Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РУБРИКА "Свіжий Поярков" або "Зьєлєбобіки,ну... ви зрозуміли B-) " 27.01.22 Спроба №3

Мася, мась...

Давай поторгуємось.

Що ти хочеш за те, аби ти більше не носив сюди цього психічно хворого кловуна свого Пояркова?

Останнє редагування: 27 січня 2022 23:26:01 від Karoffka
   
Мамя, мась...

Давай поторгуємось.

Що ти хочеш за те, аби ти більше не носив сюди цього психічно хворого кловуна свого Пояркова?
ну... це бажання гостровухого. він без пояркова жити не може. а на ютубі його забанили. біда, та й годі.
   
ну... це бажання гостровухого. він без пояркова жити не може. а на ютубі його забанили. біда, та й годі.
не викручуйся.

Озвуч свої бажання.
   
не викручуйся.

Озвуч свої бажання.
боронь Боже! я не викручуюсь! пошурши в адмінці,
   
боронь Боже! я не викручуюсь! пошурши в адмінці,
ні. Спочатку ти носив, а вже тільки потім він із сарказмом тобі дорікнув.


Так все ж таки. Що ти хочеш за те, щоб перестати його сюди носити? Не прикривайся Ельфом. Тобі це не личить.
   
ні. Спочатку ти носив, а вже тільки потім він із сарказмом тобі дорікнув.


Так все ж таки. Що ти хочеш за те, щоб перестати його сюди носити? Не прикривайся Ельфом. Тобі це не личить.
та не бачив я там сарказму.
   
та не бачив я там сарказму.
не викручуйся. Кажи ціну своєї відмови.
   
не викручуйся. Кажи ціну своєї відмови.
після перемоги.
   
після перемоги.
ніпаніла. Яка ще перемога? Кого над ким? Я тебе зараз питаю, щоб ти зараз відмовився. Не треба нікого перемагати.
   
ніпаніла. Яка ще перемога? Кого над ким? Я тебе зараз питаю, щоб ти зараз відмовився. Не треба нікого перемагати.
Як це - "не треба?" ;o
   
Як це - "не треба?" ;o
кого ти зібрався перемагати? Не ліпи все в одне. Зараз мова про те, щоб ти припинив тягати ці відеоролики. Що ти хочеш за це?
   
Мася, нє малчі, швиденько називай свою ціну і я буду йти спатки.
   
кого ти зібрався перемагати? Не ліпи все в одне. Зараз мова про те, щоб ти припинив тягати ці відеоролики. Що ти хочеш за це?
а ти шо, золота рибка?
   
Магістр,ти тягай. Зелупоні не подобається. А це гарно! (tu)  :D
   
Магістр,ти тягай. Зелупоні не подобається. А це гарно! (tu)  :D
Таке дивляться тільки психічно хворі люди...
   
а ти шо, золота рибка?
да. Але тільки для тебе. Ну, так шо там з бажаннями?
   
Магістр,ти тягай. Зелупоні не подобається. А це гарно! (tu)  :D

Да, да, зайди в маршрутку, оплати проезд, выйди обратно и беги за ней.
Уверен, водила и все паксы в салоне будут в восторге. :laugh:
   
кого ти зібрався перемагати? Не ліпи все в одне. Зараз мова про те, щоб ти припинив тягати ці відеоролики. Що ти хочеш за це?
А якщо він попросить приватний танець? :shuffle:
   
після перемоги.
ми вже перемогли в інформаційній війні, хуйло атпалзає. Так шо там із ціною твоєї відмови тягать сюди того буйнопомєшаного?
   
А якщо він попросить приватний танець? :shuffle:
він навіть не знає, що це таке.
   
він навіть не знає, що це таке.
та куди мені...  :weep:
   
Жена возвращается из-за границы. Там их группу водили на стриптиз. Муж интересуется: — Действительно ли это так ужасно, как у нас пишут? Жена говорит: — Да я тебе покажу, — включает радиолу и медленно раздевается. — Действительно, гадкое зрелище,— говорит муж.
Анекдот взят с сайта anekdotov.me
   
Жена возвращается из-за границы. Там их группу водили на стриптиз. Муж интересуется: — Действительно ли это так ужасно, как у нас пишут? Жена говорит: — Да я тебе покажу, — включает радиолу и медленно раздевается. — Действительно, гадкое зрелище,— говорит муж.
Анекдот взят с сайта anekdotov.me
дєйствітєльно гадкоє зрєліщє той твій ПідАрков.

Ладно, їбися з ним сам. Я тебе почула. Дякую.
   
дєйствітєльно гадкоє зрєліщє той твій ПідАрков.

Ладно, їбися з ним сам. Я тебе почула. Дякую.
тю-у-у! ти не знала цього анекдоту?!  :lol:
   
тю-у-у! ти не знала цього анекдоту?!  :lol:
я знала, шо ти далбайоб, але не знала, що аж настільки. Це те ж саме, що я б тебе звинуватила, що ти по молодості так пробухав своє життя, що в тебе вже 10 років як не стоїть, того ти жінок і боїшся. Що, неправда? Ну, то виправдовуйся. Що, тобі неприємно про себе таке читати від мене? Тю-у-у! А мені смішно!!

Карочє, тепер вже тільки ПНХ.
   
я знала, шо ти далбайоб, але не знала, що аж настільки. Це те ж саме, що я б тебе звинуватила, що ти по молодості так пробухав своє життя, що в тебе вже 10 років як не стоїть, того ти жінок і боїшся. Що, неправда? Ну, то виправдовуйся. Що, тобі неприємно про себе таке читати від мене? Тю-у-у! А мені смішно!!

Карочє, тепер вже тільки ПНХ.
я просто вимогливий.  B-)
   
я просто вимогливий.  B-)
немає в тебе ніяких вимог, бо за два роки ти жодної з них не озвучив, тому залишається що? Правильно, ти просто далбайоб.

Принаймні, до цього моменту я тебе сприймала таким, яким ти є із усіма твоїми мухами і тараканами разом узятими.

Вже можеш далі не виправдовуватися. Я тобі вже раз сказала, що я тебе почула. Я двічі не повторюю.
   
немає в тебе ніяких вимог, бо за два роки ти жодної з них не озвучив, тому залишається що? Правильно, ти просто далбайоб.

Принаймні, до цього моменту я тебе сприймала таким, яким ти є із усіма твоїми мухами і тараканами разом узятими.

Вже можеш далі не виправдовуватися.
Я тобі вже раз сказала, що я тебе почула. Я двічі не повторюю.
Це у тебе така своєрідна манера спілкування з чоловіками? B-)
   
таки магістра знатно і культурно нагнули....
   
Це у тебе така своєрідна манера спілкування з чоловіками? B-)
ні, котику, з далбайобами. От коли зрозумієш, що твоя поведінка по відношенню до мене не тільки в цій гілці, а й взагалі, не має нічого спільного з чоловічою - отоді і приходь, поговоримо як жінка з чоловіком. А зараз пішов.. ну, ти сам знаєш куди...
   
ні, котику, з далбайобами. От коли зрозумієш, що твоя поведінка по відношенню до мене не тільки в цій гілці, а й взагалі, не має нічого спільного з чоловічою - отоді і приходь, поговоримо як жінка з чоловіком. А зараз пішов.. ну, ти сам знаєш куди...
співчуваю, що тобі все життя довелось спілкуватись з далпайобамитм
   
співчуваю, що тобі все життя довелось спілкуватись з далпайобамитм
не прикидайся дурачком. Хоча... тобі і прикидатися не треба.

Ні, на щастя, далбайоба в своєму житті я бачу вперше. Так що, краще поспівчувай собі.
   
РУБРИКА "Свіжий  Поярков" або "Зьєлєбобіки,ну... ви зрозуміли  B-) " 27.01.22 Спроба №3 Нове
magistr [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати] [В закладки]
   27 січня 2022 22:43:53
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Автор ігнорується
:super:


   
модери, ау! гостровухого випустили, а в нього знову діарея!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія