Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу за Хорнета !!

Прошу за Хорнета !!

Ну, два месяца это как то дохера .Невже он такой типа зрадоеб?  Чел столько лет на форуме , и всегда был спокойный юзер.
Или это месть модера какого то за то, что он обговаривает действия модераторов??
   
Re: Прошу за Хорнета !!

+1. Десятку макс.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

+
   
Re: Прошу за Хорнета !!

+

   
Re: Прошу за Хорнета !!

Так, влупили hornet'a не по дєццкі. Бо, між іншим, залупався проти модерів. Що на кожному пристойному форумі збільшує срок бану за будь-що.

Але доєднуюсь до прохання зменшити срок бану. Може йому попустить.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

+1000000
   
Re: Прошу за Хорнета !!

я не знаю..
но люди начинают писать и звонить...что начинают подыскивать другие площадки...и эти люди по 15 и больше лет на форуме..

чуток надо быть адекватными..

понятно шо война...

но и так тоже нельзя

такое имхо.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

я не знаю..
но люди начинают писать и звонить...что начинают подыскивать другие площадки...и эти люди по 15 и больше лет на форуме..

чуток надо быть адекватными..

понятно шо война...

но и так тоже нельзя

такое имхо.

А, ну да, ну да. Дилетант, Дурдом, Суп-Цуг і так далі. "по 15 и больше лет..."  :D
   
Re: Прошу за Хорнета !!

між іншим, залупався проти модерів
причина бана у него - Розганяє зраду в промислових масштабах, дискредитація влади, про модерив ниче

нельзя сейчас выписывать длительные сроки ИМХО
   
Re: Прошу за Хорнета !!

про модерив ниче

Та так, але модери ж про таке не напишуть. І правильно зроблять.

   
Re: Прошу за Хорнета !!

за хорнета - пасть парву.
ми книжку Бандери оригінал з Мюнхену з ним оцифровували 15 років тому.
тепер нашу роботу друкарні юзають - книжку купити можна .
Василь наш пацан - супер хлоп  [ua]
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Підтримую прохання
   
Re: Прошу за Хорнета !!

С каких это пор Хорнет стал таким херовым юзером, шо ему впаяли бля аж 2 месяца...чел вообще раньше в банках наверное и небыл.А, тут трах бах и 2 месяца.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Теж проти цього бану.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Підтримую прохання!
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Підтримую
   
Re: Прошу за Хорнета !!

вже скостили
   
Re: Прошу за Хорнета !!

вже скостили
все одно якось занадто виходить
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Дякую і за це.
   
Re: Прошу за Хорнета !!


нельзя сейчас выписывать длительные сроки ИМХО
+1
   
Re: Прошу за Хорнета !!

+1
підтримую клопотання визволити Хорнета

і так само вважаю, що зараз не можна банити на такі довгі строки нікого
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Да разбаньте вже його , і так вже отседів бідьше потрібного.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Також категорично проти цього бану.
Модератори какаяразніца великими термінами банів методично випилюють проукраїнських критиків влади.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Також категорично проти цього бану.
Модератори какаяразніца великими термінами банів методично випилюють проукраїнських критиків влади.

Нажаль немає тут притомної критики влади, а її є за що критикувати. Все що бачу, це 1000 разів переливання з пустого в порожнє, одних й тих самих тез, про те що нинішня влада нас здала, здає і здасть. Ці камлання лише дискредитують нинішню владу і грають на руку ворогу. Штабні зі штабу попередника гарно завчили гебельсівськи методички, а не дуже розумні їм підіграють. Але як ваші штабні камлання допоможуть нам перемогти хуйла і кацапів? Виникає питання, чи це не спонсорується взагалі напряму з Кремля.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

одних й тих самих тез, про те що нинішня влада нас здала, здає і здасть.
"А ми, передові порохоботи сучасності, вас про це попереджали ще у 2019 році!" (с, приблизно)
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Нажаль немає тут притомної критики влади, а її є за що критикувати. Все що бачу, це 1000 разів переливання з пустого в порожнє, одних й тих самих тез, про те що нинішня влада нас здала, здає і здасть. Ці камлання лише дискредитують нинішню владу і грають на руку ворогу. Штабні зі штабу попередника гарно завчили гебельсівськи методички, а не дуже розумні їм підіграють. Але як ваші штабні камлання допоможуть нам перемогти хуйла і кацапів? Виникає питання, чи це не спонсорується взагалі напряму з Кремля.
По перше не впихайте мене в штабні, ніколи ним не був.
По друге великими термінами банів ви дійсно створюєте враження випилювання частини неугодних фупчиків. 

Охолодіть порушника 1-5 днів бану і достатньо, тут більшість проукраїнських, прокацапів і так видно. От їх і баньте від душі.

А у випадку хорнета явна напрошується висновок про цілеспрямовану боротьбу з тими, хто "не підтримує генеральну лінію партії". 
Ви захлинетесь у зеленому багновині, якщо не буде таких як хорнет, що критично дивляться на нашу теперішню владу, цілком підтримуючи її правильні кроки по боротьбі з агресором.
Ті, хто на хайпі, на тотальній, і в більшості несправедливій, критиці своїх попередників, прийшли до влади, вже встигли показати свою некомпетентність і відсутність святості, яку приписував їм народ через Голобородька.
Вб'єте на ФУПі і в житті  таких, як хорнет, отримаєте в Україні свого доморощеного хуйла.
   
Re: Прошу за Хорнета !!


Вб'єте на ФУПі і в житті  таких, як хорнет, отримаєте в Україні свого доморощеного хуйла.
+ 1
   
Re: Прошу за Хорнета !!

По перше не впихайте мене в штабні, ніколи ним не був.
По друге великими термінами банів ви дійсно створюєте враження випилювання частини неугодних фупчиків. 

Охолодіть порушника 1-5 днів бану і достатньо, тут більшість проукраїнських, прокацапів і так видно. От їх і баньте від душі.

А у випадку хорнета явна напрошується висновок про цілеспрямовану боротьбу з тими, хто "не підтримує генеральну лінію партії". 
Ви захлинетесь у зеленому багновині, якщо не буде таких як хорнет, що критично дивляться на нашу теперішню владу, цілком підтримуючи її правильні кроки по боротьбі з агресором.
Ті, хто на хайпі, на тотальній, і в більшості несправедливій, критиці своїх попередників, прийшли до влади, вже встигли показати свою некомпетентність і відсутність святості, яку приписував їм народ через Голобородька.
Вб'єте на ФУПі і в житті  таких, як хорнет, отримаєте в Україні свого доморощеного хуйла.

+1000

Нема чого і додати. Все правильно написано.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

По перше не впихайте мене в штабні, ніколи ним не був.
По друге великими термінами банів ви дійсно створюєте враження випилювання частини неугодних фупчиків. 

Охолодіть порушника 1-5 днів бану і достатньо, тут більшість проукраїнських, прокацапів і так видно. От їх і баньте від душі.

А у випадку хорнета явна напрошується висновок про цілеспрямовану боротьбу з тими, хто "не підтримує генеральну лінію партії". 
Ви захлинетесь у зеленому багновині, якщо не буде таких як хорнет, що критично дивляться на нашу теперішню владу, цілком підтримуючи її правильні кроки по боротьбі з агресором.
Ті, хто на хайпі, на тотальній, і в більшості несправедливій, критиці своїх попередників, прийшли до влади, вже встигли показати свою некомпетентність і відсутність святості, яку приписував їм народ через Голобородька.
Вб'єте на ФУПі і в житті  таких, як хорнет, отримаєте в Україні свого доморощеного хуйла.
----
От хтоб говорив про лінію партії,тільки не ви.
Хорнети і юари намагаюцця все,до чого дотягнуцця перетворити на СУП з однією"правильною" лінією партії. Здавалося б,ну,радійте,ви ж досягли чого хотіли,спілкуйтеся з однодумцями,дискутуйте. Але ж ні. Їм хочецця і на ФУПі щоб так
було і настійливо лізуть сюди.
Чого вам на СУПі не сидицця,якщо ви такі нетерпимі до іншої думки?
Я не захищаю прицюцькувату"модерацію"тут,просто деякі одіозні персонажі інколи заслуговують на приведення до тями.
А відносно модерації моя думка така: форум вдруге намагаєцця вбити таж сама кумпанія,що намагалася зробити це раніше ,в 2014-му. Мабуть форум став непотрібним.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Хорнети і юари намагаюцця все,до чого дотягнуцця перетворити на СУП з однією"правильною" лінією партії. Здавалося б,ну,радійте,ви ж досягли чого хотіли,спілкуйтеся з однодумцями,дискутуйте. Але ж ні. Їм хочецця і на ФУПі щоб так
було і настійливо лізуть сюди.
Чого вам на СУПі не сидицця,якщо ви такі нетерпимі до іншої думки
(tu)
   
Re: Прошу за Хорнета !!

От хтоб говорив про лінію партії,тільки не ви.
Хорнети і юари намагаюцця все,до чого дотягнуцця перетворити на СУП з однією"правильною" лінією партії. Здавалося б,ну,радійте,ви ж досягли чого хотіли,спілкуйтеся з однодумцями,дискутуйте. Але ж ні. Їм хочецця і на ФУПі щоб так
було і настійливо лізуть сюди.
Чого вам на СУПі не сидицця,якщо ви такі нетерпимі до іншої думки?
Я не захищаю прицюцькувату"модерацію"тут,просто деякі одіозні персонажі інколи заслуговують на приведення до тями.
А відносно модерації моя думка така: форум вдруге намагаєцця вбити таж сама кумпанія,що намагалася зробити це раніше ,в 2014-му. Мабуть форум став непотрібним.

Ви роповідаєте свої фантазії...
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Друзі, дуже дякую за підтримку!

Але такі бани дуже демотивують і політику модерації треба міняти.

Останнє редагування: 19 серпня 2022 20:03:49 від hornet
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Друзі, дуже дякую за підтримку!

Але такі бани дуже демотивують і політику модерації треба міняти.

 :-B  [ua]
   
Re: Прошу за Хорнета !!

Друзі, дуже дякую за підтримку!

Але такі бани дуже демотивують і політику модерації треба міняти.

там треба міняти одного якогось єбаната рєтівого, бо пізданулися під час війни перебанити всіх проукраїнських дописувачів, залишивши всю вату.
   
Re: Прошу за Хорнета !!

там треба міняти одного якогось єбаната рєтівого, бо пізданулися під час війни перебанити всіх проукраїнських дописувачів, залишивши всю вату.
і я навіть знаю, кого...  :brunette:

Я ж на єбануту формуліровку "булінг" ще не наговорила?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія