Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у Аэлита умерла собака! :(

Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Та я собі думав уже і не раз (сам намагаюся зайвий раз допомагати безпритульним тваринам, а не людям),але у мене останній поверх і треба не тільки друг, а й охоронець, з кмітливого цуценя я зможу виховати собаку під себе повністю, а з приюту самі розумієте, навітть з цуценя не вийде зліпити те, що я хочу.

ні. всі собаки мають одне і теж віддане сердце.  вибирай собі собаку по розміру . вивчи її для співжиитя зтобою - і матимеш щастя
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

ні. всі собаки мають одне і теж віддане сердце.  вибирай собі собаку по розміру . вивчи її для співжиитя зтобою - і матимеш щастя

Точно !  (tu)
p.s. є з поламаною психікою - але то вже або вади уроджені, генетичні, зазвичай від імбріндінгу, або у дорослих собак - над якими знущалися.
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Точно !  (tu)
p.s. є з поламаною психікою - але то вже або вади уроджені, генетичні, зазвичай від імбріндінгу, або у дорослих собак - над якими знущалися.

так
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

у меня мопс
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

зараз епідемія цих дірофілярій(

Серьозно ? так вони і людям передаються...Параз ит у серці ?
А його звичайна глистогонка не бере ? Чи Ви своєму не давали ? Я даю двічі на рік...
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Серьозно ? так вони і людям передаються...Параз ит у серці ?
А його звичайна глистогонка не бере ? Чи Ви своєму не давали ? Я даю двічі на рік...

звичайна не бере.
 паразити у сердці і скрізь де кров . почитай про це(
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

у меня мопс

привіт Володимире )  то було зворушливо. хоч я тобі й не казав .
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

привіт Володимире )  то було зворушливо. хоч я тобі й не казав .
Ну.. Бегги позвонил..
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

звичайна не бере.
 паразити у сердці і скрізь де кров . почитай про це(

Я знаю, але була впавнена, що глистогонка бере все....Буду радитись з ветами...
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Я знаю, але була впавнена, що глистогонка бере все....Буду радитись з ветами...

помогает мебендазол. но легко быть умным задним умом
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

до речі в клініці завжди багато собак - всі великі собаки сидять сумирно , не проявляють агресії.  всі розуміють що овни хворіють і тут саме те місце і саме ті люди які їм допомагають і їх рятють. а в очах стільи розуміння і свідомості .
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

А в яку клініку зверталися ?
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Аэлит ура, что ты тута.. Мочить недолугих будешь??
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

А в яку клініку зверталися ?

не реклама. ветклиника величко голосеевский 105 б. выбирал чтоб было все необходимое оборудывание  для обследования и чтоб тут же хирургия . клиника хорошая.
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

не реклама. ветклиника величко голосеевский 105 б. выбирал чтоб было все необходимое оборудывание  для обследования и чтоб тут же хирургия . клиника хорошая.

Не мой район совсем....Мы поломанных (из-под машин, одного из электрички выкинули...) возим в клинику Стойкова - в Глевахе. Вроде ничего так (хотя некоторые ругаются, ну как обычно).
А "простые" случаи - в Полтаву....
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Аэлит ура, что ты тута.. Мочить недолугих будешь??

это борьба с ветряными мельницами . нелепость составная и основополагающая часть облико морале нашего общества - как и продажность беспринципность агресивное невежество етс .  и обьявлять и вести войну с этим - это посягать на глубинные устои нашего общества . и это не изменить .  глупо требовать от ежика чтобы он летал как ястреб .

   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Не мой район совсем....Мы поломанных (из-под машин, одного из электрички выкинули...) возим в клинику Стойкова - в Глевахе. Вроде ничего так (хотя некоторые ругаются, ну как обычно).
А "простые" случаи - в Полтаву....

все ветврачи хорошие. от ошибок коненчо же никто не застрахован. но на мой взгялд в ветврачи идут те люди которые любят животных и которым не все равно. другие просто не смогут лечить животных. я бы хотел стать вет врачом - но не смогу резать . поэтому и не стал
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

это борьба с ветряными мельницами . нелепость составная и основополагающая часть облико морале нашего общества - как и продажность беспринципность агресивное невежество етс .  и обьявлять и вести войну с этим - это посягать на глубинные устои нашего общества . и это не изменить .  глупо требовать от ежика чтобы он летал как ястреб .
все равно .. такие как ты не дают полностью занепасть духом.. ибо вокруг одни Бяки
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

все равно .. такие как ты не дают полностью занепасть духом.. ибо вокруг одни Бяки

Я тебя не помню - вы, дебилы, мне все наодно лицо, но судя по твоему перманентному скавчанию я уже приложила тебя ссаной тряпкой по морде  :D
Значит - было за что: я строга но справедлива !   :) Нє скіглі.
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Бегги позвонил..

Спроси этого муделя - где мой баллон???  :punish:
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

все ветврачи хорошие. от ошибок коненчо же никто не застрахован. но на мой взгялд в ветврачи идут те люди которые любят животных и которым не все равно. другие просто не смогут лечить животных. я бы хотел стать вет врачом - но не смогу резать . поэтому и не стал

Не все...есть откровенные вовчики ... :laugh: Но даже хороший вет в маленьком городе ограничен отсутствием аппаратуры: нет, напр, рентген аппарата - и что: мы берем животное, тащим в другой город....А это травмирование, уходит время :-(
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

все равно .. такие как ты не дают полностью занепасть духом.. ибо вокруг одни Бяки


Вова. Бяка хороший человек. она как и ты любит собак . и это нас сближает
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Не все...есть откровенные вовчики ... :laugh: Но даже хороший вет в маленьком городе ограничен отсутствием аппаратуры: нет, напр, рентген аппарата - и что: мы берем животное, тащим в другой город....А это травмирование, уходит время :-(

 и это прескорбно .

Бяка, Вовчик как и ты любит собак - у него очень классная собачка которую он обожает . да ее просто нельзя не обожать. и я ее обожаю )
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

это борьба с ветряными мельницами

Не вейшай нос. Дай мамчурятам просрацца.  (tu)
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

и это прескорбно .

Бяка, Вовчик как и ты любит собак - у него очень классная собачка которую он обожает . да ее просто нельзя не обожать. и я ее обожаю )

А у меня - три собаки !  :rotate:
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Не вейшай нос. Дай мамчурятам просрацца.  (tu)

пониамешь. ну не мог мамчур быть не мамчуром и не мамчурить всю жизнь и не смамчурить. единственная причина почему я не гремучая змея - потому что мой папа и мама были не гремучими змеями. так и мамчуры  - они не могут не могли и не смогут быть другими. корумпированное беспринципное общество имитаторов может рожать только корумпированных имитаторов, как гремучие змеи могут рожать только гремучих змей .
и только медленная эволюция (общественная) может это изменить. вопрос почему наше общество не эволюционировало в течении тех столетий за которое эволюционировало общество европейское  - . на этот вопрос есть ответ . но это не важно .  наше общество это не интересует
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

А у меня - три собаки !  :rotate:
(tu)   :love:
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

А у меня - три собаки !  :rotate:

это с тобой или без?  :snoozer1:
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Я теж з першого разу зварив, бо нагрівач споживав більше струму чим витримувала схема, запобіжника я поставив тільки з другого разу

Тоді були резистори керамічні ПЕВ 10ватні.
Його вкладали в велику пробірку, засипали піском,
Зверху резиновий корок і залито смолою.
І все. 10 ват ніколи не перегріє воду.
Працювало цілодобово. Вічно.  :-)o
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Аеліт is back
 :-B

п.с. головне не зловживати ФУП,
і вчасно робити паузу від клавіатури.

Останнє редагування: 18 лютого 2020 00:27:17 від T.Blair.
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Бля, зайшов у тему, аж сльози на очі. Сам 28 грудня поховав свого улюбленця. Досі не віриться щло цого вже нема... 9.5 років прожив, хворів підшлунковою недостатністю. Була весела собака, тут раптом бац шлунок перевернувся. Я зразу в ветеренарку,там нічого не змогли вдіяти. Фосто старе, коли він ще не схуд сильно.

 

Ох! У нас так саме лабрик уйшов - шлунок перекрутився! Ми ще встигли глупої ночі видзвонити ветлікарню, визвати хірурга, чоловік біг на стоянку за машиною, зробили операцію, він прокинувся і ми поїхали додому...А потім через кілька годин, утром нам подзвонили і сказали, що в нього відказують всі органи, приїжджайте попрощатисся...А коли ми приїхали, пес лежав на матрасику, накритий ковдрою та обкладений грілками, бо в нього вже температура падала і він майже не реагував. Та ще обезболюючих після операції.  А побачив , чи відчув чоловіка, вони один одного дуже любили, і почав потрошку кінчиком хвоста виляти.

 Плакали всі, навіть лікарі.

То на фото він грається з цуценям йорика.



Останнє редагування: 18 лютого 2020 01:59:44 від шуша
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

(tu)   :love:
в мене 4, одна без ноги, погуляла якось
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

4 собакена це серйозно)
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

4 собакена це серйозно)
бувало й більше
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

бувало й більше

тварини це добре. у мене залишилась кицька сфінкс стелла
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

тварини це добре. у мене залишилась кицька сфінкс стелла
так, а ще коти і пташки в сезон на підкормі
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

тварини це добре. у мене залишилась кицька сфінкс стелла
===============
Та, памятаємо. Ти хвотки колись викладав. ;)
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(


Це моя 1 собака, прожив 14.5 років. Мав важити  9-16, але важив 28 =) Люди казали, що такого гладкого та великого ще не бачили  :weep:
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Елки, а что это еще за перекрут желудка....Никогда, слава Богу, с таким не сталкивалась....
И что, операция не может помочь ?
   
Re: у Аэлита умерла собака!  :(

Елки, а что это еще за перекрут желудка....Никогда, слава Богу, с таким не сталкивалась....
И что, операция не может помочь ?

То переважно у великих порід
Коли їдять і заглотують великими шматками, тоді таке може статися
Може й помиляюся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія