Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу пані Тидищ!

Свободу пані Тидищ!

Пане модераторе, місяць прайду закінчився. Досить!
   
Re: Свободу пані Тидищ!

+
   
Re: Свободу пані Тидищ!

много 20 дней

у человека душа болит, а вы ее в кутузку

поддерживаю пана Хому!
   
Re: Свободу пані Тидищ!

Теж підтримую!
   
Re: Свободу пані Тидищ!

+1
підтримую!
   
Re: Свободу пані Тидищ!
ATF

+1 підтримую.
   
Re: Свободу пані Тидищ!

 :S
хіба на 20ку тягне?
   
Re: Свободу пані Тидищ!

Зверну увагу на помилку в назві гілки: не пані Тидищ, а пані тыдыщ

Останнє редагування: 8 липня 2022 19:43:38 від steol
   
Re: Свободу пані Тидищ!

Зверну увагу на помилку в назві гілки: не пані Тидищ, а пані тыдыщ
...всі ми не без гріха...
у меня Афган с нуля был..но если честно---на Союз не в обиде..Союз---родина..
   
Re: Свободу пані Тидищ!

....шановні модератори, війна колись скінчиться, і виникнуть питання, тому, на краще, теж не робити помилок...:)))
   
Re: Свободу пані Тидищ!

шо це вона написала ?
от через таке - я на цей раз пас, панове.
це брєд сивої кобили. спробуйте вдуматись в суть написаного.

тыдыщ,  7 липня 2022 17:02:00
Розгорнути попередні цитати...
Значить, що робили львів'яни на початку повномасштабного вторгнення.

На початку війни ломанулись до Польщі. Отримали там безкоштовне соціальне житло (прихисток) від держави. І потім - тадам!! - почали ЗДАВАТИ ЗА ГРОШІ ЦЕ ЖИТЛО біженцям, які приїжджають з інших міст України.
А тоді, коли приходять польські соц.служби, здіймається галас і скандали, бо на початках самі служби не фіксували, кого саме розселяють (пам'ятаєте, що українців навіть без необхідних документів). В результаті - виселити майже неможливо, власники житла незадоволені, українців починають ненавидіти, а вже через кілька місяців - українцям відмовляють в оренді житла, бо "навчені". Ось так.
   
Re: Свободу пані Тидищ!

...всі ми не без гріха...

Господи, про які гріхи ви можете вести мову, якщо самі на фупі з'явились в 2019-му?
Але я розтлумачу той свій допис 2009-го року, в гілці з назвою: что хорошего можете вспомнить о совецком союзе?
Так от: не дивлячись на те, що Союз вибрав для мене не кращу долю, в мене нема підстав на нього ображатись.
В момент мого народження(до речі, я вчора святкував день народження :) ) він був моєю Батьківщиною і я цей факт відмінити не можу.
Та й не буду- я не настільки притрушений, щоб сперечатись з фактами
   
Re: Свободу пані Тидищ!

На початку війни ломанулись до Польщі. Отримали там безкоштовне соціальне житло (прихисток) від держави. І потім - тадам!! - почали ЗДАВАТИ ЗА ГРОШІ ЦЕ ЖИТЛО біженцям, які приїжджають з інших міст України.
Львів"яни отримували у Польщі соціальне житло, а потім отримане житло здавали біженцям з України? ;o  :facepalm1:
   
Re: Свободу пані Тидищ!

Львів"яни отримували у Польщі соціальне житло, а потім отримане житло здавали біженцям з України? ;o  :facepalm1:
А ш те не так??? А как иначе купить танки для ВСУ???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія