Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

DiDUS - Ворожа пропаганда :S

DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Я зазвичай не дивлюся банлист, а тут така новина  ;o

Хлопці ви серйозно? DiDUS - Ворожа пропаганда?  :lol:
Ну я б зрозумів би пропаганду Юлі, флуд картинками, ну просто флуд... Але передивившись повідомлення за останні дні я навіть натяку на кацапську пропаганду не побачив.  :facepalm1:
Це вже особиста образа повинна бути для нього, він виключно проукраїнській! Так зі своїми тараканами, але в кого їх немає.
Тому прошу переглянути бан DiDUS'а або виправити причину бану.

   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Звинуватити Дідуся у ворожій пропаганді - це приблизно те ж саме що Мирославу звинуватити у педроцтві
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Тому прошу переглянути бан DiDUS'а або виправити причину бану.

Чого це? Коли Capitain Cubs був Штабний зі сроком бану з лютого по квітень у вас питань не возникало

хай сидить і дідусь все одно ми всі незабаром тут будемо в бані  :buba:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Чого це? Коли Capitain Cubs був Штабний зі сроком бану з лютого по квітень у вас питань не возникало

хай сидить і дідусь все одно ми всі незабаром тут будемо в бані  :buba:
"Штабний" то таке... Але ж не написали що Cubs ворожий пропагандон  :facepalm1:


ЗІ Дійсно треба модераторам якось скорегувати причини бану бо "ворожа пропаганда" то якось дивно звучить для проукраїнських дописувачів.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

З'їхали з глузду...
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Я зазвичай не дивлюся банлист, а тут така новина  ;o

Хлопці ви серйозно? DiDUS - Ворожа пропаганда?  :lol:
Ну я б зрозумів би пропаганду Юлі, флуд картинками, ну просто флуд... Але передивившись повідомлення за останні дні я навіть натяку на кацапську пропаганду не побачив.  :facepalm1:
Це вже особиста образа повинна бути для нього, він виключно проукраїнській! Так зі своїми тараканами, але в кого їх немає.
Тому прошу переглянути бан DiDUS'а або виправити причину бану.
+1 [ua]
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

 [ua]
Нах. На одну підарешенівську йопнуту істоту меньше. Якщо так піде, то скоро ФУП з свиноферми знов перетвориться на майданчик, де можно буде адекватно спілкуватись.

кричать порохоботи "валкі пазорниє, стукачі,  на кічу  атправляют"

ну сука,  адін же нароТ.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

"Штабний" то таке... Але ж не написали що Cubs ворожий пропагандон  :facepalm1:


ЗІ Дійсно треба модераторам якось скорегувати причини бану бо "ворожа пропаганда" то якось дивно звучить для проукраїнських дописувачів.
тепер іншій тренд  :beach:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

[ua]
А ось нефуй всіляку ЗеРаду тягати з реальними кацапськими вкидами...
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Після пояснення модера я зрозумів, що
Drake  та alexUP НІКОЛИ не будуть забанені навіть на хвилину))))
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Як вважаєте, ось це - влада пропаганда чи ні?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140054.msg27892131#msg27892131

   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

*ворожа пропаганда чи ні?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Після пояснення модера я зрозумів, що
Drake  та alexUP НІКОЛИ не будуть забанені навіть на хвилину))))
чому?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Як вважаєте, ось це - влада пропаганда чи ні?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140054.msg27892131#msg27892131
;o
Оце DiDUS лоханувся  :facepalm:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Як вважаєте, ось це - влада пропаганда чи ні?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140054.msg27892131#msg27892131
Головне, що Дідусь не педдрот!
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Головне, що Дідусь не педдрот!

Було би головне, якщоб не забанили.
А так справедливим баном вибили козирі у педдротів.
Звісно, дописувач Дідус не ворожий пропагандон, але цього разу пропагандонувся, за що і отримав.
Так що справедливість на фупі існує, педдроти :gigi:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

;o
Оце DiDUS лоханувся  :facepalm:
Безумовно, лоханувся. Це його помилка, не розібрався з автором публікації, це аж надто очевидно.
Помилка живої людини (до речі, з Сум!), а не якась "ворожа провокація".
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Педдроти полізли відмазувати дискредитованого агента :X
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

За що "люблю" наших штабних, так за то, що вони один за одного горлянку перегризуть, стадом будуть відмазувати найганебніши дії, прям як кацапи.

Уявіть собі, Дідусь із Сум! Мирослава нам очі відкрила. Людина підписана на кацапські пабліки! Це ж все змінює. Якщо із Сум, то можна читати кацапські канали, постити їх, і це нормально))) Тобто, штабні будут будь-який факт використовувати для того, щоб виправдати свого.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

За що "люблю" наших штабних, так за то, що вони один за одного горлянку перегризуть, стадом будуть відмазувати найганебніши дії, прям як кацапи.
Показати тобі численні гілки в Адмінфорумі, де свиносекта клопоче про розбан своїх?
таких гілок тут - дофігіщя.
До речі, ти надто часто повторюєш тезу про "штабних".
На злодії капелюх палає? Розрахунок на те, що чим частіше повторюватимеш, тим ймовірніше що тебе не запідозрять у штабізмі?
Примітив, на який покладалися і у кремлі, коли волали "Кто угодно, только нє порошенко!".
Не повірили, розкусили.
Такшо даремно надриваєшся.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Цитувати
свиносекта

Цитувати
часто повторюєш тезу

Цитувати
На злодії капелюх палає?


 :shuffle:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S



DiDUSа - єблівушку можна тільки банити за те, що він, будучи в такому серйозному віці у 70 років не перестає дурачитися на форумі. Він поводить себе як мала дебільна дитина.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Що ж тоді казати про ЕльГідера та Вело, які мабуть, вже й забули, коли в них був останній допис без згадування Порошенка та "педдротів". Скільки капелюхів згоріло на злодіях?  :laugh: Та й у вся інша п***а з маніакальною фіксацією, яка тримає 5-6 тем одночасно про Порошенка на головній у 2024 році. Несектанти :lol: Капелюхи не горять, бо навіть китайці не зшиють капелюхів на тисячі сторінок для сотень тем про Порошенка та "свиносекти".

Сука, повії з плеча звинувачують когось у розпусті :lol: Особливо здрислюки до Німеччини, які чомусь обирають топити за чинну владу якомога далі від місця дії рішень найкращої в світі чинної влади :lol: ой, зелене ковбасне німецьке горе.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Особливо здрислюки до Німеччини
а як щодо "здрислюків" з Польщі?
Драке, ти зовсім берега пустилося?
cьогодні в 23:08
IP/Host: ---.skynode.pl
твоє "порошенко" знову погрожує українцям, що прагне видертися на президентське крісло і довершити процес переведення України на білоруські рейки
то скільки тем має бути на головній?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Що ж тоді казати про ЕльГідера та Вело, які мабуть, вже й забули, коли в них був останній допис без згадування Порошенка та "педдротів". Скільки капелюхів згоріло на злодіях?  :laugh: Та й у вся інша п***а з маніакальною фіксацією, яка тримає 5-6 тем одночасно про Порошенка на головній у 2024 році. Несектанти :lol: Капелюхи не горять, бо навіть китайці не зшиють капелюхів на тисячі сторінок для сотень тем про Порошенка та "свиносекти".

Сука, повії з плеча звинувачують когось у розпусті :lol: Особливо здрислюки до Німеччини, які чомусь обирають топити за чинну владу якомога далі від місця дії рішень найкращої в світі чинної влади :lol: ой, зелене ковбасне німецьке горе.
це сарказм з боку пана Дрейка. Насправді він   розуміє шкідливість педдротів і їх боротьби проти чинної влади в умовах ВС.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

DiDUSа - єблівушку можна тільки банити за те, що він, будучи в такому серйозному віці у 70 років не перестає дурачитися на форумі. Він поводить себе як мала дебільна дитина.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Звинуватити Дідуся у ворожій пропаганді - це приблизно те ж саме що Мирославу звинуватити у педроцтві

 :lol:

мудачуківську підхуйлятницю звинуватити у педроцтві - то взагалі треба клепки не мати.

А Дідус хай уважніше дивиться що тягає, бо так і скабєїху колись припре
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

 :D Ложкінець підхуйлятник цілком прогнозовано слідом прискакав..От жеж яке капосне )))
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

:D Ложкінець підхуйлятник цілком прогнозовано слідом прискакав..От жеж яке капосне )))

ложкінець підхуйлятник твою мамцю в гузно грав, ото звідти ти і вилізла підхуйлятницею  :laugh:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Чому як педрюк - то майже 100%-во брудна лайлива прохуйляцька худобина?
Нє, звісно і серед педрюків є цілком нормальні, або відносно нормальні, але при цьому - якщо брудна лайлива прохуйляцька худобина, то обов"язково за сумісництвом педрюк.
Оце ІГОГО напевно з найогидніших підхуйлятників-мудачуківців. :rotate:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Чому як педрюк - то майже 100%-во брудна лайлива прохуйляцька худобина?
Нє, звісно і серед педрюків є цілком нормальні, або відносно нормальні, але при цьому - якщо брудна лайлива прохуйляцька худобина, то обов"язково за сумісництвом педрюк.
Оце ІГОГО напевно з найогидніших підхуйлятників-мудачуківців. :rotate:

це ти про себе, потороч?)
ну, нормальний камінг аут, я навіть поаплодую  :D
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Бачу, підхуйлятнику, у тебе вже взагалі будь-який креатив вичерпався
і так було і небагато, і нецікаво, але це вже взагалі якась посна фігня
ти ще б видав, як вчив ваш фюрерок "кто как абзиваєтся, тот так і називаєтся"
але по суті це саме і вийшло у полум"яного мудачуківця :)
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S



DiDUSа - єблівушку можна тільки банити за те, що він, будучи в такому серйозному віці у 70 років не перестає дурачитися на форумі. Він поводить себе як мала дебільна дитина.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Slawv , скажіть чесно, "як на духУ" - ви оце власне форумне поганяло (а вас попереджали!) настирно ліпите до Дідуся у сподіванні, що чим частіше повторюватимете цю маячню, тим вірніше ваше поганяло відліпиться від вас і прилипне до Дідуся?

Останнє редагування: 8 травня 2024 14:51:37 від Myroslava
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

 [ua]
Нах. На одну підарешенівську йопнуту істоту меньше. Якщо так піде, то скоро ФУП з свиноферми знов перетвориться на майданчик, де можно буде адекватно спілкуватись.
кричать порохоботи "валкі пазорниє, стукачі,  на кічу  атправляют"

ну сука,  адін же нароТ.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Slawv , скажіть чесно, "як на духУ" - ви оце власне форумне поганяло (а вас попереджали!) настирно ліпите до Дідуся у сподіванні, що чим частіше повторюватимете цю маячню, тим вірніше ваше поганяло відліпиться від вас і прилипне до Дідуся?

Це не є моє поганяло і це не є його поганяло. Це є саме він.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Slawv , скажіть чесно, "як на духУ" - ви оце власне форумне поганяло (а вас попереджали!) настирно ліпите до Дідуся у сподіванні, що чим частіше повторюватимете цю маячню, тим вірніше ваше поганяло відліпиться від вас і прилипне до Дідуся?

Хто мене попереджав?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Це не є моє поганяло і це не є його поганяло. Це є саме він.
а хто тут публічно скаржився модерам, навіть відповідну гілку в алмінфорумі відкривав, що погані люди "ображають" вас - перепрошую! - "*блівушко-п*здюком" ?
Дідусь? Чи все ж таки ви?
Хто мене попереджав?
Зокрема, я.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S


Нічого ви мене не попереджали.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S



DiDUS --- це єблівушка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія