Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дозбираємо троха грошей на друге авто для підрозділу ded_Vova ?

Один з наших постійних спонсорів закинув 150, 410+150=560 фунтів. Майже оплатили доставку.
   
я знаю фупівця який допоможе з дизайном. чітко допоможе.  (tu)
Дєд якщо треба - ідемо на звязок але треба щоб Флеш теж там був.

+
   
Один з наших постійних спонсорів закинув 150, 410+150=560 фунтів. Майже оплатили доставку.

Олексій ? Швейцарія ? і  хто ще ? лайк.
   
Гарні новини з ранку. Наші постійні спонсори повністю оплатили доставку і ще й сотню зверху маємо!

Дякую вам!

Олексій ? Швейцарія ? і  хто ще ? лайк.
І він і не тільки.

Останнє редагування: 19 листопада 2023 08:57:47 від Хома Л.
   
Хочу!!!
Скільки грошей за один зелений?

   :lol:  (tu)
   
Автовоз заброньовано, наступна неділя - виїзд. Дякую усім ще раз, далі вже чекаємо фото від Бандерівця.

Залишок в 100 перекинули на 54, дєд не проти.
   
Автовоз заброньовано, наступна неділя - виїзд. Дякую усім ще раз, далі вже чекаємо фото від Бандерівця.

Залишок в 100 перекинули на 54, дєд не проти.

Дякую, зарахувала тобі 110£
   
Сьогодні авто їде в Україну.

Стан авто шикарний, але всеодно потрібні гроші на колеса + базовий ремонт (масло / колодки / що там ще знайдуть).

Хлопці відкрили нову банку, прохання допомогти


https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff
   
хто тут зараз захищає польськомовних "братів" і союзників, даю вам приклад : з Англії щотижня виїжджає 2-5 автовозів із пікапами для ЗСУ. це 10 - 50 автівок. і вони теж стоять у цій черзі. сьогодні виїхав автовоз з машиною для ded-vova. пункт призначення у Польщі - Медика. там розвантаження. "брати" поляки від завтра перекривають Медику-Шегині на круглодобове перекриття.  :vinsent:

Ніссан Наварра виїхав.
поки черга буде стояти - замість сратися - накидайте підрозділу ded-vova на ремонт і шини.
хоч якась користь буде.

Хома Л. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:45
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Сьогодні авто їде в Україну.
Стан авто шикарний, але всеодно потрібні гроші на колеса + базовий ремонт (масло / колодки / що там ще знайдуть).

Хлопці відкрили нову банку, прохання допомогти


https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff
   
хто тут зараз захищає польськомовних "братів" і союзників, даю вам приклад : з Англії щотижня виїжджає 2-5 автовозів із пікапами для ЗСУ. це 10 - 50 автівок. і вони теж стоять у цій черзі. сьогодні виїхав автовоз з машиною для ded-vova. пункт призначення у Польщі - Медика. там розвантаження. "брати" поляки від завтра перекривають Медику-Шегині на круглодобове перекриття.  :vinsent:
Ніссан Наварра виїхав.
поки черга буде стояти - замість сратися - накидайте підрозділу ded-vova на ремонт і шини.
хоч якась користь буде.

Хома Л. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:45
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Сьогодні авто їде в Україну.
Стан авто шикарний, але всеодно потрібні гроші на колеса + базовий ремонт (масло / колодки / що там ще знайдуть).

Хлопці відкрили нову банку, прохання допомогти


https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff


Альтернативний ФУП, накидайте людям сюди грошей! І взагалі, візьмить їх на забезпечення!
Візьміть їх та Кабса!

   
поляки від завтра перекривають Медику-Шегині на круглодобове перекриття.
Отой Roman Kondrow - натуральне хуйло. Йому треба набити морду.
   
Отой Roman Kondrow - натуральне хуйло. Йому треба набити морду.

так. я невиїздний з країни. машини через кордон перевозять дівчата. вони звісно наші амазонки але не думаю що побють цих ляхів всратих.
   
Візьміть їх та Кабса!
Кабсу треба авто. Не пікап, менше. І ліве кермо. В нього трохи грошей є. Було б класно купити у німців і пригнати йому. Є хтось із Німеччини?
   
Кабсу треба авто. Не пікап, менше. І ліве кермо. В нього трохи грошей є. Було б класно купити у німців і пригнати йому. Є хтось із Німеччини?

2500 Євро.
Caddy.
Пробіг у кілометрах
229 498 км
Тип коробки передач
Механічна

Дата першої реєстрації
02/1999
Паливо
Дизель
Потужність
47 кВт (64 к.с.)
Продавець
Дилер
  https://www.autoscout24.com.ua/proposyzii/volkswagen-caddy-1-9-sd-apk-t-m-19-07-2024--8ecc950a-66ea-4e12-8af9-713cd50d810a?sort=standard&desc=0&lastSeenGuidPresent=false&cldtidx=3&position=3&search_id=116zvg7m4zv&source_otp=t30&source=listpage_search-results&order_bucket=5
ціна шара за таку машину.
є хто з Німеччини ? поможіть Кабсу і його побратимам купити таке авто.
   
Половина бабла к Кабса є. Другу половину по сотні скинемось і все. Бандер1вець у Львові прийме.
   
Половина бабла к Кабса є. Другу половину по сотні скинемось і все. Бандер1вець у Львові прийме.

прийму, відремонтую і прижену як і дєду-вові на фронт. Кабса поважаю.
   
Не забуваємо про банку на ремонт https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff

А Кабсу теж пропоную скинулись по соточці. Шукаємо німця з пейпалом.
   

2500 Євро.
Caddy.
Пробіг у кілометрах
229 498 км
Тип коробки передач
Механічна

Дата першої реєстрації
02/1999
Паливо
Дизель
Потужність
47 кВт (64 к.с.)
Продавець
Дилер
  https://www.autoscout24.com.ua/proposyzii/volkswagen-caddy-1-9-sd-apk-t-m-19-07-2024--8ecc950a-66ea-4e12-8af9-713cd50d810a?sort=standard&desc=0&lastSeenGuidPresent=false&cldtidx=3&position=3&search_id=116zvg7m4zv&source_otp=t30&source=listpage_search-results&order_bucket=5
ціна шара за таку машину.
є хто з Німеччини ? поможіть Кабсу і його побратимам купити таке авто.
Німецькі турки продають?  То потім прийдеться її перероблювать.. провірте її.
   
Дякую, товариство!
Вибачте, що рідко буваю тут - трохи є роботи  ;)

До речі - Кадік класна машина, якщо в багно не лізти. У нас такий вже рік працює, вкладається в 5л/100 км.
Трохи довелось ремонтувати, але, дякуючи Бандерівцю, обійшлись малою кров'ю
   
Німецькі турки продають?  То потім прийдеться її перероблювать.. провірте її.
Так усі авто треба їхати дивитись.
   

2500 Євро.
Caddy.
Пробіг у кілометрах
229 498 км
Тип коробки передач
Механічна

Дата першої реєстрації
02/1999
Паливо
Дизель
Потужність
47 кВт (64 к.с.)
Продавець
Дилер
  https://www.autoscout24.com.ua/proposyzii/volkswagen-caddy-1-9-sd-apk-t-m-19-07-2024--8ecc950a-66ea-4e12-8af9-713cd50d810a?sort=standard&desc=0&lastSeenGuidPresent=false&cldtidx=3&position=3&search_id=116zvg7m4zv&source_otp=t30&source=listpage_search-results&order_bucket=5
ціна шара за таку машину.
є хто з Німеччини ? поможіть Кабсу і його побратимам купити таке авто.

Це Голандія, а не Німеччина.
пс. З машиною допомогти не зможу.
Як зможе Кабс зі мною зв"язатися на одному з форумів в лічку—— накидаю йому трохи бабла.
   
Це Голандія, а не Німеччина.
пс. З машиною допомогти не зможу.
Як зможе Кабс зі мною зв"язатися на одному з форумів в лічку—— накидаю йому трохи бабла.

я зараз знайду німця. 5 хвилин.
   
я зараз знайду німця. 5 хвилин.

Та я й сам знайду(
Але——
З машиною допомогти не зможу(
Бабло——накидаю трохи в своіх "рамках"(
( накидаю Кабсу особисто після питання в лічку)
   
прошу до уваги панства. Німеччина. те що треба.


https://www.autoscout24.com.ua/proposyzii/volkswagen-caddy-behindertenausstattung---9cafb4dd-16be-4939-b41e-d285231c8472?sort=standard&desc=0&lastSeenGuidPresent=true&cldtidx=5&position=5&search_id=2g041smyttx&source_otp=t10&source=listpage_search-results&order_bucket=2

Основні дані
Тип кузова
Інше
Тип
Вживані автомобілі
Тип двигуна
Передня частина
Сидіння
2
Двері
3
Історія автомобіля
Пробіг у кілометрах
194 750 км
Дата першої реєстрації
10/1998
Загальна інспекція
04/2024

Опис автомобіля
Wurde die ganze Zeit für Behindertentranspor t genutzt. Absenkbare Auffahrvorrichtung und alle Befestigungselement e für Rollstuhl vorhanden.
TÜV bis 04/2024. Zwei Sitzevorn. Ausblick für Behinderten durch zusätzliches Fenster oben.

01945 Grünewald, DE
Контактні дані
+49 (0)171 - 6080990
   
Та я й сам знайду(
Але——
З машиною допомогти не зможу(
Бабло——накидаю трохи в своіх "рамках"(
( накидаю Кабсу особисто після питання в лічку)
Кабс забанений. тут. на жаль.
прав не маєш ? ну най хтось із знайомих купить і прижене в Шегині.
п.с. в темі автомобілів для ЗСУ - гроші це найпростіше в цій схемі. повір тим хто у цьому з 2015 року. :)
   
З машиною допомогти не зможу
А чого? Це ж просто. Поїхав - глянув - купив. Пережене хтось інший (а ще краще автовоз). На шопінг час є, то і на це знайдеться. Давай  [A]
   
Дякую, товариство!
Вибачте, що рідко буваю тут - трохи є роботи  ;)

До речі - Кадік класна машина, якщо в багно не лізти. У нас такий вже рік працює, вкладається в 5л/100 км.
Трохи довелось ремонтувати, але, дякуючи Бандерівцю, обійшлись малою кров'ю
(tu)
звертайтесь і далі. не кремпуйтесь.
а як Течік ? працює ? мені він сподобався. я поки він у мене був - полюбив цю машину. особливо музика  :D
   
п.с. в темі автомобілів для ЗСУ - гроші це найпростіше в цій схемі.
+
а що ж тут не вірити.
Гроші дати просто.
А їздити , дивитися той шрот, а тебе ще й потім х**сосять що не таке купив чи задорого, чи немає квитанцій за продаж, чи каву десь випив по дорозі за кошт товаритства.
   
А чого? Це ж просто. Поїхав - глянув - купив. Пережене хтось інший (а ще краще автовоз).
ну та щас. Тре розумітися в машинах.
А то можна купити шлак.
   
(tu)
звертайтесь і далі. не кремпуйтесь.
а як Течік ? працює ? мені він сподобався. я поки він у мене був - полюбив цю машину. особливо музика  :D

Працює
 Без нарікань, тільки мишей ганяємо
   
х**сосять що не таке купив чи задорого, чи немає квитанцій за продаж, чи каву десь випив по дорозі за кошт товаритства.
Так і є. А якщо ще хот дог не дай боже, то все :(

Але по факту авто купляємо якось.
   
Працює
 Без нарікань, тільки мишей ганяємо

"клейова пастка" для гризунів. єдине що рятує. так кажуть. https://cord.te.ua/ua/p1008271212-pastka-klejova-dlya.html
   
ну та щас. Тре розумітися в машинах.
А то можна купити шлак.
Ми коли брали деліку для 54, поїхали за нею на ферму. Десь 2-3 години. Я і ще місцевий дядько, якого я знайшов у групі (а в цю групу мене додав Саме Так). Приїхали - дизеля нуль. Суха. Каністри нема. Шукали каністру, знайшли від бензину, злили бензин. Поїхали на заправку. Заправка мабуть 10км по шикарній сільській дорозі в 1 полосу з поворотами  (tu) все як я люблю. Залили на заправці, приїхали - лійки нема.  :facepalm: Заливали не буду казати як, але мій напарник джинси убив. По дорозі додому узяли каву на шел експрес.

По факту виїхали о 8, повернулись о 5. Але так, каву випили за 2 фунти (чи менше, я забув, в мене наче 30% знижка). Отакі ми курва волонтери :(
   
Ми коли брали деліку для 54, поїхали за нею на ферму. Десь 2-3 години. Я і ще місцевий дядько, якого я знайшов у групі (а в цю групу мене додав Саме Так). Приїхали - дизеля нуль. Суха. Каністри нема. Шукали каністру, знайшли від бензину, злили бензин. Поїхали на заправку. Заправка мабуть 10км по шикарній сільській дорозі в 1 полосу з поворотами  (tu) все як я люблю. Залили на заправці, приїхали - лійки нема.  :facepalm: Заливали не буду казати як, але мій напарник джинси убив. По дорозі додому узяли каву на шел експрес.

По факту виїхали о 8, повернулись о 5. Але так, каву випили за 2 фунти (чи менше, я забув, в мене наче 30% знижка). Отакі ми курва волонтери :(
пуста пляшка від кока-коли. відрізаєш дно. маєш лійку. і джинси будуть сухі. не дякуй :)
   
пуста пляшка від кока-коли. відрізаєш дно. маєш лійку. і джинси будуть сухі. не дякуй
Ми так і зробили  :gigi: але він тримав лійку і я лив трохи поспішав  :facepalm:
   
хто тут зараз захищає польськомовних "братів" і союзників, даю вам приклад : з Англії щотижня виїжджає 2-5 автовозів із пікапами для ЗСУ. це 10 - 50 автівок. і вони теж стоять у цій черзі. сьогодні виїхав автовоз з машиною для ded-vova. пункт призначення у Польщі - Медика. там розвантаження. "брати" поляки від завтра перекривають Медику-Шегині на круглодобове перекриття.  :vinsent:
Ніссан Наварра виїхав.
поки черга буде стояти - замість сратися - накидайте підрозділу ded-vova на ремонт і шини.
хоч якась користь буде.

Хома Л. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:45
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Сьогодні авто їде в Україну.
Стан авто шикарний, але всеодно потрібні гроші на колеса + базовий ремонт (масло / колодки / що там ще знайдуть).

Хлопці відкрили нову банку, прохання допомогти


https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff


хто має можливість - військові ще збирають на ремонт і шини. долучайтесь. їхня банка в цитаті. пікап буде в Україні в середині тижня.
   
Ми так і зробили  :gigi: але він тримав лійку і я лив трохи поспішав  :facepalm:
  :D  (tu) це завжди квест. я знаю.
   
"клейова пастка" для гризунів. єдине що рятує. так кажуть. https://cord.te.ua/ua/p1008271212-pastka-klejova-dlya.html

Ними й користуємось.
Сьогодні привезли ще якусь отруту "геномодифіковану", будемо пробувати.
І ще спрей є, але це для броні
   
Не забуваємо про банку на ремонт https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff

А Кабсу теж пропоную скинулись по соточці. Шукаємо німця з пейпалом.

Кабс в баньці, побуду за нього
   
Ними й користуємось.
Сьогодні привезли ще якусь отруту "геномодифіковану", будемо пробувати.
І ще спрей є, але це для броні

 (tu) у мене є відео від друга коли з водійського сидіння 5 хвилин вилізають зсередини і втікають миші. а він матюкається і рже.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія