Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прощавайте.

Прощавайте.

Тут нічого не змінилось і не зміниться. Удмуртські хом'ячки жваво ремигають. Тупі намагаються  вчити розумних, навіжені намагаються лікувати психічно здорових, моральні виродки встановлюють правила для порядних. Розумні думки, яких з кожним роком все менше, тонуть в лайні якого з кожним роком все більше. З тими з дописувачів з ким мені цікаво спілкуватись я можу поговорити і в інших місцях. Повернутись сюди було помилкою, яку я виправляю. Нам своє робити. Всім бажаю дожити до перемоги. Слава Україні!
   
Re: Прощавайте.

Героям слава!
   
Re: Прощавайте.

Жаль
   
Re: Прощавайте.

Тут нічого не змінилось і не зміниться. Удмуртські хом'ячки жваво ремигають. Тупі намагаються  вчити розумних, навіжені намагаються лікувати психічно здорових, моральні виродки встановлюють правила для порядних. Розумні думки, яких з кожним роком все менше, тонуть в лайні якого з кожним роком все більше. З тими з дописувачів з ким мені цікаво спілкуватись я можу поговорити і в інших місцях. Повернутись сюди було помилкою, яку я виправляю. Нам своє робити. Всім бажаю дожити до перемоги. Слава Україні!

Героям Слава!
Бажаю перемоги і повернутися живим здоровим додому, а також на ФУП
   
Re: Прощавайте.

прикро.
   
Re: Прощавайте.

Героям слава.

То досить банально і було тут не раз. Йдеш, то йди. Не обов'язково про це урочисто оголошувати і писати причини цього. Але зацікавив вираз "удмуртські хом'ячки". Що за хом'ячки і чому удмуртські?
   
Re: Прощавайте.

Жаль.
   
Re: Прощавайте.

Героям слава! [ua]

Ти справді припустився помилки, коли взявся повчати розумних.
   
Re: Прощавайте.

Раніше часто з тобою сперечався. Але поважаю за твердість поглядів, хоча не всі поділяю.
Удачі.
   
Re: Прощавайте.

Розумію Вас. Втім можете вряди-годи заходити, буде цікаво.
Сам залишаюсь тут лише для того, щоб називати речі власними іменами. Не все купується і, слава Богу, ще не все продається.
Удачі нам усім! Перемога буде за нами!  [ua]
   
Re: Прощавайте.

Дуже шкода.
Бережи Вас Бог!
   
Re: Прощавайте.

З 2006 хоч напиши електронну скриньку в приват хто зна  :friends:
   
Re: Прощавайте.

Героям слава! нема ніякої помилки. залишайся! ми ще твій нарис маємо прочитати! ти обіцяв!
   
Re: Прощавайте.

Героям слава! [ua]
Ти справді припустився помилки, коли взявся повчати розумних.
і тут ти свої 5 копійок вставила!  :X
   
Re: Прощавайте.

Героям слава! [ua]
Ти справді припустився помилки, коли взявся повчати розумних.
це ти шоль ,розумниця  ? :laugh:
   
Re: Прощавайте.

Я теж ішов з фупу декілька разів. І то конкретно ішов
   
Re: Прощавайте.

Я теж ішов з фупу декілька разів. І то конкретно ішов

чого приперся назад? тролити прихильники певної політсили?
   
Re: Прощавайте.

чого приперся назад? тролити прихильники певної політсили?

Набридло. До мене всі сруться. Прийшов трохи тих потролдив троха тих, а модер пише шо я срач провокую, а типу без мене там благодать була.  :D
Пішов з гілки що б не провокувати, так без мене 90 сторінок сруться.  :scenic:
Перейшов тему космос і там про квантову механіку флуджу.
   
Re: Прощавайте.


Ти справді припустився помилки, коли взявся повчати розумних.
Вибачте, але не могла розумна людина проголосувати за людину, котра була зовсім не підготовлена до державного керівництва, не мала ні програми, ні команди для виконання завдань, що стояли перед країною.
Тому не треба собі лестити і повчати людину, явно більш розумного.
   
Re: Прощавайте.

Прийшов трохи тих потролдив троха тих, а модер пише шо я срач провокую

Ну бо тупо тролиш. Причому в негатив. Зараз негативу і так вистачає. А якщо ми його ще й роздмухувати будемо, тобто тролити, то це нічого хорошо не дає. Зневіра, фрустрація, песимізм, негатив.
   
Re: Прощавайте.


Вибачте, але не могла розумна людина проголосувати за людину, котра була зовсім не підготовлена до державного керівництва,

Це про кого тут Елена бреше?
   
Re: Прощавайте.

Ну бо тупо тролиш. Причому в негатив. Зараз негативу і так вистачає. А якщо ми його ще й роздмухувати будемо, тобто тролити, то це нічого хорошо не дає. Зневіра, фрустрація, песимізм, негатив.

та може і так
тому перйшов космос
най без мене сруться
   
Re: Прощавайте.

Це про кого тут Елена бреше?
Про всіх, хто голосував за Зеленського.
   
Re: Прощавайте.

Про всіх, хто голосував за Зеленського.

Не забагато на себе берете? 73% українців проголосували за Зеленського. Думки "розумної" бабці з Франції не спитали. І ці 73% не помилились ні на мить. І це ми зараз бачимо.
   
Re: Прощавайте.

Тут нічого не змінилось і не зміниться. Удмуртські хом'ячки жваво ремигають. Тупі намагаються  вчити розумних, навіжені намагаються лікувати психічно здорових, моральні виродки встановлюють правила для порядних. Розумні думки, яких з кожним роком все менше, тонуть в лайні якого з кожним роком все більше. З тими з дописувачів з ким мені цікаво спілкуватись я можу поговорити і в інших місцях. Повернутись сюди було помилкою, яку я виправляю. Нам своє робити. Всім бажаю дожити до перемоги. Слава Україні!
Взагалі правильно, тільки треба давати адреси інших місць. Може хто не знає і буде цікаво теж.
   
Re: Прощавайте.

якщо ідуть то ідуть тихо
   
Re: Прощавайте.

І ці 73% не помилились ні на мить. І це ми зараз бачимо.

Безумовно бачимо.
Але, вочевидь, окуляри у всіх різні, звідси і різні висновки.
   
Re: Прощавайте.

Безумовно бачимо.
Але, вочевидь, окуляри у всіх різні, звідси і різні висновки.
на жаль, у мене не рожеві...
   
Re: Прощавайте.

Outlander   Провокація політсрачу

це ппц
   
Re: Прощавайте.

Безумовно бачимо.
Але, вочевидь, окуляри у всіх різні, звідси і різні висновки.

Не міряйте всіх по собі і по своїх окулярах.
   
Re: Прощавайте.

Про всіх, хто голосував за Зеленського.
За Зеленського, Януковича, Кучма 2, Кучма, і Кравчука.
Кожний новий вибір підводив до неминучого... Пострілом був Зе  У батька Чорновола, Лук'яненка, і Садового не було абсолютно ніяких гіпотез
   
Re: Прощавайте.

Не міряйте всіх по собі і по своїх окулярах.
не всім дістались рожеві світлофільтри. нам не вистачило...
   
Re: Прощавайте.

Вибачте, але не могла розумна людина проголосувати за людину, котра була зовсім не підготовлена до державного керівництва, не мала ні програми, ні команди для виконання завдань, що стояли перед країною.
Тому не треба собі лестити і повчати людину, явно більш розумного.

 (tu)
   
Re: Прощавайте.

Вибачте, але не могла розумна людина проголосувати за людину, котра була зовсім не підготовлена до державного керівництва, не мала ні програми, ні команди для виконання завдань, що стояли перед країною.

а ви кажете
   
Re: Прощавайте.

Про всіх, хто голосував за Зеленського.
Вибачте, але не могла розумна людина проголосувати за людину, котра була зовсім не підготовлена до державного керівництва
Главное - результат
Зеленского сейчас называют лидером свободного мира - не украинцы называют
От наших дождешься :gigi:
Награждают орденами и премиями Черчилля
Так что результат вполне и очень

И да, я за Зеленского не голосовала
   
Re: Прощавайте.


   
Re: Прощавайте.

не всім дістались рожеві світлофільтри. нам не вистачило...

не рожеві, зелені
   
Re: Прощавайте.

Слабак...
   
Re: Прощавайте.

не рожеві, зелені
слушно.
   
Re: Прощавайте.

якщо ідуть то ідуть тихо
если бы
многие как Спартц - обложат с ног до головы,
запахнутся в белое пальто и только тогда ідуть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія