кто первым покажет свойо недолугое козаченьковское нутро?

Чому у кожному вашому коментарі спостерігається проквацаські тези?
   
Чому у кожному вашому коментарі спостерігається проквацаські тези?
яки темы?? сорри . Проква-шо??
   
Аналогично  :-B
ну.. интересно.. найдется ли кто, кто скажет что не готов
   
Не мрійте кацапчиги. Тепер тільки повний демонтаж кацапстану.
   
Навіть без Криму і Донбасу ніхто Україну в НАТО не бере.
а если бы брали, но забудь про окккупированные территории, ты б шо ответил?? Готов ли ты уменьшить территорию страны ради безопасности остальной?? Готов ли ты стать нормальным членом Европы, а не козаченьствовать в поисках халявы??
   
Не мрійте кацапчиги. Тепер тільки повний демонтаж кацапстану.
типа ты готов потерять все, ради чего?? Ты ни Крым ни Донбасс без НАТО не вернешь)
   
а я нет..
украина будет в нато и с крымом и донбасом.
   
а если бы брали, но забудь про окккупированные территории, ты б шо ответил?? Готов ли ты уменьшить территорию страны ради безопасности остальной?? Готов ли ты стать нормальным членом Европы, а не козаченьствовать в поисках халявы??

вовчік, якщо будуть брати, то будуть брати так само як західну німеччину
тобто це означає що в майбутньому повернення територій можливе, але то не є проблема НАТО, 5-а стаття на тих територіях не працює
   
а я нет..
украина будет в нато и с крымом и донбасом.
ну .. напрашивается слово *упоротый* в ответ на Вашу эту уверенность)
   
а я нет..
украина будет в нато и с крымом и донбасом.

ну це якраз те що коцапам потрібно, щоб сиділи на березі і чекали поки крими домбаси повернуться
   
короче.. воевать не хотим, бо проиграем, в НАТО не хотим, бо нас не пустят недолугих, под Россию не хотим, бо поедем в товарняках на Колыму .. Итак! а что же мы хотим, блеать?
   
типа ты готов потерять все, ради чего?? Ты ни Крым ни Донбасс без НАТО не вернешь)

Буде і НАТО і Крим з Донбасом і Кубань.
   
НАТО+ЄС+ електрофікація українізація всієї країни, тоді можна подумати
   
Re: ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...
Пшениця

Re: ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...а вы?

Сойдешься по-срєдінє? Так шоб ти із своєю хатою опинився якраз на боці Росії
Зрештою, сам можеш заскочити в Україну, але хату залишиш там. Піде так?

   
Буде і НАТО і Крим з Донбасом і Кубань.
ты упоротый?) У тебя под носом армия орков способная в считанные часы полУкраины оттяпать, а ты такое мелешь?))
   
а вы?
ти шо, недолугий, казьонні землі роздаєш. Та ще й кому - кацапам. Тьху.
   
Сойдешься по-срєдінє? Так шоб ти із своєю хатою опинився якраз на боці Росії
Зрештою, сам можеш заскочити в Україну, але хату залишиш там. Піде так?
шо за бред?.. плиз конструктивнее стройте диалог.. прошу от лица также читателей этого форума (уверен, они Вас только что не поняли)
   
Мне Крым нужен.... в отличии от Галиции...
 :laugh:
   
ти шо, недолугий, казьонні землі роздаєш. Та ще й кому - кацапам. Тьху.
ради НАТО да.. я готов и буду рад этому
   
ради НАТО да..
ната, це твоя бивша? Ну може раді нати ти і родіну продаш. Тьху.
   
ну, кто первым покажет свойо недолугое козаченьковское нутро?

вот почему порохобот потеряет, а кацап найдёт...

кацап будет отгрызать плюя на всё и всех, а порохобот сдаст шо угодно ради ласкающего его уши пустобрехства.
   
НАТО+ЄС+ електрофікація українізація всієї країни, тоді можна подумати
украинизировать Украину возможно только при одном условии .. стать умнее, продвинутее и креативнее русскоязычных ..а пока в комментах будет от такое ---
Пшениця, cьогодні в 21:52
Сойдешься по-срєдінє? Так шоб ти із своєю хатою опинився якраз на боці Росії
Зрештою, сам можеш заскочити в Україну, але хату залишиш там. Піде так?
---- дела не будет
   
Re: ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...

Входимо в НАТО,про Крим і Донбасс не забуваємо.Чому ми повині забути? Відвоюємо через час
   
а вы?

 :facepalm: от тебя ничего не зависит, как и от остальной части населения. у украины в данном вопросе нет право голоса, от слова совсем. а так как штаты с союзниками еще не решили как поступать, то создается иллюзия что надо что то решать. поэтому просто ждите, как только большие дяди разберутся промеж собой, так сразу станет понятно судьба украины, сохраниться ли она, и в каких границах, если да.
   
ната, це твоя бивша? Ну може раді нати ти і родіну продаш. Тьху.
то не твоя Родина .. они тебя предали ( стреляли в тебя ).. забудь про них ради безопасности остальной части страны
   
:facepalm: от тебя ничего не зависит, как и от остальной части населения. у украины в данном вопросе нет право голоса, от слова совсем. а так как штаты с союзниками еще не решили как поступать, то создается иллюзия что надо что то решать. поэтому просто ждите, как только большие дяди разберутся промеж собой, так сразу станет понятно судьба украины, сохраниться ли она, и в каких границах, если да.
о.. нормальный ответ.. спасибо
   
вот почему порохобот потеряет, а кацап найдёт...

кацап будет отгрызать плюя на всё и всех, а порохобот сдаст шо угодно ради ласкающего его уши пустобрехства.
+1

можна подумати нато це панацея від зазіхань кацапів.
   
вот почему порохобот потеряет, а кацап найдёт...

кацап будет отгрызать плюя на всё и всех, а порохобот сдаст шо угодно ради ласкающего его уши пустобрехства.

сильно відгризли вони у балтійських країн?
вони відгризли тільки у тих хто просто тупо просрали десятки років
   
Re: ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...

+1

можна подумати нато це панацея від зазіхань кацапів.
на даний час єдина панацея
   
то не твоя Родина .. они тебя предали ( стреляли в тебя ).. забудь про них ради безопасности остальной части страны
я до того, шо вступиш ти у нату, а кацапи фуяк і ще відгризуть шматочок території.
Ти з криком до нати "рятуйте", а ната тобі скаже "так там же ж був ріфірєндум". Ну і хто ти будеш після цього? Недолугий нах
   
сильно відгризли вони у балтійських країн?
вони відгризли тільки у тих хто просто тупо просрали десятки років
угу .. та недолугие сами не знают чего хотят .. в НАТО и ЕС им неохота, бо там козаченьствовать не получится ..
   
на даний час єдина панацея
ну, в плані діпконсьорнів да. Діпконсьорни, якшо будемо у наті, будуть надглибокими. Кацапів буде трясти.
Будуть окуповувати нові наші території і будуть прямо таки труситися від страху. Це да.
   
я до того, шо вступиш ти у нату, а кацапи фуяк і ще відгризуть шматочок території.
Ти з криком до нати "рятуйте", а ната тобі скаже "так там же ж був ріфірєндум". Ну і хто ти будеш після цього? Недолугий нах
ясно .. ну что ж ...  недолугим недолугово!
   
Re: ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...

ну, в плані діпконсьорнів да. Діпконсьорни, якшо будемо у наті, будуть надглибокими. Кацапів буде трясти.
Будуть окуповувати нові наші території і будуть прямо таки труситися від страху. Це да.
ми не були у нато на початку агрессіі,так що ти не знаєшь як би було ,так що не пuзди.а щараз нема ні нато ні криму ні донбасу

Останнє редагування: 21 квітня 2021 22:09:36 від Richo
   
А що від НАТО була така пропозиція?
   
ясно .. ну что ж ...  недолугим недолугово!
ще варіант кацапи видадуть скажімо всім маріупольцям росіянські паспорти. А потім розіпнуть русскоязичного мальчика і під цим приводом влізуть у маріуполь.
Ти до нати з криком "рятуйте маріуполь", а ната скаже "дик там у маріуполі всі росіяни, самі з ними і розбирайтесь, це у вас гражданская война".
І ти опять підеш нафуй, зато разом з натою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія