Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Shannou - не кацапське ІПСО

Shannou - не кацапське ІПСО

Сьодня Shannou було забанено на місяць з формулюванням: "ТС кацапське ІПСО".
Маю припущення, що за створення опитування щодо Єрмака.
За результатами якого, до речі, більшість голосів набрало, таки, не формулювання адміна в якості підстави для бана.

Я розумію, що Українська правда не має бажання сваритися з паном Єрмаком і його офісними підлеглими.
І мабуть тому створення ще однієї теми про сабжа розлютило пана адміна.
Однак прошу взяти до уваги, що в профільній темі Shannou уникав сварок і пропонував ігнорити тих,
хто розпалював в ній срач.
Більше того, свою тему створив саме для того, щоб не витрачати час на пустопорожні балачки
Цитата: Shannou
Бо ви замебмали вже 70 сторінок то обсмоктувати
Кількість його повідомлень (сьогодні 1, вчора 3) також не підтверджує, що він свідомо просуває чиїсь ідеї, крім своїх,
тим більше кацапські.

Таким чином, оскільки формулювання підстави бану є хибним, прошу місячний (!) бан
користувачу Shannou скасувати.

З повагою, (і так далі) ...  :)
   
Re: Shannou - не кацапське ІПСО

+1 клопотання за розбан Shannou
   
Re: Shannou - не кацапське ІПСО
ATF

Ша. Тут навіть критика Арестовича - кацапське ІПСО.
   
Re: Shannou - не кацапське ІПСО

Ша. Тут навіть критика Арестовича - кацапське ІПСО.

ти ж хвалив модерацію
   
Re: Shannou - не кацапське ІПСО

Тоді просте питання тобі. Ти президент, в тебе більшість в Раді та свій кабмін. В жовтні тобі кажуть американці, що Хуйло 100% нападе на початку року. Ти, на відміну від чинного, їм повірив. Що б ти робив за ті три місяці, що лишилися. Тут не треба відповідати, сам собі чесно дай відповідь. І годі тут цю хєрню розповідати про кожен мав сам за себе подбати в патерналістській країні інфантілів, де 73% проголосували за Джонні, зроби нам монтаж.

після цього посту мене забанили з поміткою "Провокація політсрачу"  :facepalm1:
а за кацапське ІПСО я б навіть особисто приїхав поспілкуватися з модератором, допомогти знайти втрачені береги.
   
Re: Shannou - не кацапське ІПСО

ти ж хвалив модерацію

модерація просто ахуєнна, дати банхаммер людині, яка зовсім не знає, хто є хто на форумі, та випускає з бану відвертих упоротих підкацапників, не банить кацапів типу Valentyn, та банить як кацапа Drake в ніколи, який вирвався з Бердянську - я більш йобнутої модерації ще не бачив.
   
Re: Shannou - не кацапське ІПСО

модерація просто ахуєнна, дати банхаммер людині, яка зовсім не знає, хто є хто на форумі, та випускає з бану відвертих упоротих підкацапників, не банить кацапів типу Valentyn, та банить як кацапа Drake в ніколи, який вирвався з Бердянську - я більш йобнутої модерації ще не бачив.
хоч я з тобою по різних берегах, але повністю погоджуюся з твоєю позицією. ЯК можнабуло доручати кнопку тим, кого по кілька місяців/років не було на форумі?????
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія