Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разбанте НЕМО прямо сейчас

Разбанте НЕМО прямо сейчас

Господа моредаторы
Разбаньте херсонского юзера капитана NEMO
Как по мне, говно мужиченка. Изначально. Всегда. Но это личное. Есть сейчас более важное. Он в оккупации. Вы там не были, вы не знаете, как крышу рвет от безнадеги. Ни вам, ни мне, и никому не судить эту тоску, поверьте.
Пусть пишет любую срань здесь лишь бы легчало.
Это очень тяжело быть за поребриком
Не надо на тех, кто оказался за чертой демонстрировать свою незламность.
Спасибо вам за защиту Неньки от… Но все все понимают. Все понимают его кручину и отчаяние.
Разбаньте его , плиз, и не баньте тех, у кого сдали нервы за чертой. Там тяжело. Там не интернет, там реально жутко
Мы здесь не арийцы. У всех нервы. Война это непоправимо. Уважемая адменестрация не судите людей с вышки
   
Re: Разбанте НЕМО прямо сейчас

Ви двічі непослідовні.
Перший раз, коли обурюєтеся на хамство модераторів, а самі на забаненого кажете таке як в сабжі.
Другий раз, коли пропонуєте зглянутися з депресії одних, дозволивши їм сіяти смуток, забуваючи про депресію інших, які це читатимуть.
Можете собі уявити, що почнеться, коли «в зраду» стане «можна»? Особисто я можу, бо, як переконаний опозиціонер, входжу в кола, де присутні особливо радикальні люди, які владі не вірять ні на мить (на відміну від мене). Не маючи на що спертися, крім Залужного, якого в світі їхніх страхів от-от знімуть, вони не мають і надії.
Не думаю, що це потрібно ФУПу. А сам я… Завжди треба думати про того, хто читатиме твою істерику.

Не знаю, може варто відкрити спеціальний напів закритий (як Смітник, щоб з головної видно, а з заголовка ні) підфорум, де можна ділитися страхами, але вангую, що там досить швидко буде чистилище чи перші кола пекла, коли всі страхи різних людей зіллються в синергіі відчаю. Хто йде сюди, покинь усі надії, ага… Бо мало кому захочеться іти туди з чимось обнадійливим.
   
Re: Разбанте НЕМО прямо сейчас

 :facepalm1:
Отак взяв і обісрав забаненого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія