Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теперь наша очередь

Теперь наша очередь

Выпорем Петю 21 апреля как вчера выпорол его Зеленский? :drinks:
   
Re: Теперь наша очередь

А "ви" - це хто?
   
Re: Теперь наша очередь

Я так понимаю что 70+% избирателей Украины :)

Гизмо, дебаты смотрел? :facepalm:
   
Re: Теперь наша очередь

Коли розповідають, як класно Зеленський переміг на дебатах, мені згадується казочка про голого короля :).

А насправді правда виглядає ось як:


   
Re: Теперь наша очередь

Коли розповідають, як класно Зеленський переміг на дебатах, мені згадується казочка про голого короля :).

А насправді правда виглядає ось як:

https://twitter.com/view/status/1119282877571715072
Порохоботка на зарплатні.
Спамити в усіх гілках однією і тією ж картинкою.
Скажи, тупе,  Який стосунок має висловлювання однієї людини (якщо це не фейковий акаунт) до ОЧЕВИДНОГО результату дебатів- - програшу Пороха?
Порох виглядав жалюгідно. І це факт.
   
Re: Теперь наша очередь

Порохоботка на зарплатні.
Спамити в усіх гілках однією і тією ж картинкою.
Скажи, тупе,  Який стосунок має висловлювання однієї людини (якщо це не фейковий акаунт) до ОЧЕВИДНОГО результату дебатів- - програшу Пороха?
Порох виглядав жалюгідно. І це факт.

Докажи, що я на зарплаті! Так само я можу сказати, що на зарплаті це ти. Я хочу, щоб більше людей побачило правду.

Програш Пороха на дебатах - це результат твоєї хворої уяви. Весь світ офігів від перформансу твого клоуна, а Петя виступив гідно і адекватно.

Тому цей мужик і багато АТОвців офігіли, коли можливий їх головнокомандувач називає тих, проти кого вони воюють, повстанцями!
   
Re: Теперь наша очередь

Докажи, що я на зарплаті! Так само я можу сказати, що на зарплаті це ти. Я хочу, щоб більше людей побачило правду.

Програш Пороха на дебатах - це результат твоєї хворої уяви. Весь світ офігів від перформансу твого клоуна, а Петя виступив гідно і адекватно.

Тому цей мужик і багато АТОвців офігіли, коли можливий їх головнокомандувач називає тих, проти кого вони воюють, повстанцями!
А чому Ви, пані з Канади, так упевнені, що саме Ви є носій правди?
І не треба про " весь світ" узагальнювати - будьте скромніші
   
Re: Теперь наша очередь

Я так понимаю что 70+% избирателей Украины :)

Гизмо, дебаты смотрел? :facepalm:

глазами очевидцев

http:// https://forum.pravda.com.ua/index.php?board=2.0/index.php?topic=52369.0

Останнє редагування: 20 квітня 2019 07:15:51 від Veni-vidi
   
Re: Теперь наша очередь
VYR

Выпорем Петю 21 апреля как вчера выпорол его Зеленский? :drinks:

ваш зелепа обісрався на дебатах по повній.
Ви також з цієї гнилої шобли?
   
Re: Теперь наша очередь

а что, ссылы на СУП забанены уже?)
Блин не админы, а очумелые ручки.
Постоянно этими ручками
что-то там елозиют под ковром
и каждый день новости
   
Re: Теперь наша очередь

Выпорем Петю 21 апреля как вчера выпорол его Зеленский? :drinks:

Русскіє голосуют за ЗЕ!
   
Re: Теперь наша очередь

А чому Ви, пані з Канади, так упевнені, що саме Ви є носій правди?
І не треба про " весь світ" узагальнювати - будьте скромніші

Тому що так воно і є. Пара мільйонів українців (а може, і більше) думають так, як я. Я член їх спільноти.
   
Re: Теперь наша очередь

Тому що так воно і є. Пара мільйонів українців (а може, і більше) думають так, як я. Я член їх спільноти.
Оце ближче до правди - пара мільйонів,  засліплених словами Пороха. Але зважайте і на інші думки, якщо хочете дивитися на світ не тунельно
   
Re: Теперь наша очередь

Оце ближче до правди - пара мільйонів,  засліплених словами Пороха. Але зважайте і на інші думки, якщо хочете дивитися на світ не тунельно

У моєї спільноти якраз стратегічне мислення. Ми здатні прорахувати на основі існуючої інформації варіанти того, що буде. А ви - ні. Засліплені, задурені, задурманені - це ви.

Похмілля буде гірким і неприємним. На щастя, дехто з вашого табору вже оклемався і йде голосувати за Пе як за менше зло. Або не віддає свій голос за Зе.
   
Re: Теперь наша очередь

У моєї спільноти якраз стратегічне мислення. Ми здатні прорахувати на основі існуючої інформації варіанти того, що буде. А ви - ні. Засліплені, задурені, задурманені - це ви.

Похмілля буде гірким і неприємним. На щастя, дехто з вашого табору вже оклемався і йде голосувати за Пе як за менше зло. Або не віддає свій голос за Зе.
Яке, яке мислення? :weep:
Подивіться на рейтинги, обніміться..
   
Re: Теперь наша очередь

У моєї спільноти якраз стратегічне мислення.
  Стратегічно красти? :facepalm:
   
Re: Теперь наша очередь

Яке, яке мислення? :weep:
Подивіться на рейтинги, обніміться..

"Сотні тисяч лемінгів не можуть помилятись".

Особливо коли їх їхньою рідною мовою (тобто "язиком") щодня накручують запоребриковські пропагандони.
   
Re: Теперь наша очередь

Выпорем Петю 21 апреля как вчера выпорол его Зеленский? :drinks:
  (tu)
   
Re: Теперь наша очередь
MAG

Порохоботка на зарплатні.
Спамити в усіх гілках однією і тією ж картинкою.
Скажи, тупе,  Який стосунок має висловлювання однієї людини (якщо це не фейковий акаунт) до ОЧЕВИДНОГО результату дебатів- - програшу Пороха?
Порох виглядав жалюгідно. І це факт.
Зе виглядав взагалі нікчемно. Особливо з "повстанцями", кривляннями під час гімну і головне: він нічого не повідомив як буде "виправляти" все, що "наробив" Порох.
Втім, одну штуку він утнув коли перерахував досягнення Пороха: безвіз, армія, томос, і заявив,що він цю систему зламає!

Свого часу Янукович об'єднав українців. Зе має шанс перевершити овоча! B-)

Останнє редагування: 20 квітня 2019 08:16:26 від MAG
   
Re: Теперь наша очередь

Яке, яке мислення? :weep:
Подивіться на рейтинги, обніміться..

Я вірю тільки одному рейтингу, що має значення - виборам. Дочекаюсь до понеділка і буде видно, наскільки велика моя спільнота.
   
Re: Теперь наша очередь

Назло бабушкє атмарожу уши...

Вчора половина 'питань' Зєлі взагалі стосувалася не Президента, а Уряду, Верховної Ради та навіть, в деякій мірі, попередників...
   
Re: Теперь наша очередь


[/quote]
Зе виглядав взагалі нікчемно. Особливо з "повстанцями", кривляннями під час гімну і головне: він нічого не повідомив як буде "виправляти" все, що "наробив" Порох.
Втім, одну штуку він утнув коли перерахував досягнення Пороха: безвіз, армія, томос, і заявив,що він цю ситему зламає!
[/quote]

так!
безвіз, Армія, томос !

Чому до Порошенка це ніхто не зробив ?

Армія - це основне !
   
Re: Теперь наша очередь
MAG

Докажи, що я на зарплаті! Так само я можу сказати, що на зарплаті це ти. Я хочу, щоб більше людей побачило правду.

Програш Пороха на дебатах - це результат твоєї хворої уяви. Весь світ офігів від перформансу твого клоуна, а Петя виступив гідно і адекватно.

Тому цей мужик і багато АТОвців офігіли, коли можливий їх головнокомандувач називає тих, проти кого вони воюють, повстанцями!

+++
   
Re: Теперь наша очередь

У моєї спільноти якраз стратегічне мислення
Это пишет человек, который свалил в канады, но вынужден кормиться у Стеця
   
Re: Теперь наша очередь

Зе виглядав взагалі нікчемно. Особливо з "повстанцями", кривляннями під час гімну і головне: він нічого не повідомив як буде "виправляти" все, що "наробив" Порох.
Втім, одну штуку він утнув коли перерахував досягнення Пороха: безвіз, армія, томос, і заявив,що він цю ситему зламає!

Свого часу Янукович об'єднав українців. Зе має шанс перевершити овоча! B-)

Я офігівала від його "мови тіла" та різких переходів на російську - він себе не контролював від слова взагалі. Тому так прикольно читати його прихильників, що кажуть, як він ніби Пе порвав. Пе його буквально згвалтував на сцені.

Зе щось занотовував (!), нахилявся у сторону Пороха, кривлявся, морщив лоба, а коли стояв на колінах, то дивився не перед собою у натовп, а у сторону Пороха, як жертва, що чекає, звідки вийде її мучитель.

Жалюгідне і принизливе видовище. Мені у чомусь навіть стало шкода Зе.
   
Re: Теперь наша очередь


Зе виглядав взагалі нікчемно. Особливо з "повстанцями", кривляннями під час гімну і головне: він нічого не повідомив як буде "виправляти" все, що "наробив" Порох.
Втім, одну штуку він утнув коли перерахував досягнення Пороха: безвіз, армія, томос, і заявив,що він цю ситему зламає!
[/quote]
так!
безвіз, Армія, томос !

Чому до Порошенка це ніхто не зробив ?

Армія - це основне !
[/quote]

Нічого, от прийде Зеля, і все поламає.

Він же так і сказав, що йде у президенти, щоб все поламати.

І команду собі підібрав відповідну. Ламатєлєй.
   
Re: Теперь наша очередь

Это пишет человек, который свалил в канады, но вынужден кормиться у Стеця

Докази в студію! А ні, то заткни пельку.
   
Re: Теперь наша очередь
MAG


Зе виглядав взагалі нікчемно. Особливо з "повстанцями", кривляннями під час гімну і головне: він нічого не повідомив як буде "виправляти" все, що "наробив" Порох.
Втім, одну штуку він утнув коли перерахував досягнення Пороха: безвіз, армія, томос, і заявив,що він цю ситему зламає!
[/quote]
так!
безвіз, Армія, томос !

Чому до Порошенка це ніхто не зробив ?

Армія - це основне !
[/quote]

Зе про це видало "на гора": То Порох привласнив досягнення всіх! Зокрема Томос - то досягнення Філарета.

Це типу, не Колумб відкрив Америку, а його матроси!
Щодо Філарета - то він створив фундамент для отримання Томасу, але без дипдоматичних зусиль Пороха нічого б не вийшло. І Філарет це сам не раз говорив.

 B-)

   
Re: Теперь наша очередь

Так шо тут? ))
Порохоботи  живуть в іншій реальності і в ній Дебати виграв Порошенко? X(

Порошки, а 21 квітня ви нас повідомите, що перегони виграв теж він?

тут вже один такий Сергей розказує про це

п.с. ви жалкі

   
Re: Теперь наша очередь

Яке, яке мислення? :weep:
Подивіться на рейтинги, обніміться..
Лусьтрація, у народа - повна багаторічна дебілізація головного мозоку. ТелевиЗЕр победіл.
   
Re: Теперь наша очередь

Лусьтрація, у народа - повна багаторічна дебілізація головного мозоку. ТелевиЗЕр победіл.
  Цікаво, Ви хочете щоб Вас поважали? :shuffle:
   
Re: Теперь наша очередь
MAG

Яке, яке мислення? :weep:
Подивіться на рейтинги, обніміться..
Рейтинги? Тотака цікава штука!
Дивна закономірність: як тільки "рейтинг" якогось любого правителя перевищував 98% він раптом втрачав все!
Приклади: Каддафі, Саддам... тощо.
   
Re: Теперь наша очередь
MAG

Так шо тут? ))
Порохоботи  живуть в іншій реальності і в ній Дебати виграв Порошенко? X(

Порошки, а 21 квітня ви нас повідомите, що перегони виграв теж він?

тут вже один такий Сергей розказує про це

п.с. ви жалкі

ГОП!   B-)
   
Re: Теперь наша очередь

Порохоботка на зарплатні.
Спамити в усіх гілках однією і тією ж картинкою.
Скажи, тупе,  Який стосунок має висловлювання однієї людини (якщо це не фейковий акаунт) до ОЧЕВИДНОГО результату дебатів- - програшу Пороха?
Порох виглядав жалюгідно. І це факт.

Факт. Суцільна істерика і мінстець.
Тепер щодо отієї картинки , яку "патріотка" з Канади тулить всюди. На відміну , від неї я маю в Україні змогу спілкуватись з хлопцями з АТО напряму.
Знаю двох які виходили з Дебальцево. Обидва вибирають Зе. Що кажуть за Пороха , то цій пані краще не чути.
Якщо це звичайно пані , а не товстий чиновник в креслі якогось українського відомства в Канаді.
   
Re: Теперь наша очередь

Факт. Суцільна істерика і мінстець.
Тепер щодо отієї картинки , яку "патріотка" з Канади тулить всюди. На відміну , від неї я маю в Україні змогу спілкуватись з хлопцями з АТО напряму.
Знаю двох які виходили з Дебальцево. Обидва вибирають Зе. Що кажуть за Пороха , то цій пані краще не чути.
Якщо це звичайно пані , а не товстий чиновник в креслі якогось українського відомства в Канаді.

Ну і чудовенько. Побачимо результати в понеділок.
   
Re: Теперь наша очередь
RSP

Докажи, що я на зарплаті! Так само я можу сказати, що на зарплаті це ти. Я хочу, щоб більше людей побачило правду.

Програш Пороха на дебатах - це результат твоєї хворої уяви. Весь світ офігів від перформансу твого клоуна, а Петя виступив гідно і адекватно.

Тому цей мужик і багато АТОвців офігіли, коли можливий їх головнокомандувач називає тих, проти кого вони воюють, повстанцями!

Офігіло надзвичайно мало людей, світ яких ділиться на два кольори. Білий (Пєтя і їх декілька сотень) і чорний (решта світу)
   
Re: Теперь наша очередь

Ну і чудовенько. Побачимо результати в понеділок.

Побачимо. Збирайте речі, пєтрушкі.
   
Re: Теперь наша очередь

Побачимо. Збирайте речі, пєтрушкі.

ЛОЛ! Я свої вже 20 років назад зібрала :).
   
Re: Теперь наша очередь

Офігіло надзвичайно мало людей, світ яких ділиться на два кольори. Білий (Пєтя і їх декілька сотень) і чорний (решта світу)

Тільки чомусь вони не прийшли підтримати свого кумира на стадіон ... чому так??
   
Re: Теперь наша очередь

А "ви" - це хто?

Малороси.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія