Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілки гальмують і не відкриваються

Гілки гальмують і не відкриваються

Думаю проблеми з hotLinking

Наприклад гілка «СРСР Z.0” не відкривається з другої сторінки - можливо по причині великих картинок?
   
у тебе опера впн? це вона гальмує.
або знайди інший впн. або вимкни його в опері.

(с)техадмін
   
Під сафарі і хромом для айфону стало неможливо читати гілку санкції і початок війни.
Тупо висне браузер намагаючись відрендерити сторінку.
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Під сафарі і хромом для айфону стало неможливо читати гілку санкції і початок війни.
Тупо висне браузер намагаючись відрендерити сторінку.
Так((
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Якщо у вас не включені ВПН, то погляньте чи нема оновлення програм Хром і сафарі.

Може бути ситуація коли новий прилад гальмує поки не обновиш ці програми.

Може бути ситуація коли старий прилад галюмує бо якраз було оновлення і воно потребує багато памяті, відкатати назад на стару версію.

Спробуйте, якщо зрозуміли про що я написав.
   
Якщо у вас не включені ВПН, то погляньте чи нема оновлення програм Хром і сафарі.

Може бути ситуація коли новий прилад гальмує поки не обновиш ці програми.

Може бути ситуація коли старий прилад галюмує бо якраз було оновлення і воно потребує багато памяті, відкатати назад на стару версію.

Спробуйте, якщо зрозуміли про що я написав.
сафарі під айфоном окремо не оновлюється тільки у складі iOS, хром встановлений самий свіжий.
наразі фактично стало не можливим читати форум з телефону не знаєш на якій сторінці зависне браузер.
щойно перевірив проблемні сторінки на компі і на телефоні, і помітив що виснуть саме ті сторінки де вбудоване відео з ютуба.
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

сафарі під айфоном окремо не оновлюється тільки у складі iOS, хром встановлений самий свіжий.
наразі фактично стало не можливим читати форум з телефону не знаєш на якій сторінці зависне браузер.
щойно перевірив проблемні сторінки на компі і на телефоні, і помітив що виснуть саме ті сторінки де вбудоване відео з ютуба.
А сам Ютуб і твітер і ФБ як відкриваються?
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

сафарі під айфоном окремо не оновлюється тільки у складі iOS, хром встановлений самий свіжий.
наразі фактично стало не можливим читати форум з телефону не знаєш на якій сторінці зависне браузер.
щойно перевірив проблемні сторінки на компі і на телефоні, і помітив що виснуть саме ті сторінки де вбудоване відео з ютуба.

В мене така ж ситуація ні телефон ні ноут ні айпад не можу взагалі зайти в гілку  5 ранку- це третій день так
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

В мене така ж ситуація ні телефон ні ноут ні айпад не можу взагалі зайти в гілку  5 ранку- це третій день так
Ютуб, твітер відео, ФБ відео нормально відкривається? телеграм ?
   
В мене така ж ситуація ні телефон ні ноут ні айпад не можу взагалі зайти в гілку  5 ранку- це третій день так
На ноуті під віндою усе працює нормально, а ось на айФоні вбудований ютуб валить браузер що сафарі, що хром.
Само по собі ютуб на телефоні працює нормально.
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

А не було не давно якигось оновлень правил безпеки в системі?
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

В мене буквально декілька днів тому такі проблеми виникли, раніше все працювало чітко (читаю і пишу з айфону)
Сьогодні не відкривається 185 сторінка теми про війну і остання сторінка битви за Донбас
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Хоча багато сторінок з вбудованим ютубом відкриваються нормально.
Вопщем якесь х*уй зна що валить бравзери на айфоні, причому почалося це з позавчора.
   
Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?
U2

Друга про початок війни далі першої сторінки не пускає… В сафарі…
Або пофікси щось…?
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

ні в сафарі ні в хромі
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Ютуб, твітер відео, ФБ відео нормально відкривається? телеграм ?

Все вищезгадане і відкривається і працює
   
не открываются до конца многие страницы в военных ветках, где все, кому не лень, срут ссылками в телеграм. Дорвались дятлы до цяцьки! Еще несколько дней назад все было норм. Браузер — Сафари на маке и айпаде.

Сколько еще должно пройти времени, чтоб в обработчике сохранения новых постов сделали запрет на постинг ссылок на энергоемкие сторонние ресурсы (телега, твитер, уютуб), если эта ссылка уже кем-то запостена раньше? Ведь это же плять элементарно — взять ссылку из поста и проверить, есть ли она уже в базе предудущих постов (можно проверять не все посты, а скажем только за последние 3 дня).

Ну а про то, что нах эти ссылки из телеги вообще тут нужны — я вообще молчу. Небось телеграм стоит уже у всех почти, и достаточно подписаться на 4-5 каналов, чтоб все это получать раньше, чем на фупе какой-то старательный ипсошник запостит.

Читать на форуме почти нечего. Засрали все телегой и твитером. Плюс баны поцоватые всех тех, кто пытается что-то обсудить непонятное для администрации.
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

ПІД ОПЕРОЮ ВСЕ ПРАЦЮЄ . БЕЗ ВПН
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

ПІД ОПЕРОЮ ВСЕ ПРАЦЮЄ . БЕЗ ВПН
   
ПІД ОПЕРОЮ ВСЕ ПРАЦЮЄ . БЕЗ ВПН

Такой заипсованный фуп не стоит того, чтоб ради него ставить оперу  :-)o
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Вже й остання сторінка новин з Херсону не відкривається
   
Везде, где репостят телеграмм, ветки не грузятся. Ипсошники, вам что, платят за то, что вы постоянно копипастите сюда телеграмм и твитер? Все ведь есть в телеге! Создайте в конце концов ветку с адресами каналов и пусть кто хочет, подписывается на них отдельно от фупа. Тем более, что все ваши «новости» есть всего в 4-5 каналах. Какого хера их сюда тащить? Просто оттого, что своих мыслей нет, а чужие под запретом?

Останнє редагування: 9 липня 2022 07:37:18 від Медведылло
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

тєлєгою засирають і повторами...
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Гілка санкціі вже теж не грузиться((
   
тєлєгою засирають і повторами...

Да ты попробуй зайди в профиль главного ипсошника Слава и нажми на Перегляд повидомлень. Не грузиццо!!!  :lol:

Славик, ну ты хоть головой иногда пробуй думать! Че ты вот это копипастишь все подряд? 99% из этого есть в одном единственном канале «Реальная война». На который подписаны все, у кого есть телега.
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються
ATF

Я так розумію, проблеми тільки на "яблучних" пристроях?
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

Да ты попробуй зайди в профиль главного ипсошника Слава и нажми на Перегляд повидомлень. Не грузиццо!!!  :lol:

Славик, ну ты хоть головой иногда пробуй думать! Че ты вот это копипастишь все подряд? 99% из этого есть в одном единственном канале «Реальная война». На который подписаны все, у кого есть телега.


я закидаю в основному твітер  .

і деколи телегу.

   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

Да ты попробуй зайди в профиль главного ипсошника Слава и нажми на Перегляд повидомлень. Не грузиццо!!!  :lol:

Славик, ну ты хоть головой иногда пробуй думать! Че ты вот это копипастишь все подряд? 99% из этого есть в одном единственном канале «Реальная война». На который подписаны все, у кого есть телега.


да і в тг я підписаний тільки на фашика донецького  :lol:
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

а  ну і в сакціях там тг мало
чого воно у вас гпючить

ставте оперу без впн і все норм


   

що написав техадмін:
є питання, в кого тормоз, чи невстановлений у них додаток телеграм на телефоні? Якщо встановлений, то при видаленні додатку, так само тормозить? якщо додаток підтягується, має ще значення, чи не зберігає він все на айфон.
Судя з усього проблема в посиланнях на новини в телеграм або додатку Телеграм. Тре пробувати зносити додаток і дивитись що вийде

-----
мова більше про айфони, як я зрозуміла
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

ПІД ОПЕРОЮ ВСЕ ПРАЦЮЄ . БЕЗ ВПН

Перевірено на iPhone. Під Opera все працює.
   

що написав техадмін:
є питання, в кого тормоз, чи невстановлений у них додаток телеграм на телефоні? Якщо встановлений, то при видаленні додатку, так само тормозить? якщо додаток підтягується, має ще значення, чи не зберігає він все на айфон.
Судя з усього проблема в посиланнях на новини в телеграм або додатку Телеграм. Тре пробувати зносити додаток і дивитись що вийде

-----
мова більше про айфони, як я зрозуміла

Света передай вашему техадмину, что он дебил криворукий и наверное лучше выпилить его, чем телеграм
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Я б попробував відкатити Телеграм останні оновлення, провірив би в магазині що оновлювалось останній тиждень, там є приписи як це робити.

Зайти в магазин апл і там на додатках пише коли було останнє оновлення.

Ну вже плясати від цього.

Може телеграм поміняв тип силки який ви викладаєте? Бо на ФУП є кнопки тільки Твітер і ФБ. Отже силки на телегу це те що вам дає додаток або телеграм.
   
Re: Гілки гальмують і не відкриваються

Света передай вашему техадмину, что он дебил криворукий и наверное лучше выпилить его, чем телеграм

Як розумний дописувач можеш перевірити що помінялось в твоєму афоні за останній тиждень, це перше що треба було подивтись в журналах оновлення. Замість того ти що робиш? Граєшся з силками. НА ФУП ти десь бачив кнопку телеграм вставити? Я підозрюю що тут така підтримка що двіжок ніхто не обновляє, тому ніхто не париться з адмінів, нічого неміняли значить помінялось у користувача. Раз ти трошки шариш, спробуй проглянути журнал оновлень додатків і правил безпеки на айфоні. За тиждень.

Десь так.



   
Як розумний дописувач можеш перевірити що помінялось в твоєму афоні за останній тиждень, це перше що треба було подивтись в журналах оновлення. Замість того ти що робиш? Граєшся з силками. НА ФУП ти десь бачив кнопку телеграм вставити? Я підозрюю що тут така підтримка що двіжок ніхто не обновляє, тому ніхто не париться з адмінів, нічого неміняли значить помінялось у користувача. Раз ти трошки шариш, спробуй проглянути журнал оновлень додатків і правил безпеки на айфоні. За тиждень.

Десь так.

У меня ничего не менялось ни на айпаде ни на маке.  Енялось что-то в телеграмме, теперь эти сраные виджеты оттуда вставляются очевидно с каким-то другим кодом
   
да і в тг я підписаний тільки на фашика донецького  :lol:

А тот фашик тащит в свой канал то, что есть в РВ и наоборот. Они тупо бабло косят а нарид думает шо то разные каналы. На самом деле везде все одно и то же
   
я закидаю в основному твітер  .

і деколи телегу.

Хрен знает может и твитер виноват а не телега но твой список повидомлень не грузится
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

Хрен знает может и твитер виноват а не телега но твой список повидомлень не грузится
Що мішає подивитись і перевірити які за останній тиждень були оновлення додатків?
   
Re: Amid! Відкривай, мабудь, третю гілку?

Хрен знает может и твитер виноват а не телега но твой список повидомлень не грузится
Кнопка ФБ і Тветр є у кожному пості, з боку, то вислиб усі сторінки ФУП.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія