Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прощавайте.

Re: Прощавайте.

вдячні за перемогу ми будемо не владі, а нашим захисникам, серед яких є і мої рідні, серед яких є і такі достойні люди, як Outlander,
будемо вдячні нашим волонтерам та нашому героїчному народові, які всупереч всьому здобудуть країні перемогу,
в це я вірю і за це кожен день борюся

От дурне. А влада значить подяки за перемогу не заслужила? Ото вже корисна ідіотка для кацапів. Але для українців таке белькотіння під час війни, то державна зрада.
   
Re: Прощавайте.

Не забагато на себе берете? 73% українців проголосували за Зеленського. Думки "розумної" бабці з Франції не спитали. І ці 73% не помилились ні на мить. І це ми зараз бачимо.
За такого Зеленського як сьогодні, і я теж проголосувала би. А тоді голосувала виключно проти гранично неприйнятної особи
   
Re: Прощавайте.

з гілок прощання можна легко сконструювати ще один форум, об'ємом більшим за якісь сраний цужек
традиція така  :)
Ага. И все такие трогательные.. Но в каждой аффтар дает понять остающимся, какое они гавно и какого ДАртаньяна они лишаются в лице уходящего. :weep:
   
Re: Прощавайте.

За такого Зеленського як сьогодні, і я теж проголосувала би. А тоді голосувала виключно проти гранично неприйнятної особи

Боти з тролеферми (чи то пригожинська чи то сивочолого криголама, зміст такий же) кажуть, що не заслужив він подяки, дороги будував, чонгар розмінував, Маріупіль здав, інші темники. Вже засрали весь Фейсбук і Твітер. І тут такі водяться. Дякуючи модераторам не мають вони тут де розігнатись, але пробують.
   
Re: Прощавайте.

От дурне. А влада значить подяки за перемогу не заслужила? Ото вже корисна ідіотка для кацапів. Але для українців таке белькотіння під час війни, то державна зрада.

а влада хай спочатку дасть відповіді на ті питання, що їй поставить суспільство після війни,
бо питань до неї багато...
   
Re: Прощавайте.

А де вашого Порошенка готували...до "державного керівництва"? накерував...
Аутлендер все по пунктах Вам і іншим розписав, що було зроблено Порошенком і що Зеленським, з точки зору підготовки країни до можливої агресії РФ стоовно нашої країни.
Якщо Ви не зрозуміли, то це не моя проблема.
Що стосується готовності до державного керівництва, то освіта і шлях до моменту обрання президентом Порошенка і Зеленського - це дві великі різниці. Як і те, що "накерував", в порівнянні, один і інший.




   
Re: Прощавайте.

а влада хай спочатку дасть відповіді на ті питання, що їй поставить суспільство після війни,
а питань до неї багато...

Які питання? Що ти тут труїш з ранку до ночі? Чи може все таки не бесплатно?

Передайте Порошенку, що за ваші тролеферми він після війни ще відповість, як за державну зраду. Ото будуть питання.

Останнє редагування: 31 липня 2022 23:52:24 від Перегриневич
   
Re: Прощавайте.

Ви ще таблицю множення зачитайте цим служивим.
І дарма
Бо зараз ця сама фоксік повернеться в інший бік і полум"яно розповість, як петро отримав для Україн безвіз, створив армію, вибив Томоса (з цим, щоправда, Нарік допоміг) і дав українцям мову.
   
Re: Прощавайте.

а влада хай спочатку дасть відповіді на ті питання, що їй поставить суспільство після війни,
бо питань до неї багато...
От когда война кончится, тогда и будешь совать ногами, а сейчас не расписывайся за свое 5% "суспильство". B-)
   
Re: Прощавайте.

Аутлендер все по пунктах Вам і іншим розписав, що було зроблено Порошенком і що Зеленським, з точки зору підготовки країни до можливої агресії РФ стоовно нашої країни.
Якщо Ви не зрозуміли, то це не моя проблема.
Що стосується готовності до державного керівництва, то освіта і шлях до моменту обрання президентом Порошенка і Зеленського - це дві великі різниці. Як і те, що "накерував", в порівнянні, один і інший.
Аутлендер і його "пункти" - Абсолютна Істина?
Його пункти чомусь суттєво відрізняються від пунктів, сформульованих тими, кому вдалося встояти проти чар петро
https://censor.net/ru/forum/3108319/itogi_pravleniya_poroshenko
   
Re: Прощавайте.

Вибачте, але не могла розумна людина проголосувати за людину, котра була зовсім не підготовлена до державного керівництва, не мала ні програми, ні команди для виконання завдань, що стояли перед країною.
Тому не треба собі лестити і повчати людину, явно більш розумного.
хто розумніший, той хто проголосував за Пyтіна, чи той, що за К.Собчак?
   
Re: Прощавайте.

За Зеленського, Януковича, Кучма 2, Кучма, і Кравчука.
Кожний новий вибір підводив до неминучого... Пострілом був Зе  У батька Чорновола, Лук'яненка, і Садового не було абсолютно ніяких гіпотез
за всіх цих, крім Зе, голосував Порошенко, а він розумніший навіть за Аутлендера.
   
Re: Прощавайте.

Главное - результат
Зеленского сейчас называют лидером свободного мира - не украинцы называют
От наших дождешься :gigi:
Награждают орденами и премиями Черчилля
Так что результат вполне и очень

И да, я за Зеленского не голосовала
То не Зеленського нагороджують. А український народ, українську армію, волонтерів, медиків, спасателів, прибиральників, аграрієв та багатьох інших хто не склав руки і бореться. Коженому на його місці орден не даш, тому нагороджують Президента. Дивно що ви цього не розумієте.
   
Re: Прощавайте.

Слабак...
:(
Підтримую цього дописувача
   
Re: Прощавайте.

То досить банально і було тут не раз. Йдеш, то йди. Не обов'язково про це урочисто оголошувати і писати причини цього.
може тобі насрати

а для людини це втрата - залишити коло спілкування, в якому перебував роки

кожен, хто залишає фуп має право на особисту прощальну гілку
і слова такої людини мають бути в 10 раз вагоміші
   
Re: Прощавайте.

То не Зеленського нагороджують. А український народ, українську армію, волонтерів, медиків, спасателів, прибиральників, аграрієв та багатьох інших хто не склав руки і бореться. Коженому на його місці орден не даш, тому нагороджують Президента. Дивно що ви цього не розумієте.
Дивно, що ви (не особисто) розумієте це аж надто вибірково.
Бо коли ЄС після Революції Гідності аплодував Порошенку, то він аплодував саме Порошенку, і нікому іншому.
Безвіз теж було надано завдяки Порошенку, а не Україні, українському народові, яким вже тоді захоплювалася Європа, але рівень корупції який охопив країну після перемоги народу, пригасив всі захвати..
І у 2005 Конгрес США аплодував виключно і особисто Ющенкові, як полюбляли стверджувати деякі. Ага.
Так само і зараз - Європа і світ захоплюються Українцями, і висловлюють свій захват через аплодисменти офіційному представникові України - її Презеденту.
   
Re: Прощавайте.

висловлюють свій захват через аплодисменти офіційному представникові України - її Презеденту.
Буква "З" тут має бути великою.
Якщо це була не просто безграмотність.
   
Re: Прощавайте.

я походу аутлендера сплутав з аутсайдером.

перепрошую у тс шо ботом назвав.

просто ніки майже ідентичні :)
   
Re: Прощавайте.

Буква "З" тут має бути великою.
Якщо це була не просто безграмотність.
Іншого варіанту, значить, не припускаєш?
Наприклад, випадкова опечатка?
А позаяк можливості редагувати свій пост у мене нема, то ...
До речі, саме так і було - запостила, відразу побачила, і ...ну, а що зробиш?

ПС Сам ти безграмотний.
   
Re: Прощавайте.

Наприклад, випадкова опечатка?
Ето врят лє. Між буквами "е" та "и" на клаві пристойна відстань.
Оскільки безграмотність ти гнівно відкидаєш, значить просто повстидалась надрукувати велику "З". B-)
   
Re: Прощавайте.

Ето врят лє. Між буквами "е" та "и" на клаві пристойна відстань.
Оскільки безграмотність ти гнівно відкидаєш, значить просто повстидалась надрукувати велику "З". B-)
Тобто опечатка може бути лише на сусідні літери? Ти це серйозно?
А те, що у мене взагалі на клавіатурі нема українських літер, то нічо?
Ти мене зараз трохи розчарував.
   
Re: Прощавайте.

Тобто опечатка може бути лише на сусідні літери? Ти це серйозно?
А те, що у мене взагалі на клавіатурі нема українських літер, то нічо?
Ти мене зараз трохи розчарував.
Замов собі наліпочки на клаву, копійчана штука, не мучся.
Та не вбіжайся, це я так, мимоходом. Доки в ефірі не прозвучало кодове слово "парашенка", до тебе нема причин дойопуватись. 8-)
   
Re: Прощавайте.

Замов собі наліпочки на клаву, копійчана штука, не мучся.
ага, тоді я заліплю всі умлаути
   
Re: Прощавайте.

ага, тоді я заліплю всі умлаути
Багато пишеш німецькою?
Ну, наліпочки є прозорі, єсі шо.
   
Re: Прощавайте.

може тобі насрати

а для людини це втрата - залишити коло спілкування, в якому перебував роки

кожен, хто залишає фуп має право на особисту прощальну гілку
і слова такої людини мають бути в 10 раз вагоміші

Він завтра вилізе на СУПі і буде срати на УП, на ФУП і на тебе.

"Удмуртські хом'ячки жваво ремигають" і т.п.
   
Re: Прощавайте.

Багато пишеш німецькою?
Ну, наліпочки є прозорі, єсі шо.
небагато, але доводиться ...деякі тексти
насправді цей ноут у мене вже декілька років, якось звикла
вдома є додаткова клавіатура, наша, але я і там її вже давно не використовую
   
Re: Прощавайте.

Ето врят лє. Між буквами "е" та "и" на клаві пристойна відстань.
Оскільки безграмотність ти гнівно відкидаєш, значить просто повстидалась надрукувати велику "З". B-)
Якщо людина погано чує, пише на слух, то ці дві букви плутаються.

 :(
   
Re: Прощавайте.

Він завтра вилізе на СУПі і буде срати на УП, на ФУП і на тебе.

"Удмуртські хом'ячки жваво ремигають" і т.п.
насправді дивна така жагуча ненависть до іншої думки, іншого бачення
це щось реально ненормальне, тим більш, що іншу думку сповідують такі самі українці, об"єктивно не прорашистська вата
   
Re: Прощавайте.

Він завтра вилізе на СУПі і буде срати на УП, на ФУП і на тебе.

"Удмуртські хом'ячки жваво ремигають" і т.п.
Він наразі служить в ЗСУ, наскільки відомо.
Тому має повне моральне право насрати на хом'яка з мадярським айпі будь-яким способом.
   
Re: Прощавайте.

рівень корупції який охопив країну після перемоги народу, пригасив всі захвати..
Добре, що зараз у нас корупція зникла, як роса на сонці. Правда будівництво та ремонт доріг зросли в ціні в 2-3 рази. Та й керівника САП назначили швиденько, всього через два роки після обрання та й то під шаленим тиском та погрозами  з боку ЄС. Та й в час війни жодної корупції, ну хіба там трішки у воєнкоматах та на кордоні.
   
Re: Прощавайте.

насправді дивна така жагуча ненависть до іншої думки, іншого бачення
це щось реально ненормальне, тим більш, що іншу думку сповідують такі самі українці, об"єктивно не прорашистська вата
Ти-но придивись до творчості істоти, яку цитуєш. Пошукай там толерантність до іншої думки, чи хоч взагалі якийсь проблиск думки.
   
Re: Прощавайте.

Добре, що зараз у нас корупція зникла, як роса на сонці. Правда будівництво та ремонт доріг зросли в ціні в 2-3 рази. Та й керівника САП назначили швиденько, всього через два роки після обрання та й то під шаленим тиском та погрозами  з боку ЄС. Та й в час війни жодної корупції, ну хіба там трішки у воєнкоматах та на кордоні.
І зараз не зникла, і у допетровий період була захмарна
Інша справа - це буйний розквіт корупції саме після перемоги Революції Гідності
   
Re: Прощавайте.

Ти-но придивись до творчості істоти, яку цитуєш. Пошукай там толерантність до іншої думки, чи хоч взагалі якийсь проблиск думки.
"З вовками жити..."
   
Re: Прощавайте.

Ти-но придивись до творчості істоти, яку цитуєш. Пошукай там толерантність до іншої думки, чи хоч взагалі якийсь проблиск думки.

Рамблєр, тебе ще раз послати чи сам підеш в знайомому вже тобі напрямку?  :laugh:

Хто б ще тут про проблиски думки писав, але не ти.
   
Re: Прощавайте.

Сумно стає коли дописувачі покидають форум.. :sad:
   
Re: Прощавайте.

Рамблєр, тебе ще раз послати чи сам підеш в знайомому вже тобі напрямку?  :laugh:

Хто б ще тут про проблиски думки писав, але не ти.
Ще з півроку будеш святкувати свою "сміливість", посилатєль?
Що ж тобі ще лишається...
Це ти правда в мадярах, чи такий хитрий впн під публічного оператора?
   
Re: Прощавайте.

"З вовками жити..."
А хто тут вовк? То не вовче виття, так, шавка дзяволить з-за кордону в сподіванні, що кісточка перепаде з хазяйського столу.
   
Re: Прощавайте.

А хто знає, що з beggy? Щось пригадався...
Він воював ніби?
   
Re: Прощавайте.

Тут нічого не змінилось і не зміниться. Удмуртські хом'ячки жваво ремигають. Тупі намагаються  вчити розумних, навіжені намагаються лікувати психічно здорових, моральні виродки встановлюють правила для порядних. Розумні думки, яких з кожним роком все менше, тонуть в лайні якого з кожним роком все більше. З тими з дописувачів з ким мені цікаво спілкуватись я можу поговорити і в інших місцях. Повернутись сюди було помилкою, яку я виправляю. Нам своє робити. Всім бажаю дожити до перемоги. Слава Україні!

   
Re: Прощавайте.

Клієнт і на СУПі дал всєм просраться. Гіпертрофіроване самолюбство, навіть як для прихильника Петра. Гарний психолог міг би допомогти .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія